Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuz11
19. jan 2007

ahoj katrin, skusala si presunut kupanie? my to mame iba trosku poposuvane ale to sa este da okolo cca jednej rano chodi spat ale taha to potom od 7 az do 9 hodin ten spanok 😵

katrin
19. jan 2007

zuz 😀 😀 co myslis co robim... kupem o 11 v noci, na prechadzky by som najradsej chodila o polnoci 😀

katrin
19. jan 2007

7-9 hodín? moji sa budia každé tri hodiny... ale bola by som rada, keby medzitým spali...

zuzu13
19. jan 2007

nezávidím vám... malá má takýto režim od narodenia, tak odo mńa to nezáviselo 😀

zuz11
19. jan 2007

a nepomaha? a budia sa a zaspavaju aspon priblizne rovnako? 😵 no mne pomohlo kupanie posunut iba o par hodin skor a zabralo to.. lebo chodila spavat o tretej.. a raz ked bola hore celu noc som jej povedala ze ak sa to bude opakovat bude spat celu nioc na logii a spala krasne v noci 😵

zuzu13
19. jan 2007

skúste ich kúpať ráno...možno ich voda neunavuje ale rozčerťuje

katrin
19. jan 2007

nepomaha nic.. ☹ susedia ma ohovarajú, ze sa nestaram, ale co mam robit, ked mam duo??? 😀 dlabem na nich 😀 minule suseda divne pozerala, ked som sla o 7-mej vecer s kocikom von.. no a??? kazdy nech si uprace pred svojim prahom, nie?

katrin
19. jan 2007

zuz, aj to som skusala, ale nemozem ich okupat, ked idem k lekarovi ... a fakt som rada, ze spim 3 hodiny denne

katrin
19. jan 2007

sorry, to malo byt pre zuzu.. 😉

nelika666
19. jan 2007

ahojte.. veru veru skuste posuvat kupanie dovtedy kym nenajdete ten spravny rezim 😉

katrin
19. jan 2007

baby no jo... skúste si to jeden den s dvoma 😀 😀 😀 😀

nelika666
19. jan 2007

katrin ono to chvilku trva kym nabehnete na rezim potom to uz bude dobre.. 😉
a kasli na to co kto hovori 😠

katrin
19. jan 2007

nelika, ale my mame rezim... len otoceny 😉

nelika666
19. jan 2007

tusim tu nikto pisal o tom ako naucit dieta spravne spinkat.. alebo to bolo na babetku? 😕 😅
pohladam a ked najdem ti napisem ip

zuzu13
19. jan 2007

katrin kašli na susedu... 😀

zuz11
19. jan 2007

no my sme zatial na najneskorsiu prechadzku sli o piatej ale to sa zmeni, v pondelok ideme totiz na 18:10 na klbiky 😵

zuz11
19. jan 2007

katrin, tak si to otoc aj ty 😵 ale nie snad sa Drobci spametaju a otocia si to.. zevraj sa to stava 🤐

tinka26
autor
19. jan 2007

Ahojte mamičky 🙂 Nelika nestíham ani na záchod ísť a nie to ešte tu ☹ Samko mi cez den nechce poriadne spinkať cez noc to isté.Cez den sa musím ešte aj druhému venovať,aj po doktoroch stále chodíme.Marek asi pojde na operáciu s ručkou,lebo ju nemôže ohnúť,zase bol aj v nemocnici mal astmatické záchvaty.Ešte že Samko je zdravý 🙂 zuzu tak to dúfam,že si to ten moj čím skor otočí 😀

newyorkgirl
19. jan 2007

no baby vy veru stihate pisat, nasa ma tiez vela energie a je rada, ked jej mixujem cimsi pred ockami a ruckami, lenze sama si to nechyti este, len tak obchytkava babiku, macika a tak... a nespi uz od 8mej je hore, ach jo, to zas bude deeeen, ale co by som chcela, ked mi spala od 8mej vecer do 8mej rana, samozrejme s prestavkami na krmenie, ale to bolo v ramci spanku 😀

danciacik
19. jan 2007

Ahojte kočky. Zuzu aj naša malá drží od včera hrkálku - takú som mala radosť, že som utekala do obchodu a kúpila som jej ďalšie a ako bonus chodiaceho plyšového ,,krtka v kalkotkách" 😀 .
A k tomu spánku tak naša posledné dni odspí najprv 6 hodín v noci potom papanie potom ešte 2 hodiny a koniec.

maryja
19. jan 2007

u nas bol v noci tiez vraj riadny vietor, ale ja od pol desiatej do tretej spala, takze som to prespala. Dneska sme boli i vonku, ale Terezka stale nechce vonku spavat, tak to len taka narychlo hodinova prechadzka spojena s nakupom potravin a zas rychlo domov a znova sa kojit. Nuz co, vraj mozem byt rada (aj som), ze mi aspon v noci spi. Dokonca zaspala i teraz, ale to je len tak na 30 minut... a mozno mamicku prekvapi. Prislo nam dneska - pozvanka na uvitanie noveho obcana od mesta. Tak snad o tyzden v sobotu pojdeme.

zuzu13
19. jan 2007

ahojte babule, tak dnes sme mali vééééľkúúú návštevu...prišla sykorka s Katuškou a Ikulka so Saškou/oktobrovky/...hodila som fotky - album: Stretnutie
inak Lucka má von 2 zúbky - spodné 4 -ky al. 5 -ky neviem to zaradiť 😀

nelika666
19. jan 2007

uz mate zubky? 😕 waaaw gratulujem 😉 😀

zuzu13
19. jan 2007

ahoj nelika...máme zúbky...ale nejaké majú divné poradie vychádzania 😅

nelika666
19. jan 2007

zaujimave.. ale hlavne ze idu.. 😅

zuzu13
19. jan 2007

no ak pôjdú aj ostatné tak "potichu" ako tieto, tak teda nech idú...

susane01
20. jan 2007

dobre ranko prajem. aj Olino uz drzi hracky ale vcera som mu kupila taku hrkalku co sa zavesi s jednej strany postielky na druhu a velmi sa mu to paci. Olino spinka najdlhsie po kupani tak 4-5h, ale potom sa budi kazde 3h na kojenie. ozaj baby ja som uz dostala menzes a to som si myslela ze ho mat nebudem 😠 no hruza.

danciacik
20. jan 2007

susane a ty ešte kojíš? Nestraš ma s tou menštruáciou. Baby naša Larka túto noc prespala 7 hodín v kuse, potom sa napapala a spala ešte dve hodinky. Ale som sa ráno veľmi zľakla, lebo ona v spánku lozí po postielke a dosť silno si buchla hlavičku o tyčku na postielke - riadne plakala. ☹

susane01
20. jan 2007

danciacik veru kojim, mlieka mam aj na rozdavanie. co ze Larka ti cestuje po postielke? to Oliver je asi lenivy ten sa este ani neotaca. 😠

danciacik
20. jan 2007

no veru cestuje. Ja ju dám do stredu postielky a za chvíľu už je na jednom konci. Takže sa môžem pripraviť, že aj ja môžem dostať menštruáciu - dočerta 😠 . Vieš, ona pomaličky začína aj loziť, rúčkami sa ešte ťahať nevie ale zato nožkami až-až. Neboj Oliver určite sa určite čochvíľa začne otáčať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre