Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
29. aug 2009

aj u nas prsiiiii...mangel preraba "vodu" u rodicov, Lucka spi uz 2,5 hod. a mne sa nic nechce...musim sa ucit...ale toto pocasie mi nejako nesedi...takze kaslem na to... 😒

livia76
29. aug 2009

😉 Zuzu niečo som prehliadla?? čo sa učíííš?

katarinka1107
29. aug 2009

zuzka aka si sikovna , ze ucis. Bola som 3r doma a nic som nespravila so svojim vyssim vzdelanim , Dnes uz matura nie je nic extra a na vysku som sa vykaslala 😝

katarinka1107
29. aug 2009

inak livi, lesulka aka slecna do reklamy s tou zmrzkou 😀

katarinka1107
29. aug 2009

livi, bola som na "streche" okuknut vas domcek , ako pekne ste to urobili

livia76
30. aug 2009

😉 si zlatá kati, ďakujem 😉 ešte je tu roboty ako na kostole 😀 😀 😀

zuzu13
30. aug 2009

nuz veru...ucim sa...a keby ste vedeli co...studujem materialy pre automechanikov...nakolko zajtra idem na skusku do jednej velkej automobilovej spolocnosti...co predava vozidla...tak nech tam nepridem ako tupana... 😀

livia76
30. aug 2009

😉 zuzu superprístup 😉 držím palce 😵

katarinka1107
30. aug 2009

zuzka , si frajerka. Klobuk dolu, urcite urobis dojem . ved baba a take znalosti 😅 . Drzim palceky 😉

livia76
1. sep 2009

😉 ahoj dievčatá 😉 prajem pekný deň, my najnovšie chodíme na hríby Lesinka sa v lese cíti ako ryba vo vode 😀 😀 😀 😀 asi sme jej vybrali dobré meno 😀 😀 nechápem, kde berie toľko sily behať po strmých kopcoch- niekedy mam aj ja čo robiť a ona- pohodička 😉 a to som si myslela, že nieje bohvieako pohybovo vzdatná -hora jej proste sedí 😉 takže balím chlebíky a šup opať do hôr 😵 😵

zuzu13
1. sep 2009

ahojte
no pracujem-nepracujem....este som len na zaucenie...a v pondelok mam skusku, takze az potom mi povedia, ci ano...alebo dovi....
aj Lucka je chora, 3-ti den teplotuje...ale mala len 37,3-38-5...takze som nesla k dr...ale dnes rano vstala s vyliatymi perami a hrdielko zapalene...takze asi skoncime dnes na pohotovosti....lebo rano idem zas do prace...a nemozem si dovolit neprist, kedze je na to miesto dalsich 278 zaujemcov...
prajem pekny sviatocny dnicek...

katarinka1107
1. sep 2009

zuzanka, takm sa drz, ty si sikulka, tebe to vyjde 😉 Livi, lesulka sa teda ozaj ma, lebo na orave je lesov dost nie? 😀 Pekny den. Ozaj , mimi dala foto, akych ma pomocnickov doma 😀

mimakro
1. sep 2009

Zuz, držím palce, aby Ťa vzali. Nájsť v dnešných časoch robotu nie je veľmi jednoduché. Učenie čaká aj mňa. Od 5.10. do 16.10. mám prvý kurz v Bratislave. Ale čo čert nechcel, Juraj má presne v tom istom čase cvičenie v Martine. Takže ideme riešiť, kam s deťmi a ako s Ondrejkovou školou. Zajtra nás čaká prvý deň. Stále mi to pripadá také zvláštne, že do školy. Včera sme mu zmontovali stôl a hneď pri ňom začal aj študovať 😀 Lucke prajeme skoré uzdravenie. Aj naši sú sopľaví, Ondrejko teplotoval predminulý týždeň.

mimakro
1. sep 2009
livia76
1. sep 2009

mima mňaaam 😉 šikovné deťúrence 😵 asi po maminke 😉
zuzu držím palce-Lucka-rýchlo sa nám vylieč 😵
...A VŠETKÝM ŠKOLÁKOM A ŠKOLKAROM KRÁSNY ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKU 😉

katarinka1107
1. sep 2009

juj , mimi ze skolak rychlo to ubehlo, vsak?? Aj my ideme zajtra do skoly, Bara je piatacka uz 😒 Jurko este taka moja prisavka, este nejde do skolky

katarinka1107
2. sep 2009

cau te mamulky, aj tu mame nejakeho skolkara?.

katarinka1107
2. sep 2009

juuuj a samozrejme prajem pekny den 😉 😀

zuzi3
4. sep 2009

ahojte, akosi nestíham, marianka je už prváčka, zatial sa jej páci, dnes maju dostať pracovne zošity, už od včera mali normálne 4 hodiny................Lubko chce každe ráno isť do škôlky, lebo aj marianka chodí do školy, ale on nastupuje až 2 novembra, myslím že tam bude plakať................no uvidíme.......dnes je škaredo, čo porábate????? mimi ako Ondrejko v škole?

livia76
4. sep 2009

😉 Lesinka každý deň vymýšľa príbehy, ako bola v škôlke 😀 😀 /nechodí do škôlky/ ešte si aj povymýšľa mená kamarátov 😀 😀 😀 aj tu nám prší,tak sa zabávame doma 😉 inak nič novéé 😵

katarinka1107
4. sep 2009

zuzi , ja si tiez myslim , ze moje cecenik Jurko bude plackat, lebo dnes sme sli na chvilku k nasim a pytal sa neostanem u babky, budes ztam aj ty? Apritom ho normalne varuju, s dedkom su velki prechadzaci a aj ta 😔 A livi, lesilka je iny kader 😀 Co bude pracovat na nejakom ministertve, kao hovorkyna, alebo nejaka pravnicka ?? 😀 Ako aj nas Jurko si vymysla, vcera mi vysvetloval, ze v prenosnom chladiacom boxe sme nosili na kupko uvarenu polievocku, a ze je vlcik 😀 Aj tu prsi, prave sa jurko vyspinkal, beha tu s balonom. Bara sa nam chysta na diskoteku, co maju z tanecneho kruzku , tak silno rozmyslam , co robit, ale kym sa mladenec hra 😝 .......asi aj nic 😀

zuzu13
4. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Lucka ide do skolky...jupiiiiiiiii.....t.j., ze maminka to zvlaaaaadla....a je prijataaaaaaaaaa.... 😀 😀 😀 😀 😀
synator tiez zvladol nastup do novej skoly, takze u nas sa september 2009 ako novy zaciatok....ja - nova praca, Lucka - skolka, Viktor-nova skola...takze vsetci sme niekam nastupili...len mm nie...ale ten ma dobru pracu, tak nech pekne ostane tam kde je... 😀 😀 😀

livia76
4. sep 2009

😉 😉 zuzuuuuu si frajerkaaa gratulujem nech si spokojnáá veľmi ti to prajem 😵

katarinka1107
4. sep 2009

no pripajam sa aj ja , blahozelam 🙂 🙂 🙂 zuzka, vraveli sme ti , ze to zvladnes 🙂

zuzi3
4. sep 2009

zuzu, aj ja blahoželám a teším sa že lucku prijali a že synátor zvláda školu v pohode.................super ...............gratulujem 🙂 🙂 🙂

zuzu13
5. sep 2009

dobre ranko....
dakujem vam za podporu i za gratulacie....
zacina nam prene obdobie...ale verim,ze ho zvladneme...co nas nezabije, to nas posilni... 😀

katarinka1107
6. sep 2009

peknu nedelu prajem 😉

livia76
6. sep 2009

😉 Aj tebe Katarínka, u nás prší a prší 😒

zuzu13
6. sep 2009

ahojte
u nas je cely den krasne slnieckovo...
boli sme von...na obed zalahol syn a stale ma horucku nad 38...ani panadol rapid nepomaha...takze choroba nas miluje...ale my je nechcemeeeeee 😢

zuzi3
6. sep 2009

zuzu tak skore uzravenie, teraz je take blbe obdobie na choroby, aj ja som prechladnutá ☹ aj na maleho čosi lezie.............my sme mali dnes oslavu, zajtra je Marianky tak sme oslavovali už dnes, nedávno som ešte strúhala pastelky a kontrolovala či má všetko do školy.......................normálne mám pocit že som si nedávno ja sama sebe obalovala zošity a teraz už mám taku dceru, sa mi ani veriť nechce 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre