Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
8. okt 2007

nathalie ja dávam, ale pssst...lebo ma tu zase zbombardujú. že až od roka 😀

nathalie111
8. okt 2007

ja som jej minule dala obliznut lyzicku ked som jedla,lebo na mna kukala,ze mami...a co ja?? 😕 no a pritom sa tvarila tak blazene,akoby nic lepsie doposial este nejedla... 😕 😵 😉

zuzu13
8. okt 2007

nathalie...vie čo je dobré 😀
idem OFF, Lucka vstala tak ideme von...pá

lucna
9. okt 2007

Aj my dávame pribináka. Keď ho prvýkrát ochutnal, kričal ham ňam,ham ňam, až sme si mysleli, že ich zje 10. Párkrát po prvom bol krik, že je málo, tak sme museli dať dupľu.Mesiac hore dole do roka. 😀

tinka26
autor
10. okt 2007

Zuzu som čítala že aj Lucka chce ísť všade a za každú cenu,tak to si može podať ruku s mojím Samkom,lebo on mi robí to isté a ako sa vie nazlostiť ak mu to nedovolím 🙂

tinka26
autor
10. okt 2007

a ozaj Zuzu ja ťa bombardovať nebudem,lebo Samko ho už tiež papkal a to už ked mal 9 mesiacov a aj jogurty a neviem čo všetko.A som rada že mu chutí a že konečne pekne papká a priberá.Pri prvom synovi som si dávala veľký pozor čo mu dám a výsledok?Nechce ani jogurty,ani mlieko,ani múčne jedláani detskú výživu a je toho viac čo nechce a je malý a suchý jak špáratko 😠 a má málo vápniku a aj preto už mal 2 krát zlomenú ruku. 😠

zuzu13
11. okt 2007

tinka 😀 super, hlavne nech sú zdraví a nech im chutí 😀
no maminky, ja od zajtra pracujem...takže tu sem tam zavítam...pozdravujem mimčá...pááá

nathalie111
11. okt 2007

zuzu,a coze ides robit?a kde bude Lucka?? 😕

zuzu13
11. okt 2007

nathalie, Lucka bude s manželom alebo s mojou maminou...a idem do kanclíka... 😀

newyorkgirl
11. okt 2007

jaaaj kocky tak my sme mali hrozne 2 tyzdne nas tatino prisiel z anglicka domov, sli sme k svokrovcom na vychod a chytili tam cosi... po navrate domov 40tky teploty a hnacky ledva ze sme v nemocnici neskoncili.. takze uz mame aj my prvu blbu skusenost s chorobou bolo to hrozne davat jej zabaly lieky od teploty vobec nezaberali no nezelam nikomu zda sa ze uz je to na ustupe dnes teplotka nebola ale stale kakame o sto sest a ryza s mrkvou nam uz veru nechuti 😅 kocky neviete poradit co jej dat v noci? ona je zvyknuta este na mlieko a teraz nemoze a nevydrzi mi spat do rana, lebo je asi hladna... vcera sa ze o 1dnej zobudila a zaspala az o 2hej zas ☹

zuzu13
12. okt 2007

NY ja som aj pri hnačkách dávala mlieko...a ak nesmie, tak skús ryžový odvar...skoré uzdravenie 😉

tinka26
autor
16. okt 2007

NY aj ja som dávala malému mlieko aj ked mal horúčky a hnačky a popri tom ryžový odvar,ryžu s mrkvou,alebo banán 🙂 Náš drobec už krásne chodí sámuž vie aj parádne otočky,sranda je z neho 🙂 ,len dalšie zúbky nie a nie vyjsť.A začína rozprávať o 106. 🙂

mimakro
18. okt 2007

Ahoj baby. Tak nám sa doma rozmohla choroba. Ondrej stratil hlas a teplotuje. Hanka od neho schytala len tie teploty. Zuzu, som netušila, že tak skoro plánuješ do práce. My máme s manželom dohodu. Keď si nájdem prácu s takým platom, ako má on, tak meníme. On bude doma a ja pôjdem pracovať. Lenže toľko mikrobiológovia určite nezarábajú, takže si to ešte budem užívať 😒 . A on s tým samozrejme ráta. Možmo ho raz prekvapím. Hanka pribináčika neje, ja to neuznávam, ale pokiaľ ho vy dávate, tak je to len vaša vec a čo koho do toho. Momentálne začíname so strukovinami. Zatiaľ v poho. Začiatky jej zavádzania príkrmov boli strašné. Potom sa to zlomilo a teraz zje všetko, čo jej ponúknem. Ondrej bol tiež taký jedák, aj keď nemal až taký apetít ako ona. Ešte len teraz prichádza na chuť jogurtom, pribináčiky zjedol doteraz iba dva. Zato acidko, to je jeho. Každé dieťa je iné. Tinka neboj. Radšej byť chudší, ako obézny. Každý sme naprogramovaný na niečo iné. Všetkým chrým prajeme skoré uzdravenie, Zuzu samé pracovné úspechy a ostatným dobrú chuť podľa ich voľby 😉

zuzu13
18. okt 2007

mimakro, tak nech sa rýchlo vyliečite 😉
neplánovala som ísť do práce min. 2 roky...ale stretla som býv. zamestnávateľa a ...pracujem...je to miesto, na ktoré sa človek len tak nedostane, a takú šancu by som už určite nedostala...tiež som bola zaskočená, ale je to "brána do lepšej budúcnosti"...tak nebolo nad čím rozmýšľať 😀

susane01
20. okt 2007

Ahojte dlho som tu nebola. Pozeram ako tie nase babiky rastu, je to uzasne pred rokom som si to nevedela ani predsavit. Prajem vsetkym vela zdravia.
🙂

mimakro
20. okt 2007

Zuzu, chápem Ťa. Dnes si nemôžeš vyberať (pokiaľ sa Tvoj manžel nevolá Fedor Flašík alebo nejako tak). Ja na Tvojom mieste by som spravila to isté. Lenže u mňa to nehrozí. Môj, už ex-zamestnávateľ je v Rimavskej Sobote a tam sa isto nevrátim. Trošku Ti závidím, že má kto s Luckou byť. Moja mama pôjde do dôchodku, keď bude mať Ondrejko 16 rokov. Sila, čo? Nemyslím, že v tom čase bude potrebovať jej opateru. Ďakujeme za prianie skorého vyliečenia, bohužiaľ Hanke sa stav zhoršil. Dúfam, že neskončí na antibiotikách. ☹ Ondrejko je na tom už oveľa lepšie. Už zase lieta po dome 😠

zuzu13
21. okt 2007

mimakro....pri Viktorovi som tiež nemala opatrovateľku 😀 mamina je totižto na dôchodku len rok 😀 takže si na tom ako som bola ja...lenže dnes je neporovnateľne iná doba...takže je to o niečom inom... 😀

lucna
21. okt 2007

Ahojte. Ja som tiež nastúpila do práce, ale iba na 2 hod poobede. Náhodou som šla podať žiadosť k bývalému zamestnávateľovi a uprosili ma. Našťastie manžel robí na smeny, takže iba sem tam niekoho potrebujem. Buď Danko "úraduje! s mamou v práci( tiež jej chýba do dôchodku veľa rokov), alebo dobehne kamoška 😀. Držím palce, nech ste všetci zdraví.

mimakro
22. okt 2007

Aj ja chcem pracovať! Asi mi šibe, čo? Rada by som vypadla z tohoto stereotypu. Posledný týždeň sa točím len okolo sirupov, kvapiek a čajov. Už mám toho plné cvičky. Všetkým pracujúcim: Práci česť! (a robote pokoj 😀 )

newyorkgirl
22. okt 2007

no babule neviem ci ste citkali temu Aj toto sa moze stat ktoru som zalozila mame totiz salmonelozu, takze liecime liecime, teplotky nemame uz ale hnacky stale no vsak prezijeme hlavne ze sme sa obisli bez nemocnice

zuzu ja tiez pracujem a je to fuska, lenze je ine ked ides do prace od do a ked si taky truhlik ako ja ze si zalozis podnikanie a musis to obehavat a starat sa a manzela mas prec 😀 to je uz na psychinu 😅

kiwuska
23. okt 2007

NYG, skusila si ORS 200 od hipp, je to mrkvovo ryzovy odvar, ale obsahuje elektrolyty a glukozu, co je pri dehydratacii z hnacky potrebne. Kubko mal par dni hnacku a vtedy som mu to davala. Asi pred mesiacom som mala zaludocnu virozu a veru som si tym tiez pomahala. Skoro sa vyzdravte

mimakro
23. okt 2007

NYG a v čom podnikáš? Ja som Tvoju tému čítala, aj som prispela. Držím palce, aby ste bez následkov boli z toho čo najrýchlejšie vonku. My sme tiež chorí. Dnes sme boli na druhú injekciu (hydrocortison). Našťastie sa to už zlepšuje. V piatok príde manžel z cvičenia a vraj čosi na neho lezie. Tak dúfam, že sa kolotoč soplíkov a kašľa neroztočí nanovo. Som povedala, že vyfasuje plynovú masku a zabalím ho do igelitu 😀

zuzu13
24. okt 2007

NY skoré uzdravenie prajem...
mimakro, aj vám prajem skoré uzdravenie...
toto počasie je samá choroba... ☹

mimakro
27. okt 2007

Klop, klop, klop. Už je to za nami. 😉 Zuzu, ďakujeme.

lucna
29. okt 2007

Milé detičky a mamičky. Už sa nám blíži mesiac, keď deti budú sfukovať prvú sviečku, tatovia vyspávať opicu a maminy plakať, ako to rýchlo ubehlo.... 🙂 papa. Dúfam, že detičky budú zdravé.

mimakro
30. okt 2007

A kto bude oslavovať ako prvý? Napíšte dátumy narodenín svojich šidielok. My sme až 23.

lucna
30. okt 2007

Danko oslavuje 9.11. o 19.20 hod. 😀

tinka26
autor
30. okt 2007

Náš Samko oslavuje 14tého a tatik 22hého 🙂 tak spravíme oslavy spoločne 🙂 len dúfam,že do vtedy budú moji chlapci zdraví,lebo už berú druhé antibiotika.Narodky sa chystáme oslaviť 10tého u svokrovcov v Snine a vtedy má tam prísť aj do kina Elá a Hop 🙂

zuzu13
31. okt 2007

ahojte, tak my sme 8.11. 😀
Lucka je chorá, má soplíky a zase tie teploty...39 st. ☹ má antb. tak dúfam, že sa z toho rýchlo dostane...

zuzu13
1. nov 2007

takže november je tu...dámy, začíname... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre