Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

zuzu13
10. jan 2007

my dávame dve plienky alebo pampers + ortopedickú a máe baliť naďalej. Malá nemala v poriadku klbiky. Dúfam, že sa to polepšíííí

zuzu13
11. jan 2007

dobrééé ránko... dnes ideme do poradne, som zvedaváááá 😀

maryja
11. jan 2007

No mne nikto nikdy nepovedal, ze mam balit nasiroko. V porodnici som balila len klasicku pampersku, sestricky mi nic nepovedali. A na stvrty den jej tam tie nozicky kontrolovali a akurat co mi povedali, ze mam ist po 6 tyzdnoch na kontrolu. Tak sa tam chystam. Ale o baleni nasiroko som sa dozvedela len od vas tu na internete.

danciacik
11. jan 2007

NO my tiež balíme naširoko a sme v poriadku a máme baliť do troch mesiacoch a potom na kontrolu a ultrazvuk.

danii
11. jan 2007

zuzu, aj my sme mali dnes poradnu. pekne prospievame 😵 aj priberame aj rastieme 🙂 vy ste ako dopadli?

zuzu13
12. jan 2007

danii, vraj máme miery polročného bábätka 😎 , je veľmi šikovná doktorke sa posúvala po celom lehátku, prevracala sa na bok atď...

newyorkgirl
12. jan 2007

my ideme v pondelok do poradne bo tento tyzden sa mi nechcelo 🤐

zuzu13
12. jan 2007

nechcelo??? A nič ti nepovie dr.?
baby ako je to u vás s menzesom??? Máte???

newyorkgirl
12. jan 2007

zuzu povedala, ked bude mat 9 tyzdnov, to je od stredy do stredy 😀
menzes nemam, bo kojim a beriem Cerazette takze mozno tak skoro ani nebude 😒

zuzu13
12. jan 2007

ja nekojím od zač. dec. a dovtedy som mala mlieka biedne a ešte nič...mrcha nie a nie prísť...

danciacik
12. jan 2007

No ja tiež menzes nemám. Včera som bola u doktorky na kontrolu a povedala mi, že pokiaľ nezačnem strácať mlieko tak ho asi ani nedostanem. A keďže som antikoncepciu odmietla tak si mám pre istotu kupovať každé dva mesiace tehotenský test keď nedostanem. 😀

miselinik
12. jan 2007

Tak ani ja som menzes ešte nedostala, ale čakám ho každú chvíľu a preto neviem ani ako pôjdem na kontrolu k ženskému doktorovi. Malá má problémy s bruškomuž dlhšiu dobu a tak sa zaoberám s ňou. V utorok idem poprosiť doktorku nech nás pošle do gastro poradne. Ja mám alergiu na kravské mlieko a neviem či to nemá aj malá. Zatiaľ čo som hovorila s doktorkami tak podľa nich je všetko v poriadku, ale do poradne nás nikto neposlal. Takže si to idem zariadiť sama. Ak ma pedietrička nepošle tak sú aj iné pediatričky a je voľný výber lekára. Tak teraz berieme homeopatiká a už sa to začína zlepšovať. Ale do tej podadne chcem ísť aj tak.

nelika666
12. jan 2007

ja ani neviem ci som mala merchu alebo nie.. dva dni po tom ako som prestala spinit som krvacala este 3dni ale nie som si ista ci to bolo ono 😅 ale od vtedy nic 😕

danii
12. jan 2007

baby, som vytocena na tu nasu doktorku a sestricku. neviem co to tam maju za blby meter ci co, ale ked sme boli na poradni pred 3t mi povedali ze vobec nenarastla.... 😠 doma sme ju potom merali a narastla. a vcera ked ju odmerali povedali ze za 6t o 2cm.... ma taaaak vytocili! 😠 😠 je to totalna blbost. asi to meraju murarskym metrom ci co.... 😠 😠

nelika666
13. jan 2007

danii nas nemeraju vobec 😠

newyorkgirl
13. jan 2007

nelika, napodobne, nas tiez nemeraju 😖

maryja
13. jan 2007

nas tiez nemeraju, ale meriame sa doma.

miselinik
13. jan 2007

nás nemerajú a doma sme to zatiaľ ani neskúšali ale teraz to určite urobím.

newyorkgirl
13. jan 2007

jeeeej babule prave sme sa asi 5x pregulili konecneeee, ake to je zlate 😀

danii
13. jan 2007

nyg - to je kraaasne! 😵 😵

moje dieta sa dnes cez den pekne vyspinkalo a teraz kedze je riadne vyspata, od 4pm robi zle...... 😀 😀 a ja padam od unavy a nedostatku spanku na hubu..... 😝

keby nas radsej nemerali, aspon by ma nenastvali 😠

nelika666
14. jan 2007

ja som tami merala dnes a ma 60cm 😵

titkovamiriam
14. jan 2007

Nas meraju aj dlzku aj hlavicku a samozrejme vazia.Idem zasa do poradne v utorok.Mam dobru pediatricku,vzdy mi vsetko povysvetluje a mozem sa jej vsetko spytat a vzdy ma dobru naladu.Aj ockovania /prve dve /sme mali v pohodke.Viem ,ze patrim inam,no akosi junovky nepisu tak sa obcas supnem inam.

nelika666
14. jan 2007

tak to mas potom stastie na lekarku - to sa casto nevidi.. 😅

titkovamiriam
14. jan 2007

No asi ano,ked vidim ako mate podaktore problemi.

zuzu13
15. jan 2007

ahojte 😀
ako ste víkendovali??? Boli sme v poradni, mali nás očkovať, ale Lucka má ešte soplíky, tak sme to odložili o 2 týž. Som rada, že už dostane len 1 injekciu a nie dve. Konečne spravili niečo užitočné, keď zrušili platenie za očkovanie 😀

danciacik
15. jan 2007

Ahojte kočky. Zuzu to už vás idú očkovať? Nemá sa to až po troch mesiacoch?
Mám jednu otázočku- ako zaspávajú vaše deťúrence? Musíte ich nosiť na rukách alebo zaspia samé v postielke? My s tým mám totiž maličký problém.

nelika666
15. jan 2007

ani mne este o ockovani doktorka nic nevravela 😕

danciacik nasa vecer zaspi po vecernom rituali - kupanie - papkanie a potom zaspi sama v postielke alebo este pri flasi 😝 😀

zuzu13
15. jan 2007

ahojte, nás mali oškovať min. týž. To očkovanie sa robí v 2-3mes. tak záleží asi na dr. kedy to urobí

Zo zaspávaním nemáme /zatiaľ/ problém. O 20,00 Lucka je v postieľke dostane pusu na dobrú noc a chytí si rúčkou hračku a za 10 min. spinká... 😀 Dúfam, že sa to nezmení 😅

jana20
15. jan 2007

ahojte...
zuzu tak to ti zavidim...a potom sa ti kedy zobudi???nas maly zaspi na rukach alebo v perovacom kociku,mame doma pozicany...my sme boli dnes u doktorky,bo maly je trosku chorucky,a dr povedala,za ked ma maly uz vyse 5kg,tak na buducu poradnu ho zaockuju...

susane01
15. jan 2007

ahojte prajem krasny podvecer. my sme boli v pradni vo stvrtok a doktorka nam uz dala recept na inekcije a na buducu poradnu ho zaockuju. my so zsapavanim problem nemame cez den sa sam prehea v pstielke,tak ze si stihnem aj nieco urobit a vecer ho okupeme potom sa napapa a sam o chvilku zaspinka. je zlatucky a velmi dobrucky,dufam ze mu to ostane. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre