Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
4. jún 2009

ahojte dievcata 🙂 Co livi fasada? lejak nebol , tak nie je na ceste. Lesulka ma co nove? aku mudrost ? 😀 😀

zuzu13
4. jún 2009

ahojte papulky....no co liv...prsalo? ci fasada je hotova??? 😀 😀 😀
ja som sa dnes rozhodla, ze idem nejake tie kg pustit dolu vodou...takze som zvedava, ako a co z toho bude 😀 ...musim uz nieco zo sebou robit...znovu...lebo ja som taky lajdaaaak....strava ok...ale ten pohyb...este dobre, ze mam Lucku a musim ist s nou von... 😀 ..naucila sa bicyklovat, tak utekam za nou... 😀 😀 😀

livia76
4. jún 2009

😀 😀 fasada hotová 😵 😵 tak sa teším ako malá 😀 😀 zajra sa pustia do predlžovania terasy do záhrady, potom obložiť sokel, zámkovú dlažbu 🙄 jooj kopec robotky.
Zuzu tak držím palce budem ti držať palce-aj keď nevidno, že by si to potrebovala 😅
No a Lesinka teraz nemá príjemné obdobie- je trucovitá, nakoľko sa jej nemôžem venovať tak, ako je zvyknutá, dúfam, že ju to rýchlo prejde 😨 Ani na dvor sa s ňou poriadne nedá ísť, bolo škaredo a ani motanie sa pod nohami pracujúcich chlapov nieje bohviečo, tak sa dooosť nudila 😨

zuzu13
5. jún 2009

liv, dakujem...ale 3 pneumatiky na bruchu je poriadne vela...takze tak...no a o zadku a stehnach ani nevravim... 😀

katarinka1107
5. jún 2009

Pekny piatkovy den 🙂 🙂 zuzka, prosim ta , aj tak sme pekne 😀 😀 Ja mam pneumatiku , ide leto, mozem ist na jazero s kludom , ze sa neutopim. Nakoniec som dietu neudrzala, ako mala livi, dosla mi do toho viroza, potom stale nieco , ja som nemusela jest, mi nechutilo, a nejake kilo slo dole samo, ale ked peciem kolace z kysnuteho cesta, to je tragedia, lebo mi ostane tak zpravene brucho , ako keby som mala na tej pneumatike zachranit aj vyletnu lod 😀 😀

zuzu13
5. jún 2009

kati...pohoda...klidek..tabacek... 😉

ja sa lucim s vami...ozvem sa v pondelok...mame stretko po 15 rokoch zo strednej...tak pekny vikendik...pa

katarinka1107
5. jún 2009

no zuzka, to si pekne napisala,a stretko nech dobre dopadne a sa pekne zabavis 😉

livia76
7. jún 2009

😉 Zuzu- aké bolo stretko? 🙂 My sme mali kľudný víkend, bez robotníkov, trošku sme si oddýchli a od pondelka opať ten istý kolotoč 😀 😀 😀

katarinka1107
8. jún 2009

caute maminy, skor pekny vecer 🙂 . Ako zuzka bolo? Livi vy ste uz dnes asi makali, a mimka ako sa vodi?

zuzu13
9. jún 2009

ahojteeee
stretko bolo neopisatelne nadherne...perfektne...jaj...no jednoducho parada... 😀 😀 😀

kiwuska
9. jún 2009

ahojte, som tu chvilku nebola ale som citala. no a do skoly idem uz len na promociu. jupiiii 🙂 tak a teraz si uzivam matersku a budem si hladat pracu. chlapci idu do skolky v decembri. dufam zedovtedy si nieco najdem. idem si popozerat fotecky. krasny vecer vsetkym

livia76
9. jún 2009

🙂 kiwuska-srdečne gratulujeeeem 😵 si frajerka 😉

zuzu13
10. jún 2009

ahojte
no kiwuska...klobuk dolu...blahozelam...sikulka 😉

katarinka1107
10. jún 2009

prajem pekny den 😉 . Zuzka ake ranne vtaca si. Kiwuske blahozelam . Mlady panko v obleku na promociu aky fesak 😀 ,

kiwuska
10. jún 2009

dakujem vam vsetkym. sa moc tesim ze sa to podarilo, lebo mm koncil minuly rok, tak sme mali dost co robit..

zuzi3
12. jún 2009

Ahojte, Kiwuska, aj ja sa pripájam k gratulácii, si dobrá že si to zmákla, ešte k tomu pri dvoch deťoch 😉 Livi, pozerala som albumy a ty kokšo, no ked si písala o domčeku na Orave, som si vždy myslela že len taký malinký, ale toto je riadny domisko. A je nádherný!!!!!!!!!!!!!! Ja som bývala v rodinnom dome a nemôžem si zvyknuť na bývanie v byte, ešte že naši bývaju pár minut od nás, ked je pekne, sme tam stále.
A čo robíte maminy, ked je takto škaredo, ako dnes? teda aspon u nás je zima a prší........ Ozaj idete niekam na dovolenku?

katarinka1107
12. jún 2009

ahojte 🙂 U nas bolo tak striedavo dnes , ale vetrisko staele, potom prehanka, Jurko mal veelky strach o siltovku , drzal ju a reval ako blazon.. Len aby ju neodfuklo. Na dovolenku zuzi nevieme este kam , my sa prisposbime nasemu tatinovi a vraj ma uz nahlasenu dovku na august , tak uvidime . Inak budem asi absovlovat kukpkanie s deti a Bare som slubila par damskych jazd , bez Juraska 😉

zuzi3
12. jún 2009

Ja som Marianku prihlásila na plavecký kurz, ale plakávala, ale hlavne kôli tomu že chce byť pri mne, ona je mne totálne závisla, ale ked pláva, tak ja ju čakávam na tribune, tak chodieva rada. Plávať neviem či sa nauči v tomto kurze, ale nejaké ťahy už má, ponárať sa už vie dobre. Baby a náš Lubko je totálna katastrofa ked sme pri vode, on vôbec nemá pud sebazáchovy ked vidí vodu, normálne skočí do vody či má meter, alebo dva, už nám ho pár krát ludia len tak zachytili, on je ako nepríčetný, chce sám plávať a pritom sa ponára, napije sa vody, potom kašle a odznova. Nechce aby sme ho držali, nič na sebe nechce mať, ani žiadne koleso, dokonca nám vyšiel na taký menší tobogán a spustil sa, nestihli sme za ním vyjsť, tak sme ho chytali ked sa pustil. Držim ho z celej sily a on sa mi vytrhne, hlavne ked má mokre ruky sa mi vyšmykne a uteká. Tak fakt neviem či s ním nemám nikde chodievať alebo čo. Plavecký kurz pre neho sa bude otvárať až v oktobri a to už bude chodievať malá do školy a bolo by to pre mna daleko 20 km chodievať.
Ako vaše deti znášaju vodičku? Su tiež také smele ako ten náš "blázonko"?

mimakro
12. jún 2009

Naša Hanka je tiež bez zábran,takže veľkú vodu zatiaľ iba zďaleka obchádzame. naši boli s krpcami na Kulháni - je to neďaleko Topoľčian. Dajú sa tam chytať ryby v takom malom jazierku a potom vám ich buď pripravia, alebo zabijú a vyčistia a vy si ich odnesiete domov. A Hanka nabehla do jazierka a chcela chytať ryby holými rukami. Hotová Amazonka. 😀 Livi. Tak ten váš "domček" je fantastický. Fasáda je parádna, extravagantná. Už balíš kufre? 😉 Kiwus, blahoželám. Ja si neviem predstaviť, ako sa budem učiť pri deckách. Za pár rokov ma čaká špecializačná skúška - sa teším ☹ Na dovolenku sa nechystáme na žiadnu - manžel chodí na maltu k švagrovi 😀 Koncom septembra by sme mali ísť na víkend na Smrekovicu (vojenská rekreácia - stretávka manželovho ročníka z výšky). Ale v lete budeme doma. Deckám dáme bazén na terasu a bude to vyriešené. Do škôky budú chodiť v meste (ak sa mi to podarí vybaviť). U nás v dedine škôlka asi nebude. Zatiaľ sa prihlásilo iba 6 detí a musí ich byť 12. Máme smolu, že máme mladých rodičov. Tých čaká dochodok až za 12 rokov. To už moje deti opatrovanie nebudú potrebovať.

livia76
15. jún 2009

😉 ahoj dievčatá 🙂 my sme v sobotu prišli spať do BA 😉 Lesinka skonštatovala, že náš Bratislavský bytík je maličký 😀 😀 😀 😀 ,musím dať do poriadku našu záhradu tu, a potom naspať na Oravu 😵 škoda, že sa nemôžem naklonovať 😀 . V Tvrdošíne bude môcť malá chodiť od budúceho roka do škôlky, keď tam práve budeme,máju na rozdiel od BA málo detí, tak to asi budem využívať 😀 malej sa tam nesmierne páčilo, tak nech si zvyká 😵
Čo máte nové vy ? 😕 😵

zuzu13
15. jún 2009

liv...super to mate zariadene... 😉
u nas nic nove...okrem mojho vykendoveho santenia s WC misou...nejako ma zdrapla hnacka s vracanim...ale uz som ako tak naporiadku...
zuzi, aj Lucka je "vodnik" ale nastastie pochopila ze je to bezpecnejsie s kolesom alebo s rukavnikmi...ale neboji sa vobec...musela som jej kupit okuliare, lebo ona sa ide potapat a chce vidiet co je vo vode...tak dufam, ze ich cez vikend aj odskusa...ale podla predpovede pocasia...no...to tak vzdy dopadne, ked sa vyberieme k vode...ze prsi cele 3 dni...tak dufam, ze aspon na pol dna prestane 😀

anickaajanko
15. jún 2009

ahojte babenky troska Vam sem vstupim, ze ste boli tento vikend v Larione na Liptove? ak ano mozte hodit nejake info my sa chystame tento vikend septembrovky 08
na co dat pozor atd, ake si izby, obsluha, parkovanie, idem sama s malym tak by ma zaujmalo ci je tam nejaka stolicka pre drobca
dakujeeeeem

zuzu13
16. jún 2009

anicka...my sme mali stretko???nemali...mali???nemali...alebo o tom neviem... 😀 😀 😀 asi to bol iny rok...alebo aj mesiac...v nazve... 🙂

a vy sa kde tulate???

livia76
17. jún 2009

😉

zuzu13
17. jún 2009

liv ale si strucna 😀 😀 😀

livia76
17. jún 2009

😀 😀 dnes som nejaká prispatá 😀 😀 😀 manželík v sobotu ide so staršou dcérou do Bulharska tak budeme mať s Lesinkou zas prázdny byt ☹ chystám sa poupratovať špajzu a skrine-radikálne vyhádzať, čo sa dá 😉 lebo keď máme tatina doma, bolo by mu všetkého ľúto 😀 😀 😀 tak to robím každý rok, keď je na dovolenke s Luckou 🙂 a zatiaľ mu nič nechýbalo 😀 😀 😀

zuzu13
17. jún 2009

livia dobre to mas vymyslene...ja tiez najradsej riadim, ked som sama...vyhadzem vsetky carachy a aj oblecenie...ved co rok nenosis o rok asi tazko budes...takze aj my sa chystame na radikalne upratovanie...deti pojdu k nasim, mangel bude malovat a ja medzitym vyhadzovat... 😀

katarinka1107
17. jún 2009

damy, ako ste pekne navodene na upratovanie 😀 😀 Ja sa chystam tiez, Bara pojde na prazdniny a ja jej trosku vytriedim hracky, slecne, lebo sama to neurobi, tiez je jej lutoa uz sa tolko nehra. To su dilemy co? 😀 Pekny vecer

katarinka1107
19. jún 2009

a pekny den piatkovy vecer. Ako sa mamte, vystavene ste maminy? ☹ Ale konecne pekne pocasie, teda teraz to u nas vypada akoze bude burka, no a zajtra by nam mal prist tatino 😀 😀

livia76
20. jún 2009

😅 ahojkyy 😅 nejak nám počasíčko skrížilo plány- záhrada sa nekonala- tatinko nám ráno odletel do Bulharska tak sme s Lesinkou upratovali špajzu a kuchyňu 😝 zábavka porááádna 😀 😀 😀 zajtra ešte pretriedime skrine 😵 len nechápem, prečo radikálne upratovanie napadne len ženy a nie chlapov, keď sú sami doma 😀 😀 😀 kým sme boli 6 týždňov na Orave, manželík ledva povysával- utieranie prachu ostalo po návrate na mne 😕 ešte že si za sebou vždy poumýva riad a ostatné veci poupratuje,inak neviem, ako by to tu vypadalo 😅
čo máte nové-divčatá ? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre