Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
11. sep 2010

@livia76 mala Lusulka vyzerá ako bambuľka 😀 😉 je zlatá . Zuzka tak Lucka je super 😉 my sem tam kašel tak uvidíme, prajem pekný víkend 😉

katarinka1107
11. sep 2010

ospravedlnujem sa , myslela som Lesulka samozrejme

livia76
12. sep 2010

😉 hlásime sa do klubu ,,soplíkových " 😒 aby ste nám nezávideli už aj my míňame vreckovky uvidíme,ako bude ráno 😉

katarinka1107
12. sep 2010

@livia76 jéééj aké pekné klaunky 😀 😀 🙂 a snáď soplíky prejdú, my sme si nasadili sirupček na víkend a klop klop klop,jujo už len sonduje , prečo už nemôže byť tato doma, lebo ten nám po troch týždňoch odišiel 😒 😒 Ale pýtal sa do škôlky aj včera aj dnes ,že načo je doma 😅 😅 pekný zbytok nedele maminky 😉

danciacik
16. sep 2010

ahojte, tak ja som sa neozývala lebo sme mali problémy. Včera ráno bolel Larku zubček tak veľmi, že sme utekali na pohotovosť, tam jej dali injekciu a vyvŕtali zubček. Všetko bolo ok, ale Larka začala puchnúť, hrozne sme sa báli lebo ani 3 hodiny po návšteve zubára injekcia nevyprchala, práve naopak, stŕpla jej polovička úst a celé líce. Po 4 hodinách som už bola tak na nervy že som zavolala našej dr. tá mi kázala postaviť sa pred Larku a kázať jej zažmúriť očká, to našťastie zvládla, potom aby vycerila zúbky - to nám nešlo vôbec, skontrolovať ryhu medzi noštekom a ústami - žiadna tam nebola aj keď mala byť. Tak mi kázala okamžite utekať na pohotovosť, pýtať aby jej urobili zápalové testy a že si nás asi nechajú v nemocnici na neurologii. Lebo všetko nasvedčovalo tomu, že jej poškodil zubár lícny nerv. Tak sme utekali, samozrejme, že sme natrafili na jednu nemenovanú doktorku, ktorá tak figu borovú vie, ani Larku neprezrela poriadne a podľa nej to nič nie je, nič sa nestalo dala nám antibiotiká a dovidenia. Hneď som volala našej dr. nadiktovala som aké antibiotiká nám dali a čo nám povedali, tak povedala, že aspoň na antibiotiká sa trafila na také aké zaberajú aj na neurologické veci, tak sme utekali po nich, hneď som ich Larke dala a asi po 3 hodinách začala trošku hýbať pusinkou. Ešte nikdy som sa takto nebála. Ráno keď sme vstali tak líčko má stále spuchnuté ale mimika nám ako tak už funguje síce nie na 100 % ale aspoň tak na 50%. Išli sme k našej dr. a tá keď ju prezrela tak sme si vydýchli lebo mi vysvetlila, že sa bála, že jej mohol poškodiť hlavný nerv v líčku a to by dobre neskončilo a ak by sme nemali antibiotiká tak dnes ráno mohlo byť neskoro. . Za polhodinku mám volať o výsledky krvi a uvidíme čo bude ďalej ale hlavná vec, že nerv poškodený nie je. Ale poviem vám, už nikdy toto nechcem zažiť. Keď som ju včera tak videla, tak som musela vyjsť vonku aspoň do obchodu a cestou si poplakať lebo to bola hrozná beznádej. Aj teraz sa bojím, ale už nie tak veľmi.

zuzu13
16. sep 2010

@danciacik uff...posielam božtek na noštek a líčko...nech je to rýchlo fuč... viem čo je to...ved pred 1,5 som mala syna v nemocnici, čo mu ochrnula polka tváre... 😒
chvala Bohu, že je všetko OK...

danciacik
16. sep 2010

@zuzu13 ďakujem moja, no tŕpnem ako dopadnú výsledky, snáď nám Pánbožko nejak pomôže a ja ju čo najskôr uvidím usmievať sa na celé ústa.

zuzu13
16. sep 2010

@danciacik držím palce, neboj všetko bude OK 😉

livia76
16. sep 2010

@danciacik držíme moooc palce 😉 skoré uzdravenie v takej situácii si asi každá z nás praje byť lekárkou aby sme tie naše drobce zvládli 😵 budem na vás myslieť a daj vedieť keď budete fit 😉

katarinka1107
17. sep 2010

ja tiež držím palce a skoré uzdravenie prajem

danciacik
17. sep 2010

Ahojte, ďakujeme za podporu, asi pomáha. Larka pomaličky odpúcha, včera výsledky nič nepotvrdili, takže zrejmä to vyzerá tak že pán doktor prešvihol anestézu. 😠 Ale hlavná vec, že Larke je lepšie. Som sa bála lebo jej aj uzlina puchla ale fakt to vyzerá lepšie. Ďakujeme ešte raz. A pekný aj keď upršaný deň želám.

zuzu13
17. sep 2010

@danciacik posielam pozdrav Larke 😉 šikulka...zvládla to super 🙂

livia76
17. sep 2010

😉 no chvalabohu 😉 super 😉

newyorkgirl
17. sep 2010

@danciacik teda vy mate starosti, dufam, ze uz ste OK a pre nas ostatne aspon nejake poucenie z toho plynie... inak nepocula som o vrtani detskych zubkov este, tak som zas mudrejsia, verim, ze ste sa museli poriadne bat, chuda male ☹

babule nas drobec c.2 ma dnes 4 mesiaciky, tak to leti, sme na SK, tak si uzivame navstevy, rodinu, kamaratov, super je nam veru 😵 😵 😵

kocky sa nam to ako krati ze? o chvilku ideme 4 tortu pripravovat, letiiiii to 😔

zuzu13
18. sep 2010

@newyorkgirl veru...letí to... 🙂

livia76
18. sep 2010

😉 ej veru letí 😉 ja už sa na tú 4 tortu teším,myslela som,že spravím Lesinke nejakú ,,dievčenskú" s princeznou, ale ona chce so spidermanom 😕 😕 😀 😀 no čo už 😀 hlavne ,že poteší 😀

newyorkgirl
18. sep 2010

@livia76 wow ze spiderman tak to je celkom vtipne 😀 😀 😀 nasa miluje vsetko princeznovske, takze uvidime co vymyslime tento rok... co torta, je v poho, ale neviem vobec aky darcek nehovoriac o vianociach teda, ktore su vzdy potom za dvermi ze jo 😅

zuzu13
19. sep 2010

@livia76 no super...spiderman 😀 to by ma nenapadlo...vari pozerá aj rozprávku?

U nás sme už skončili s erou macka pooh...prešli sme na princezničky...

a narodeniny? Lucka chce nové náušničky...takže darček vymyslený...+ nejaká bábika, torta...
Vianoce? už mám darčeky v skrini 😀 teda čast...2 knižky - Snehulienka, Malá princezná, tabulku na kreslenie,mikrofon pre speváčku 😀sadu princeznovských papierov s obálkami, princeznovské vytláčatka...no a pod stromček si ešte prosí velký hračkársky autobus, no a ešte niečo vymyslíme...
len čo synovi? a mužovi...to absolutne neviem....

😀

livia76
19. sep 2010

😀 😀 jasné pozerá 1,2,3 každý druhý deň hrúza 😀 😀 u nás je darček jasný 😀 😀 moja mamina jej predčasne kúpila sedací vak-ide sa z neho zblázniť 😉 ešte túži po akordeóne 😀 😀 len asi ešte netuší,že sa na ňom musí aj učiť hrať, že to nepôjde samé 😀 😀 .

@zuzu13 ej veru s tými chlapmi to je strašné 😉 ani ja neviem 😉 ak vás niečo napadne, podeľte sa o nápad 🙂

katarinka1107
19. sep 2010

ahojte , teda dievky , vy sa máte , ja nemaám na vianoce darčeky žiadne , zatial 😨 . Livi , lesulka je iná "princezná" 😅 mne sa ten chlap (spiderman ) tak nepáči ,ale máme ho všade 😒 jurko je unesený , ale tak beriem , je to chlap. Ale keď sú spolu so susedkou sepembrovkou, tak riešia aj princezne, aj varia obedíky 😀 😀 Zuzka, Lucka to ako raz Mirka napísala tuším ,tá je tu ťahún , princeznou to len dolaďuje 😉
@newyorkgirl veru uteká to , keď som viedla Jurka 1x do škôlky som si tak pomyslela, že takto pred 4 rokmi som sa tešila , že ešte pár týždňov a máme drobca na svete 🙂 Tortu my asi spidermankovu, alebo nejakú s kamionom veď kamion riešime stále 😉 Inak dnes mal Jurko otázky typu " prečo je Ježiško chlapec, , prečo v kostole stoji a kto nám nosí darčeky, keď on je tam . My Vianoce riešime preto , lebo zbadal v kauflande Halloweensku vyzdobu a mal z tých masiek strach a už tam chce mať radšej vianoce . Uf , ale som sa rozpísla, ... ale tak sme sami prišli sme z vonku tak mi bolo treba 😀 😀

katarinka1107
19. sep 2010

tu je foto z bratovej svadby, aký pár so sesterničkou hankou , celé prázdniny mali dilemu , kto s kym bude tancovať 😀 a jedna je z dovoolenky, , mal ďalekohľad , aspon šlapal 😀 😀 no a tá vianočná , to je s tou jeho susedkou

livia76
19. sep 2010

😉
@katarinka1107 super fotečky a tá posledná 🙂) spachtoško 😉 s tými kostolnými otázkami si my pripomenula,ako môj bratranec na plné ústa cez omšu zahlásil: ,, prečo majú všetci anjeličkovia na oltári zlaté slipky " a on také nemá 😵 no to už je pár 10-tok rokov dozadu 😉
.. my sa tešíme do škôlky-uvidím, čo bude ráno 😀 😀 😀

newyorkgirl
19. sep 2010

@zuzu13 boze ty to kedy stihas, aka pripravena 😀 😀 😀 ja som minule vianoce aj vedela co muzovi, kupila som mu notebook, lebo jeho sa pokazil a stale sedel na mojom 😎 a potom origos mi prisli zreby stieracie, aj nejake drobne na ne vyhral... ved clovek nikdy nevie 😀 😀 😀 moj manzel nastastie aj cita, takze vzdy vymyslim aj nejaku knizku a tak, kedysi hral pocitac, tak som kupovala hry... da sa aj tym chlapom, pokial clovek vie akeho maju konicka, tak nieco s tym spojene... pubertaci, to je najhorsie veru asi, ved treba dat spisat zoznam priamo dotycnemu, to budu isto nejake drahsie hodnotne darceky 😅 😅 😅

zuzu13
20. sep 2010

@newyorkgirl no...musím skor...lebo potom nič nebude čo chcem 😀 alebo budu také drahe veci, že mi z toho bude zle 😀 a notebook...uff...to by som musela inak zarábat 😀

mužovi vobec neviem čo...asi klasika...pyžamo, triko, kozmetika...syn dtto 😀 a vec vybavená... 🙂

@katarinka1107 akí su zlatí vyobliekaní....😀

@livia76 dobrá hláška 😀 aj my sme sa tešili do školky...a ráno nabrala do igelitky jablká, hrušky, pomaranč...že aby mali na desiatu 😀

pekný dníček

danciacik
20. sep 2010

Ahojte.

@katarinka1107 krásne fotečky, nemajú chybu

@livia76 no originálnu tortu budete mať. 😀 super
Larka bude mať s koníkmi

@newyorkgirl no veru, užijeme si toho, to nebolo prvýkrát čo Larke vŕtali zubček ale prvýkrát sa stalo niečo takéto. Ona má pokazené zúbky odvtedy čo sme ležali na JIS-ke. 😒
Dnes sme boli na kontrole u dr. tak všetko je lepšie, len stále sa dr. nepáči to líčko a sú drobci nejaký nachladení tak mám obidvoch doma.

katarinka1107
20. sep 2010

@livia76 s tými zlatými slipkami , to bola konečná 😀 😀 😀 aj Lesulka je ako pekne pomaľovaná
@zuzu13 veru neoplatí sa čakať s darčekami , každý rok si to poviem a každý rok to zanedbám 😒
@newyorkgirl presne s pubertiakmi .... našťastie je tu boom serialov a speváčok tak CD a podobné "hračičky"
@danciacik skoré uzdravenie prajeme. A pekný slniečkový dník

livia76
20. sep 2010

😉 no veru k tým vianočným darčekom 😉 aj ja mávam nakúpené v oktobri- novembri 😀 😀 len to má potom tendenciu do decembra ešte stále kupovať nejaké maličkosti 😀 😀 a keďže ja osobitne balím každú prkotinku,potom sa nevieme dorozbaľovať 😀 😀 Najskôr som mala darčeky kúpené n 2006 roku -v auguste 😀 😀 😀 lebo som si myslela,že už-už budem rodiť 😀 😀 😀 😀

katarinka1107
20. sep 2010

@livia76 ten rok 2006 😅 😵 no myslela si dopredu predsa 😵 😀 ja tiež balím každu drobnosť, ja proste mám tú "úchylku " 😀 😀 pekný večer

zuzu13
21. sep 2010

no tu sa nám už dočista zvianočieva 😀DDD

livia76
21. sep 2010

😀 😀 😀 😀
@zuzu13 ale nie nestraš 😀 😀 😀 😀 z deťmi už niesu bábätkovské starosti,tak o čom by sme trepkali 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre