Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
3. júl 2008

ahojte. tak Maximkovi je už lepšie. Dnes už nemá teplotu, ale včera som bola už zúfalá. To sa nedalo...len čo mu prestali účinkovať lieky, tak hneď išla teplota hore, celú noc sme boli hore, každú hodinu merali stav, bolo to hrozné. Vždy so strachom som sa pozerala na teplomer, že ako zase vylezú čísla hore 😖 Keď sme nemohli podať liek, tak sme teplotu zrážali zábalmi. Nechcem to už zažiť nikdy ☹

catrin, porazilo by aj mňa

mandrea
3. júl 2008

renika som rada, ze Maximkovi je uz lepsie 😉

catrin23
3. júl 2008

no my mame vselijake, sunarka, nestle _ ovocne, na dobru noc, ryzovu, ...

mandrea
3. júl 2008

ako sa poznam, tak aj ja ich nakupim viac a potom mozno dopadnem ako ty 😉
dnes sme davali malemu mrkvicku, veeelmi mu chutila. Ledva sa vedel dockat, kedy mu uz dam do ust 😀

babu218
3. júl 2008

CATRIN,on ani nerobi na kratky a dlhy tyzden ale proste kedy je najmenej roboty,objednavok tak mu daju volno a teraz zacala sezona takze jeden den volna do tyzdna aj to len mozno.Do mesta chodim ked treba nieco kupit,vybavit a s drahym ked je doma.Teraz sice budem dva tyzdne zavreta v byte koli tomu ze sa otvaram,doktor nakazal lezat a oddychovat.

renika
3. júl 2008

mandrea, ďakujeme a prajeme Patrikovi všetko Naj k 4m 😵

mandrea
3. júl 2008

renika: dakujeme velmi pekne 😵 😵

renika
3. júl 2008

lucik, my ideme do Talianska a tam chceme dať namaľovať Maximka. Viem, že to je risk, ale ak chcete, tak prines mi fotku a dáme tam Matúška namaľovať. Len čo ak sa vám to nebude páčiť, tak potom neviem 😒

lucik77
autor
3. júl 2008

no konečne mi ide MK. Mňa porazí....ide mi strašne pomaly.

Renika v Taliansnku maľovali nádherne....aj som sa chcela dať namaľovať, ale potom ma to nejako prešlo....každí tam čumákoval a ja by som nevedela bez pohnutia sedieť 20 min pri takom dave.
A kam sa chystáte? Dovolenkovať? alebo len na otočku ako bol RIky.

nutka pekné fotečky

lucik77
autor
3. júl 2008

a samozrejme Paťkovi všetko naj a som rada, že Maximkovi je lepšie

catrin23
3. júl 2008

jeeej aj my gratulujeme patkovi 😉

nutka, samko je velmi zlatucky a urcite aj sikovny 🙂

babu, nahod foto

catrin23
3. júl 2008

aj mne nejak hapruje internet, ide pomaly 😖

mandrea
3. júl 2008

kocky, dakujem vam velmi pekne aj za Patka, ktory uz sladko spinka 😵 😵

deina
3. júl 2008

Som rada, ze je Maximkovi lepsie, chudatko maly.

Tiez mi zahaproval kon... 😖

Patkovi vsetko najlepsie k 4 mesiacom! 😵

Kila, bolo tam celkom dobre, ze? Ak bude aj nabuduci rok taka akcia, tak sa Misulovi bude urcite pacit, uz bude vacsi.

Andrea, skus cumlik na kasu od MaM, ten pouzivam, je velmi dobry. 😉

Nas krpec nema problem s kasou, vlastne on zje takmer vsetko, co dostane. 🙂 Len na zeleninu si akosi nevedel zvyknut. Mrkvu ano, ta mu chutila, zemiak vobec nechcel, takisto spenat nie, karfiol mu chutil, z brokolice si dal trosinku, mrvku so zemiakom zosrotoval a chuti mu masko.

renika
3. júl 2008

lucik, hej dovolenkovať 🙂 A maľujú aj z fotky aj naživo, tak my dáme fotku a nech namaľujú. Riki tam videl takých maliarov a mali krásne portréty vyvesené a pýtal sa, či maľujú aj z fotky, lebo 8m dieťaťu nevysvetlíš, že nech vydrží pol hodku sedieť. Ale bojím sa ísť po tomto čo mal teraz...Neviem čo by som robila, keby to dostal v taliansku 😖

mandrea
3. júl 2008

dakujeme dani 😵 Podla teba je MaM cumlik lepsi ako avent?
tak ja som naozaj zvedava, zajtra na tu kasu, ci mu bude chutit. Rozhodujem sa, ze aku mu dam. Ale asi ryzovu. Ty si aku davala prvu?
tak to sa ani necudujem, ze Misulovi chuti masko. To maju deti asi vacsinou radi 😵

babu218
3. júl 2008

Catrin nemam nic stiahnute v pocitaci ziadne foto ale najblizsie sa s tym pohram.

mandrea
3. júl 2008

babu: veru aj ja som zvedava na foto 😵

deina
3. júl 2008

Mne sa zdaju lepsie, ide to z nich lahsie. Zozaciatku sme pouzivali iba tie, potom sme presli na Avent cumliky, aby sa viac natrapil a menej zjedol, teraz sme sa k nim vratili, kedze to AR mlieko je take hustejsie. Tiez som davala prvu kasu ryzovu (Nutrilon), teraz mame nejaku Hipp kasu (Prva kasa pre dojcata, take nieco) a mam uz kupenu aj jablkovu (Nutrilon).

renika
3. júl 2008

mandrea, daj ryžovú, s takou sa má začínať

deina
3. júl 2008

MaM cumliky na siroke flase, samozrejme. Su take ploche.

lucik77
autor
3. júl 2008

renika a čo to tam stojí? Lebo portréty stáli okolo 20-40 eur !

mandrea
3. júl 2008

dakujem kocky, tak zacneme s ryzovou - inac tak som si aj myslela. Zajtra kupim flasu 😵

lucik77
autor
3. júl 2008

no ja teda baby neviem, ale určite som kaše nedávala Matúškovi skôr ako polročnému. ...aspoň si myslím
A tiež som za ryžovú kašu na začiatok

mandrea
3. júl 2008

ale hovoria, ze ked babo nie je kojene, tak sa kase mozu davat od 4.mesiaca

deina
3. júl 2008

Tiez tak viem, ze nekojenym od stvrteho mesiaca sa moze, my sme zacali nedavno (od piateho). Mandrea, asi mame rovnaku lekarku?

lucik77
autor
3. júl 2008

príkrmy určite, kašou som si neni istá, ale ja som kašu nedávala.

mandrea
3. júl 2008

my chodime ku Kuncakovej, aj vy?

mandrea
3. júl 2008

aj na kasi je napisane, ze od ukonceneho 4.mesiaca. Tak chcem skusit, a keby mu nechutila, tak nebudem davat. Chcem to skusit preto, lebo sa mi zda, ze mu na noc uz velmi mliecko nestaci, skor a castejsie sa budi

deina
3. júl 2008

Hej, ku Kuncakovej. 😉 Ona sa vola Helena alebo Elena? Raz sa podpise tak, raz hentak... 😕 Mam taku teoriu, ze sa vola Helena, ale viac sa jej paci Elena... 😅

Som zvedava, ako sa Misulo zatvari na ovocie. Skusila som na nom jablkovu stavu, ta mu chutila, tak snad aj samotne jablcko bude dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre