Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
24. sep 2008

ináč ten karfiol sme aj my dávali.

a tie boty nech si strčia. 😀

charlinka
24. sep 2008

Ahoj,
ten macík o kterém jste si povídali pár stránek dozadu je naše rodina 😀 😀

catrin23
24. sep 2008

lucik, vsak keby nieco tak ti dam vediet a ked budes chciet tak urcite pozrem nieco

lucik77
autor
24. sep 2008

ahoj charlinka, nech poradí recept ako pribrať aspoň 2kg. 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

catrin tam je aké číslovanie? Je tam nejaký rozdiel ako tu v SR?

catrin23
24. sep 2008

ahoj charli, ako sa mate, davno sme sa nevideli

lucik, to neviem, oni maju tusim cislovanie 4, 5, 6 .... neviem, topanky sme este nekupovali tam, ale urcite tam niekde musi byt pisane aj nase znacenie... iba botasky sme kupovali

catrin23
24. sep 2008

tie 2kg by sa zisli aj mne 🙂

catrin23
24. sep 2008

no baby ja sa asi lucim, dnes som taka polokoma, uplne som unavena, asi aj z pocasia

serafinka1
24. sep 2008

už som tu, robila som drahému večeru.

charlinka
24. sep 2008

No já bych brala dvě kg dolu abych byla znovu na své váze.
Lucik vždyt Matuško není hubený, já si myslím, že má dobrou váhu a při tom jeho výdeji energie se nemužeš divit. Charlinka má o skoro rok víc a má jen tak tak 13 kg. Oni ty děti v druhém roku už moc nepřiberou. A určitě zase začne papat, prostě má na starosti jiné věci než jídlo 😉
Já si myslím že je nejlepší si boty zkusit. Chtěla jsem ted koupit charlie a pak jsem jí vzala do obchodu a do těch bot se ani nedostala, měli uzký nárt. takže ještě že jsem je nekoupila.

monica25
24. sep 2008

catrin-dik..uvidime zajtra a uz v pia.ma roland dovolenku

no nasli sa 😀 😀 😀

serafinka1
24. sep 2008

Lenka poslala som Ti mail. 😉

lucik77
autor
24. sep 2008

charli tak to si ma trošku potešila.Matúško nie je chudý, ale viem, že iné deti v jeho veku papávajú viac. Asi ale nemôžeme byť všetci rovnaký. Len dúfam, že nebude na jedlo taký fajnový ako ja. 😀

a s tou obuvou to máš asi pravdu. Každá je šitá úplne ináč.

lucik77
autor
24. sep 2008

dobrú catrin

Leni a ty chceš zhodiť z ušných lalôčkov?

charlinka
24. sep 2008

No nedá se srovnávat s ostatními dětmi. Matuško je krásný, zdravý, šikovný klučina, to je duležitější než jeden rohlík denně navíc 😉 😀

serafinka1
24. sep 2008

No Leni tak ja naozaj neviem z čoho Ty chceš schudnúť. to ja by som brala takých 8 kg menej. Len neviem ako, keď furt žerem a žerem. 😠

charlinka
24. sep 2008

Seraf, odepsala jsem.
Napište mi někdo číslo na věštkyni, kteroukoliv, protože nemužu žádnou sehnat a já bych tak chtěla jít i se sestřenkou co je u mě na návštěvě. Dík

lucik77
autor
24. sep 2008

serafi....ďalšia vižla by chcela chudnúť!!! no a ja chcem pribrať!!!! 😀

charlinka
24. sep 2008

Lucy ty jsi akorát, ani deko navíc ani namín. Tvoji postavu mít tak si pískám.

lucik77
autor
24. sep 2008

charli, nezbudni tie čísla preposlať aj mne. Možno raz naberiem odvahu 😉

serafinka1
24. sep 2008

keby sa to tak dalo podarovať si zopár kg. Hneď by som Ti podarovala a ešte s akou láskou. 😀 😀 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

fijú fijú 😀 😀

lucik77
autor
24. sep 2008

leni a čo robí blackie?

lucik77
autor
24. sep 2008

baby niežeby sa mi s Vami dobre nekecalo, ale už púšťam za PC mangela. tak ahojky

serafinka1
24. sep 2008

Ahoj Luci,dobrú noc, ja takisto vypínam.
Všetkým dobrú noc.

charlinka
24. sep 2008

Blackieho jsem dneska vykoupala, docela to zvládnul v pořádku a už si zvyknul, prohání kotata, ale spí s nima v boudě, svoj vlastní dostane až v pátek, takže už je to náš člen rodiny, už bych ho nedala.

deina
24. sep 2008

Caute baby. 🙂 Uplne mi vypadlo, co som sa chcela opytat, tak len nakukam...

lucik77
autor
25. sep 2008

ahojte
tak neviem či to naše nechutenstvo nesúviselo s dneškom, lebo ráno sa zobudil na vracanie. Keď sa to zopakovalo utekala som s ním doktorke, tam úplne ožil, tak nám napísala taký roztok a nesmie jesť 6 hodín, len pomaly piť ten roztok a skúšať piškóty. Do obeda sa vonku ešte jašil ( vnútri nie a nie vydržať) a teraz mal dokonca hnačku.Doktorka má podozrenie na črevnú chrípku, tak ja len dúfam, že znova neskončíme v nemocnici. ☹

deina
25. sep 2008

Snad sa z toho dostane a nebudete zase v nemocnici. 😉 😖

Nas maly je dnes hrozny, uplne mimo svojho rezimu - zda sa mi, ze vzdy je takyto, ked ideme niekam po lekaroch, na druhy den potom len mrnci a mrnci, dokonca aj plakal, nechcel spat, nechcel poriadne jest, potom zjedol obed a teraz konecne spi, neviem, ako dlho potiahne.

tinusi
25. sep 2008

Matko bol dnes rano tiez mrncavy, nikde som ho nemohla nechat sameho, hned mrnkal... tak som zbehla dolu k susede a tam bol ako pokladik pri madarskych ludovkach... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre