Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
19. jún 2008

ano poslali nas. tiez nam to povedala doktorka, ze to sa bude stale opakovat a aj je to pravda. maly bol uz dvakrat nato v nemocnici behom 3mes

serafinka1
19. jún 2008

sksko chodili sme do Patiniec. Tu v NZ nič nie je. Inak je to aj v Nitre.

sue33
19. jún 2008

Ahoj Serafinka, vedela by si mi prosím Ťa poslať nejaký kontakt na to plávanie pre bábätká? V lete vraj kurz nie je, nevieš náhodou kedy začne najbližší?
Tak som sa tešila že už má malá 4 mesiace a môžeme chodiť plávať ☹ . Vďaka

serafinka1
19. jún 2008

Ahoj Sue, kurz začína v Septembri a kontakt Ti dám do IP

tinusi
19. jún 2008

Nie Janula, v Bille sme neboli. Ale taky kocik ako my ma aj jedna moja kamoska a podobne nasmu som uz videla asi dva...
Inak, strasim tu o takomto case preto, lebo som si dala poobede kavu a nedari sa mi zaspat... 🙄

deina
20. jún 2008

Serafinka, posles ten kontakt aj mne do ip?

serafinka1
20. jún 2008

Deina máš IP, pa.

h0blinka
20. jún 2008

cafte

sue, deina v septembri asi zacne spolu na ten kurz 🙂
aj my sa uz nevieme dockat
najradsej by som sla uz teraz ale vraj v letnej sezone neviedia tak udrziavat tie bazeny 😒 inak to velmi nechapem lebo do patiniec v lete skoro nikto nechodi, hlavne v nutri, ved je tam straaaaasne dusno 😀 😀
serafi darinka je zlatunka v tej vodicke 😉

serafinka1
20. jún 2008

Dakujem hoblinka. Inak to plávanie v lete nie je preto,lebo nevedia udržiavať bazény, ale preto, lebo je tam veľmi veľa ľudí a najmä geriatria sa trepe do toho sedacieho bazéna,kde je ten kurz.

deina
20. jún 2008

H0bli, este neviem, ci budeme chodit, ale rozmyslala som nad tym - od septembra. Len neviem, ako to bude so soferovanim... Ale urcite je to dobre aj na hypotoniu, ktoru ma Misko, hocijake cvicenie je prenho plus.

Konecne som dnes stretla niekoho znameho v meste. Hello, Tinusi. 😉

deina
20. jún 2008

No akurat citam o tom, ze pri hypotoniu sa plavanie neodporuca, lebo vo vode to svaly maju lahsie, nemusia sa tolko namahat... 😕 Tak neviem, musim sa na to opytat lekarky.

renika
20. jún 2008

ahojte baby. Zajtra mám ťažkú skúšku a už mi z toho tak hrabe, že som sem na chvíľu musela skočiť, lebo mám fakt pocit, že mi preskočí 🙄

koľkokrát do týždňa je kurz? Ako dlho trvá jeden? Ja by som veľmi rada chodila, ale v decembri je už skúškové, tak vtedy nebudem vedieť. Môže tam chodiť aj ročné dieťa?

renika
20. jún 2008

ozaj a neviete čo je s Katikou a s Klaudi? Asi sa sťahujú a nestíhajú sem chodiť, nie? 😕

deina
20. jún 2008

Neviem, co je s nimi, asi sa naozaj stahuju alebo robia s domom.

Boze moj, ze sa ti chce ucit v tomto teple! No klobuk dole. 🙂

renika
20. jún 2008

deina, nechceeeeeee sa mi, ale mám posledné dve skúšky, tak to už musím dobojovať 😔 Tak sa teším, keď to budem mať za sebou 🙂 Potom mi začne leto...vlastne nám, lebo aj Maxovi sa konečne budem venovať tak ako ti to zaslúži

serafinka1
20. jún 2008

Ahoj Renika, ano môžu chodiť aj ročné detičky, my sme mali v skupine jedno 2-ročné.

renika
20. jún 2008

serafi a aký dlhý je jeden kurz a koľkokrát do týždňa sa chodí? Keď sa začne v septembri, tak kedy je koniec kurzu? V decembri už nemôžem chodiť kvôli škole

serafinka1
20. jún 2008

Kurz pozostáva z 8 hodín, pláva sa v pondelok a v stredu. Keď ani jednu hodinu nevynecháš, máš bonusovú 9 hodinu zadarmo.

deina
20. jún 2008

Ach jaj, neviem, co sa dnes porobilo s Misulom - v jednom kuse sa stazuje (pokial nespi). Zacal uz v noci okolo tretej - nie a nie ho utisit, strasne plakal, predpokladam, ze za to mohol spln. Ale cez den to pokracovalo, no hroza. To je taky plac, ze len stazovanie. Ale ved sa mu venujem, hram sa s nim, nosim ho, kocikujem, davam mu pit - proste skusam vsetko a po chvili zacne zase kricat. 😒 Snad je to len prechodne...

tinusi
20. jún 2008

Cau Deina, som velmi rada, ze si sa mi prihovorila,,, ja som si ta totiz vobec nevsimla... ale to je tak, ked klebetim, tak nevnimam okolie 😀 . Inak, mas velmi prijemnu kamaratku. A Misko je taky chutnucky... nazivo je este krajsi ako na fotkach...

Reni, drzim palce pri skuske... no to je fakt zasluzene studium... ja som tak rada, ze to mam za sebou. Akurat niekedy mam hororove sny, ze mi este chyba jedna skuska... no konec... 😝 🙄 😀

stvura
21. jún 2008

Deina, adrioska...
no zdravim, akosik sa to rozbehlo...
Hej, na kurz chodim ku Kalmanovej a poradila mi to suseda oproti ktora robi v MC spravkynu. Inac by som bola asi stratena, lebo povodom som Salanka a v NZ byvam asi rok a pol tak trvalejsie

Hiva...no s tym Havlasom neviem ci ti gratulovat alebo ta predsa len vystrihat...osobne s nim nemam dobru skusenost, spraval sa ku mne akonahle som presla z pohodovej pacientky na pacientku s vyssou starostlivostou velmi agresivne a povysenecky. V prvych mesiacoch mi bolo velmi zle, v jeho zafajcenej ordinacii teda OTRAS, to som caklala s behanim na WC asi tri hodiny minimalne, cele vysetrenie bola z jeho strany 5 minutova fraska kde mi vsetky dolezite info zdelovala sestricka /mimochodom, tu ma hrozne fajn/ a nechapal ze chcem vediet nejake vysvetlenie ohladom zlych testov...
Teraz som u Langovej, preradit som sa dala v polovici tehotenstva a nelutujem.

delphina
21. jún 2008

Ahojte, uz neviem kto by mi mohol poradit tak skusim medzi vami mamickami ktore uz mate vacsinou po svadbe. Neviete mi prosim poradit nejakeho dobreho starejsieho na svadbu?
Dakujem

catrin23
21. jún 2008

ahojte...
serafinka, ano boli sme plavat, v pondelok mame poslednu hodinu ☹ tak rychlo to preslo 😖

a klaudi a katika sa maju dobre, katiku som stretla na plavani a klaudi v meste 😀

kila
21. jún 2008

Ahojte! Deinuš neboli ste s malým náhodou na akcii Osramu na štrande? Vlastne určite ste tam boli, lebo sme tam boli aj my a videla som vás! 😵 Len my sme sedeli dosť vzadu kde bolo trošku kludnejšie a nechodili sme s kočíkom hore-dole, lebo by mi malá nespala... 😉 Vraj môj manžel pozná tvojho manžela len z videnia... 😉

janula_nz
22. jún 2008

ahojte. nejako sa tu nevieme stretnut 😨

luci este mi prosim ta napis vas stavebny dozor lebo aj nasi zhanaju a takto narychlo nevedia najst. u nas sa to strasne rychlo kopi teraz. tento tyzden sa ide davat dole skridla lebo uz sa ide robit strecha.

lucik77
autor
22. jún 2008

ahojte!!!
Tak my sme boli 4 dni v nemocnici 😝 ☹ malý začal vo štvrtok vracať, skončili sme na pohotovosti a odtiaľ hneď v nemocnici. Dostal 3 infúzie, obe ruky mal priviazané o postieľku...no des!!!! Našťastie mala službu akurát moja teta, dali nám super izbu (izolačku)s vlastným WC a sprchou. Malý to znášal vynikajúco, bola som prekvapená,že aj keď len ležal, nemal nejaké hysáky a nervy. Ukážkový pacient....môj anjelik 🙂
Potom sme len hnačkovali, ja som nestíhala vymieňať plienky.
No a aby toho nebolo málo, na druhý deň ráno som vracala a hnačkovala ja (vďaka Bohu za to WC na izbe, lebo inak neviem, neviem...). Potom to dostal manžel a aj moja maminka, čo bola na návšteve...večer som mala migrénu jak sviňa a to bol v NZ akurát letecký deň. A keď dolietali, tak pre istotu niekde nablízku bubnovali....

som šťastná jak blcha že sme doma a normálne sa desím sa každej kontroly u doktorky v NZ, lebo raz sme si od gastroenterologičky doniesli zápal mandlí a teraz presne deň po kontrole u neurologičky toto.....

vraj je zasa niečo v ovzduší, tak ja len dúfam, že Vaše detičky sú zdravé

janula_nz
22. jún 2008

ahoj lucik. to mi je luto, ze ste boli takto chori ☹ ja som tiez bola s tymto istym s laurou v nemocke ale jej davali do hlavicky infuzky. no des, to je pravda. aj ten pristup je des ale co uz. skoda reci. hlavne, ze ste uz doma

janula_nz
22. jún 2008

luci uz tu nie si? 😕

lucik77
autor
22. jún 2008

Jani prepáč, ja som si po napísaní príspevku išla hneď ľahnúť, lebo mi je stále nejako divne takže som vypla PC.
A ten stavebný dozor je našich známy (Ivan Molnár) a jeho máme len preto, že to bude zadara 😀 takže prieskum ohľadom dozoru nemám.

janula_nz
22. jún 2008

luci a nam by nechcel robit dozor? len na deku a strechu, nic viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre