Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
26. feb 2007

jeeej a vieš že už ani neviem, pozriem to a hodím link 😀

nathalie111
26. feb 2007

budem rada...🙂)) a dakujeeem!!!

zuzu13
26. feb 2007
mimakro
28. feb 2007

Ahojte. Aj ja som sa uz prihlasila. Som zvedava,co poslu. Zuzu13 nezda sa Ti este skoro na prikrmy? A ovocne? Nebojis sa nadvahy v buducnosti? Aj mna skoro prikrmovali (vtedy to bolo tak) a doteraz mam problemy s hmotnostou,metabolizmom a mam atopicky ekzem. Ja Hanku dojcim,ale keby aj nie,tak by som na to isla velmi opatrne a urcite by som zacala zeleninou. Napis,ako to prebieha u vas.

barbulka
28. feb 2007

mne tiez prislo z Nestle, ale mam pocit, ze to bolo na zaklade vyplnenia papiera v porodnici 🙂 nathalie a ake DVD Ti prislo ?? a neskusali ste nejake zahranicne stranky ??

ja som sa akurat prihlasila v rakuskom H&M na odber noviniek mailom a prisiel mi kupon na zlavu 5 eur, tak som ho bola vcera v Hume pouzit 😎 nakupila som malej kopec kraaasnych veciciek. mali aj uzasne saticky, ale to som odolala, pre take male baby to nie je velmi prakticke 😀

nathalie111
28. feb 2007

Navsteva detskej poradne.. 😉 vcera hovorim drahemu ked sme dopozerali koncert,ze supni to tam,kukneme,ze co to je...a on pri tom DVD zaspal 😀

newyorkgirl
28. feb 2007

nathalie, aj ja som skoro zaspala pri tom 🙂
zuzu, aj my uz zaciname ovocicko troska, strasne jej chuti jablkovo hruskova vyziva, mi zjedla skoro polku minule 🙂
my sme boli vcera na klbiky, mame dobre, co som rada, lebo som malu vobec nebalila nasiroko a az teraz v sobotu ideme na Uvitanie do zivota, co je fakt skoro 😀

zuzu13
28. feb 2007

ahoj NY...my ideme na nožičky o týž. uvidíme ako bude...rastiete jedna radosť 😀

tinka26
autor
1. mar 2007

Zuzu aj mna prišlo to frutapure,aj DVD-čko. 🙂 Mi na uvítanie ideme 8.3.tak som zvedavá čo dostaneme 😀 Zuzu to aj ja som skoro všade zaregistrovaná a potom s a len čudujem,čo a odkiaľ mi chodí 🙂

lucna
1. mar 2007

Ahojte. Som rada, že "novembrove babätka" si vymieňajú info. Mám syna . Nar. 9.11.2006 o 19.20, 2970g a 50cm. Pred 2 týždňami mal 7 kg a to iba kojím. Zdá sa mi to veľa, ale tačím mu s mliečkom. Ešte som neskúšala iné papanie. Ktorá to vyskúšala a má rovnako staré a kojené bábo?

zuzu13
1. mar 2007

ahoj lucna...my papáme...ale sme na BEBE 😅 pekne ti priberá, tak zbytočne mu nedávaj príkrmy... 😀

lucna
2. mar 2007

Niekedy ma to láka prikrmiť, keď počujem ako jeho rovesníci prespia celú noc a ja stále kojím aj 2krát za noc. Cez deň to sú 2-4 hodinové intervaly. To sa nemôžem ani nikam pohnúť.(o mesiac máme pomaturitné stretnutie po 10 rokoch a neviem ako to chlapi sami doma zvládnu - odsávačka to istí 😀) Ale som rada, že mu chutí a prospieva. Mne tiež prišlo to nudné DVD. Myslela som že tam bude fakt nejaké dôležité info, ale hovoria len o tom, čo už všetky vieme - kojenie je základ. 🙂

tinka26
autor
2. mar 2007

Lucna moj syn sa narodil 14.11. a tiež ho iba kojím 😀 skúšala som mu dať nejaký príkrm,len tak trošku na lyžičku,ale netváril sa nadšene,ani čajík z fľaše nevie piť,takže ho tiež len kojím,na prikrmovanie máme ešte čas 🙂 ináč váži 5280g 🙂 v noci ho kojím niekedy 2-3 krát,cez den je to častejšie.

mimakro
2. mar 2007

Hanka sa narodila 23.11. mala 4000g. Vcera sme boli v poradni,ma 6770g. Stale iba dojcim a ine mi ani nepadlo dat. Je to este velmi skoro. Prespi od desiatej-jedenastej az do piatej-siestej. Ale aj keby som ju musela kojit kazde dve hodiny,neprikrmovala by som! Pripada mi to uplne zbytocne,navyse to zatazuje traviaci trakt. Syna som do siestich mesiacov tiez len kojila a ako 5 mesacny mal 8620g. Tak naco sa strachovat. A ked uz niektora prikrmujete,preco zacinate ovocim? Zeleninu potom do deti nedostanete. Len trpezlivost baby. Este sa tolko nakrmite,az vam to bude liezt na nervy. Mam este trojrocneho syna a aj ten este obcas potrebuje pomoct s jedenim. A vazte si,ze mozete bezproblemov dojcit. Lebo aj ked si vela ludi mysli,ze ked sme zeny tak by to malo ist automaticky,bohuzial nie je to pravda.

tinka26
autor
3. mar 2007

Dobré ráno 🙂 Mimakro aj ja sa snažím len dojčiť,pretože prvého syna som nekojila a to sme si veru užily,pokým sme mu na správne mliečko natrafili,a to nehovorím o tom,koľko sme sa na gastroenterologiu nachodili,takže aspoň teraz chcem čo najdlhšie kojiť,dufam,že sa mi to aj podarí.Krásny dník prajem papa 🙂

mimakro
4. mar 2007

Prajem Ti, aby si dojcila co najdlhsie a bez problemov. Aj ja sa uz tesim, kedy budem prikrmovat, lebo uz sa budem moct aj z domu pohnut. V tom asi vidim jedinu vyhodu deti na umelom mlieku. Dojcenie je narocne, ale vdaka Bohu zan. 🙂

newyorkgirl
5. mar 2007

zuzu, vsak aj vy paradne rastiete... tak sme dostali pekne navliecky do postielky od mesta 🙂 a maminka este ruzicku...

newyorkgirl
6. mar 2007

babule, kde ste vsetky, nam to tu viazne akosi, ked porovnam ostatne "babatka" 😒

mimakro
6. mar 2007

Netreba porovnavat. Kazde dieta je ine,inak jedava,rastie,inak sa motoricky vyija. Dolezite je, aby nestagnovalo. Ale dopredu sa da ist aj pomalsie,len aby to malo spravny smer.

nathalie111
6. mar 2007

newyorkgirl myslela,ze debata viazne,ze?? 😀

lucna
6. mar 2007

Ahoj te kočky. Idú už niekomu zúbky? Bábu , ktoré sa narodilo 20min po nás idú a to hneď 4. Tak to som zvedavá, kedy budemem mať my.

zuzu13
8. mar 2007

ahojte
k dnešnému sviatku MDŽ prajem všetkým všetko naj...
a hlavne naším 4 - mesačným krásaviciam 😀 😀 😀

lucna, Lucii vyšli zúbky /spodné "očné" stoličky/ keď nemala ani 2 mesiace 😅

newyorkgirl
8. mar 2007

hej myslela som, ze debata viazne 😀

babule aj ja zelam vsetko Naj k MDZ, kto to oslavujete a hlavne veru 4mesacnym dietkam, zuzu ale to letiiii, ze? 🙂

nelika666
8. mar 2007

Nikolke a Lucinke vsetko naj k 4.mesiacikom 😉

nelika666
8. mar 2007

a vsetko naj k MDZ..

my este zubky nemame

zuzu tebe sa uz Lucinka vie sama posadit a sediet? 😕

tinka26
autor
8. mar 2007

Prajem všetko naj k MDZ a hlavne všetko najlepšie 4 mesačným bábatkám 🙂 akosi tu nestíham chodiť,aj doma mám občas menší chaos,ale ináč ujde to 😉 zajtra ideme na uvítanie Samka,tak som zvedavá čo dostaneme.Ani mi ešte zúbky nemáme,ale nevadí,lebo zatiaľ len mliečko papkáme 🙂 Krásny večer Vám prajem 🙂

zuzu13
8. mar 2007

babulky, konečne ste čosi popísali 😅 aj keď ja sem toho tiež veľa nepopíšem 😅
včera sme boli na očkovaní, prebehlo OK 😀 , Lucka váži 7250g 😅 môžeme už papať všetko 😀 , dnes sme boli na nožičkách a už sme OK 😀 a okrem toho nám lyžička poklepkala po ďalšom zúbku 😀 😀

zuzu13
8. mar 2007

chcem sa vás opýtať, či ste podávali žiadosť o možnosť pokračovať v rodičovskej dovolenke /po ukončení 28 týž. materskej???/ svojmu zamestnávateľovi???

newyorkgirl
8. mar 2007

no zuzu, ja neporadim, bo som rada, ze mam od statu blby rodicovsky 😒

zuzu13
8. mar 2007

😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre