Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

aktak
4. jan 2007

danii aj mne ten pas blbne, vsimla som si to uz vcera 😒

aktak
4. jan 2007

mam tam tiez 1 mesiac

nelika666
4. jan 2007

to asi preto lebo to nepocita dni a ked nemate este mesiac a jeden tyzden ale napriklad len mesiac a 3dni tak pise len mesiac - aspon si myslim 😅

danii
4. jan 2007

no a to si par dni po nas.... pocita to podla datumu, alebo na tyzden/den kedy sa babatko narodilo? asi to rata podla datumu..... zeby to zajtra nabehlo? 😕 😨

newyorkgirl
4. jan 2007

barbulka aj my drzime palceky so srdieckom a ten pluzgierik z ockovania sa vytlacat nema, ono to samo praskne 🙂

newyorkgirl
5. jan 2007

halooo kde ste dneska vsetky, vonku skaredo tak buvame na balkone aspon 🙂

newyorkgirl
5. jan 2007

baby inak uz ste boli na kontrole u gyndosov po porode? lebo ja to flakam, ale dneska uz sa chystaaaam, vcera tam mal kopec ludi, tak dneska ratam, ze si tiez pockam... 😖

maryja
5. jan 2007

ja este na gynde nebola, tak ci tak malicku nenecham samu doma, a so sebou to asi tiez nebude mozne... neviem, jakt to spravit. Ale tiez este asi pockam, len druhy den je to, co uz konecne nekrvacame, a boliet ma to este boli - obcas, tak nemam chut tam vobec zatial ist...

newyorkgirl
5. jan 2007

maryja, ja tiez musim nechat malu so svojou mamou, ale moj ordinuje od 16 do 18 takze popoludni sa to da celkom, len tam mava vela ludi...

nelika666
5. jan 2007

ja som objednana buduci tyzden 😒

dnes sme boli na kontrole s nozickami a uz nenosime postolky 😀

barbulka
5. jan 2007

dakujem kocky za podporu, pevne verim, ze to bude v poriadku 😅

ja idem na gyndu v pondelok, beriem so sebou mangela, bude sa s malou zatial vozit v aute, to ma rada a spinka 😀
inak, ja mam uz treti den menzes, som myslela, ze ho dostanem neskor 😖

miselinik
5. jan 2007

Ahojte, my sme dneska boli s nožičkami a všetko je v poriadku, len nás trápi bruško a Pupík ešte nezabral.Malú mám v baby vaku a stále plače. No dúfam, že v noci mi bude spinkať. stále chodím a natriasam ju a to je dobré. Aj by chudáčik spala ale tie vetry ju trápia. No a dneska som stratila už mliečko úplne a tak budeme len na Nutrilone HA. ☹

zuzu13
5. jan 2007

ahojte papuľky 😀
barbulka, určite bude všetko OK 😀
miselinik, daj malej feniklový čajík 😀 a vitaj v klube nekojacich ☹
ja som už bola na gynde, všetko OK. Bola som presna v 6 t - t.j. 20.12. už vtedy mi povedala, že dostanem menzes a stále nič... dúfam, že nie som tehu 😅 . Brala mi aj krv a skonštatovala, že mám vzorové výsledky 😎

danii
5. jan 2007

ja idem na kontrolu buduci tyzden, lekar mal dovolenku.... a ide aj manzel, postrazi zatial malu 🙂 tiez uz nekrvacam ani nespinim 🙂
s nozickami sme boli na utz v stredu, vsetko je ok, uz nemusime balit nasiroko. ale este nejaky ten cas predsa len budem.

danii
5. jan 2007

stale mi akosi blbne ten pas..... 😖 stale tam mame 1 mesiac... 😖

nyg, u nas bolo dnes celkom fajn, boli sme vonku na prechadzke a ani sa mi nechcelo ist domov..... 🙂

newyorkgirl
5. jan 2007

pozeram ze co vy vsetky chodite na tie klbiky? my sme boli v 4.tyzdnoch a teraz pojdeme az v skoro 4.mesiacoch 😒

danii
5. jan 2007

no vsak tak. ked ma mesiac a na dalsiu kontrolu mame prist ale v 6.mesiaci 😉

aktak
5. jan 2007

my ideme o tyzden na klbiky, v 6tom tyzdni
danii ked uz ma babo viac ako mesiac tak sa uz raaju len mesiace a tyzdne, nie dni, takze kym neprehupnes cez dalsi cely tyzden tak ti to pise len ten predchadzajuci 😉

zuzu13
6. jan 2007

ahojte ako sa máte?
aj vaše babule sú ukecané? u nás je samé aaa, eee dokonca káva, havo, hej, abo, jej... no radosť počúvať. Prevracajú sa vám už na bok???

nelika666
6. jan 2007

zuzu tak ty mas sikovne dieta 😉 😀

zuzu13
6. jan 2007

no hádam všetky sú šikovné, nie? Ja sa len pýtam, lebo ke%d ju počúvam čo rozpráva tak sú z toho slovíčka

nelika666
6. jan 2007

jasne ze su.. aj tami keca - ked sa jej chce.. 😀 a na bok sa skusa otacat len odkedy nenosi postolky - cize od vcera 😀

newyorkgirl
6. jan 2007

nam sa slovicka este nedaria, len take chichoty aaaaa eee ako u zuzu, ked tak este slabiky GU a ABU
na bok sme sa zatial neprevratili, hoci pokusy boli 🙂

zuzu13
6. jan 2007

babule, idem žehliť, malá zaspala, tak si pustím TV a idem pracovať 😀

danii
6. jan 2007

aktak, praveze sme sa prehupli uz davno a ukiazalo sa to az dnes. ale neva, uz to neriesim 😀

danii
6. jan 2007

zuzu, tak skoro? 😕 a uz takto keca? 🤐

zuzu13
6. jan 2007

danii, kecá a do všetkého...celá mama... 😀

zuzu13
6. jan 2007

pre istotu to mám nahraté na kamere aby mi verili 😅

danii
6. jan 2007

hmmm, fakt skoro. co zuzu, si vychovavas novu moderatorku co...? 😉 🙂 😀

zuzu13
6. jan 2007

alebo druhého Palackého.... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre