Novembrovky 2017

tonjadabik2
6. mar 2017

Ahojte asi vyzera to tak ze asi budeme mat baby..nevieme to naisto ale ms nam neprisla.. aj ked uz mame deticky--nesudte ma.. bolo to neplanovane ale ta myslienka mat dalsie..taksa uz nechranime. je Vas viac? pridajte sa k nam. cim viac mamiciek tym lepsie.

zuzanadringus
6. mar 2017

Neviete to naisto no hlavne ze uz ti v profile svieti termin porodu 😂 Tak vies ci nevies?! Dalsia zbytocna tema...

Ps: na Slovensku sa to vola tehotensky test, celosvetovo baby test ... 😉

tonjadabik2
autor
6. mar 2017

na profile to bolo pri synovi.. takze asi tak.. ja si chcem pokecat s mamickami a nie mudrymi..caaaf

titianna
6. mar 2017

Ahojte baby 🙂 ja som tu uplne nova a som riadne šoknuta, ked mi neprisla mrcha tento mesiac ;) sice je to len par dni, vsak 3 testy mi vysli pozitivne. Prvy s duchom, druhy uz o nieco vyraznejsie // a treti to iste. Je to zvlastne, takto som sa este necitila... 😇
Kedy ist k lekarovi??? Je este skoro?

tyelde
6. mar 2017

Vyplň si v profile aktuálny termín a pridá ťa do skupiny tých čo to už vedia 😉

moni244
6. mar 2017

@tonjadabik2 nam neprisla ms? Kolke s tebou cakali menstruaciu v rovnaky den? 😉 a o com chces vlastne rozpravat?

misinka0611
6. mar 2017

@titianna kľudne stačí ked pôjdeš v 7tt najskôr. Keby si išla skôr mozno by este srdiečko nebilo a len by si mala z toho stres do ďalšej poradni 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

tak neako asi mozno..neviem proste som nedostala.. a tak sme sa rozhodli ze budeme mat. ako? uz ideme naostro chi.

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@titianna ako dlho ti meska??? kedy si si robila test? ja sa bojim urobit test tak este cakam ze co bude..

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@moni244 o vsetkom ako vsade inde kecaju mamicky.. preco si podrazdena? to tu nieje nikto kto by si chcel vymenit rady a tak? nemozeme byt vsetky kamaratky?

vcielka199
7. mar 2017

Mne vyšiel tiež pozitívny test. Ms mešká 9 dní, ale včera som začala krvácať, bola som na pohotovosti. Dnes len ležím. Je vidno iba vak ale veľkosť má tak na 3 týžden... Takže to nevyzerá dobre. Minulého roku som takto potratila. Tak čakám a čakám a krútim sa v posteli.

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@vcielka199 co??? mne meska 11 dni a este som si nerobila test..neboj len lezkaj a oddychuj nic nerob. musis lezat a ukludnit sa.hladkaj bruskoa rozpravaj sa s malickym alebo malickou a povedz mu nech ostane v brusku.nech pekne lezka a spinka v brusenku. ze ho potom vystiskas a vymojkas a budete spolu. asi si kupim test ked to uz moze ukazat.. ale bojim sa aby som nebola sklamana.

vcielka199
7. mar 2017

@tonjadabik2 dakujem ti veľmi pekne. Jasné, že test ti už ukáže. Mne ukázal už v prvý deň meškania. Tak len testuj a daj vedieť, silno držím prsty.

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@vcielka199 ja sa bojim urobit si test.. mne sa stava ze mi raz az dvakrat rocne nepride ms..idem asi do prechodu..aj minuly rok som mesiac alebo dva nemala,, tak este asi pockam.. taze vy cakate babetko..krasne..uz mas neake deticky ci este nie? my uz mame.

luci5
7. mar 2017

@tonjadabik2 jeej kočky, akurát dnes som si urobila test a pozitívny, čomu stále neverím... mešká mi síce ešte len 4 deň, príznaky nemám žiadne, akurát sa mi chce viac spať , no nedalo mi to musela som si urobit ten test. A otvorím MK a tu taká téma, asi znamenie 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@luci5 supeeer Gratulujeeeeem huraaaa mas aj foto? hod sem nech vidime ak mozes. mne meska 11 dni..zatial

luci5
7. mar 2017

@tonjadabik2 nemám foto, ja som to len tak zo srandy ráno testla, nestíhla som odfotit, už som išla do práce.. ale pojdem kúpit dalšie testíky, tak uvidím, dúfam že bude všetko ok 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@luci5 aha noo ta kup sprav si daj vediet juuuj aka som zvedavaaaaa. bude vsetko ok neboj. ktore uz cakas? babetenko

luci5
7. mar 2017

@tonjadabik2 už mám 2 kočky, 6 a 7 ročkov. Skús aj ty testnúť, už by ti tiež mal ukázať 🙂 dúfam že nás tu bude viac takých 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@luci5 tak super potom. ja este pockam alebo mozno testnem neviem.. dufam ze heeeej juj sa tesim s tebou. a manzel uz vie???

luci5
7. mar 2017

@tonjadabik2 kdeže, to si len dnes ránko, ešte chvílku počkám až mu to poviem.. ale asi ma odhalí, neprišla ms 🙂 tiež som chcela ešte počkat s testom, niekedy mi meškala aj týžden a nič... a teraz testík hned ukázal, až neverím 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@luci5 supeeer uz si si ratala kedy budes mat termin? ktory mesiac? ahaa ze november? chi..mi to nedochadza.. sa mi toci v hlave neaka som malatna..ach juuj sa tesim s tebou.. uvidime ako ja dopadnem

luci5
7. mar 2017

@tonjadabik2 aj mne sa točí v hlave, no nepripisovala som to tehu 🙂 dúfam že ja sa budem tešiť stebou 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@luci5 ja neviem ci som v tom.. Radsejj nato nemyslim. Diki uvidime ci sa budeme tesit alebo nie

enusamt
7. mar 2017

@tonjadabik2 ale myslíš na to ... inak by si nezakladala tému 🙂

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@enusamt ved jasne ze myslim ved nad nicim inym nepremyslam. Haha az mi z toho sibe ze len premyslam co a ako

enusamt
7. mar 2017

@tonjadabik2 to ti verím 🙂 ... bohužiaľ, to je údel nás žien 😀

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@enusamt ved toto.. Vsetko chceme naraz..ach..ale vaetko pride v ten pravy cas

alzbetkaw
7. mar 2017

@tonjadabik2 chapem ta 🙂 ani ja sa neviem dockat dalsieho tyzdna na testik 🙂 len tak spontanne sme cez vikend skusali uvidime co bude 🙂

vcielka199
7. mar 2017

@tonjadabik2 tak potom ešte počkaj, predides sklamaniu. My čakáme prve, ale ktovie či sa dočkame, podľa včerajšej pohotovosti...Minulý rok som raz už potratila.

tonjadabik2
autor
7. mar 2017

@vcielka199 prve?/to to drzolim palce vepmi velmi.. U nas je to nie prve..alentiez sa nechceli prijat.. Vzdy pol roka minimalne..az potom sa podarilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre