Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
27. feb 2009

kati, pracujem od 15.10.2007 😀

katarinka1107
27. feb 2009

juj teda ty si na vsetky frontoch potom 🙂 . Obdivujem Vas maminy co idete alebo uz ste v praci. Ja som este taka "rozmaznana" maminka 😀 Sice nevyspavame dlho, ale mam pokoj, ved nic mi neujde, nie 😀 Ale este aj chodit do robotky, no tak to sklanim hlavu. Myslim to uprimne, ved pri tych nasich prckoch mam pocit, ze mam dost roboty aj bez prace. ale ja viem , dnes je doba taka, ze kazdy cent sa rata 🙂

zuzu13
27. feb 2009

🙂 katarinka, ver, že keby som nemusela tak nejdem...tešila som sa, že si po toľkých rokoch užijem materskej....ale hypoteka veľa pýta...tak nič iné nezostalo...len ísť pracovať... 😀

katarinka1107
27. feb 2009

Ve "vravim , ze kazdy cent dobry a velmi obdivujem maminky co pracuju.Vlastne dalsia robota Ta caka potom doma. Lucka bola malinka a vvo veku, kedy asi zacinala chodit, ked si nastupovala, no asi si mala toho dost. Ale zas teraz Ti odbudnu starosti kam. 😀

zuzu13
27. feb 2009

no to dúfam... 😀

mimakro
27. feb 2009

Zuz, veru som si ten piatok "užila". Celé doobedie som behala prekážkový beh cez topoľčianske kaluže s Hankou na chrbte. 😝 Jazykom som si mohla šnúrky uväzovať. Doniesla som si domov za náruč papierov, však to asi nejedna z nás pozná. Kati, ja už som si materskej "dovolenky" užila dosť. Doma som od novembra 2003. Najideálnejšie by bolo, keby som do práce nastúpila až v decembri, ale naskytla sa mi príležitosť a ja som ju nemohla nechať tak. Nájsť si prácu vo svojom fachu a dokonca v TO - o tom som ani nesnívala. V pondelok vám potom popíšem svoje dojmy a aj Hankine zážitky zo škôlky. Už som si niečo hľadala aj na nete - musím si dorobiť špecializáciu z klinickej mikrobiológie. Je to to isté, čo pre lekárov prvá atestácia. Najbližšie 4 roky sa nudiť nebudem 😀 A to ma ešte stále neopustila túžba spraviť si veľký doktorát. Takže začínam naplno a postupne budem pridávať. Fičím uložiť deti. Zajtra nás čaká ples, foto nájdete v nedeľu v mojom albume 😎

katarinka1107
27. feb 2009

mim, tak sa dobre bav na plese. Ono asi je to ine , ked si doma tak dlho 😀 Ako ja som iba 3r. 😀 Hanku uz nevizis v kociku? My sme golfy velice vybrali, ale sedel tam Jurasek az ked dostal na zadok, lebo skakal stale a stale do vody 😝 Tak som mala potom znova "kocikove babo"Zajtra nam pride tato, co sa tesime , lebo mal tahat este 2tyzdne 😀 Dobru noc 🙂

mimakro
27. feb 2009

Hanka mala kočíky po Ondrejkovi. Do pol roka klasický hlboký a od pol roka športový. Taký väčší, s nafukovacími kolesami. Keď mala rok aj čosi, tak som ho predala. Ona sa veľmi nechcela voziť, dosť sa z neho vykláňala. Máme nosič Tatonka, je to ako klasický turistický rupsak. Ten sme kupovali k Ondrejkovým prvým narodeninám a aj ho najviac využívame. Všade sa s ním dostanem. Máme aj podarované golfky, také staré obšúchané. Na dedinu dobré, využili sme ich hlavne minulé leto. Lebo v nosiči sa mi potil chrbát 😀 . Tento rok ich už nebudeme potrebovať. Váhala som aj nad kúpou nových, ale bola by to zbytočná investícia. Potrebujem poradiť. Pri nástupe do práce sa aj nosí "prískočné"? Toto je moja druhá práca v živote a do prvej som to nenosila. Šéf som mnou obehol labák, kažému ma osobne predstavil a bolo. Je pravda, že o mesiac som mala svadbu a zo svadby som doniesla. Teraz neviem. Kolektív je asi dosť veľký, rátam do 50 ľudí. V lete ma čaká oslava 30, tak hádam potom by som niečo priniesla. Vôbec netuším, ako toto riešiť.

barborenka
28. feb 2009

Dobre ranko,ja som teda este nikdy nerobila ale viem ze ked si budem hladat pracu to bude tiez problem,tu v Seredi si nieco najst aby to vyhovovalo mne aj malej,babky mame ale kazda este pracuje,no neviem co bude.
Dnes sme skoro hore,zvycajne vstavame az okolo desiatej ale vcera nam doniesli toho psika,tak sa musime venovat,no a mala ceca dalej nepomohol ani pes,cez den este vydrzala ale v noci jej bolo jedno ci ju psik vidi alebo nie

zuzu13
28. feb 2009

dobre ranko...mima tak si mala riadny frmol.... 😀 a s tym doktoratom...fiha...no drzim ti palce...ja by som uz asi nesla do skoly 😅 dve maturity mi stacia 😀

aj ja som dnes skor vstala...a tak to aj vyzera....okna umyte, periny prezlecene, pradlo povesane, poriadene, kava vypita.... 😀

mimakro
28. feb 2009

Moja teta kojila 3,5 roka. Nepomáhalo presviedčanie, podplácanie, nič. Až potom si to malá Marianka nechala vysvetliť, ale cecík musela vymeniť za cumlík. A ten cumlala a mame šmátrala v podprsenke. Ale podarilo sa. A s prácou nikdy nevieš. Ani ja som nedúfala a zrazu som našla. Aj naše babky sú pracujúce a ešte 12 rokov pracujúce budú 😀

barborenka
28. feb 2009

no len niekedy by sa aj mne hodili,jedna je v Anglicku a moja mama ma toho tiez dost,bud je v praci a doma mam este 4segry tak toho ma az po hlavu

katarinka1107
28. feb 2009

no zuzu Ty si ale sikulka, Mimi uz sa chystas? barborenka, ako som uz pisala dalej , kasli na to ak Vam to vyhovuje tak sa kojte, ved co. Nasa bara to ako 29mesacna koonecne pochopila, ale aj tak sme ju fotili, ako to moje mlieko pije z poharika 😀 vcera someste chcela ze mimi ty si ale "studijny pracant" Mne by sa asi uz ani do hlavy po materskej nedostalo 😀 Ale ktovie, mozno keby muselo 😀 Uzi si ples. zuzu vikend a barborenka tiez. Vlastne vsetky novembrovky. Nam prisiel tata domov, tak my nebudeme sami aspon 😀

katarinka1107
28. feb 2009

a pridala som si novy album , ja tech. antitalent 😀 😀 😀 Pekny vecer 🙂

katarinka1107
1. mar 2009

pekny den 🙂 Mimi ty si tam na tych fotkach aka kocka 🙂 Normalne si bola na jednu noc Popoluska 🙂 Pekne si sa nahodila. Bola si najkrajsia, co? 🙂

mimakro
1. mar 2009

Baby, na plese bolo super. Domov sme prišli o štvrtej. A o štvrť na osem som už bola hore - deti na plese neboli 😀 A vyhrali sme aj hotdogovač. Manžel je rád, on párok v rožku môže. V albume mám foto, ako som bola očesaná. Prvýkrát v živote som mala predĺžené vlasy a umelé riasy. Keby mi tak tie vlasy do rána narástli, aj by sa mi taký účes páčil. S učením ja problém nemám. Rada si pchám do hlavy všelijaké info a po dlhom čase neučenia sa mi to aj bodne. Však to ale nebude hneď, skúšky musím spraviť do 4 rokov od nástupu. A doktorát je iba vzdialená budúcnosť. Ešte sa uvidí, či budú naň vhodné podmienky. Zajtra sem napíšem prvé dojmy z práce. Dúfam, že budú iba pozitívne 😎

livia76
1. mar 2009

🙂 No MIMA-paráádička-Katka mi to vzala z úst-fakt Popoluška je šuviks-oproti tebe 😵 veľmi vám to obom pristane 🙂 Zajtra držím palce, nech ti nástup dopadne podľa tvojich predstáv, budem na teba myslieť 😀

katarinka1107
1. mar 2009

momi zajtra im dokaz, ze aj ked si bola na MD tak dloho ako vravis, na kvalite mozgovej kory Ti to neubralo 😀 Ba co viac, si trnovana, zvladat vsetko jednou rukou, a mysliet na viac veci naraz 😀

zuzu13
2. mar 2009

wow...mima...wow...nemam slov... 🙂

my sme boli s Luckou na zapise v skolke...tak dufam, ze ju vezmu.... 😅

mimakro, dufam, ze si nastup do prace zvladla a velka skolkarka nastup do skolky...ale verim, ze ano... 😉 😀 😀 😀

katarinka1107
2. mar 2009

ahojte 🙂 Aj my sme zuzu ako Ty boli dnes na zapise v skole. Ako to rychlo ubehlo, ze? 🙂 Iba nedavno sme mali male vonave uzliky a teraz? Su z nich male slecny a mladenci 😀 Ako mim? Pytam sa teraz, lebo ideme von s Juraskom a vypinam pc. Tak myslela som na Mimi cely den,ako jej to dopadlo 🙂

zuzu13
2. mar 2009

mimakroooooooooooooooo

no hovor...ako bolo...ved nas uz nenapinaj.... 😀

livia76
2. mar 2009

😨 😨 😨 Mima tuším si ťa v robotke dnes nechali aj cez noooc 😅 ak nájdeš chvíľku-napíš 🙄 vidíš aké sme plné očakávani 😵

mimakro
3. mar 2009

Baby, dopadlo to nad moje očakávania. Ešte doobeda som mala zo všetkého guláš, poobede som sa už trošku dostala do obrazu. Zatiaľ som na výteroch z hrdla a z nosa a ešte ma toho čaká .... Tak rok mi bude trvať, pokiaľ to všetko ako-tak zvládnem. Je toho fakt veľa. A Hanka je rodená škôlkarka. Teraz už musím fičať. Nabudúce napíšem podrobnejšie 🙂

zuzu13
3. mar 2009

ahojte, mimakro super...ste jedničky, že ste to tak zvládli... 😉

kiwuska
3. mar 2009

no mima som v uzase, si riadna kocka. perfektne. a super ze si si nasla robotku. nech sa vam vsetkym dari. ja som bola dat prihlasky do skolky, teda do viacerych, hadam sa nieco zadari. my by sme chceli od septembra. skoncim skolu, dam prazdniny a hadam sa najde aj robota.

barborenka
4. mar 2009

ahojte,mimakro tak aj ja ti prajem vela uspechov v novej praci 😵
dnes som si to rozmyslela s tou skolkou,predsa jej len dam tam prihlasku,od decembra,no a potom uvidim ako bude bud ju dame alebo nie 😒

katarinka1107
4. mar 2009

Ahojte 🙂 no barborenka tak rozmyslam aj ja. tada my sme Jurka uz zapisali, ale ked nebudem mat robotu nastupi az 1,12,alebo az 1,1,2010.Ako damy co nove v praci mimi? 🙂

zuzi3
4. mar 2009

Tak maminy ahojte, akurát dnes sme prišli z nemocnice, včera malemu operovali ten pruh /vajíčkový/, boli sme tam od pondelka a dnes nás pustili, má tam malý rez, zvládal všetko celkom dobre aj pobyt v nemocnici, akurát po narkoze bol mimo, hádzal sa ale potom zaspal a ked sa zobudil bol už ok, ale ja ked som ho videla ako ho vezu zo sáli, veru mi nebolo všetko jedno. Teraz už lieta, ale nemal by behať, ale ako ho mám udržať, nepomáhaju ani výhražky, no ved uvidíme! Mimakro, veru si hviezdila na plese, čo????

katarinka1107
4. mar 2009

zuzi3 sa ti necudujem , ze ti nebolo vsetko jedno. Ja som mala dost, ked robili Jurkovi v 7mes, vysetrenie uska na Kramaroch a musel byt v narkoze a ked ho brali a davali mu ten sirup, bola som mimo cela 😔 a potom sme ho prevazali ako maca 😔 Toto by nemalo ani existovat, choroby od malych deti prec 😔

zuzu13
5. mar 2009

ahojte
zuzi3, to je dobre, ze je ok...nas caka tiez operacia...syna idu operovat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre