Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
2. dec 2009

no ano, my sme dnes robili akoze zvonkohru z papiera, snehuliacikov, a Jurko bol taky vyteseny, dali sme ju na dvere detskej a chodil, ze uz budu vianoce 😀 😀 On sa tesi , ze ked tato pride, budu stavat snehuliaka, len aby bolo z coho 😀 😀

zuzu13
4. dec 2009

dobre ranko
katka, Barborke prajeme vsetko naj... k meninam...

livia76
4. dec 2009

😉 aj my sa pripájme ku gratulácii Katkinej veľkej slečne 😉
..u nás sa školkarsky Mikuláš nekonal, Lesinka má nádchu ako hrom soplila celú noc 😒 tak ležká v posteli, mala aj mierne zvýšenú teplotu, dúfam,že to nebude do večera horšie 😵
Prajeme pekný piatok 🙂

katarinka1107
4. dec 2009

Ahoooj ,dakujeme dakujeme 🙂 😉 🙂 . No my sa chysteme zajtra pozriet mikulasa, Juuj Livi a Lesulka sa urcite tesila, skoda ☹

zuzi3
4. dec 2009

aj ja sa pripájam a prajem Barborke všetko najlepšie......
Livi, neboj, o chvílu to hádam prejde.
Tak baby výsledy máme dobre, zatial aj výtery aj krvne testy, tak som rada, ešte musíme čakať na výsledky či nemáme alergiu na mieko.......

livia76
4. dec 2009

zuzi3 chvala bohu už som na vás myslela ,či ste ok 😉

zuzu13
4. dec 2009

ahojte u nas sa konal Mikulas...doobeda v skolke...doniesla balicisko ako svet 😀 a poobede sme boli v meste, lebo primator a Mikulas rozsvecovali vianocnu vyzdobu...musim pochvalit...Martin je kraaaaasne vyzdobeny...
liv...je mi luto, ze sa mala nezucastnila Mikulasa v skolke...Lucka ma zazitky ako svet
zuzi3 supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...neboj....ziadna alergia na mlieko nebude 😉

katarinka1107
4. dec 2009

zuzanka cukrarka dakujeme 😀 No panuje tu klud celkom , mladez sa nebije 😀 asi ua to , ze je tej Barbory, ta Jurkovi vysvetluje, ze je sväta 😀 😀 😀 Zuzanka, to je dobre , ze mate vsetko v poriadku, to je vyyyyborneee 😉 , Zuanka z Martina, musite byt ako v cocacolovom klipe 😀 😀 teda vase mesto. Lucka sa teda nebala?My sa chastame zajtra k nasim do hc, tak sa tesime tiez na velky stromcek rozsvieteny, vyzdobu osvetlenu sme uz videli, zajtra sa tesime na stromcek 😀 LIvi ako Lesulka??

katarinka1107
4. dec 2009

prave so ukazovala Jurkovi albumy nasich novemrovcatiek, a mame oblubenu: Lesulku s tortou, lucku na vianocnej pohladnici, a Lubko na sankach a ako si cita casopis kde ma auto , 😀 😀

livia76
5. dec 2009

😉 Katarínka, to je super nápad s tými fotkami-zajtra s malou tiež zrealizujem 😀 😀
Teplotky nám ustúpili, tak sa teším, už sa len zbaviť kašľu 😒 u nás nebol klasický Mikuláš s čertom a anjelom , ale Snehulienka s Mikuláškou 😀 😀 😀 😀 moje zlaté neterky Natálka a Eliška sa takto prezliekli a spravili svojim malým sesterničkám -Lesinke a Bianke pekný večer s darčekmi 😉 Malo to jednu výhodu, Lesula sa nebála, lebo sa jej záhadne na nikoho podobali 😀 😀 😀 😀 a nemali so sebou čerta 😅 😅 😀 😀 😀

zuzu13
6. dec 2009

dobrééé rááánko všetkým...

prajem krásnu Mikulášsku nedeľu....

a posielam pozdrav z prace.... 😀

katarinka1107
6. dec 2009

zuzka peknu nedelu, ja posielam pozdrav do prace, nech ti to rychlo ubehne a si doma 😉 Livi videla som foto, pekne bili a my sme mali certa aj mikulasa,,prisli deti so zakladky a Jurko sa bal aj toho certa, cely cas omielal , ze bude posluchat 😀 😀 vydrzalo mu to to dnes 😀 A nadielku si nasli ako som ho sprchovala vecer, tak sa tesil ako vysiel z vane 😀 😀 potom cez skype tatovi ukazoval uplne vazne co dostal a ko sa certa nebal 😀 😀 no odvazny bol velice, ked certik odisiel 😀 😀

katarinka1107
6. dec 2009

myslela som livi, ze pekne boli ne bili, prepac, a lesulke skore uzdravenie 😉 . Deturence moje a krstniatko Hanka sa sli pozriet na vlacik do TT nejaky mikulassky vlacik ma chodit, tak krstni aj deti su tam , ja mam pauzu 😉 😀

zuzu13
7. dec 2009

ahojte
ja mam dnes volno...takze periem, idem varit...upratat...klasika...no jednym slovom oddych 😀 😀 😀
predavam topanky po Lucke ak by ste mali niekto mensiu nozku kuknite sa na moje inzeraty... 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

katarinka1107
7. dec 2009

ahoooj 🙂 . Zuzi ze oddych 😀 😀 Noa botky super, ale my sice mame 26 nôžku,a le zimne mame 27 a Juraj ma nartik taky vyssi,inak su fakt pekne . A vidim, ze Lucka ma vkus 😀 to co ich nechce nosit??

zuzu13
7. dec 2009

katka, ja neviem...nejako sa jej k nicomu nehodia...ale v predajni skakala ze tieto..tieto... 😀 😀 😀

katarinka1107
7. dec 2009

to poznam mae taku doma ,a el ta ma o nieco viac rockov 😀 😀 A inak mame aj Jurka trosku takeho, lebo zbadal paucky auticka a on nema papucky doma take a ja som kupila a doma je mu v nich teplo ☹ ma ich iba vo vynimocnej prilezitosti, napr ked cakal mikulasa, 😀 😀 😀

katarinka1107
7. dec 2009

paucky nie, ale papucky, ospravedlnujem sa 🙂 no a piekli sme linecke aj s Jurkom , juuuj to boo ale pecenie. Ale tak sa zabavil, teraz je vo vani a sa kupe aj s autickami 😀 pekny vecer 🙂

livia76
10. dec 2009

😉 prajem pekný dník-kde ste kto 😀 😀 Lesinka sa pomaly z choroby dostáva, už len kašlík ju trošku trápi 😵
Trošku sme si ozdobili domček, ešte musím pobaliť darčeky.
Čo máte nové? 😉

katarinka1107
10. dec 2009

pekny den 🙂. livi , Lesulka sa musi citit uz ako v rozpravke ked je domcek vyzdobeny 🙂 😉 My prave ideme zas vykrajovat medovnicky, linecke je uz urobene a teraz sa ideme bavit s medovnikmi 🙂 Jurko poobede nespal,tak budem mat vecer snad uz o 19,30 pauzu mozno aj skor 😀 😀 .

katarinka1107
10. dec 2009

livi, videla som album tvoj, to je lesinka uz scitana??? Co to mate za baby, vy ste uz potodili so Zuzkou skolacky?? 😀 😉

livia76
10. dec 2009

😀 😀 😀 hahaha srandistka 😉 ja som kedysi dala malej urobiť numerológiu a tam bola rada pre nás rodičov, aby sme jej pomohli čo najskôr sa naučiť čítať 😉 vraj ju to bude nesmierne baviť-a veru pravdu mali tie ,,číselká" Lesinka má písmenká naozaj rada- má fakt dobrú pamäť netreba jej veľa opakovať-kiežby jej to vydržalo 😵
Kreslenie jej veľmi nejde, ani niektoré iné veci s ktorými sa jej rovesníci vysporiadajú ,,ľavou zadnou" tak myslím, že sa to aspoň vyváži 😉 😉 Hlavne, že ju to baví nie 😉
V škôlke je nejaká črevná chrípka, má ju už aj neterka, tak som zvedavá, či ju od nej Lesula nedostala, dúfam že nebude zajtra zase marod 😒
Juuj ale Vianocky sa nám blížiaaa 😀 😀

katarinka1107
11. dec 2009

Livi sa tesis, co?Blba otazka 😅 😅 No my kreslit ako kedy ale vytvory extra to nie su, citat sam nevie, ale zas vratcka, srobovak, a ma rad ked mu citam ja, darmo chalan je to. A uci sa basnicky, tak si potom recitujeme. Aaaa aby som nezabudla, slovnik po Bare chyta najrychlejsie , aj jej chovanie, 😠 😝 😅

katarinka1107
11. dec 2009

pekny vecer a a aj vikend, my sme od zajtra komplet rodinka 🙂 🙂

livia76
12. dec 2009

😉 tak si tatinka pekne užite, ten náš príde pre nás vo štvrtok 😉
peknú nedeľu 🙂

katarinka1107
13. dec 2009

pekny vecer 😉Ako sa vodi, trosku tu poletuje sneeeeeeh. U vas martin a okolie a orava asi viac. Jurko teplotkuje, boli sme sa pozriet na vystupeni, co mala Barka, bol uneseny , ako deti tancovali, teraz su pri tatinovi, tak som sem nakukla, Livi , vy uz zostanete v BA? Zuzanky ako? 😉

livia76
13. dec 2009

😉 nech to Jurkovi rýchlo prejde 😉
Mám ešte nejaké povinnosti v Ba takže vyriadim a 23 alebo na Štedrý večer ideme späť na Oravu. Cestou sa stavíme u svokrovcov odovzdať darčeky a sviatky budeme tráviť v domčeku na Orave, lebo moja mamina je sama nemám ani súrodencov takže to máme takto zabehnuté 🙂 a nemusíme to zatiaľ meniť 😵 dúfam že pripadne trochu snehu lebo ho je tu momentálne menej ako v BA 😀

katarinka1107
14. dec 2009

ahoooj 🙂 Livi , na orave menej snehu?? Totot je ale doba 😀 😀 😀 . A dobre to mate poriesene, , mamina aspon nebude sama 😉 Jurko ma len nejaku virozu, tak mame len nejake oscillo a da sa . Tak si uzite zbytok vecera, mne s a sem tlaci uz starsie dieta 😀 😀 😀

mimakro
14. dec 2009

Nazdar baby. Prišla som sa po dlhej dobe zahlásiť. Nebojte sa, ešte žijem 😎 . Prečítala som si iba túto poslednú stranu, aby som bola trošku v obraze. Žeby sa Lucka s Lesinkou už chystali do školy? 😉 Nášmu školákovi to ide, píše krajšie ako manžel 😀 Hanka zase melie aj keď by už nemusela. Však si vynahrádza tie dlhé mesiace bez reči. Ibaže jej občas ťažko rozumieť. V škôlke bez problémov, iba plienku na spanie stále má. Aj sľúbi, že sa nepociká a predsa. Najnovšie už má dioptrické okuliare, tak dúfam, že sa jej škúlenie trošku ustáli. Chorá zatiaľ nebola - klop, klop, lenm nech to tak aj zostane. V práci sa mi stále páči. Vo februári ma čaká prvá prednáška (streptokokové infekcie dýchacích ciest). Ak naberiem odvahu. 😅 A 13.1. nám tatino odchádza do Sarajeva na misiu, tak budeme sami. Inak všetkým novembrovčiatkam prajeme dodatočne len to naj k narodeninám a nech zdravie slúži.

zuzu13
15. dec 2009

mimakro, vitaj 😉
Hanka je teda ukecana....no vidis a ako si sa bala 😀 ma super imunitu, ked to takto super zvlada bez chorob...
my berieme preventivne oscilo 1 x tyz. tie ampulky....tak dufam, ze nas nic nechyti...
na kolko ide mm prec? ja by som ho nepustila 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre