Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
26. júl 2010

@danciacik prajem ti, aby si čo najskôr poriešila, čo vás trápi 😉 budem držať palce

@katarinka1107 hihi to musela byť zábava 🙂)
..my teraz stále len kreslíme, lepíme, striháme 😉 keď počasie neposlúcha 😀 doooookola denne aj 20 výkresov 😵 -takže je by som to tiež nazvala príprava na škôlku 😵 😵

katarinka1107
27. júl 2010

pekný deň , zdravím 😉 @livia76 vy budete aké šikulky, my teda moc nekreslíme, Jurka to nejako nebaví. Ale zas riešime sopky 😀 😀 videl nejake filmyo sopkách , tak to sledujeme , kúpila som mu aj knihu , tak čítame, už si pripadám ako vcera shreek a oslík , Jurko ma otázok ako ten oslík a fuuuuurt len odpovedám , ale nevadi, lepšie keď je zvedavý. No len som nakukla, lebo ma už ťaha von chlapec moj 😀 Inak livi foto ako zo škôlky 😉
@zuzu13 ty asi pracuješ , tak pozdrav do práce 😉
@danciacik ty to máš pestré, ale aspoň sa snáď budú spolu hrávať a potom snáááááď oddychneš trochu 😉

zuzu13
2. aug 2010

ahojte
kde ste? už je august a tu nik nič nepíše? 🙂
my sme dnes boli na dopravnom ihrisku..Lucka sa začína učit pravidla cestnej premávky 🙂
a čo vy? ako dovolenkujete?

katarinka1107
3. aug 2010

Ahojte 🙂 Zuzka Lucka už pojde do školky ako pripravená 🙂 dobré foto 🙂 my sme sa boli kupat včera, dnes je tak pod mrakom , tak Jurko odfukuje, ja som nakukla, pekný deň 😉

zuzu13
3. aug 2010

@katarinka1107 no kupanie ani nespomínaj...ved je pol prázdnin za nami a my sme ani raz neboli na kupku... ☹

katarinka1107
3. aug 2010

@zuzu13 noo veď včera sme boli iba s Barou , lebo Jurko bol prechladnuty a ukašľany . Počasie, býva super , ale nie stále a detičky nejako chorľaveju ☹

katarinka1107
8. aug 2010

peknú nedeľu prajem 😉 nakukla som a nikto 😕

zuzu13
8. aug 2010

ahojte

nejako je tu ticho 🙂

ja som prave dorobila tortu pre mm...zajtra má narodky...tak som len narýchlo čosi ušmudlala 😀 darček už dostal pred 3 mesiacmi...tak aspon tortu...nech mu netrasiem pravidou s prázdnymi rukami 🙂

prajem pekný zvyšok nedele

😀

livia76
8. aug 2010

😉 ale je peknučká mňam 😉 tak peknú oslavu prajeme 😉
my sme boli na hríboch a teraz sa presúšame doma, lebo je škaredo 😒

katarinka1107
8. aug 2010

torta sa vydarila 😉 Livi na hríboch ?? to je super zabavka , nie ?

zuzu13
9. aug 2010

@katarinka1107 či sa vydarila budem vediet až večer...ked ju rozkrojime 🙂 😀

katarinka1107
9. aug 2010

@zuzu13 ale vyzerala mňáááááám 😅 😅 ,pekný pondelok dámy , my sme si urobili kým pršalo slivkový koláčik , teraz vykuklo slniečko pálime von 😉

livia76
11. aug 2010

😉 Zuzankam prajeme všetko najlepšie k meninám 🙂)

zuzu13
11. aug 2010

Ďakujeme 🙂

katarinka1107
12. aug 2010

@zuzu13 ja tiež prajeeeem , včera som nestihla, ale dnes všeeetko najlepšieee 😉 🙂

zuzu13
12. aug 2010

@katarinka1107 ďakujem 🙂

katarinka1107
14. aug 2010

prajem pekný víkend 🙂 😀 Včera sme sa vybrali na loďku do Piešťan , mali sme malý výlet 😉

zuzu13
16. aug 2010

ahojte...my sme mali pekný víkend...samá voda...mesto pod vodou...☹ a ja mám dovolenku.,..☹ momentálne je znovu všetko pod vodou...cesty uzavrete...čaká sa dalšia vlna... fnuk...

katarinka1107
17. aug 2010

Ahojte, veru Zuzka myslela som na Teba, a kedď som videla správy 😒 ☹ 😒 hrôza ..... Držím palce

katarinka1107
20. aug 2010

ahojte, nikde nikto, prajem aspon pekný víkend 🙂 😉 😀

zuzu13
22. aug 2010

ahojte
tak my už od zajtra ideme do školky...a normálne sa teším...už mám toho dost 🙂
😀 😀 😀

prajme peknú nedelu 🙂

livia76
23. aug 2010

🙂 čau ZUZU ako bolo v škôlke ? Nás čaká premiéra budúci štvrtok tak držte palce 😉 už si viem predstaviť, čo to bude za scénu 😀 😀 😀 😀

danciacik
24. aug 2010

ahoje babulky, takže vy už idete do škôlky? kedy vlastne oficiálne začína školský rok? My sa pomaličky tiež chystáme a začínam si hľadať prácu ale neviem si celkom dobre predstaviť žeby aj Paťko mal ísť do škôlky on je hrozná cicka. Babule inak neviete poradiť čo s malou? Stále si cmúľa palec a už som z nej zúfalá.

livia76
24. aug 2010

@danciacik šk.rok začína vo štvrtok,2.9. 😉 inak s tým palčekom je to ako s každou inou závislosťou treba skúšať a skúšať moja kamoška ho malému lepila leukoplastom 😀 😀 ale či to pomohlo neviem 😵

danciacik
24. aug 2010

@livia76 ďakujem za info, som váhala lebo 2.9. je vo štvrtok tak či začnú vtedy či nie. No a my sme už aj lepili aj taký špeciálny lak dávali a nič. 😒

katarinka1107
24. aug 2010

ahojte, len som nakukla 🙂 @livia76 aj ja sa bojím čo bude 😅 , snáď nás prekvapia , a bude dobre 😅 Zuzka Lucinka je už iná škôlkárka 🙂 taká zabehnutá, tam problém nebol však ?
@danciacik aj môj Jurášek je ako moj cecúšik 😀 prajem pekný večer 😉

livia76
25. aug 2010

😉 Lesinka je cecúšik , prísavka a môj kontrolor v jednom 😉 u nás to bude určite hrôza 😀 😀 na zázraky verím, ale tentokrát sa na ne moc nespolieham 😀 😀 😀

danciacik
25. aug 2010

Ahojte,
no ja zatiaľ Paťka nedávam pôjde až keď si nájdem robotu a Larka to dúfam nejak zvládne keďže ide do novej škôlky tak mám trochu strach.

zuzu13
26. aug 2010

@livia76 jaj..no v školke parada...Lucka je konečne vo svojom živle...a od septembra je už druháčka 🙂

@danciacik , Larka to zvládne...neboj...a palec? to ju v školke prejde...

prajem pekný deň

danciacik
26. aug 2010

@zuzu13 myslíš že ju to prejde? no neviem neviem to je s ňou katastrofa. NO aj Larka by bola druháčka lebo už rok do škôlky oficiálne chodila len prakticky v nej bola asi len mesiac.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre