Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
22. okt 2008

ten program by aj mňa zaujímal, ale to by som potrebovala opatrovatelku k Viki, v poslednom čase pri nej nič nestíham 😒

katika1
22. okt 2008

klaudi ani ja 😝

serafinka1
22. okt 2008

ano to môžem potvrdiť, gimp by som nechcela za nič.

renika
22. okt 2008

na ich stánke. Seraf, pamätáš si ju? Asi photocollage.com. Ale neviem už prešne. Treba ho zaplatiť, asi 700Sk stojí. Ale dá sa stiahnuť aj TRIAL verzia, to znamená, že v nej vieš pracovať, ale nevieš tie fotky nikam dať, lebo mám cez foto napísané wondershare. Keď uhradíš pár eur, pošlú ti link, kde si vieš stiahnuť verziu, v ktorej vieš normálne a už nastálo pracovať

monica25
22. okt 2008

ja tak isto nestiham.... uz od jeho 9 mesiacov som nepisala ani do jeho knizky...,mojich prvych 5 rokov 😅 nestiham....

renika
22. okt 2008

ale s týmto je to ide, nie Seraf? Gimp by bolo pre mňa len trápenie, ja som potrebovala niečo jednoduché a myslím, že sa dajú aj tu urobiť krásne koláže, keď sa s tým človek pohrá 🙂

renika
22. okt 2008

tinusi už nepíše, lebo papá zemiaky 🤐 Mňaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝

klaudi68
22. okt 2008

mňam, franc.zemiaky 😵 zajtra ich chcem robiť, dúfam, že mi rúra zas nevybije poistky 😠 ozaj, Serafinka, nepoznáš tu v Tvrd. nejakého elektrikára?

tinusi
22. okt 2008

Dobre, dobre, tak ze ste to vy, tak pred tymi zemiakmi si supnem hrozno a jablko... to je zdrave, to mozte aj vy, nie? 😎 😎 😎

renika
22. okt 2008

baby, neviete o niekom kto by kúpil cestovnú postieľku alebo ohrádku alebo ako sa tomu hovorí? My ju už nepotrebujeme...

serafinka1
22. okt 2008

Klaudi poznám veľmi dobrého, no nedávno mal ten brutálny úraz tu v NZ, takže leží v nemocnici v BA a pochybujem, že sa nejakej elektriky niekedy chytí. Je to kamarát a strašne mi je ho ľúto.

katika1
22. okt 2008

mnaaaaaaaaam 😔

renika
22. okt 2008

tinusi 🤐 😠 😝

ako to, že nepozeráte modré z neba? 😕

klaudi68
22. okt 2008

aký úraz? 😕

tinusi
22. okt 2008

Este nepapam, este som len pri jablku... 😉

monica25
22. okt 2008

ja pozeram a popritom tukama a aj ja papam 🤐 ,ale ja mam dovolene teraz 😀

renika
22. okt 2008

inak kati, prvý deň čo som nejedla po piatej ma bolelo bruško 😔

klaudi68
22. okt 2008

Renika ja už vyše roka nepozerám tv

katika1
22. okt 2008

si idem dať hrozno 😀
seraf to ten čo ho potriasla elektrika tam pri hypernove??? 😲 chudák 😔 ako mu je???

tinusi
22. okt 2008

Ale pozerame - vsetko naraz... ham, kuk, tuk (do klavesnice) 😀

klaudi68
22. okt 2008

aha, ja už nebývam v Nz tak o ničom neviem ☹

serafinka1
22. okt 2008

ano to je on, amputovali mu jednu ruku, budú mu robiť plastiku tváre a aj ucho mu budú musieť spraviť nové. Fuj ťažko sa mi to aj píše, je to neskutočne dobrý chalan, nikomu nikdy neublížil ale život nemal jednoduchý. Nedávno sa im narodila dcérka Dominika, teraz má rok aj niečo.

renika
22. okt 2008

moni, ty môžeš teraz 🙂

čo sa stalo pri hypernove? 😕

tinusi
22. okt 2008

Ja by som mala ist zehlit... 😝 ... mam pocit, akoby som doma nerobila ine, len varim, umyvam riad a zehlim... este ze tie pracky su automaticke... s takou romo kombi by ma asi fakt trafilo 😖

klaudi68
22. okt 2008

bože, chudák 😢

monica25
22. okt 2008

...ani ja on icom neviem....

katika1
22. okt 2008

reni fakt? 😲 tak to dajme na 6tu.. ja som dakedy nejedla už po 3tej a nechýbalo mi to 😝
po porode som začla žrať po nociach a zvykla som si na to 😔

renika
22. okt 2008

ou bože, chudák 😔 A kedy sa to stalo, že je ešte stále v nemocke?

monica25
22. okt 2008

kati-presne tak hlavne ked som kojila...pila som litre vody a jedlo som mala prichistane pri sebe...ako som kojila tak som do seba tlacila........hlavne na zaciatku....,ked sa maly nar.

renika
22. okt 2008

po 3? Ja by som asi odkvecla. Asi patrím k tým, čo keď nejedia, tak im je z toho zle 😖 Ok, tak sa snažím po piatej, ale keď to nevyjde, tak po šiestej už určite nič ani blchu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre