Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzi3
20. nov 2007

Srdečne gratulujem Danciacik a držte sa! 🙂

danciacik
20. nov 2007

ďakujeme

livia76
20. nov 2007

Ahoj Mimakro, oslavujeme vo štvrtok, a riadna oslava bude v sobotu. Teším sa na piatok ,budem Lesinke robiť tortičku s lienkami,tak mi držte palce,nech sa moja prvotinka vydarí. Dančiačik- supééér držíme palce aspon nezabudneš,čo si sa za minulý rôčik naučila.Veľa šťastia 😀

zuzu13
21. nov 2007

ahojte papuľky...ozývam sa z práce...a nestíham....a to už je prúser, keď nemám čas na Vás ani v práci takže Vás pozdravujem a dúfam, že mi niekedy zostane čas aj na čítanie čo máte nové...
danciacik...super...tak nech ste zdraví 😀

zuzi3
21. nov 2007

Livia76 akurát som pozerala tvoj album, máš tam krásne fotky, ale malá je na ocina, či nie? Z fotky sa to ťažko porovnáva. Ale je zlatučká! 😉

livia76
21. nov 2007

Zuzi3-ej veru pravdu máš ,Lesinka je skôr po tatinkovi, po mne len od pása dole haha.apropo-máš roztomilú rodinku. 😅

mimakro
21. nov 2007

Danciacik, BLAHOŽELÁME!!!! Nech všetko dopadne, ako si predstavujete. Ja mám prvý norma menzes po dvoch rokoch a veľmi si ho užívam 😝 Aj my oslavujeme v sobotu. Tortu pečie moja mamina, ja len také slané koláčiky.

livia76
22. nov 2007

Joj práve spomínam, čo bolo takto pred rokom malá má presne jeden rôčik a 20 minút haha 😀 -ale to ubehlo 😀

zuzi3
22. nov 2007

Livia gratulujeme malej a prajeme všetko len to najlepšie a najkrajšie. 🙂

livia76
22. nov 2007

Zuzi dakujeme pekne 😉

anndrea
22. nov 2007

Ahojte maminky. Uz ked sme pri tych spolocnych terminoch tak len skusobne patram ci sa nahodou nenajdu v tomto fore maminy ktore rodili koncom oktobra alebo prvy novembrovy tyzden 2006 na Antolskej. Ja som lezala tyzden pred porodom na rizikovom, kde som bola na izbe s dvoma velmi milymi kockami, jedna cakala dievcatko a druha chlapceka a velmi dobre sme si spolu rozumeli. Zial nemame na seba kontakt. A po porode, rodila som 3.11. som lezala na izbe s mamickou ktorej sa narodil Filipko a s druhou mamickou ktora mala Kvetku. Tak ak ste sa nahodou spoznali, prosim napiste. Aj ine maminy ktore sa v tomto case nachadzali v porodnici na Antolskej v Bratislave. Tento prispevok pisem opakovane a musim s potesenim oznamit ze uz sa mi jedna maminka ozvala, ktora rodila dokonca v ten isty den ako ja 😵

mimakro
23. nov 2007

Uff! Už to mám za sebou. 😀

xxmargaretka
23. nov 2007

ahoj babulky..dost nesekoro som objavila tuto temu pretoze patrime k vam aj my 😀 no nechce sa mi a ani nemam cas citat to tu cele 😖 vsetkym oslavencom prajeme len to naj..gitka a anna

zuzi3
23. nov 2007

Mimakro, Hanke prajeme len to najlepšie a nech ste celý život zdravučký a šťastný. 😉

zuzu13
23. nov 2007

ahojte...som toho zameškala ☹ ale aj tak prajem všetkým oslávencom len to najlepšie a hlavne zdravíčko...
mimakro...Haničke všetko naj... 😀 😀 😀

lucna
23. nov 2007

pripájam sa aj ja ku gratulácii 🙂

tinka26
autor
23. nov 2007

Blahoželám všetkým detičkám k prvému rôčiku a prajem hlavne veeeeľa zdravia a všetko najnajnajlešie 🙂

mimakro
24. nov 2007

Ďakujeme! Bobby car mal úspech, najmä slúchadlo 😀 (foto) Zuzu, doma Ti rastie budúca au pair. Bábiky nakŕmi jedna radosť. Je veľmi vyspelá. Keď ju porovnám s Hankou, tak tá je ešte také bábo. Bez ohľadu na to, by sa naša téma mala premenovať. Však z tých našich bábätiek už sú slečny a páni.
Danciacik, definitívnu čiaru za tými našimi bábätkami robíš asi Ty.

livia76
24. nov 2007

Prajeme pekné oslavy a hlavne veľa zdravíčka 😀

danciacik
24. nov 2007

aj ja oneskorene prajem všetkým detičkám všetko najlepšie a hlavne veľa zdravíčka.
Mimakro asi áno - my máme narodeninky zajtra.

livia76
24. nov 2007

Oslavy prebehli super torta sa vydarila chutila a ušla sa mi aj pochvala že bola peknučka tak mam radost aj LESINKA z nej mala radosť. Larke a jej mamike prajeme zajtra všetko najlepšie. 😅

newyorkgirl
24. nov 2007

aj my vsetkym blahozelame k rociku uslo nam to ako voda, najvtipnejsie mi pride ze o mesiac su vianoce a kopu darcekov si zopakujeme uz ani nevieme ze co jej kupit ked vsetko ma aj hracky aj oblecko 😀

zuzi3
25. nov 2007

Dančiačik, Larke prajeme všetko najlepšie, hlavne vela zdravíčka. 😉

pipi1211
25. nov 2007

ahojte baby neviete nahodou co je s megie? 😕

pipi1211
25. nov 2007

sory to malo byt pre rok 2007 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danciacik
25. nov 2007

Zuzi, ďakujeme.

mimakro
26. nov 2007

Aj naša oslava dopadla super. Aj som chcela vložiť nejaké foto, ale nešla táto stránka, aspoň u nás nie. Ja si z Vianocami starosti nerobím. Ondrejko chce lokomotívu Tomáš a často chodím nakupovať do svokrinej pivnice. Je tam veľmi veľa hračiek po manželovi a jeho súrodencoch. Nebudem za hračky valiť tisíce, keď aj tak je to deťom jedno, koľko stoja. Hlavne nech ich je veľa. A aspoň ušetríme. Oblečenie kupujem priebežne a zrovna majú dosť všetkého. Hanka má najradšej autá a tých máme požehnane. Hor sa do pivnice!!! 😀

zuzu13
26. nov 2007

ahojte
dančiačik tak gratulujem k tehuľkovaniu 😀 😀 😀
Lucka nám zase začala sopliť, tak dúfam, že to neprerastie v chorobu...naučila sa smrkať do vreckovky tak chodí s vreckovkami a furt si smrká noštek, taká je podarená...
a opakuje slová jedna radosť...všetko...najlepšie sa jej hovoria zložité slová ako kukučka, autobus, korytnačka... 😀 😀 😀 syn ju yačal učiť Popocatepétl...ide si jazyk dolámať 😀

zuzi3
26. nov 2007

zuzu13, ako si ju prosím ťa naučila smrkať 😲 ja ked to malému ukážem tak sa len smeje, býva často soplavý a ked sa naučí smrkať, nebudeme musieť tolko odsávať.
Nech vám ten soplik čim skôr prejde! 😉

mimakro
26. nov 2007

Darmo. Lucka je výnimočné dieťa. Ochvíľu sa bude s Tebou hádať. U nás hovorí veľa iba Ondrej. Hanka nič. Iba papapa, akože papať.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre