Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
23. okt 2008

Pozemok na Marse? To vazne? S listom vlastnika? 😀

renika
23. okt 2008

jaja, heslo bude určite niečo s Dulovcami 😀 Skús Dulovce 😀 😎 Alebo štyria bratia 😀 Alebo šrobovák 😀

renika
23. okt 2008

tam je že cena je pre štyri osoby a môže byť aj viacej, ale za každú sa samoška dopláca.. To fakt ideme? 😲

renika
23. okt 2008

aha, Deina už rozmýšľa, že by si kúpila Mars 😲

renika
23. okt 2008

tak najskôr ma volá pozrieť sa na stríptíz a potom, že ja ti dám 😝 V tebe sa kto má vyznať? 🙄

katika1
23. okt 2008

podla mna to budú mená 4och bratov 😀
reni jasné, pojdeme 😎 a ešte mi povedz logiku- ked pre 4os to stojí 16796 a pre jednu 3500 😕

charlinka
23. okt 2008

Reni, ne jenom narozeniny ma Martin. Ale ráda bych mu nějaké překvápko připravila. Má je až v decembri, času dost, ale radši at vím co. Koukala jsem i na ten zorbing, to koulení v tý gule, ale to v zimě nedělají.

katika1
23. okt 2008
renika
23. okt 2008

fakt to je divné s tou cenou 😕 Posledný víkend pred svadbou môžeme ísť? To aký starý bude Max vtedy?

renika
23. okt 2008

kati, to chcem aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 Fantázia 🙂

renika
23. okt 2008

aby sme si dlho nevyberali, poďme postupne na všetko a bude! 🙂 Začíname čokádou 😎

jaja4
23. okt 2008

Fíííha, to akože už je svadba na spadnutie? Prečo sa o všetkom dozvedám posledná?? 😠
Ved ja bych možno aj šla, ak to nebude ten víkend pred štátnicami 🙂
jo jo, ste veľmi milé, že mi dávate rady ohladne hesla, ale ani dulovce, šrobováky, či vrtáky to bohužial nie sú... 🙄

katika1
23. okt 2008

rok a 7 mesiacov 😀
ty máš štátnice budúci rok jaja??? 😕

jaja4
23. okt 2008

vy dve už máte veeeeľmi dlho tú diétu...už aj čokoládou by sa babrali 🙂

renika
23. okt 2008

jaja, asi moc často chodíš na skype, čo? 😝

aj Katika máš štátnice, tak hádam si svadbu zariadi mimo takýchto udalostí 😕

serafinka1
23. okt 2008

http://adam.cas.sk/clanok/2066/uchylna-poradna-... baby prečítajte si toto, je to brutalita

renika
23. okt 2008

kati, tak môžeme ísť, keď rok aj 7 mesiacov 😀

jaja4
23. okt 2008

nooo...ževraj hej. Teraz na konci štvrtého by sme vraj mali mať štátnice z pedagogiky a v piataku z angliny 😒

jaja4
23. okt 2008

no ved hádam áno, reni 🙂 spolieham sa na to
takže svadba bude, ak správne počítam...v júni? 😵

renika
23. okt 2008

aj mne vychádza jún. Keby bývajú štátnice? Nie v júni?

katika1
23. okt 2008

jaja fakt 😕 to čo za blbosť 😕
mala by byť.. ale mne sa nejak extra nechce do toho 😅

renika
23. okt 2008

jaja ty budeš učiteľka? Prídeš učiť sem k nám, že? 😎

renika
23. okt 2008

kati, nechce? Ani keď pôjdeme na rozlúčku so slobodou? 😀 Za to to manželstvo stojí,nie? 😀

renika
23. okt 2008

seraf 😝 Kde ty beháš na nete 🤐

katika1
23. okt 2008

seraf ktorý je tvoj príspevok? 😀 😀 😀
reni mne sa do toho chce len kvoli rozlúčke a kvoli svadobným cestám - mám slúbené dve- jednu bez a druhú s Riškom 😀

serafinka1
23. okt 2008

kati - žiadny, asi som nedospela na tú ich úroveň. Lúbia sa mi tie výrazy ktoré dr. Zviera používa a našla som to tu na koníku

jaja4
23. okt 2008

No to je riadna blbosť, ale mám to od docela hodnoverného zdroja...Janky B., takže myslím, že ona netrepe koniny, heh. Neboooooj, štátnicu z PTAJ-ky zvládneš ľavou zadnou. Je to riadna fraška...
reni, áno, budem (asi) mať diplom učiteľa, ale na svete neexistuje nič, čo by ma donútilo vykonávať toto povolanie 😒 A do Duloviec sa určite vydám, takže logicky by to možno aj vychádzalo...no chúďatká deti, to im nemôžem spraviť... 😀

renika
23. okt 2008

no pekne pekne Kati. Kvôli tomu sa ti neviem či oplatí vydať 😝 Ale snáď áno 😉

jaja4
23. okt 2008

🙂 som pochopila, že sa ti nechce do štátnic, Katka 😀 a to o svadbe bola reč? 😲 do toho ťa ja istotne nahovárať nebudem 😎

renika
23. okt 2008

jaja, ale teraz najväčšia pecka, čo ostatné netušia - ak sa sem vydáš, tak my budeme susedky 😎 Prosím pekne, jaja bude bývať od nášho domu na 10 krokov 😎 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre