Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

danciacik
24. mar 2007

Ahojte. Nejak je tu mŕtvo.

danciacik
26. mar 2007

Halóóó....kde ste všetky? Vaše deťúrence vás asi riadne zamestnávajú, tak tu asi budem kecať sama so sebou 😀

newyorkgirl
26. mar 2007

danciacik, veru zivo tu neni.. 😝

danciacik
28. mar 2007

No a kde sú všetci. v každej téme sa poctivo kecá a tu nič. 😒
New, ako sa vám darí?

zuzu13
28. mar 2007

ahojte prišla som na skok... 😀 sme po obede a spinkáme...včera sme sa boli prevážiť...7500g...
Papať môžeme už aj príkrmy pre 5 a pomaličky aj 6. mesiac takže varenie bude záááábava
Dnes spapala králičie mäsko so zemiačikmi a zeleninovou prílohou/karfiol, brokolica, mrkva/...len tak fuklo po tom
pozdravujem všetkých... 😀 😀 😀

maryja
29. mar 2007

my sme dneska boli v poradni, mala ma zajtra 4 mesiace aj tyzden, vazi 6,6 kg a meria 67 cm. No je to velka slecna. Zatial ju len kojim, takze dufam este par mesiacov nebudem musiet nicim prikrmovat. Ma mi sopliky, tak len fufne a mrnci. Tesim sa, ze zacina byt vonku pekne, horsie je, ze Terezka mi vonku v kociku aj pol hodinu preplace... no takze tam nemozme byt dlho.

nathalie111
29. mar 2007

zuz,a ty kojis?a s akymi prikrmami si zacinala?a kedy vlastne?
dik za odpoved... 😀

tinka26
autor
29. mar 2007

Awoojte mamičky.Ako sa máte?Mi nie veľmi dobre ☹ od februára nepriberáme,máme stále 5280g,boli sme na gastre,tam všetky výsledky mal v poriadku,teraz má hrozne dusivý kašel a kýcha a soplí,boli sme na krčnom,predpísala nám homeopatika,tak dúfam,že nám pomožu,lebo už druhý den v noci nespíme. ☹ na krčnom nám potvrdila alergiu a nábeh na astmu,má aj atopický ekzém,to isté ako moj prvý 4 ročný syn ☹ Prajem Vám krásny dník a detičkám prajem hlavne veľa zdravia 🙂

lucna
1. apr 2007

tinka 26, len sa držte aby ste boli skoro zdravučkí.
My sa slávnostne na Veľkú noc chastáme ochutnať niečo iné ako mamkine mliečko - to bude sranda. S akým príkrmom ste,mamičky, začínali?

zuzu13
2. apr 2007

ahojte, hlásim sa po dlhej dobe... sme choré aj s Luckou, ledva fučíme....malá nechce mlieko /denná dávka max 450ml aj s večernou kašou/ máme už 4-tý zub...tak sme uslintaní ako psík
Lucna, začni mrkvičkou - varenou 😀
nathalie...začali sme v 3 - och mesiacoch 😅 s mrkvou, zemiakom, karfiolom, brokolicou a potom som pridávala mäsko:kuracie, slepačie, králičie, jahňacie

newyorkgirl
2. apr 2007

ahojte 🙂 no my sa chystame na vychod na velku noc svokrovcov pozriet, tak sa pripravujem na dlhuuuu cestu aj s malou a hlavne to balenie.... naposledy sme vazili 6,5kg a 68cm, asi pred 2 tyzdnami... prikrmovat zatial neprikrmujeme, odstrekujem mliecko, len ho ubuda, tak vydrzime hadam do toho pol roka aspon 😉

zuzu13
2. apr 2007

my sme na sviatky doma, manžel pracuje, ja vypnem zvonec a budeme vegetiť 😀

zuzu13
3. apr 2007

jeej asi všetky novembrové babätká maminky nepustia k PC 😀

susane01
4. apr 2007

Ahojte prajem vam dobre ranko akrasny dnicek. My sne zacali chodit s Olinom do plaveskych jasliciek. Vcera sme poli prvy krat trochu poplakal ale dufam ze sa mu to zapaci. Aj my sme na sviatky doma many bude sibat spolu s tatkom a ten sa uz neskutocne nato tesi. 🙂 Ale ja nie 😝

tinka26
autor
4. apr 2007

Ahojte.Tak mi sme v pondelok prišli z nemocnice.Boli sme tam od piatka,malý mi nepriberal,mal zápal v moči.V pondelok som si ho vzala domov,pretože primár tej nemocnice kde sme boli sa mi začal vyhrážať,že sa nestarám o dieťa,nedojčím ho,že ma udá úradom. Tak sme ho s manželom mi udali.Prišli sme domov a drobček mi začal krásne papkať a aj ho dokrmujem nutrilonom pepti čo mi dala lekárka na gastre. Ináč Vám prajem príjemne prežitie Veľkonočných sviatkov. 🙂 Newyorkgirl a kde presne na východ,vari do Prešova? 🙂

barbulka
6. apr 2007

Tinka, teda to Ti nezavidim, hlavne aby maly bol v poriadku, to je uzasny lekar, miesto aby pomohol, vyhraza sa 😠

My zase bojujeme s akousi alergiou, Teri je cela vyhadzana, cez den ju natieram tekutym pudrom, na noc gafrovou mastou a este aj Fenistil kvapky dostava. Ale uz jej to tusim prechadza 😵

danciacik
6. apr 2007

Ahojte. Krásnu Veľkú noc vám prajeme. 😉
Barbulka držím vám palce, aby ste boli čoskoro úplne zdravučký.
Tinka, na takého doktora nemám slov 😠 .
Baby, tie čo už nekojíte, kedy ste dostali prvú mrchu? Keď ste prestávali kojiť alebo keď ste už vôbec nekojili. Lebo ja som už mesiac a pol kojila iba raz a to v noci a teraz už nekojím vôbec asi týždeň a tá potvora stále nikde. 😖

barbulka
7. apr 2007

Bud rada 😀 Ja kojim a kramy mam pekne od sestonedelia kazdy mesiac, pravidelne ako hodinky a take silne, ze som v soku ☹

danciacik
7. apr 2007

Barbulka nie som rada. Pravdupovediac som z toho na nervy. 😒

mimakro
7. apr 2007

Ahoj danciacik. Prečo už nedojčíš?

danciacik
7. apr 2007

No lebo už nemám skoro vôbec mliečko. Keď som kojila raz v noci tak sme to ako tak zvládali ale o pol hodinu vstala a chcela zas papať no a teraz keď papá najmä z fľašky tak už ani tak nevie ťahať z prsníka a ja nemám toľko mliečka že by som ju zasítila. už len pár kvapiek mám.

mimakro
7. apr 2007

To je škoda. ja som si s Ondrejom tiež užila svoje, dojčila som aj každú polhodinu, ale zvládli sme to a ťahali až 13 mesiacov. Hanka je v tomto iná. Stačí jej každé 2-3hodinky a prespí celú noc (zatiaľ). Ešte ju výhradne dojčím, príkrmy až od 6. mesiaca. Krásnu Veľkú Noc.

danciacik
7. apr 2007

Tak to vám fakt zo srdca gratulujem, že ste to zvládli. Aj tebe krásnu Veľkú noc.

susane01
9. apr 2007

Dobre ranko. Prajeme vsetkym krasne sviatky 😉

danciacik
10. apr 2007

Dobré ránko. Tak ako ste prežili sviatky?

tinka26
autor
10. apr 2007

Barbulka DAKUJEEEEEEEM 🙂 Dančiačik ja som prvý menzes dostala po dvoch mesiacoch čo sa malý narodil a to som ho len do nedávna len kojila ☹ ,teraz ho ešte kojím,ale prikrmujem ho aj nutrilonom.Vo štvrtok ideme do poradne tak som zvedavá koľko pribral,lebo čo sme prišli z nemocnice vážil 5380g.Ale teraz mi už pekne papká.Začínam mu skúšať dávať aj kašičky a zeleninku,už aj zemiačky papkal,tie mu najviac chutily.Nechutí mu banánik a jablčko,ale snád sa to po čase zmení 😉 Ozaj dančiačik a neskúšala si piť čaje na tvorbu mlieka?Ja vypijem denne 3 šálky a popri tom mi dala aj lekárka lieky homeopatika na tvorbu mlieka,takže mliečka máme zatiaľ dosť.Len drobec je lenivý ťahať,tak ho ešte po kojení dokrmím fľašou.

tinka26
autor
10. apr 2007

Chcela som si uložiť viac fotiek,ale akosi ich mám veľké,všetky mi neodoslalo,len jednu ☹ musím si ich zmenšiť nejako 😀

lucna
10. apr 2007

Zdravím všetky.Vykúpali vás chlapi poriadne?
Ja stále výhradne dojčím a krami som dostala, keď mal malý 3 mesiace. Sú trochu slabšie a bezbolestné, čo ma veľmi teší 🙂 , a odvtedy previdelné.
Včera sme 1 krát papali mrkvičku, ale veľmi sme úspech nemali. Nech žije mamine mliečko! 😀 majte sa krásne. Tinka, ten lekár je riadny....

danciacik
11. apr 2007

Tinka, ja ešte stále nemám mrchu - pomóooooc. Dnes sme boli na očkovaní ale zatiaľ to znáša dobre.

nathalie111
11. apr 2007

my sme boli vcera...a noc stala za to... ☹ teplotu nastastie nemala,ale nebolo mozne utisit ju...zaspala jedine na rukach,pri pokuse o ulozenie do postielky bola v momente hore.... 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre