Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

livia76
11. okt 2009

😉 zuzu u nas detto dážď, nuda -hruuuza 😒 😀 😀 😀 😀

livia76
12. okt 2009

😉 ráno začalo hrozne, nafigu počasie, Lesinka je mrzutá, odkedy vstala, vystriedali sme všetky aktivity , nič ju nezabaví viac , ako na 10 minút-pekne nám týždeň začal 😉. Lune/psovi/ sa menia zuby tak do všetkého hryzie 😉 takže aj na tú musím ešte dávať pozor 😀 😀 😀 juuuj nech je lepšie počasie, aby sme mohli ísť von 😵

katarinka1107
12. okt 2009

pekny den aj ked uprsany, my sme mali celkom dobre rano , na to ze prsalo, jurko sa hral s autickami ja som vyhadzovala skrinu 😝 ale toto uprsane byt dlho nemusi 😠

zuzu13
12. okt 2009

hello...
liv...no neviem...ale v noci uz ma zacat snezit....tak neviem ci to je zlepsenie pocasia... 😅
uz si musime zvykat na cele pooedia doma...vymyslat cinnosti...
my mame zatial "plodnu" cinnost...robime si herbar...takze co ako kratka prechadzka, donesieme listy, kvietky a zakladame...

livia76
12. okt 2009

zuzu dík za tip s tým herbárom-zajtra pojdeme na zber do parku 😀 😀 😀 😀 dobrú nôcku 😵

zuzu13
13. okt 2009

dobre ranko, u nas je strasna zima a neskutocny vetrisko...brrr....cakam, ze ked sa trosku rozvidnie, tak kopce budu biele...
liv. nemas za co...je to dobra zabavka...a hlavne nenarocna, zabere dost casu 😀

livia76
13. okt 2009

🙂 ej veru aj na Orave nám padá sniežik 😉 sú 3°C, takže jeseň je tu 😉 dufam, že to nebude také zlé vo štvrtok, lebo ideme do BA na víkend a nemám nahodené zimné gumy 😒 😒 neznášam šoférovať, keď nemám auto v 100% poriadku-no však uvidíme 😵

zuzu13
13. okt 2009

no tak prejdite cez MT...prezujete u nas v servise 🙂

livia76
13. okt 2009

😉 jo až na to,že ich mám v garáži v BA už ma manželík objednal na výmenu v piatok ráno 😵 takže naspäť už to snád bude ok 😅
zuzu máš voľno, alebo si s Luckou doma ?

zuzu13
13. okt 2009

mam dnes volno...zajtra pracujem...aj v piatok...takze tento tyz. ut. a stvrt. volny...
pri Lucke sa striedame...mamina a ja...poobede mm...

katarinka1107
13. okt 2009

ahojte, 🙂 juuj veru aj tu fuci vetrisko , ako sme boli autom doobeda hruza , ale nemame to ako u Vas na horniakoch 😒 nesnezi nastastie, lebo tiez nemame prezute auticko este 😒 livi ty si ina driverka ved 🙂 Zuzka dobre si ty vymyslela ze herbar, Lucka ma urcite z toho este umelecke vytvory 🙂 Jurko spinka, tak mam volno trosku a idem upeict rozky slane 😉 Pekny den

zuzu13
13. okt 2009

ahoj kati, aj Lucia uz isla spat...pred hodinkou...ale este stale blaboce, pred chvilkou vysla von, ze sa brusko pyta kakat...no tak co s nim...s bruskom...aspon, ze sa pyta 😀 😀 😀
ja peciem fr. zemiaky... 😀 a na holiach snezi a snezi.... 😀

livia76
13. okt 2009

🙂 aj ja by som brala, keby Lesinka začala poobede spinkať 😉 no čo už s ňou 😉 my sme mali na obedík kura so zemiakovou kašou a teraz ideme na tie listy do parku 😉

zuzu13
13. okt 2009

livia, no Lucka mala obdobie, ked nechcela spat...ale skolka to znovu dala do poriadku...a teraz sa sama pyta...je presna ako hodinky...sem tam nejaka vynimka...vid.dnesok

katarinka1107
15. okt 2009

livi zelam stastnu cestu , dnes som na teba myslela, ked som sadala do auta, mame este letne a hlasia pocasie skarede , tato nam pride v sobotu , tak uz pockam na neho .Ale inak si ich zvladnem zaviest do servisu 😀 😀 .Zuzka martinske hole ako? tam je to uz kraaasa asi 🙂 pekny den aspon 😉

zuzu13
15. okt 2009

ahojte
kuk do albumu...a uvidite ako je u nas 😉

zuzi3
15. okt 2009

Zuzi, tak presne tak isto je aj u nás, aj tolko snehu máme...........včera som si bola dať prezuť gumy na aute, tak jazdím. Každe ráno je na aute kopa snehu nasnežená a dnes sneží celý den tak uvidíme ako bude zajtra. Deti mám prechladnuté už dlhšie, Marianka ma antibiotika, malý v noci vracal z hlieňov, nemôže ich vykašlať. Dufam že nám to čoskoro prejde. 😉

zuzu13
15. okt 2009

zuzi, prajem skore vyliecenie...ja si idem lahnut...rano zase do prace...12-tka....
pekny vecer

livia76
15. okt 2009

🙂 FU ha žijeme vďaka bohu že spať v sobotu pojdem na zimných pneumatikách, dnes sme šli miesto 3,5 hod takmar 5. Orava zasnežená, ostatok SK v daždi ,a aby nám nebolo málo v Žiline jeden pánko v protismere šmykol pred naše auto ubrzdili sme od neho asi 20 cm a našťastie aj dodávka za nami takže klop-klop. Ale mala som riadne bobky-stupila som na brzdu a len odriekala ,,...ten blbec, ten blbec a keď sme ubrzdili-,,ten hajzel" zasr..tý" aspon malá sa smiala 😀 😀 😀 😀 😀 -lebo nezvyknem nadávať- tak sa potešila,že mi to vybehlo z úst 😵 😵
Katarínka, mysli na nás prosím trošku aj v sobotu 😉 keď pojdeme spať 😉
Zuzi3 skoré uzdravenie 😉
ZUzu 13 česť práci 😵 dobrú nocku.

katarinka1107
16. okt 2009

juuj co som to videla zuzka aka krasa 🙂 Ale vym uz to asi tak nepripada, vsak: Zuzka 3 uzdravenie zelame aj my.Ja som chcela idst dnes prezut auticko,ale zajtra nam dojde tatino, tak si ho on uz zariadi. Inak Zuzu tvoja Lucka ina modelecka 😀 , Saty sme tusim uz chvalili , ale sa vie este aj "predat do obrazu" 😀 Livi , teda ja neviem ci by som mala len bobky 😀 😀 😀 tohoto ja sa velmi bojim , ja som mala obdobiie, kedy som v takom pocasi sadla na autobus, ale je ine ist orava a BA alebo nejakych 10km 😒 Si sikulka , mysliet budem urcite na teba a stastnu cestu, dnes sa prezuvas 😀

zuzu13
16. okt 2009

liv...uz su cesty ok...ja som zajtra v praci...tak ak idete okolo stavte sa.... 😀
kati, no mne to nepripada vobec ako krasa...xixixi...ja sneh nemusim...na horach nech navala aj 5 m ale dolu...cesty nech su suche... 😀 😀 😀

katarinka1107
17. okt 2009

zuzu, odkedy jazdim aj ja, tak si vraviim to iste 😀 nech snezi, ale cesty nech su na paradu suche 😀 😀 . Lebo mam hned nervy ako vydim , ze chumeli , a vyzeram potom ako blb 😀Mame doma tatina, tak ja mam pauzu, chlapci sa bavia medzi sebou, BAra ta je jednotka samostatna , tak somsem nakukla . prijemny vikend 😉

livia76
17. okt 2009

😉 ej veru ZUZU, cesty boli v pohode 😉
😉 Katarínka, tak si uži ,že máte tatinka doma 😵
Peknú nedeľu dievčatá 😵

katarinka1107
18. okt 2009

zdravim a ekny den damy 🙂 🙂 Livi , ja som cestovala s tebou 😀 😀 Ako som bola prezut v piatok auto, tak nam majitel vravel , ze orava zasnezena ako na Vianoce 😒Dnes to vyzera , ako keby chcelo vykuknut slniecko, ale to asi iba silno chce a nedari sa mu 😀 . Prave sa mi zobudil mladenec , ale pali za tatom tak mam asi prazdniny 😀 😀

zuzu13
20. okt 2009

ahojte
ja mam dva dni volno...ale aj tak musim dnes poobede do prace....musim nieco dorobit ...ale beriem celu family, nech vidia kde robim 😀
Lucka je zase prechladnuta, sopliky jej tecu potokom...v skolke su vsetky deti chore...aj ucitelky...takze tento tyz. bude zase domka...
pekny den

katarinka1107
20. okt 2009

ahojte 🙂 😉 Juuj Zuzka Lucky mi je luto, snad bude covhbila dobre. Ja sa chystam na zehlenie, chlapcov som poslala do hajan 😀 😀 Tak oddychuju , Barka sa chysta do skoly . Pekny den prajem ,( ako je tu zamracene 😒)

zuzu13
21. okt 2009

dobre ranko
katka dakujem, je OK...ved su to len sopliky...takze zvladame...
mala este spi, tak ja tu zavislacim, v rure sa uz pecie masko...asi si idem dat kafe 😀
pekny den

zuzi3
21. okt 2009

no Zuzu, ty si iná šikulka.............a ranovstajka.............ja mám navarene od včera, dnes urobím šišky, a čakám jednu pani, má prisť ku mne na masáž...........a zuzu ako sa ti páči v práci???????

zuzu13
21. okt 2009

zuzi3, pomalicky si zvykam na pracu... 😅
a masaz????jaaaj...moj chrbat ju tak potrebuje....jajajaj...asi zbehnem aj ja k tebe... 😀

zuzi3
21. okt 2009

ano, kludne príd........ 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre