Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
25. sep 2008

asi sa mu zle dýcha, nejaké priesvitné soplíky mu začali večer tiecť z nošteka 😖 Čo je najlepšie na nádchu?

monica25
25. sep 2008

idem spat rano vstavam..............skusim tam ist na tu 7.30 staci vtedy???

katika1
25. sep 2008

neviem, ja mu dávam každý den preventívne sterimar aby sa mu v noci dobre dýchalo

monica25
25. sep 2008

al.libenar skus....

katika1
25. sep 2008

moni neviem ja som bola u mojho dr
hej aj libenar je dobrý
pojdem aj ja spať pomaly

katika1
25. sep 2008

moni chod už rodiť ja už chcem drobca 😵 😵 😀

monica25
25. sep 2008

skorsie jak jan.nepojdem 😀 xcem si uzit sviatky....pribrat este 😀 a ked do sviatkujeme tak pootm v jan.sup sup do nemocky...vies jaka kosa tam bola...,dufam,ze do jan.sa tam bude kurit...robili mi ctg lezala som pri radiatore a uplne ladovy...a akurat sa tam dievcatko nar. 😀 take drobnucke zlate....niesli von ukazat na chodbu asi manzelovy....zlate to bolo...,ale ona uplne ticho ani ze nic ja som nekricala ale ked som tlacila tak som vydavala zvuky.......................... 😉

monica25
25. sep 2008

katika-tak pod spat....idem aj ja 😀

monica25
25. sep 2008

...bude sa nam lepsie zaspavat...,spolocne 😀

monica25
25. sep 2008

asi si uz sla...
tak dobru noc..... 🙂 idem sama...,chlap mi uz spi...obi2...mi uz spia 😉

katika1
25. sep 2008

prestan s tým kto bol ticho a kto nie lebo sa hanbím 😔 😅
nešla som ale idem 🙂 chlap teraz prišiel 😝

monica25
25. sep 2008

...a ma pociuli jak som tlacila na 3...hovorila mi jedna...,ze nadranom ste porodila????ano akurat som kojila maleho a pocula som....
katika-taka vysoka chuda,okuliarnata s madarskym prizvukom-ako nic v zlom....urcite vies kt.hnede vlasy mala....

a ja som catrin pocula-kojila som maleho ked ona porodila...a rano som ju stretla v sprche...

a katika ma predbehla 😉

uz fakt idem ...majte sa 🙂

monica25
25. sep 2008

nehanbi sa ...aj mna na 3 poculi ....nadranom...tak to tiez neslo potichu..... 😀
tak pod uzz spat........ 😀

monica25
25. sep 2008

to sa potichu ani neda...vsak ked tlacis...a ta bolest.........no na ten porod sa vobec netesim...a hlavne ked to nepride zas spontane...,ale budu mi vyvolavat zas porod...

a este v nemocke,ze som uplne "zavreta"a bezakova,ze hmmmmmmmmm,to ste min.rok rodila...tak to tak skoro nepride....ani este nemusi teraz len v tom jan.tie umelo vyvolavane bolesti su hrozne............

tazko sa otvaram co uz 😀 😀 😀

monica25
25. sep 2008

vypinam uz laptop.... 😉

katika1
25. sep 2008

mi hovor o bolestiach 😔 fuj 😔
dobrú 😀 😀 😀

tinusi
25. sep 2008

Cau holky, ja uz si tie bolesti ani nepamatam... ale paniku mam z hradze. Bola som riadne nastrihnuta a to zositie stale citim. Niezeby ma to bolelo, ale citim to... pri sexe, pri stolici a tak... 🙄 🙄 🙄
No a ked si predstavim, ze mi to nastihnu zasa... ☹
Inak, ani moj maly doteraz nespal!!! Uz o siedmej klipkal ocami, no chcela som, aby este polhodku vydrzal, tak sme sa mu venovali. Napokon sa asi prebral privela... dala som mu okolo osmej po kupani papat ... a ... nic... tak som ho nechala v posteli sameho... ticho, ked som sa bola pozriet hral sa s vankusom, ktory som tam nechala aby nahodou nespadol... prelozila som ho do postielky,,,, zasa ticho, idem kuknut a hral sa s hniezdom, uz sa drzal mrezi za nim... pohoda, klidek, tabacek, len oci dokoran.... nastastie asi pred 10 min. zaspal.... a to som ani nepila kavu!!! neviem, z coho to bolo....

tinusi
25. sep 2008

Ozaj holky, chodite, alebo chodili ste niektora na plavanie s detmi pravidelne... kym sa nenaucili plavat?

deina
26. sep 2008

Caute baby, padam dnes od unavy. 😔 Chrrr... dala som si vecer pohar (dva) vina a takto to potom so mnou vyzera na druhy den. Starnem, kedysi som vpohode zvladala ovela viac vypit. 😝

Jaaj, chcela by som druhe babo, ale ten porod... ja uz nechcem rodit prirodzene, ked prve bolo cisarskym (aj ked viem, ze nebudem mat moznost vyberu), mam taky blby pocit z toho, ze by som mala byt zasivana hore aj dole.

deina
26. sep 2008

No a moj muz zacina byt paranoidny ako svokra. Pomooooc!!!! 😝 Dvoch takych nezvladnem. 😅

tinusi
26. sep 2008

V com spociva ta paranoja?
Moj muzik je zasa precitlively na Matka... a pritom maly je chytrejsi ako my dvaja dokopy. Ked sa hneva, tak brutalne place... ked sa mu vsak nevenujem, lebo viem, ze len vymysla, tak pootvori trochu oci, prestane tak velmi plakat, iba mrnka, zhodnoti situaciu, ci sa mu oplati dalej plakat, alebo co bude a potom sa zasa rozplace.
Minule som ho polozila, lebo som potrebovala surne na toaletu. Nepacilo sa mu to, tak sa rozplakal. No moj mily, povedala som mu, musis vydrzat - a odisla som. Cakala som srdcervuci plac - no len co som odisla a on zistil, ze nema pre koho plakat, zacal sa v pohode hrat.

deina
26. sep 2008

Svokra neustale kazdy problem prehana a manzel je obcas ako ona. Misulo nam dva mesiace nic nepribral, tak nas posielal za lekarkou (ale ta uz predtym povedala, ze jeho vahou sa vobec nemame trapit, ma perfektnu vahu a ze by sme ho nemali doma vazit, lebo sa potom len stresujeme - ja sa nestresujem, to manzel!) a teraz za tyzden pribral 100g, ze to je vela, nech ideme k lekarke. 😝

tinusi
26. sep 2008

No, ja mam s manzelom nieco podobne... aj ked sa to vahy netyka - my Matka doma nevazime... u nas je to skor o placi. Aj ked, posledne cca dva tyzdne sa to zlepsilo. Skratka kedykolvek Matej zaplakal, moj muz vyskocil na rovne nohy a hned: daj mu jest, je hladny... ked jest nechcel, tak stresoval, ze ho isto nieco boli a uz aj vytahoval panadol... jeden cas som pred nim musela panadol schovat!!! Do jeho skrine 😀 vzdy si tam urobi taky brajgel, ze tam by ho isto nenasiel 😀 😀 😀 ... a ked som odmietla krmit (viem, kedy je hladny a kedy nie a aj pocujem, ci place od bolesti alebo len spekuluje) a tvrdila som, ze malemu nic nie je, tak bol nahnevany, vraj aka som to matka, ked necham dieta trpiet a podobne blaboly... 🙄

tinusi
26. sep 2008

A maval aj take stavy, ze za kazdu hovadinu, co si myslel, ze robim zle, volal svojej mame. Napr. maly mal cerveny prstek - od strihania nechtu - a posielal ma k lekarke... ja ze nikam nejdem, pockam dva-tri dni a uvidim...
Nastastie svokra ho vzdy sfukne a da mi za pravdu... potom uz je kludny...

deina
26. sep 2008

Celkovo sa mi zda, ze chlapi to beru akosi... divnejsie. 😝 Ale to s tym panadolom je dobre. 😀 U nas raz bolo take, ze som bola u plucnej, dlho som tam cakala a zrazu mi vola manzel, ze Misko sa velmi trapi, nevie sa vykakat, boli ho brusko a neviem, co vsetko este, ze nech idem k lekarke spytat sa, co s tym. Tak ja unavena idem o plucnej este k lekarke a potom doma Misulo spokojny a manzel, ze hladny bol.

deina
26. sep 2008

Ako sa da ist s kocikom do kostola? Do toho frantiskanskeho. Nikde v zivote som tam nebola a zajtra sa kolegyna vydava. Asi jej budeme len gratulovat, nepojdeme dnu.

tinusi
26. sep 2008

Ked ideme k frantikom, tak ideme tak zboku od Jednoty, aby sme nerusili pri omsi ostatnych, ked matko nebude dobry - su tam tri schody - s tym ti niekto pomoze - aspon vzdy sa tam niekto taky najde.

deina
26. sep 2008

Budeme s manzelom, takze to by sa dalo, tri schody... kebyze sme tam, tak nerusime? Nebolo by ho odtial pocut? V poslednom case si rozsiril repertoar zvukov - tie piskoty a spevave vykriky, no sranda. 😀 A hlavny vchod je nejaky zlozitejsi?

monica25
26. sep 2008

ahojte...

aj my ideme gratulovat na svadbu zajtra.....,manzelov byvali kolega sa zeni, v besenove... 🙂

monica25
26. sep 2008

katika-si tu? 😀

no dnes u dr.....dovolenka a len dnes......a aj roland mal dovolenku,zbytocne...ja som bola v strese od 5.30 aby som nezaspala a stale mi chodilo po hlave,ze musim ist na lacno.........doobeda sme zvladli potom tesco nakup....poobede sme si pospali 😀 najnovsie roli chodi uz okolo12.30,dnes pred 1 zaspal...,ale aspon spi dlchsie...a teraz mi to aj bodne.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre