Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
29. sep 2009

Ahojte, no my sa učime slabiky, teda nedávno sme sa doučili 🙂 Marianka zatial píše pekne, aj matematika, aj ostatne predmety jej idu velmi dobre, aj slabiky pochopila, ale dnes mali na ulohu napísaných asi desať slabík bez obrázka a museli to čítať. Inak školu zvládame, ale neviem si predstaviť že by som chodila do večera do práce a potom by som sa ešte musela s malou učiť, preto nezávidím maminám, ktore musia toto podstupovať teda aj Mimakro. Mimi, ako ide škola?
Livi, ako je na dovolenke? Len si ju užite. Brala by som take teplúčko, ja som chorá aj mala je prechladnutá aj malý ma trošku sopel, ale to bude asi tým počasím......
Vy ste zdravé novembrove maminky?

livia76
29. sep 2009

😉 zuzi dík užívame si len sa nám to kráti 😨 prvý týžden sme preležali na izbe s teplotami, teraz to doháname pri mori 😉 a v sobotu šup šup domov 😉 do reality 😀 😀

katarinka1107
29. sep 2009

zuzka teda Marianka sa nauci citat a Lubkovi precita knizky 😀 Livi , tak to dozuente a uzite ai slniecko. Zuzka mas pravdu mame vyhodu, ked sme takto doma a mozeme sa ucit s detmi. Aj ked nasa Bara je uz v pohode, zvlada sama . Ale je to bab, tak asi to setrime na Jurka 😀

zuzi3
29. sep 2009

Lubko chce robiť všetko čo my s malou, ked čítame tak nás ruší a opakuje čo povie mala, ked píšeme, má svoj zošit a tam mu prepdíšeme čiarky alebo kruhy a on to píše, sice všeliako ale ked dopíše, tak mu musime s malou znova predpísať, je to s ním sranda ale to ešte bude..............malá je trpezlivá ale s malým to bude horšie, ten je nervák a tvrdohlavý a ked sa zatne tak s ním nepohne ani stádo volov 🙂 🙂 🙂 🙂
Každe ráno si balí do taštičky papučky a povie mi že za chvílku príde, že ide do škôlky, nech neplačem, strašne chce isť, ked aj malá chodí do školy. Mal by nastupiť od 2.novembra, tak uvidíme, myslím že tam bude plakávať. No nechám sa prekvapiť aký bude.
A Zuzu Lucka ako? neplačká už???

katarinka1107
30. sep 2009

zuzka nas jurko tiez povie , ze ide do skolky, ale ked sme boli pre malu nasu suseedku, zdrapil ma za ruku a maminka pod aj ty 😀 . A to ja vravim , ze pri BArke neviem co je skola, asi ma to caka pri Jurkovi 😀

zuzu13
30. sep 2009

ahojte
zuzi3, Marianka je sikulka, len tak dalej... 😉
mimakro...halo...ako???ani noviny o tebe nepisu... 😀
katarinka, no uvidime co nas caka 😀
my uz neplaceme...xixixi...zatial...neviem ako zajtra, kedze mam volno a idem s nou ja...a to je kriticke...xixixi...tak verim, ze bud vsetko OK...
inak dnes mi volal mm o 18,45, ze Lucka sa o 18,30 obliekla do pyzama, umyla si zuby a isla spat...xixixi...takze dieta zo skolky total znicene...
idem si dat nohy na stol a vegetit...tak pekny vecer 😉

zuzi3
30. sep 2009

zuzu a prečo tam vlastne plakávala? nechcela náhodou byť s tebou? ja som mala taku marianku, ked bola menšia, a aj v tom že ked som náhodou nebola doma, tak záhadne chodila mala spávať skoro, a potom mi povedala že to preto aby na mna nemusela myslieť tak si išla radšej lahnuť, tá naša marianka je ja teraz precitlivelá na všetko, stále sa boji že sa mi niečo stane alebo zomriem alebo naburam autom, stále chce byť so mnou.

zuzu13
30. sep 2009

zuzi3 ...no asi to bolo tym, ze som nastupila do novej prace...a ked som "tahala" tak ma aj 3 dni nevidela....potom som isla s nou do skolky...a znovu bola bezo mna....ale dufam,ze je uz dobre

zuzi3
1. okt 2009

určite si zvykne ako každe dieťatko, ale tie citlivejšie deti to znášaju trošku horšie, bola na teba stále zvyknutá........teraz bolo na nu toho vela ale ked sa dostane do režimu si zvykne, ja som mala výhodu že som bola doma pri lubkovi, tak marianka bola stále pri mne a v škôlke len doobeda. Len o to to je horšie že si na mna až moc zvykla a teraz si už bude horšie zvykať keby mala chodiť do družiny, zatial nechodí, kým som doma.
Ozaj baby, ako to je s tou predlženou materskou? ževraj si to mám isť vybaviť na urad až po skončení troch rokov? a potom ked dám maleho do škôlky na 4 hodiny tak si to musím isť ešte kde vybaviť? ževraj sa musím chodievať hlásiť na urad úpráce ked bude malý chodiť do škôlky na 4 hodiny a ja budem na predženej materskej. Neviete ako to je?

katarinka1107
1. okt 2009

no zuzka3 dobra otazka. Nastupujes na predlzenu materasku? ja sa chystam na urady po informacie , ak nieco budem vedeit dam vediet 😉

katarinka1107
3. okt 2009

haloo, pekny vikend , Livi ako doma?

zuzu13
4. okt 2009

ahojte
liv...ako???hovor, prehanaj 😀 🙂 🙂

katarinka1107
4. okt 2009

dobry den 🙂 🙂 Veru livi prehanaj , my sa tu budeme rozplyva t 😀

livia76
4. okt 2009

😉 zdravím dievčatá ja som ani nevybalila a dnes šurovala s malou na Oravu 😀 😀 😀 ešte že nebolo tak veľa aut na cestách. Čaká nás tu kopec povinností 😉 v Turecku bolo ako vždy naozaj fajn radi sa tam vraciame nejak sme si to tam obľúbili 😵 po 3 rokoch som sa konečne dobre vyspala, keďže hned 2 den Lesinka ochorela, tak sme prvý týžden len jedli a spali 😀 😀 😀 😀 druhý týždeň sme si užili aj more a pláž 😵 . Musím sa priznať, že som bola na manžela naštvaná, že si zmyslel dovolenkovať 2 týždne,kedže na dome sa musí ešte toho do zimy veľa postíhať, no teraz mu za to blahorečím oddýchla som si konečne 😉 . hodím potom nejaké foto.
Prajem vám pekný pracovný týždeň 😵

katarinka1107
5. okt 2009

livi videla som foto, aky ste tam zlati. A ako je na Orave ??

newyorkgirl
5. okt 2009

ahojte babule po dlhej dobe, tu aka debata prudi teda 😕 tak skolkarom drzime palceky... my este nechodime mali by sme zacat od januara ale tuna v Anglicku je taky iny system deti ani nebuvaju poobede a celkovo mi to pride take nezorganizovane plus od indickych deti sa tu chytaju vselijake pliagy tak si to este rozmyslim kedze som tehu a nechcem aby mi mala nejaky humus domov dovliekla 😀 zatial si to kompenzujeme ze chodime sa hravat s kamosmi vzdy u niekoho nech je s detickami 🙂

katarinka1107
5. okt 2009

no newyorkgirl ja tiez nemam skolkara este. Ale to co si napisala o skolke u Vas v anglicku 😖 , asi mame ozaj lepsi system. A Nikolka sa tesi na babätko?

livia76
7. okt 2009

😉 😉 kde ste ktoooo 😨 😨 😀 😀

katarinka1107
8. okt 2009

no livi ako na Orave? A ostatne asi maminy pracuju 😒

livia76
8. okt 2009

😉 Katarinka, na Orave ako vždy síce pracovne ale supeer 😉 konečne máme hotovú bránu tak sa vytešievam aspon mi malá nevybehne na cestu, takže už nemusím mať oči aj na zadku 😀 keď robím niečo na dvore 😵
A vy ako ? Tatinka máte na cestách alebo doma ?

zuzi3
8. okt 2009

Livi a kde to presne máte ten domček? v Tvrdošíne? lebo ja som bola v Tvrdošíne na návšteve asi pred troma týždnami, nepoznám to tam, len viem že sme šli takou ulicou hore a tam boli v kopci same nove domy, take novostavby...........nebývate tam niekde?

livia76
8. okt 2009

🙂 zuzi3 nie , my sme prestavovali starší dom v jednej uličke na námestí 😉 pri domove dôchodcov ak budete mať nabudúce cestu stavte sa na kávu 😉 je to jediný červený dom na tej ceste tak sa ľahko hľadá 😉

zuzi3
8. okt 2009

aha, no my sme boli v Trstennej za svokrom, bol tam v nemocnici a v Tvrdošíne býva svokrin brat, tak sme boli u nich na kávu, ich dcera sa volá Monika Turčinová, možno ju budeš poznať, ale asi bude od teba mladšia...........ak tam ešte pôjdeme, dám vedieť...........inak tam je krásne...............

katarinka1107
9. okt 2009

ahojte 🙂 ano livi tatina maem na cestach , este tyzden . A sa ti necuduejm ze ti je na orave dobre .. Musi tam byt pekne , ked bola tato krasna letna priam jesen 🙂 . A bola som si prave odviezt do opravy telku 😒 . tak som sem nakukla a du delat neco 😀 pekny den a hura do vikednu co?

livia76
9. okt 2009

😉 akosi sa nám ochladilo 😉 začína pravá jeseň.Dnes za nami prišiel tatinko, tak sa vytešievame.Cez víkend by som rada nafotila Lesinku s jej sesterničkou Biankou v parku, popadali krásne sfarbené listy tak sa nám snáď nerozprší.
Pekný víkend dievčatá aj vašim deťúrencom 😵

zuzu13
9. okt 2009

hello
ale ste popisali 😀
ja som konecne z prace doma...a tesim sa na volny vikend...jupiiiiii
baby, za mesiac maju nase dietky 3 roky...je to mozne?????nejako sa mi tomu nechce verit ☹ 😅 😀

katarinka1107
10. okt 2009

veru zuzka ani mi nevrav, pred tromi rokmi som sa este ako lopta gulala 😀 😀 😀 A teraz? Vzali ho do skolkyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 Ale dam ho az od januarra, elbo 29 novembra ma 3 a ja som doma este , tak po vianociach ide. Ale je mu aj trosku smutno , ako to uletelo, Livi vy si tatinka uzijete aspon , my az o tyzden ☹ ale to je tu coby dub. A zuzka pekny nepracovny vikend a ostatnym maminkam a detickam tiez 🙂

zuzu13
11. okt 2009

dobre ranko.... 😉

katarinka1107
11. okt 2009

peknu nedelu, u nas vychadza slniecko , do rana prsalo 😠 , ale terraz svieti slniecko 😉

zuzu13
11. okt 2009

u nas stale prsi...von nehrozi...Lucka je chora, mrzuta, urevana... ☹
peknu nedelu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre