Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
3. máj 2009

ahojte maminky 🙂 Blahozelam k psychotestom , kt. tak Ondrik zvladol, mas stastie, ze vies mimi , kto by ich mal ucit aj. A ako vravis, na co by sa ucil citat, ked to uz vie. Hanke snad kontrola dopadne dobre, drzime palceky. Zuz, Lucka je tiez sikulka 😉 ,darmo su to baby 😀 . Inak ja tiez zacinam mat trosku depky, kam do prace, ale potom si vravim , ide leto, uzijem si deticky a potom do novembra sa hadam nieco naskytne. uvidime. Peknu nedelu prajem 🙂 🙂

zuzu13
3. máj 2009

mimakro, si zlata...ale ten krk si nechaj pekne pod hlavou 😀 😀 😀 ...
robotu si zatial nehladam....chcem si uzit deti...a rodiny...a hlavne si znovu oddychnem...
katarinka...veru...treba si uzit... 😀

katarinka1107
4. máj 2009

pekny den 🙂 🙂 prave som si pozerala album, zuz teda ste pekne boli vyzbrojeni na 1. maj 😀 pupava lucke svedci. darmo paradnica je to. A mimi hanka je na tej motorke, ako keby sa pre nu narodila 😀 😀

zuzu13
4. máj 2009

kati, ten bilboard...wow...super... 😉
mimakro, veru mala je na tej motorke ako by na nej vyrastala...suverennna 😀
no veru...1.maj...mavatka predsa musia byt, nie? 😀 😀 😀

mimakro
5. máj 2009

Kontrola dopadla dobre, Hanka "čítala" z takých kariet. Na sivej ploche boli obrázky nakreslené bielou farbou. Obrázky nakreslené hrubými čiarami poznala, nakreslené s tenkými čiarami jej už robili problém. V novembri ďalšia kontrola a vtedy nás čaká aj objednanie na operáciou strabizmu. Zuz, Lucka má aké dlhé vlasy. Ešte dlhšie, ako naša Hanka. Aj ste ju strihali dakedy? Lebo my nikdy.

zuzu13
6. máj 2009

mimakro, nestrihala som ju...len ofinku asi 5 krat...ale ved Hanka ma brcate vlasky...a tiez riadne dlhe 😀
super, ze kontrola je OK 😉

katarinka1107
6. máj 2009

ahojte maminky 🙂 Teda mate pekne dlhovlasky mimi a zuzu 🙂 .

livia76
6. máj 2009

😉 juj veru vlasuľky sú to 😀 krááásne, to len ja som asi ako macocha, Lesuľu som práve tento týždeň opať po x-tý krát podstihla 😅 😅
Katuška, tie scrapíky sú super si šikulka 😉 Barborka je teda už naozaj veľká slečna 😉
Mima, som rada, že kontrola je 🙂 ok 🙂 dobré správy potešia 😵
Zuzu-ako domka ? užívaš si to 😵 alebo ti práca mimo domu chýba?
Dnes tatinko prišiel za nami na Oravu a doniesol malej k meninám záhradný domček a šmýkalku 😅 to bolo radosti.. a tráva nie a nie vyrááásť 😀 😀 😀 asi sa málo modlím 😀 😀 😀

katarinka1107
7. máj 2009

pekny den maminky 😉 livi to ma Lesulka pekny darcek 🙂 🙂 No scrapiky ma bavili, 😀 😀 snazila som sa. A nie si macocha, my sme Baru tiez v takom to veku strihali, lebo sa nedala cesat 😒 A ked nastupila do skolky, tak chodila vysponkovana a vygumickovana 😀

zuzu13
7. máj 2009

ahojte,
liv....malej oneskorene vsetko naj... k meninam.... 😀 a domka mi je dobre....po skoro 2 rokoch v praci mi to teraz dobre padne...byt znovu zienka domaca 😀
kati, Lucka sa nechce strihat, lebo sa rada finti...same sponky, gumicky, masle 🙂

katarinka1107
7. máj 2009

no zuz, lucka dobyje mola snad. Nasa Barka sa nechala strihat, ale v skolke uz nie . Lucka ma vkus od perinky 😀

livia76
8. máj 2009

😉 u nás sú sponky a gumičky úhlavný nepriateľ 😀 😀 😀 zato si zakaždým vypýta niečo na hlavičku- šatku, klobúk, šiltovku-bez pokrývky hlavy ani na krok 😵 😵 vraj by dostala úpal 😅
Užite si pekný predľžený víkend 😅 😅 😅

mimakro
9. máj 2009

Ahoj dievčatá. Zdravím z Viedne. Počasie vyšlo, takže super

livia76
9. máj 2009

😀 😀 no pekne MIMUŠ, to sa niekomu žije 😵 😵 😵 a my tu musíme na Orave trávu polievať 😀 😀 😀 čo tam porábateee? Prajem teda pekný výletík 😵 😵

livia76
10. máj 2009

🙂 príjemný ,spokojne prežitý deň matiek 😵 prejeme 😀 😀

zuzu13
10. máj 2009

mamicky...krasne prezitie nasho sviatku...cmuk 🙂

katarinka1107
10. máj 2009

aj ja sa pripajam k zuzke 🙂 🙂 . Prajem dobry start do noveho tyzdna 🙂

mimakro
11. máj 2009

Naposledy som len tak nasucho zdravila spoza hraníc 😉 Tak to naprávam a zdravím poriadne - ahoooooooooooooj 😀 . Vo Viedni sme boli u kamošky (bývalej spolužiačky z gympla). Majú dvojmesačné bábo, tak sme si ho boli pomojkať. A popri tom som neobišla nejaký ten obchodík 😉 a boli sme aj v Dóme sv. Štefana - v katakombách aj vo veži. Boli sme bez detí, len tak sme oddychovali. Deti boli na prázdninách a u našich. Ondrejko bol v piatok s dedom v Prievidzi pozrieť modely vláčikov a potom v Bojnicicach. V sobotu boli všetci na Kulháni na rybe (výlov a údené rybie špeciality k tomu) a zvyšok času strávili na detskom ihrisku - šmykľavky a pieskovisko. A k včerajšiemu dňu matiek všatko naj...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Livi, vraj má pršať

zuzu13
12. máj 2009

mimakro, no pekny vyletik ste mali...

baby, dala som do albumu kresby nasho maleho picassa...kuk...nie ze by som sa chvalila...ale ano... 😀 😀 😀

livia76
12. máj 2009

😀 😀 zuzu 😉 krása keď je sa čím chváliť, treba 😵 😵 😵 😵 ! no nie aj našej krpatej to ide podobne, tiež sa vytešievame 😀 😀 😀 . Lucka je superná v tých plavočkách-kočica- 😅
Mima-joj veru 😝 včera tak pršalo, že mi tú trávu asi odplavilo 😀 😀 😀 😀 😀 😨

katarinka1107
12. máj 2009

pekny den 🙂 No zuzu vyzera to, ze mas doma Miss Universe 😉 Kresli pekne a paradnica velika 😉 Livi,mozno odplavilo travu nejakemu najblizsiemu susedovi a naplavilo ju ku Vam 😀 Tak si sa mordovala, zalievala ☹

livia76
12. máj 2009

😀 😀 😀 Katarinka, dnes som bola pozorovať 😀 😀 😀 😀 našťastie neodplavilo 😵 čo -to už vyrastá 😵 😵 😵

katarinka1107
13. máj 2009

dobry den damy 🙂 🙂 No vidis livi a budete mat peknu travicku. Inak som pozerala spravy a to co bolo v Ziline, hruza kolko vody. .

zuzu13
13. máj 2009

jej...veru...vyzeralo to katastroficky...brr...liv, veru....pan Boh ta vyslysal...aby si nemusela polievat travicku... 😉 😀 😀 😀

zuzu13
13. máj 2009

pridala som nove foto...mali sme dnes poobede balonovu party... 😀

katarinka1107
14. máj 2009

pekny den prajem 🙂 Zuz ta lucka bude snad ozaj modelka, pekna party balonova 🙂 🙂

livia76
16. máj 2009

😉 Čo máte nové? 😵 Ja sa teším na nedeľný relax- cez týždeň som poobedia trávila s bratrancami pri stavaní stľpikov na plot a bránu 😒 cez týždeň nám majú prísť robotníci nahodiť farebnú fasádu na dom 😀 nenudíme sa. To naše šidlo sa nám moce pod nohami a rozkazuje 😀 stavebný dozor na 1 😀 😀

katarinka1107
18. máj 2009

zacal dalsi tyzden , prajeme, nech je pohodovy a pekny , plny slniecka 😉 Livi s lesulky snad vyrastie nejaka manazerka, hm , dobra zostava, lucka modelka, lesulka manazerka, hanka sa nam ako vyfarbi? Jurko to je mechanik, ale kto vie, mozno sa stretneme na nejakej recepcii, pre ministerstva a nase deti budu veeeeelki ministri 😀 😀 😀 😀

zuzu13
20. máj 2009

katarinka, bodaj by si mala pravdu...to ministerstvo beriem... 🙂
liv, mas teda veselo... 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katarinka1107
20. máj 2009

zuzka aka je lucka sikulka, ze vodove farby 😉 . No je to cislo ,mate v rodine nejakeho akd. maliara ? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre