Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

danciacik
9. nov 2006

Tinka - super. Tak všetky novembrové mamičky sem sa 😀 . My sa ostatné sa pridáme, keď budeme mať drobčekov pri sebe. 😉

katrin
9. nov 2006

Ahojte baby, dnes presne o 19,08 sa mucilienke a jej manželovi narodila dcéra Mária, ktorá meria 51 cm a váži 3850 gr.. je to krásne, ružovučké bábätko... srdečne gratulujeme 😵

tinka26
autor
9. nov 2006

Danciačik tak dúfam,že už to bude na další týžden,u mna to vyzerá,že áno. 😅 V utorok alebo stredu mám ísť na sekciu 😅

tinka26
autor
9. nov 2006

MUCILIENKE srdečne gratulujem a malej Márii prajem veľa veľa zdravia a lásky rodičov 🙂

emjee
9. nov 2006

jeee mucilienka gratulujem - ved len nedavno si nam oznamila, ze fazulka je v brusku a fazulka uz je na svete 😲 vitame mariu na tomto krasnom svete 🙂

danciacik
10. nov 2006

Tinka, takže už budúci týždeň budeš dvojnásobná maminka, čo? Ja ešte netuším ako to bude s naším, ale asi sa jej veľmi nechce - takže ostanem posledná.

tinka26
autor
10. nov 2006

Dančiačik tak dúfam,že to už bude na další týžden,že primár nezmení názor a termín.Chcem to už mať čím skor za sebou.Mám obavy,ale dúfam,že všetko dobre dopadne. 😅

julka.n
10. nov 2006

gratulujem nelike vela zdravíícka zlatuuuuuuučččkkkkkkáááááááááá je táááá mala 😔

danciacik
10. nov 2006

TInka budem ti držať palce - len neboj. 😉

tinka26
autor
11. nov 2006

Dančiačik Dakujeem 🙂 čo sa týka sekcie sa nebojím,kedže som už jednu absolvovala,ale bojím sa o bábo.Snád bude v poriadku a narodí sa zdravé.

danciacik
11. nov 2006

A prečo by nebolo? Neboj narodí sa ti krásny zdravý chlapček a budeš sa ním tu chváliť deň čo deň. 😉

zuzu13
13. nov 2006

tak aj my sem patríme. Lucinka sa narodila 8.11.2006 o 11,28, 4070g/53cm, sekciou. 😀

danciacik
13. nov 2006

Ahoj Zuzu. Ja ešte nie ale som rada, že ty už áno. Tak malá nakoniec štupel vytiahla? A sekcia ako? V pohode?

newyorkgirl
13. nov 2006

ahojte babule, zuzu, tak super, mame to v rovnaky datum, nasa sa narodila o 6.10 rano, normalne, ale po uctyhodnom 23 hodinovom trapeni

tinka26
autor
13. nov 2006

Ahojte babenky.Tak aj mi sa tu už čoskoro prihlásime.Dnes večer si idem po bábatko. 🙂

danciacik
13. nov 2006

Tinka tak ti držím palce nech všetko dobre dopadne. 😉

zuzu13
13. nov 2006

jéééj tu to fičí v plnej paráde. Gratulujem všetkým mamuľkám a teším sa na Ďaľšie 😀
sekcia v pohode pri vedomí 😎 , takže som malú videla hneď. Aj manžel bol počas celého zákroku pri mne, tak pohoda. 🙂

bettina
13. nov 2006

Gratulujeme novým mamičkám!!!

certica
13. nov 2006

Pripajam sa a tiez gratulujem novopecenym maminam, nech vam robia drobci vela radosti 😉

newyorkgirl
14. nov 2006

dakujeme za gratulacie este, mamule vy ste kde vsetky? vam davaju drobci tak zabrat? my sme v nemocnici nespali vobec skoro, tak hodinku denne, ale prva noc doma bola uplne super, mala sa budila kazde 2-3 hodky na papkanie a som sa vybuvala do ruzova 😀

yuya
14. nov 2006

NYG, rodila si v TN?

newyorkgirl
14. nov 2006

hej...

yuya
14. nov 2006

ak máš čas, opíš, ako ten tvoj pôrod prebiehal. aký bol personál? mala si aj manžela pri pôrode?

newyorkgirl
14. nov 2006

no moj porod dost blbo, lebo bol vyvolavany a cele to hrozne dlho trvalo asi 23 hodin, ale skor som bola asi taka vynimka, inak personal super a manzel pri porode 100 bodov, lebo moc ist nechcel najskor,ale bol velka pomoc a opora a teraz je rad, ze tam mohol byt a prvy drzat malicku v naruci 😉

vavka33
14. nov 2006

New,blahozelam aj ja a prajem vam hlavne vela zdravicka.
Nie si az taka vynimka,ja som rodila 30hodin,tak si na tom o 7hod.lepsie 😀
Manzel bol cely ten cas pri tebe,alebo az ked si uz sla rodit?

yuya
14. nov 2006

ja by som tiež chcela muža pri pôrode, ale on sa tiež trochu zdráha. zatiaľ mi sľúbil aspoň na prvú pôr. dobu. kedy a kde si nahlasovala, že chceš manžela pri sebe? ináč, klobúk dole - 23hod. a prečo ti vyvolávali?

mysidlo
14. nov 2006

baby, obdivujem vas vsetky. 🙂 Najblizsie to caka nas - decembrovky. Mne uz zacina hrabat z toho, ako sa to blizi. 😝

danona
14. nov 2006

zuzu-gratulujeeem k lucinke!! 🙂 new-gratulujem k nikolke!! 🙂 aj moj manzel je narodený 8.11, takže ste sa dočkaliiiii 😉 😉 😉 vaša spolučakatelka oktobrovka danona 😉

zuz11
14. nov 2006

mozno sa k vam pridam 😉 🤐

palma
14. nov 2006

ZUZU a NY ,no konečne ste domka a ešte raz velké gratulácie zo srdca vám obom aj bábatkám praje-*oktobrovka. 🙂 Tak ste sa dočkali,prajem véééla zdravíííčka. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre