Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
4. júl 2010

😉 no teda letííí to 😉 gratulujemeeeeeeeee 😀 😀

katarinka1107
6. júl 2010

aj ja blahoželám 😉 Zuzka, ja som pozerala, , že Viktor je na foto s priateľkou, , ale až ked som prizrelavidím , že vyzerá ako Ty 😀 😀 😀 pekné foto 🙂

zuzu13
7. júl 2010

katka ďakujem za kompliment 🙂)) dobre sa to číta 🙂))

katarinka1107
10. júl 2010

a veď sa sama pozri Zuzka 🙂 🙂 ozaj az keď som prizrela , že Ti je podobná 😀 😀 Inak ahojte mamuľky, prajem kráasny víkend , nám prišiel tatino , tak sme komplet rodinka

zuzu13
10. júl 2010

ahojte
my sme dnes boli od rána na záhradke...manžel v práci...za chvilku príde domkov...tak sme varili guláš, kupali sa, hojdali...a hlavne oddychovali 🙂

aj ja prajem všetkým krásny víkend 🙂

livia76
10. júl 2010

🙂 super fotky 🙂 kukla som aj na FB 😀 my tiež tak, zahrada, bazenik a grilovačka 😀 takéto počasíčko by na severe mohlo ešte nejaký ten týždeň vydržať 😵 deti sú nadšené že konečne prišlo letooo 😵

zuzu13
10. júl 2010

livia76 veru...aj ked od pondelka idem do práce po 4 týž. takže teplo nemusím :-/ ... ale víkendy može byt takto 🙂

katarinka1107
11. júl 2010

ahojte maminky 🙂 aj my sme boli pri vode dnes, bolo super 🙂 Zuzka foto pekne 🙂 😉 😉 Livi snaď to počasičko vydrží čo najdlhšie 😉 😉 prajem pekný týžden 😉

livia76
11. júl 2010

😉 aj my vám prajeme pekný týždeň 🙂)

zuzu13
12. júl 2010

@livia76 jeeej to máte super... ten bazenisko 🙂 určite si ho v tomto teple riadne užijete 🙂

katarinka1107
12. júl 2010

🙂 😉 🙂 veru pekné livi 😉 , prajem pekný večer, u nás ešte teplo 😉 Jurko zaspal , nakukla som medzi vás 😉

livia76
17. júl 2010

😉 užívame si teplo 😉 kým sa neochladí 😉

livia76
17. júl 2010

pekný víkend všetkým 😵

katarinka1107
18. júl 2010

aj ja prajem pekný deň 😉 My sme odprevadili tatina a teraz budeme chviľku zase samí ☹ ☹ . potom má dovolenku 😀 😀 Livi pekné foto 😉 🙂

livia76
18. júl 2010

😉 Jurko je už teda veľký chlap 😉 tak si tatinka riadne užite, keď príde, náš tiež dnes išiel do BA a príde vo štvrtok tak sme tu len samé baby 😀

zuzu13
18. júl 2010

ahojky,

my sme strávili víkend na dolnákoch...bolo super...len teraz keby bolo menje hodín, nech stihnem doprat a dovarit 😀

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?p...

@livia76 no vy si to riadne užívate 🙂
@katarinka1107 no Jurko teda riadne narástol 🙂 už ho netahaj za uši 🙂

pekný zvyšok nedele

katarinka1107
18. júl 2010

zuzu nebudem 😀 😀 😀 🙂

katarinka1107
23. júl 2010

halo halo , kde ste všetci 😉 🙂 , ale je ultra letno 😀 😀 😀 my oddychujeme , teda Jujo . prajem pekný den aj víkend 😉

zuzu13
23. júl 2010

tuuu...v práááci...ale už idem za chvilku domkov...idem zdrhnut skor 🙂)) 😀

livia76
23. júl 2010

😉 A my stále na záhrade 😉 😉 😉 😉

zuzu13
24. júl 2010

@livia76 no vy už musíte byt ako čokoládky opálené...

livia76
24. júl 2010

@zuzu13 ej veru Lesinka sa tak neopálila ani v Turecku , ako teraz na Orave 😒 😒 len neviem, či tu leto práve dnes neskončilo 😵 peknú nedeľu žienky 😵

livia76
24. júl 2010

😉 včera som lepila bazén 😉 dnes mal manželík narodky ,tak sa len papalo a pilo posledné dni 😉 no však aj to treba 😉 😉 😉 nie len makať no nie 😵

zuzu13
25. júl 2010

@livia76 tak tie foto nemajú chybu....vy už máte dve dievčatá??? a ten nápis ....tak to je sila...😀

danciacik
25. júl 2010

ahojte
@livia76 perfektné fotky. My tiež prázdninujeme tak ako vy - bazénik, grilovačka,....
ako sa mi tu máte?

katarinka1107
25. júl 2010

ahojte 🙂 livi dobre foto a ta tabuľka , super 😀 😀 😀 😀 No snad sa ešte oteplí aj na Orave neboj 😉 my máme dnes 12 výročie svadby a manžela mám ďaleko 😅 😅 . , prajem pekný večera a dobrý štart do nového týždňa 😵 😵

zuzu13
26. júl 2010

@katarinka1107 všetko naj...k svadobnému výročiu 🙂 pripíjam virtuálne ... nech vám to vydrží 🙂

@danciacik ahoj...no o tebe ani noviny nepíšu, pekne od teba, že si sem nakukla 🙂 ty sa pochvál, čo máš nové? u nás všetko po starom 😀

livia76
26. júl 2010

😉 Katuška, aj ja sa pripájam všetko naj-naj-najlepšie 😉 aj my sme mali 8.7. ale len 4-té 😀 😀 😀

danciacik
26. júl 2010

Zuzu moja ja viem som lajdák, ale u nás sa všetko tak strašne rýchlo deje a teraz samé negatívne správy tak sa ani nemám čím chváliť, snáď len deťmi, Larka je celkom šikovné dievčatko až na to že tvrdohlavé ale už sa pripravujeme pomaly do škôlky keďže predchádzajúci rok takmer vôbec nechodila a Paťko mal nedávno dva roky a tiež je ako čert 😀 ale zbožňujem ich. 😀

katarinka1107
26. júl 2010

babuľky ďakujem 🙂 😉 my sme dnes boli na shreekovi v kine , Teda 3D a super 😉 Jurko bol cely unesený , ani nedychal , okuliare cez pol tváre 😀 😀 a ked som povedala, že pri odchode ich mmusí vrátiť bol v šoku , on si myslel že bude mať nove slnečné 😀 😀 Teda ale nám tie babätká rastú 😝 škôlkári. Prajem pekný večer

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre