Novembrové bábätká 2006. Pridajte sa

tinka26
9. nov 2006

Tak tému novembrové bábätka už máme,už len bábätka chýbajú 😀

katarinka1107
29. jún 2009

pekny vecer 🙂 .no zuzi pekny ste mali den v nedelu teda 🙂 Ozaj nie je tam vo vasom okoli nejake dobre a aj cenovo dostupne ubytko? chceme si urobit prazdniny, ze maminy a deti, bez poloviciek. Aj cena hra ulohu, aj nejake pekne miesto prre deti. inak aj druha zuzka, alebo mimi , alebo livi.

katarinka1107
29. jún 2009

inak zuzka 13 dala na strane 70tip, tak som aj nasla nieco uvidime, ale ak niektora ma nieco kludne dajte 🙂

zuzi3
29. jún 2009

Katarinka a pre kolko asi osôb by to malo byť a čo konkretne? V našom okoli ti môžem akurát pozrieť niečo v Terchovej, je to od nás asi 8 - 10 km a potom ak sa chcete aj kupať tak by som ti skôr odporučila Turčianske Teplice, Bešenovu, alebo Tatralandiu ale to je skôr cenovo drahšie, jedine sa ubytovať v okolí a sem tam sa isť okupať. Zaleži či chcete viac hory alebo niečo iné, lebo väčšinou je to tak, že tí čo su zo severu sa tisnu na "dolniaky" a tí, čo su ju z juhu, tak hore a hladaju prírodu. Ja tu mám v okolí same hory, tak by som chcela isť na dovolenku dole na juh....

katarinka1107
29. jún 2009

no zuzi, my sme si zmyslieli , ze pojdeme az teraz, takze mali by sme mat asi 3detia a 3-5dospeli. No a terchovu som pozerala, len akosi nevedela som sa tam cenovo vymotat, je tam toho vela, ale nam by vyhovovala cenova relacia asi do 6-7eur na no, ale neviem ci nie som z lacneho kraja 😀 . A nemusi to byt v Tatralandii, lebo to by som za kamionom aj ja musela sediet 😀 . Turcianske by sa nam tiez pacili, takze kludne doporuc. 😉 nieco

zuzi3
29. jún 2009

Katka, tie Turčianske teplice su pekne ale skôr na kupanie, neviem či sa tam moc daju poriadať nejake výlety do prírody a tak, je to predsa len mesto. V Turčianských som našla taketo ubytovanie, kukni: http://www.ubytovanieudeda.sk/index.htm
V Terchovej je teraz postavene nove relaxačne centrum, je to kryte, sice som tam nebola ale je tam vraj pekne aj ceny du dobre. Je tam myslím jeden velky bazen a jeden maly - detsky. Potom je vyhoda Terchovej isť do hôr sa prejsť. Ubytovanie som našla toto: http://www.terchova-info.sk/ubytovanie.php ak ešte niečo zistím, dám ti vedieť.

katarinka1107
30. jún 2009

dakujem Zuzka 🙂 🙂 *Dobre rano damy 🙂 . Dnes dostavaju deti vysvedcko, tak mame den Barborkin dnes doma 🙂 Jurko uz rano behal s kyticou pre Barinu ucitelku, teraz cez velke okno pozoruje ako sem idu smetiari. Vyzera to na slniecko zatial,ale burky vraj aj dnes budu. Zatial pekny den 🙂

katarinka1107
30. jún 2009

pozerala som to zuzi pozornejsie a ozaj dobre 🙂 . uz som dala tip kamoske , ideme vybera 😀

zuzi3
30. jún 2009

Super Katka, len si nevyberte termín na Janošikove oslavy lebo tam to bude o nervy, všade budu opití ludia, Janošikove slávnosti teraz vyhcádzaju na 1 - 2 augusta a potom tam je ešte terchovký budzogán ten je 15.augusta.
Livi, Zuzu. Mimi vy idete na dovolenku?

zuzu13
30. jún 2009

hello
tak a mame po skole... 🙂
zuzi3, nejdeme na dovolenku...tento rok budeme doma...ale sem tam vybehnem niekam... 😀

katarinka1107
30. jún 2009

no mame po skole, ved my s kamoskou len vyberame, ale ci sa nieco hodi naraz a rovnako, netusime, zatial sme doma aj my a chystame sa len vybehovat kde tu po okoli a podobne. Nasej bare staci, ked sa kupe aj v Hc na obycajnom kupku. 🙂 Uspala som drobca, tak mam pauzu, mozem ist spratat kuchynu 😒 😝 A mali sme sameeee. sa tesim , dufam , ze Jurko bude aspon trosku podobny v tomto Bare 😀 😀

zuzi3
30. jún 2009

No tak to srdečne Bare gratulujeme, je šikovná!!!!!! 🙂 🙂 🙂 Ona teraz končila štvrtu triedu????
Ubehne to ako voda a už aj tie naše male ratolesti o chvílu nastupia do školy.......

katarinka1107
30. jún 2009

ano koncila stvrtu triedu, jej padaju zle roky, takze aj tak nam to rychlo ubehlo. ☹ a tot bola ako jurko ☹ . Teraz nema obdobie vzdoru, ale pubertu 😒 😒 Ale co uz, deti su deti . Hlavne ze je v poriadku 😉

zuzu13
1. júl 2009

veru...ten cas leti...ja uz mam doma skoro stredoskolaka...uff...my sme dnes zacali s prazdninovym upratovanim....teda skor vyhadzovanim...nech mame cele prazdniny klidek... 😀 😀 😀

zuzu13
2. júl 2009

😨 😨 😨 🙂 🙂 🙂 😨 😨 😨

livia76
2. júl 2009

ZUZU si sa doupratovala ,že ani písať nevládzeš 😀 😀 😀 😀
Školákom gratulujeme k vysvedčeniam 😉 táák a sú tu prázdniny 😉
U nás nič zaujmavé- leto trávime na ,, MALTE" 😉 ale stavebnej 😵 tatinko sa bol už vykúpať v mori , a my pojdeme v septembri 😵
Lesinke sa už mesiac drží na líčku akýsi lišaj nič nezaberá 😒 asi pôjdeme ku kožnej,ale inak pohodička 😵

katarinka1107
3. júl 2009

livi, v septembri pojdes zas Ty a Lesulka? Mate to pekne rozdelene 🙂 🙂 . Mame prazdniny, my sme dost vonku, Jurko dnes total unava, revala areval, ostali sme spat u nasich a boli sme ikolo Vahu trosku, tak sa milostivy nachodil aj vcera aj dnes . teraz spi, ja vychutnavam cafe 🙂 Zuzka, to si sa chcela ako narobena s nami skontaktovat? Ci nikto tu nebol , 😀

zuzu13
3. júl 2009

presne tak ...nik tu nebol...a preto som nemohla ani nic napisat 😀
dnes je hrozne dusno...blee...rano chodime von o 8-mej a o 10-tej uz padame domov...Lucka sa rozhodla nespat, tak je to u nas zaujimave...potrebujem poriadit aby som zajtra mala cas na chystanie oslavy...syn ma 15 r. 😀 😀 😀

katarinka1107
3. júl 2009

synovi blahozelame 🙂 🙂 . Teda ja som asi rozmaznana maminaka,mne Jurko zatial spi, aj za cenu, ze ho ulozim do kocika a uspim ho 😀 Nastastie to u nas funguje, ale drobci co su okolo nas vraj robia to iste 😝

zuzu13
3. júl 2009

kati, Lucka spi pravidelne...ale tak raz-dva krat do mesiaca ma svoj den a vtedy povie ze nechce spat...inak u nas so spanim nie je problem...ani rano ani vecer...sama povie idem spinkat...takze tak 😀

katarinka1107
3. júl 2009

to je velmi dobre dievcatko, Zlatunka, my sme prave dospievali, dorozpravali a uz s havinom plysovym aj spime huraaaaaa 😀

livia76
4. júl 2009

ZUZU synátorovi prajeme všetko naj 😉 to je už chlapisko 😵 15- pekný vek-super spomienky 😵 😵
Kati-neviem ,či by nás manžel pustil saméé 😵 😵 on si to s nami vychutná 😵 a pojde na dovolenku opať s nami- ja som v tomto hrozná 😒 keď som si predstavila,že ma to výde 1000 eur, radšej som nešla, že dám spraviť za tie peniažky radšej novú bránu 😀 😀 😀 tak bol so staršou dcérou-a myslím, že si to pekne užili 😵

katarinka1107
4. júl 2009

aha livi ved to je pekne, ze pojde s Vami , a to je pravda, ze za 1000eur sa daju aine veci zariadit, to mas pravdu.A co si nemohla spinkat, si ranne vtaca dnes ? 😉Inak pekny vikend damy , u nas je horuco, sme schovani zatial, nieco dobre uvarime, oddychne si Jurko a vyrazime k vode, tatino az o tyzden pride, tak si robime program 🙂

lucka0122
4. júl 2009

ahojte poradte mozem ist do solarka ked kojim maly ma 14 mesiacov..dakujem

livia76
4. júl 2009

😉 no Lucka, neviem poradiť ja som solárko počas kojenia radšej nepoužívala 😉

livia76
4. júl 2009

Katuška príjemný pobyt pri vode 😉 ja idem dnes vyčistiť trávnik, aby sme si mohli čo najskôr napustiť aspoň bazénik 😉
Spať by som spala, len u nás prespal manželov bratranec so synom, a zavčas rána odchádzali, tak som im robila raňajky 😉

katarinka1107
4. júl 2009

🙂 livi ty si sikulka , aj vam prijemny pobyt pri bazeniku 🙂 Lucka, pocas kojenia, by som ani ja asi radsej solarko vynechala, aj ked je uz mladenec 14mesacny 😒

zuzu13
4. júl 2009

katarinka...dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
veru...o takomto case pred 15 - timi rokmi som bola v porodnici...bolesti som nemala...dali mi epi...ale kontrakcie boli 😀 😀 😀

katarinka1107
4. júl 2009

tak Zuzka gratulujeme aj tebe samozrejme 😀 uz si mala aj svoj pokladik pri sebe? 😀

zuzu13
5. júl 2009

dobreee raaanko...
katka ...mala som ho pri sebe...a aj teraz ho mam pri sebe...spinka vo svojej postielke...chrustik malicky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 {dvojmetrovy 😀 }
livia aj tebe dakujem za gratulaciu 😉

katarinka1107
5. júl 2009

zuzka pekne som sa pobavila na tom pokladiku 😀 😀 😀 . Dufam , ze spinka dobre 😀 😀 Obvykle tieto babatka spavaju uz dobre, 😀 😀 Pekny den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre