Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
8. jún 2008

...tak sledujem, že sú tu aj viacpočetné príspevky, ale admini asi nestíhajú, lebo už som videla témy, kde ich jednoducho uzamkli s už spomínaným odôvodnením...

janula_nz
9. jún 2008

ahojte novozamcanky II 😅

a zase som tu sama. vy ma kludne nechavate rozpravat samu so sebou 😝

hiva
9. jún 2008

Caute....chcela som Vam vsetkym podakovat za privitanie medzi Novozamcankami 🙂....a jasne ze vdaka za radu o doktoroch.....asi sa mi zatial pozdava z tych vasich reci najviac Havlas....len sa ozaj bojim, ze uz ma starsne vela pacientiek a nebude ma chciet zobrat.....viete mi poradit, kde ma ambulanciu?

hiva
9. jún 2008

Mate niektora skusenosti s MUDr. Danysom?....on by mal mat ambulanciu v novej nemocnici.....pre mna by to bolo super, lebo to mam hned za domom....chodite k nemu niektora? odporucate mi ho, alebo je lepsie chodit k tomu Havlasovi?....inak Havlas je sukromnik alebo je statny?

charlinka
9. jún 2008

Ahojky, to je neuvěřitelné 10 tisíc příspěvku jste tu popsali 🙂 😉
Já mám dneska druhou část té státnice, ustní část, bojím se trošku že jsem to podcenila, na to jsem se neučila, tak mi držte palce at to zvládnu. Mám příjmení na Z, doufám že nepujdeme podle abecedy, jinak pujdu až poslední ☹
Hiva, hruza vítejte 🙂
Doktora ti neporadím, Havlas byl příjemnej na 4D ultrazvuku, ale podle mě je spíš duležitá celkový přístup a přístup sestřiček apod. než zaplacení doktora. Nemusí to vyjít a hlavně on jenom fakt odrodí a to umějí všichni dobře. Tak at dobře vybereš 🙂

renika
9. jún 2008

ahojte baby. Neviete ako mám vložiť do albumu link, kde sa bude automaticky počítať Maximov vek? Niektoré to máte v albumoch a ja neviem, kde mám ten link vložiť

charli, držím veľmi veľmi palce. Neboj, nejako to obkecáš tie ich zaujímavé témy. Kamarátka si vytiahla obrázok, na ktorom bola mama s dcérou, dcéra plakala, čítali nejaký list a na to mala vymyslieť príbeh. Musíš sa rýchlo vydať, aby si nebola na Z 😀

hiva, ja mám Langovú, o tej ti tu už písali, že k pôrodom nechodí, ale je dobrá

tinusi
9. jún 2008

Ahojky...
Stvura, ja som tiez pracovala v BA. A na materskej sa vobec nenudim... a mozno by som prijala, keby mal den aj par hodin navyse... najma prvy mesiac som sa ledva rano umyla a ocesala... Matko ma dal raz-dva do pozoru... 😝

deina
9. jún 2008

Jej, nova tema, to sme toho uz tolko popisali? 😀

janula_nz
9. jún 2008

hiva Havlas aj ked ma velmi vela pacientiek, tak ta zoberie bez problemov. ja som u neho len rok a aj pristup aj sestricka je super. a da sa s nim aj zazartovat, takze sa citis uvolnena. mne velmi vyhovuje a hovori sa, ze je najlepsi odbornik 🙂 ambulanciu ma v byvalom areali skolky, teraz tam je firma Mobel, je tohned pri semaforoch 😉

charli tiez ti drzime palceky na statniciach 😵 ty si sikulka, zvladnes to. inak obdivujem zeny, co popri materskej stihaju este aj studovat 😝 to ja veru neviem ci by som zvladala.

renika a ty si ako so skuskami? mas vsetky urobene?

janula_nz
9. jún 2008

deina ako sa ma misko?

hiva
9. jún 2008

Dik za rady baby....este pouvazujeme....ja mam totiz svojho doktora v Bratislave, kde robim a cez tyzden aj byvam....v Zamkoch sme zatial len cez vikendy, lebo sme este nedostavali....kedze s doktorom pri porode je to zda sa biedne, a v podstate asi aj zbytocne, tak to si asi mozem kludne nechat aj toho mojho dolktora v blave, nie?
Este raz diky za rady....kazdopadne je dobre vediet, kde a na koho sa v Zamkoch mozem obratit ked potrebujem rady 🙂

tinusi
9. jún 2008

Ja som si lekara k porodu nevybavovala a myslim, ze to fakt nie je potrebne... lekarka (Bezakova) prisla k porodu az ked som zacinala tlacit - pravdou je, ze vdaka nej maly nebol priduseny, aj ked mal pupocnik okolo krku a pliecka a potom ma este zasila...
Keby som si vsak mala vybrat porodnika sama (myslim este vtedy pred porodom), ona by to asi nebola a pritom bola maximalne profesionalna a som rada, ze pri porode bola prave ona.

renika
9. jún 2008

tinusi to si mala naozaj šťastie, lebo o Bezákovej sa hovorí ako perfektnej dr. ona robila primárku v nejakej nemocnici, odkiaľ odišla a prišla do NZ. Tiež si myslím, že dr. k pôrodu netreba vybavovať, tiež som žiadneho nemala vybaveného.

janula, ešte dve skúšky ma čakajú, ktoré sú veľmi ťažké, ale mám dva týždne na jednu sa učiť, tak snáď to zvládnem. Už nech je koniec, lebo niekedy si pripapám tak, že zgebnem niekde 😝

stvura, na materskej sa určite nudiť nebudeš - presne ako píše tinusi

hiva, ak by som bola na tvojom mieste, tak by som si vybrala dr. v NZ, ak by som otehotnela, pretože chodiť do BA do poradne s veľkým bruškom alebo ako mne bývalo zle... 😝

deina
9. jún 2008

Dobre sa ma, dakujem, Janula. 🙂 Teraz som ho ulozila spat, najprv protestoval, momentalne je ticho... no uvidime.

Charli, drzim palce na skuske! 😉

Predstavte si, objednala som dnes maleho na alergologiu (v nemocnici nam nakazali tam ist) a oni, ze rano o osmej nalacno. 😨 Tohto hladosa tam mam vziat bez jedla???

h0blinka
9. jún 2008

cafte baby, tak pripijam na II 😀 😀 😀
a lilly kaka na to v mojom lone 😀 😀

sue33
9. jún 2008

Ahojte, ja som vás doteraz len čítala, ale keď už máte tú "novú tému" tak sa pridám. 🙂
Jééj hOblinka my máme rovnako staré deti (a aj sa poznáme).

lucik77
autor
9. jún 2008

Ahojte!

tak ten link, kde sa počíta vek detičiek zaujíma okrem reniky aj mňa, tak sa nedajte prosiť 😉
Apropo renika, keď pôjdeš na návštevu nutke, tak na Ohaj musíš ísť cez Šurany, tak nieže ma obídeš!!!!

K Havlasovi ešte toľko. On v Šuranoch stavia veľký barák a hovorí sa, že tu bude mať súkromnú ambulanciu. Či bude potom chodiť aj k pôrodom to netuším. Takto napr. odišiel aj Hlavatý. Je na Poliklinike v Šuranoch (chvala Bohu) a k pôrodom už nechodí (čo je na škodu rodičkám).

deina, musím sa smiať, že idete nalačno a bojíš sa ako to malý vydrží 🙂 lebo kebyže ideš gastroenterologičke, tak tam ideš 4 hod pred prvým odberom nalačno a celkovo sú 3 odbery. Piť môže akurát tak vodu! 🙂 🙂 ale dá sa to vydržať, to Ti garantujem

janula_nz
9. jún 2008

lucik si este tu?

lucik77
autor
9. jún 2008

ahoj , áno

lucik77
autor
9. jún 2008

konečne s niekým pokecám on-line

janula_nz
9. jún 2008

deina, ked som isla ja na imuno s malym, tak mi povedali, ze tri hodinky predtym mu mam dat mlieko 🙂

lucik77
autor
9. jún 2008

Jani už Ti deti spinkajú? Lebo ten môj mal od rána "super "deň. Zobudil sa o 4,30 na srdcervúci plač, voľačo strašné sa mu snívalo a potom zaspal do 7,00 hod. Do obeda už nepospal, lebo nám prerábajú barák a vonku v tom teple to je zabiják aj na dospelého.Po obede tomu veľa nedal 1,5hod a od 19,30 už spí

janula_nz
9. jún 2008

ten strechar to je firma ci on robi sam?

nasi hladaju na tu nasu strechu a vsetci maju robotu. nestastny to cas, fakt ☹ idu mu zavolat, co a ako

deti uz spinkaju, najmensi je v nemocnici este, tak mam trosku kludnejsie. laura zvykne v noci tak plakavat, asi sa jej nieco zle sniva

janula_nz
9. jún 2008

nevedela som, ze je havlas zo surian 😨 a bude aj v nz potom mat ambulanciu, ci budem musiet chodit do surian za nim?

jarkap
9. jún 2008

Ahojte. Môžem sa pridať?

lucik77
autor
9. jún 2008

on to robí sám. Nie je to firma, robí súkromne. Ani sa nečudujem, že nikoho nevieš zohnať, veď teraz všetci prerábajú ako divý. Len na našej ulici prerábajú piati. Všetci sa podľa mňa boja eura. A majú sa aj čoho....

pozerala som fotky tej torty. Takže na hladký povrch, hovoríš. Mňa to čaká o 2 týždne. Som zvedavá, čo z toho vysmolím 😀

janula_nz
9. jún 2008

vitaj jarka. ty si tu uplne nova medzi nami. si priamo z nz alebo z okolia? 🙂

lucik77
autor
9. jún 2008

hej, Havlas je zo Šurian. Fakt neviem, aké má plány, ale kľudne sa ho opýtaj...

vitaj jarka

janula_nz
9. jún 2008

torta bola chutovo vynikajuca, aj sa cela zjedla. len som nevedela ako ten obrazok funguje a kedy a ako sa to tam dava. no uz budem mudrejsia a budem vediet, ze na hladky povrch. ono ked to das na plnku to z toho papiera sa zmeni akoby na polevu. no sranda 😅 a to behom par minutiek 😝

lucik77
autor
9. jún 2008

no veď aj to dám len na plnku. Ináč to neprilne, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre