Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
22. mar 2010

😉 zuzu držíme palce v ZA 😉
Joj veru aj tu dnes bolo krásne do rána vykvitli 2 záhradné šafrány tak sme od radosti tancovali 😀 😀 😀 😀
Ej veru Kati, Lesii som dnes kúpila v lídli detské hrable😉 jej kmentár bol, že už bolo na čase ich kúpiť, lebo majú konečne dlhú rúčku a s tými malými, čo mala doteraz by vraj prišla o kríže , kým všetko pohrabličkuje 😉 je to držka.
Dobrú nôcku stíhačka ide spinkať 😀

zuzu13
22. mar 2010

ahojky....
nestratila somsa...xixixi
liv...mala nema chybu...xixixi...
kati...som v logisticko spedicnej spol....takze doprava...a medzinarodna....
idem haji...dobru.... 🙂

katarinka1107
23. mar 2010

ahojte 😉 Zuzka teda blahozelam , to mas dolezite poslanie. Lucka ako?? Chodi uz do skolky ? Livi to mas drzku ozaj , teda ta sa nestrati 😀 😀 😀 😀 No darmo das jej male hrable a pokopat s tym celu zahradu ..... 😝 no nas narcis nosi spidermanovsku siltovku a ako odprevadzal tatina a daval si ju na hlavu pozrel do zrkadla a vravi " tak a teláz vypadám jak spajdlmen "no tak mame spadlemana. Ako mne sa ten chlap nepaci 😝 😀 ale co uz , dievky su na barbie a musim zvykat aj na spidermana 😀 Inak spime, , som pekne ulozila mladeho a idem si dat kafčo , pekny den a nedaj Lesulke velku plochu pokopat 😀 😀 😀 Zuzik , tebe nech sa dari v robotke 😉 😉 A ozaj Tvoja Lucinka ta je tiez expert, potom nam zreferuj 😉 😉

livia76
23. mar 2010

Katarínka, u nás barbiny nehrozia, aj Lesia od tatina v Tescu vydrankala spidermanovsú šiltovku 😀 😀 😀 a aj pre jej sesterničku tak sa z nej tešili a to sú baby 😀 😀 😀 ,takže by s Jurkom boli perfektná 3 v šiltovkách 😵
Zuzi, aj ja ti prajem aby ťa robotka bavila a veru napíš niečo o Lucke parádnici 😉

katarinka1107
23. mar 2010

😀 😀 😀 je to číslo 😀

zuzu13
24. mar 2010

ahojte
no o Lucke? je dobručka, velmi nám vyrástla...a paradnica riadne...pol skrine vyloží, kým si niečo vyberie a vela krat sa stane, že skonči s komentarom: ved si nemam co obliect...kupis mi nieco?
ja som v praci v ZA...ale chystám sa domov...a budem asi pracovat home office....je tu slaby signal na net...maily mi ani neotvori....no des....takye budem domka... 😎

livia76
24. mar 2010

😉 Zuzi, ale veď to je super ak budeš môsť makať doma 😉 aj my s mužom máme takú výhodu, 😉

livia76
24. mar 2010

jééj môsť 😀 😀 opravujem na môcť 😉 ešte že to nečíta moja mamina, tá by m za taký pravopis hnala-je slovenčinárka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
24. mar 2010

🙂 Lucka je tiež číselko 😉 Prišla som nakuknúť, ideme sa uložiť, ráno ideme na alergológiu , som zvedavá , čo nám , povedia. Jurkovi sa zjavil zas atopický a kožná nás doporučila na alergológiu, tak nám to na zajtra vyšlo. Peknyý večer, a Zuzka Tebe aj skoré voľno , keď pracuješ ešte 😉

zuzu13
25. mar 2010

ahojte
kati, ja to neprehanam...pracujem max. do odchodu do skolky...xixixi...a boli sme vcera do 18tej von, na prvom ihriskovom capovanom pivku...xixixi...a o 19tej uz lucka bola v posteli okupana, najedena...takze som uz nesla na net...
liv...je to dobre...kym nenam pevne pripojenie na siet, da sa mi aj takto...ked ma priviazu kablom, budem musiet makat v kancelarii... 😅

katarinka1107
25. mar 2010

zuzik ty si ale super zena, aj robota aj deti a doma 😉 No ja viem niekedy, je toho vela aj ked to mozes robit doma ☹ Lebo vsetko na teba pocka,Ale vyzeras byt spokojna, tak je to super nie 😉 Livi co ste uz v zahrade s hrablickami 😀 😀 ? My sme prisli z tej alergologie a Jurasek si caka susedku.

katarinka1107
28. mar 2010

halo halo, peknu nedelu 🙂 😉 prajem

livia76
28. mar 2010

😉 AJ ja sa pripájam 😉

zuzu13
29. mar 2010

krasny zaciatok tyzdna...
uz mate pochystane na velku noc? mz sme robili pripravy cez vikend...a Lucka chodila s korbacom po byte a mlatila hlava nehlava...xixixi....

katarinka1107
30. mar 2010

Ahojte 🙂 Lucka si t vyskúšala aspoň 😀 Jurko dostal korbáč od tatina ako ten dchádzal a Jurko mal už dilemu , či s tou šibačkou bude byť HAnku po hlave 😀 😀 😀 (Hanka je naše krstniatko o plroka mladšie od Jurka )No a ja som ho včera odviezla k našim a šup do okien a tak.. dnes si urobíme bryndzove halušky, teda namiesto bryndze chcú deti smotanu 😅 a pôjjdeme zase von , takže asi také prípravy 🙂 Jurko pozerá rozprávku ja som sem nakukla . NO a my sa chystáme v sobotu k našim , lebo tatino je ešte na cestách aj tento víkend veľkonočný, ak bude takto pekne sa tešíme , že si užijeme prechádzky po hrádzi pri Váhu, okukli sme už aj fialky v parku 😉 pekný deň Livi kde ste? Beháte po záhrade asi .......

zuzu13
30. mar 2010

ahojky
my sme boli rano u zubarky na preventivnej ....Lucka bez slov otvorila usta...nechala si poratat zubky...a bolo...xixixi
😀
pekny den 😀 😎 😉

katarinka1107
30. mar 2010

no zdá sa , že zatiaľ nemajú naše dietky so zubárkami problém 😀

livia76
30. mar 2010

😉 to u nás taká pohoda nebude 😉 a to je sesternica zubárka 😉
My čakáme na trampolínu 😀 dúfam, že ju do sviatkov poskladáme 😀

zuzu13
30. mar 2010

katka, no neviem ci nemaju...Lucka ked videla tie "naradia a pristroje" nebolo jej do smiechu....ale zubarka je skvela...takze to zvladli obe...xixixi
liv...wow...trampolina...aj ja chceeeem... 😀

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
livia76
30. mar 2010

ZUZU tak v lete prídte poskáčete však to nemáte ďaleko 😉

zuzu13
30. mar 2010

jaj...no to radi...ak sa nam podari kupa auta...tak na Oravu urcite...kazdy rok sme tam na vylete... 🙂

livia76
30. mar 2010

ok to som zvedavá pozvanie platí aj pre Katarínku a jej family 🙂

zuzu13
31. mar 2010

wow...vari bude stretko novembroviek? 😀

inak dobre ranko...xixixi

katarinka1107
31. mar 2010

dobre ranko 🙂 Livi Ďakujeme za pozvanie 😉 trampolína je fajn, Zuzu ako v práci? Auto máte v pláne? super nech Vám vyjde dobrá kúpa 😉 Prší ☹ , včera sme boli na fialkach, máme ich rovno "pod nosom " skoro , oproti je parka tam ich je veeeeeľa, ani som nečakala ako fialový koberec 😉 taks a z nich teraz tešim ako malá 😀

zuzu13
31. mar 2010

katka,
som domka...pracujem...xixixi...chvilku na sluzobnom notebooku...chvilku na svojom... 😀
no chceli by sme kupit auto...a fialky sme aj my vcera pozerali...mame pod oknami fialove i biele...krasne...aj u nas prsi..a tesim sa z toho, lebo ked doprsi, tak sa vsetko zazelena... 😀

katarinka1107
31. mar 2010

my sme tu asi všetky také "na prírodno " 😀 tešime, sa , ked výjie prvé slniečko , aj ked už ide jar, a teraz aj mne vyhovuje , že prší, sa teším keď to tas bude bez mrakov a ako ty vravíš zelene 🙂 🙂 🙂 Zui , ale nie si dispoečer, či hej? ja som to nejako blbo asi pochoplia , prepáč, mam to od prírody 😀 😀 😝 Jurko spi, idem za Barkou, umylvala riad a chysta sa do mesta s kamarátkou . Tak si idem dať kafe, virtualne sa ktorá pridaáte? s mliekom, bez..... 😉 🙂

zuzu13
31. mar 2010

katka no skoro dispečer...😀
na kafe sa pridavam....mm prave isšiel do školky pre Lucku...takže pomaličky balím pracovné náradie a idem sa venovat rodinke..
už len zajtra a máme nááááádherne 4 dníčky volna s rodinkou....teším sa...jupíííííííí 😎

katarinka1107
31. mar 2010

zuzka, teda , klobuk dolu , šak ty máš inú makačku 😝 Rozpravaš aj cudzím jazykom , či nemusíš, wau, máš môj obdiv 😉 Livi ako trampolína pokračuje ? Došla ?

danciacik
1. apr 2010

Ahojte, zas som tu po dllllhej dobe zablúdila. Ako sa mávate? Juuuj baby aj vaše detičky chytili pubertu či čo to je? Našej Larke nie je rady.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre