Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
11. sep 2008

neviem...svokra co....,ze co ju napadlo...........

a rolandovy sa nakoniec zapacilo....nasli spolocnu temu praca...a rod.deti....zevraj najblizsie pojdeme aj my cela rod.aj oni...takze az taky nudny nemohol byt 😀 😀 😀

monica25
11. sep 2008

idem spat som unavena....

dobru noc 🙂

monica25
12. sep 2008

ahojte,,,,

dnes sme boli s malym na kontrole a je v poriadku.. 😀 😀 😀 .minule mi dr.povedala,ze zo zubov ma taku horucku...a teraz ,ze asi to bola nejaka viroza....,ale hlavne ze uz je zdravy....ideme sa napapat teraz a pospat si...poobede ideme svokre daco kupit na menini...a potom sa dakde najest...,nas pozvala....tak vecer sem nakukneme...

zatial sa majte krasne a pekny den 😀
zevraj dnes je posledny slnecny tak si ho uzime od zajtra sa ma ochladit.... ☹

a vsetkym Mariam vsetko najlepsie k meninam 🙂

catrin23
12. sep 2008

ahojte...
moni, uz 25tt, normalne sa mi verit nechce, ochvilu tu bude maly "norbi" alebo denis? 😅 ?? uz viete meno?
na buduci tyz, sa uz urcite zastavim
aj tvoja svokra ma dnes meniny? 😀 co ste jej kupili? no ja nemam ani sajnu

tinusi
12. sep 2008

Co sa vsetky svokry volaju Maria??? Aj moja. My sme to poriesili uz v auguste na jej narodky. Zlozili sme sa im na matrace na postel - to mala darcek aj na narodeniny aj na meniny.

deina
12. sep 2008

Moja je Marta, pre zmenu. 😅 Chuda, ako moze niekto nazvat svoju dcerku Martou? Alebo Irenou? Hrozne mena. Mala som aj ziacku, malu stvrtacku, ktora sa volala Marta - chuda dievca.

katika1
12. sep 2008

kde ste kto? všetci so svokrami? 😲 😕

deina
12. sep 2008

Hello. 😅

katika1
12. sep 2008

ahoj 🙂

deina
12. sep 2008

Takze asi nemas svokru Mariu, ze? 🙂

charlinka
12. sep 2008

Hello, ani já nemám svokru Máriu, jen charlottka má prababku Máriu, takže gratulace máme za sebou. 😅

katika1
12. sep 2008

nie 😀 Alenku 😀 ale neter je Mária.. tá malá krásavica v mojom albume 🙂

deina
12. sep 2008

Neviete, co sa mohlo stat Misulovi, ze mi zacal pocas obeda (jedenia) kricat? 😕 Je to take divne. To, ze krici predtym, je normalne, ked je hladny, pocut ho az na siedme, ale preco krici aj pocas jedenia, ked uz predsa je? Robi to uz niekolko dni a pritom zje vsetko.

katika1
12. sep 2008

deina aj Riško to robil niekolko mesiacov a netuším prečo 😕

deina
12. sep 2008

Mesiacov??? Si ma potesila. 😕 Uz som rozmyslala aj nad tym, ze mu vadi, ze mu to ohrievam, kedysi som to len nechala vonku zohriat na izbovu teplotu. Alebo ze som tam dala viac masa - 50g by vraj mal jest a nepribera, tak som mu tych 50g dala - a to mu nechuti (ale asi nie, ked zje vsetko). A robi to len na obed, desiatu zje bez kriku.

katika1
12. sep 2008

hej asi od 5tich do 8 mesiacov 😕 🙄 furt hlákal pri tom.. a potom to samé prestalo 🙂 a tiež len pri obede 😝

deina
12. sep 2008

A to tiez tak hrozne, ze mal licka mokre od slz? Hroza nanho pozerat niekedy, taky je uplakany, akoby som ho mlatila a nie mu jest davala.

katika1
12. sep 2008

jemu netiekli slzy, len hulákal, mrnčal a čo ja viem čo.. popritom to tiež zjedol 😉

deina
12. sep 2008

Ale ked hovoris, ze to trvalo do 8.mesiaca, tak by s tym uz mohol krpec prestat. 😅

deina
12. sep 2008

Vsak ho uz ani vonku nemozem krmit!

tinusi
12. sep 2008

Citam tu dozadu zameskane a zistujem, ze ste baby celkom mlada chasa... a ja ze aka som mladica... a hla stara korytnacka som medzi vami...
Ale tiez OA Surany, takze aspon v dacom pasujem... 😉

tinusi
12. sep 2008

Moni, aka si len stihlucka na 25ty tyzden... ja som bola v tom case ako hroch... Ozaj, citala som tu v minulosti, ze byvas pri stanici... Kde? Lebo aj ja byvam pri stanici...

katika1
13. sep 2008

čaves 🙂 tinusi, ona býva dalej.. skoro pri vlakovej 🙂

monica25
13. sep 2008

dobre rano....

katika vcera som sem nakukla,ale bolo tu ticho...boli sme z svokrou,potom aj u nej...maleho som dala spat az okolo 20.30 a predsa bol uz pred 7 hore a to uz poobede od 14.10...,ale asi cim viacej ho unavim tym menej spinka a aj v noci sa mi castejsie budil,ale nastastie hned siel s5 spat....,nerobil arie...,ako ma vo zvyku 😀

stretli sme v meste aj catrin s briankom...pre zmenu teraz brian kocikoval roliho a uplne sa tomu tesil maly valibuk uz by behat mal a nie si zadok vyvazat...,ale ked je taky lenivy ☹

tinusi-no pri rolim som mala o nieco vetsie brucho...,ale aj snim som pribrala len 10 kg....,teraz mam omnoho mensie brusko...,ale dr.hovoriaa,ze je vsetko v pohode....,dufam aj ja lebo na25.tyz.sa mi to brusko zda male....

katika1
13. sep 2008

dostala si sms?

catrin23
13. sep 2008

moni, ja som mala take iste brucho v 25tt...
my sme spali dobre, o pol 2 bol hore, dala som mu mlieko a spal az do 7.40. normalne ma niekedy prekvapuje to dieta 🙂 🙂

catrin23
13. sep 2008

kukni v albume, tam je fotka z 25tt 😀

monica25
13. sep 2008

katika-dostala som...,ale ja si na noc vypinam zvonenie na mob.a kym som si vsimla,ze mam sms tak uz sme boli vychystani do toho aquaria....ako som ti odpidsala....sorry za neskoru odpoved....

monica25
13. sep 2008

catrin-mala si tam aj ty take mini brusko.... 😀

bola to tvoja svokra v meste s vami???

tinusi
14. sep 2008

Ved aj ja mam vlakovu len max 5 min od domu... 😵

Moni, nemyslela som si, ze by nieco nemalo byt v poriadku... kazda sme ina a aj kazde nase dieta je original... len ja som pribrala pri Matulovi 20 kg a bola som hned ako hroch... manzel sa mi tu smeje, ze nebola, ze som si len sama vypučila brucho... 😠 sa tomu aj rozumie... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre