Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
20. máj 2009

katka, nemame...ale mozno bude... 😀 😀 😀
malovanie ju velmi bavi...takze budeme rozvijat dalej... 😀 😀 😀

katarinka1107
21. máj 2009

no nas jurko len ozaj carbanicky, ale chvilku aspon pri tom vydrzi,

livia76
23. máj 2009

😉 Čaute žienky-nejak vás zanedbávam 😀 😀 teraz som viac na ,, modrej streche" ako na ,,modrom konikovi" 😵 😵 😵 dokončovačky domu ma stoja kopec energie, mamina so žiakmi teraz maturuje, tak sme tu s Lesulou skoro celé dni samé- s tatinkom len cez víkend 😵 😵
Prajem vám krásnu nedeľuuuuuuu 😵

mimakro
25. máj 2009

Livi, ako trávnik? Ten náš má konečne funkčný zavlažovací systém, takže vyzerá dobre. Aspoň časť dvora 😀. Zuz, Lucka je fakt šikovná, vyrovná sa štvorročným deťom. To mi ver. Hamku kreslenie baví, ale iba s Ondrejkom. Sama nekreslí. V škôlke občas maľujú, ale sú to len také čarbanice. Ju baví skôr pohyb. Tancuje, uteká, večne niekam lozí, po niečom sa šplhá. Namiesto detskej jej spravíme asi telocvičňu 😀. Najhoršie, že vôbec nemá strach. To, že môže spadnúť a ublížiť si, ju vôbec netrápi. Je to živel. Ale hovorenie stále stagnuje. Vie jedinú vetu - toto je mama Mima. A ešte zopár slov. Je staršne tvrdohlavá, všetko chce robiť sama. Oblečie sa, obuje sa, ide sama na záchod. Sama si umyje zuby. Najlepšia je, keď si krémuje tvár 😀 Niekedy sa fakt nasmejeme. Ondrejko ide definitívne do školy. Aj druhé testy dopadli nadpriemerne. On je opak Hanky. Stále by len sedel nad knihami a čítal, alebo si kreslí, alebo robí pracovné zošity. Tak, ako rozdielne vyzerajú, tak aj povahovo sú rozdielni. Sa nám z tých uzlíčkov vykľuli šikovníci, čo? Ochvíľu budú mať 3 roky. A ja 30 😉

zuzu13
25. máj 2009

mimakro, onderjkovi blahozelam...a Hanka je tiez sikulka...ale v niecom inom....alebo to vsetko ovlada, ale nepoklada to za dolezite...skryty talent 😉

veru...3 roky...a ja...uz ani 33... 😅 😀 😀 😀

livia76
25. máj 2009

😉 no travička pomaly rastie 😀 😀 práve dnes som dosádzala 😝 . Tie naše dietky sú veru pekné kvietky 😀 😀
Ondrejko je šikuláák. Pošlem Lesinku k Hanke na výcvik 😵 nech ju naučí nebáť sa 😉. Lesia má jazyk síce podrezaný ale je to taká bojuľa 😵 čo sa jej zdá čo i len trošku nebezpečné, obchádza z 3 metrov 😅. V sobotu som odkopávala plotové múriky a kričala na mňa z balkóna ,, poď domov, nemakaj, čaká ťa tu dieťa 😀 😀 😀" susedia sa rehotali-a ja tiež 😵-opica to je 😅

mimakro
26. máj 2009

Livi, máte perfektný dom. Vyšpehovala som ho na modrej streche. Aj sa tam natrvalo nasťahujete? 😉 Na Orave je dobrá turistika, tak niekedy v budúcnosti by sme Vás mohli omrknúť 😎 A potom sa môžu dievčatá navzájom učiť - Lesinka Hanku rozprávať a Hanka Lesinku loziť po preliezkach 😀

livia76
26. máj 2009

😀 😀 dik ,jasné ste vítanééé pobeháme po kopčekoch 😵

livia76
26. máj 2009

😉 tak ma napadlo,že Katarínka sa nejak odmlčala 😉 asi má doma manžela z ciest😀 😀 😀

katarinka1107
27. máj 2009

ahojte maminky 🙂 Ano mame doma tatina, livi ty si aky detektiv oriesok 😀 No boli sme s Barkou na ockovani, Jurko je ako divy, ked ma doma tatu 😀 Lozi po nom , beha okolo, a sme dost vonku, je pekne. Teda dnes ani nie, ale da sa . A Ondrejko je uz buduci prvacik, teda.. Ako citam , v skolke by s a ozaj nudil 😝 Hanka bude tanecnica? Lesulka moderatorka 😀 😀" Ze caka ta dieta " 😀 😀 som sa smiala, lebo ozaj mame teda z uzlickov uz osobnosti velke 😀 😀 . Mne zas jurko, ked s amu nieco nechce, povie toto ja neviem, toto ja nedokazem 😀 😀 . A hlavne opakuje slovnik po Barke ato je uz o inom 😝 😝 To je 10,5rocna dievka, to sa uz inak rozprava ☹ . Mimi ze 30 😅 To mne uz nabehnu o chvilu trojky dve 😅 . Prajem pekny den , zas vas pozriem , co mate nove a mimi dik za typ, idem pozriet livuskin domcek. Inak zuzka, ako je doma?

katarinka1107
27. máj 2009

znovu som tu, livi teda fakt supeeeer. pekny domcek. Uz si aj prestahovana na komplet? Pekny je fakt. Ty si uz aj stavebny dozor s praxou 😀 😀

livia76
27. máj 2009

😀 😀 😀 detektív Oriešok 😀 😀 😀 😀 😀 mne sa páči náš dom len zvnútra, zvonka je na môj vkus veľký vždy som chcela malý jednoposchodový domčúrik 😉 no nejak sme museli vyriešiť naše spolubývanie s maminou, nakoľko sama by sa do toho nepustila- keď mi mamina a manželík zostanú, budem sa tu o nich starať 😀 😀 😀 tak za 15 rokov tu možno budeme bývať nastálo 😵

livia76
27. máj 2009

😀 nie zostanú, ale zostarrrrnú 😀 😀 😀 😀 😀

zuzu13
28. máj 2009

ahojte
liv, prekrasne byvanie... 😉

mimakro
28. máj 2009

Kati, však aj ja mám dve trojky - v podprsenke 😀 . A môj manžel má 30 už zajtra. Hanka má nové slovo - ahoj. A momentálne najväčšiu zábavu - skáče na skákacej lopte (takej s ušami). Má taký zvláštny štýl - nasmejeme sa. A v robote stále dokola pneumokok, stafylokok, streptokok, hemofil, salmonela, kampylobakter...

zuzu13
28. máj 2009

mimakro, manzelikovi vsetko najlepsie... 😉
a v praci sa veru nenudis....tie nazvy sme o sebe zneju hrozne....brrr... 😝

livia76
28. máj 2009

😉 Mima, manželovi všetko najlepšie A PEKNÚ OSLAVU 😵

katarinka1107
29. máj 2009

mimi si teda vyrovnany partner s trojkami 😀 😀 , aj ja sa pripajam ku gratulaciam k tridsiatke . A ako pise zuzka, nenudis sa .Prajem pekny vikend. My ideme blahozelat nasej Hanicke , bude mat 2rocky a v nedelu odprevadzame zase tatina 😔 . Keby sa zas pocasie vydarilo, nech sa deticky prevetraju dosyta.

zuzu13
30. máj 2009

ahojte
dnes nam nasnezilo na Martinskych holiach...15 cm. 😀 😀 😀 takze hor sa gulovat...
poobede idem s detmi do aquaparku sa trosku vysantit...nech maju MDD
pekny dnicek... 😀

mimakro
30. máj 2009

Žeby sa zase vrátila zima? Nám už zrejú čerešne. No hotový blázninec. Oslavovat vo veľkom budeme spolu až niekedy v lete - obe naše 30. Večer ideme na svadbu. Žení sa náš spolužiak z gympla a zároveň dobrý kamoš. A v robote je zábava, naozaj sa nenudím. Minulý týždeň som zachytila salmonelu od 13 mesačného dieťaťa. 😖 Kati, ako dlho budete bez tatina? Zuz, príjemné šantenie v aquaparku. My sa chystáme až v lete.

zuzu13
30. máj 2009

mimakro, v aquaparku bolo genialne...super...bomba....parada...Lucka nechcela ist domov 😀 😀 😀

katarinka1107
31. máj 2009

ani ja by som z aquaparku nesla zuzka 😀 😀 A bez tatina budeme 3tyzdne. Prajem peknu nedelu 😉 Livi ako sa dari?

zuzu13
31. máj 2009

katka, 3 tyzdne???ja ta obdivujem...ja mam problem ked ma nocnu alebo robi do noci...je mi smutno...fnuk...ale je taka doba...ako za starych cias...chlapi odchadzaju za robotou a manzelky s detmi sa staraju o domacnost... 🙂

pekny dnicek

katarinka1107
31. máj 2009

zuzka aj mne byva smutno, ale chodil na 6 a 2doma , tak toto je lepsie.My sme si uz akosi zvykli a mam Vas predsa a kamionacky, tak sa potom ako deti zaspia da, A ide leto , to sme stale vonku, to aj rychlo ubehne. Byvame na bytovke, tak nemame vela starosti okolo domu 😀 😀 😀 Prajem pekny novy tyzden

livia76
31. máj 2009

😉 Mima- na úvodnej foto ti to pristane😉 -ako ste svadbovali ? Zuzu 😅 ten aquapark vám úprimne závidím do tatralandie máme 60km a do term.kupka s aqaparkom v Oraviciach len 25 km a akosi nemáme času na šantenie 😵 . Konečne máme okolo domu od piatku lešenie,že nahodia farbu, len zas počasie je akosi proti nám 😀 😀 tak uvidíme,či sa to tento týždeň dokončí 😉
Katarínka- si frajerka, keď to vydržíš 😉 -viem že nemáš na výber-ale aj tak klobúk dolu 😵 . My sme teraz bez tatina maximálne týždeň -dva a mám dosť 😀 😀 😀 a to ho cez SKYPE vidíme aj 3 x za deň-no aspoň sme si vzácnejšííí 😵 😵
Detičkám prajem krásne MDD- a nám mamičkám pekný týždeň 😉

zuzu13
1. jún 2009

dobre ranko....

krasny sviatok MDD.... 😀

katarinka1107
1. jún 2009

dobry den mamulky. A mame ho aj uprsany 😢 Aj my sme s tatinom v kontakte cez skype livi, tak je to uz ceeeelkom dobre. Aj jurko je vyteseny, ked mu ukazuje zaparkovane kamiony a potom hladka obrazovku 😀 Ale da sa . Su na tom zienky aj ovela horsie ako ja. No prajem aj ja pekne MDD vsetkym detickam 😉 😉

mimakro
2. jún 2009

Livi, vďaka za pochvalu. Môj kaderník sa trošku vybúril 😀 Na svadbe bolo fantasticky. Bavili sme sa do pol štvrtej, domov sme prišli až na svitaní. Nerátali sme s tým, mysleli sme si, že najneskôr o polnoci budeme doma. Stretli sme sa tam 5 spolužiaci (my sme manželský pár a máme ešte jeden spolužiacky manželský pár) a poznáme sa aj s rodinou ženícha a DJ bol kamoš a zároveň brat našej ďalšej spolužiačky - hotová rodinná akcia 🙂 Ešte dnes mám svalovku od tancovania. Deti boli u našich a poobede boli v meste (viď foto). Kati, bez manželíka to máš ťažké. My sme počas 5 rokov chodenia boli spolu iba cez víkendy, tak som si samoty užila až až. Našťastie teraz sme spolu každý deň. Občas mu vyjde služba, ale inak je doma. Od januára mu hrozí misia a to spolu nebudeme pol roka. ☹

katarinka1107
2. jún 2009

mimi, teda ste mali trocha vzruchu co 😀 😀 Hanka aka kocka . Mne sa paci v slnecnych okuliarkoch, hotova mafianka 😀 Na misiu mimi, to budes na tom horsie ako ja, polroka od seba. budeme tu s tebou 😔 A co tam po svalovke, hlavne ze s te sa bavili, nie? 😀 😀

livia76
3. jún 2009

😉 no u nás sa počasie trošinku umúdrilo, fasádnici dnes nahodili červenú a zajtra snáď aj krémovú farbu tak bude mať náš domček konečne po roku nový šat 😀 😀 len sa modlím,aby neprišiel lejak a nezmylo fasádu na cestu 😀 😀 😀 😀 .
Fuuu Mima, že misia 😒 manželík má krásne ale nebezpečné povolanie- ty si si na to už asi trošku zvykla.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre