Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
14. jún 2008

no videla som, ze ta to nejako nesie 😀 ale bol strasny vietor 😕 ja som otvorila len okno a mala som dost, tak fucalo 😀

deina
14. jún 2008

Zabudla som si nalozit doma tehly. 😅 Ale ked som vysla von, este tak nefucalo a potom stale viac a viac, no hroza.

Idem kuknut tie stranky.

catrin23
14. jún 2008

no a su este dalsie obchody, mothercare, hm, ladybird, early days (tu maju lacne veci a pekne) a mnoho dalsich, takze urcite pojdem do vsetkych 😀

deina
14. jún 2008

Krasne vecicky maju. 🙂 Kebyze mozem, tiez sa vrhnem na nakupovanie.

catrin23
14. jún 2008

brianko co ma album, tak cca 90percent ma odtial veci

deina
14. jún 2008

Vies co, kebyze uvidis dake dlhe, ale lahke svetle nohavice (bezove alebo biele) na traky, nedoniesla by si mi jedny? Pre sestmesacne dieta (6-9 mesiacov). Nevidim sice na tych strankach take, ale ani tu som nikde take nevidela a uz dlhsie pozeram a pozeram. Rifle mavaju casto, ale hladam nieco pohodlnejsie.

catrin23
14. jún 2008

myslis pre misulka? no to zalezi aj od kil, lebo brianko nosi niektore este 6-9 a niektore uz aj od 9m, a su aj cislovania od 6-12mes, a dokonca som mu nedavno vyradila aj 3-6 😀 ale urcite donesiem ak nieco take najdem 😉

catrin23
14. jún 2008

a dost sa oplatia aj ponozky, su od 2eur po 3ks, no neviem presne, davno som tam nebola 😅

deina
14. jún 2008

Hej, pre Misula. Jemu je este dobre oblecenie 3-6 m, ale obcas mu uz dam 6-9, najma nohavice, tak preto radsej vacsie. 🙂 Dakujem. Nedavno sme mu kupili krasne rifle v Mothercare, lenze su mu este velke (ja som si totiz myslela, ze su to dlhe rifle a oni su kratke 😀, takze sice ma nohavice akoze dlhe, no hore mu je to velke).

catrin23
14. jún 2008

brian ma tieiz par veci co su mu hore velke, lebo je take tintitko 🙂 a chces take letnejsie?

deina
14. jún 2008

Ano, letnejsie. Nieco lahke, jemu je hrozne teplo, ked je teplo. Asi preto, ze ho sadielko zohrieva. 😅

deina
14. jún 2008

Ale nechcem ta tym otravovat, to len ked nieco take uvidis, dobre?

catrin23
14. jún 2008

ale neotravujes, ved som sem pisala ze ak niektora nieco nahodou chcete tak napiste 🙂

deina
14. jún 2008

Vdaka. 🙂

Jej, zase sa zmaha akasi ospalost (boli sme vonku cele poobedie), asi pojdem do postele k malemu. 🙂 Maj sa pekne.

ewinah111
14. jún 2008

holky kade ste???to akoze vsetky kukate fucko? 😀

catrin23
14. jún 2008

ja som tu, len si kukam , ze kam pojdem na nakupy 🙂
pa deina
vitaj ewinah

ewinah111
14. jún 2008

janula vcera vecer som sa sem uz nedostala ,zaspala som jak male dite 🙂 ,co sa mne tak casto nestava ze idem o deviatej spat som skor taky nocny vtak 😉 ,ale vidim,ze teraz zase ti tu nie si 😵 .

ewinah111
14. jún 2008

dakujem catrin 🙂

ewinah111
14. jún 2008

ti zavidim tie nakupy 🙂 ale v dobrom samozrejme.ti si ta ktorej priatel pracuje v irsku a ides za nim?aj moj muz tam pracoval ale iba pol roka uz je doma sme sa za nim chystali 😉

catrin23
14. jún 2008

ano, to som ja 😀 a kde pracoval??? no ja dufam ze po lete tam uz pojdem aj s malym 😕

ewinah111
14. jún 2008

on bol v severnom irsku a tvoj?

catrin23
14. jún 2008

my sme byvali v dubline, presnejsie vo sworde, 10min od letiska, ale teraz je tiez v severnom irsku, nedaleko od belfastu
a kde robil ak sa smiem spytat?

ewinah111
14. jún 2008

od belfastu to bolo asi hodina alebo pol hodinka ani neviem presne ale take mini 🙂 mestecko volalo sa to ze sixmilecross no dufam,ze som to napisala spravne

ewinah111
14. jún 2008

to letis ako bez maleho? 😨 uz bol niekedy bez teba viacej dni?a kto s nim zatial bude?tvoji rodicia?ta vyspovedam co?? 😀

catrin23
14. jún 2008

ano bez maleho, uz som bola tak aj v novembri, vtedy mal 3mes. to som bola vybavit matersku a tak, tak som musela ist, a teraz tiez bez neho , nasi s nim zatial budu, ale idem iba na 2dni a autom prideme domov, takze by to prenho bolo dost narocne cestovat tolko, ved mi nevydrzi ani cestu do patiniec ked ideme plavat, co je cca 45min, a nie to este 2 dni 😲 a bereme vela veci spat, takze by sme sa ani nepomestili 😅

catrin23
14. jún 2008

on byva niekde v lurgan, neviem ani ja presne 😀

ewinah111
14. jún 2008

uz som aj ja pocula o takych co dosli domov s autom,ono okrem toho ,ze je to teda riadna dialka autom je to aj financne dost narocne 😖 niekedy to prevysi mnohonasobne cenu letenky,ale hadam mi nechces povedat,ze naspat prides sama?????hadam s priatelom nie?

catrin23
14. jún 2008

no ano, vyjde to aj na 400eu, lebo si musime rezervovat kajutu, ale este to nemame zabookovane, ideme z irska priamo do franc. lodou a potom sa uz len budeme trapit, aby sme dosli pekne domov a hlavne nebludili. sama nie!!!! 😲 😲 to by som sa neodvazila, s priatelom ideme spolu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre