• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Nieco mi hovor deina... my sme matka okupali o siedmej - posledny tyzden sme ho aj v starom case kupali o siedmej, ale rano bol hore miesto o osmej o siedmej... no a ja som navyse po tazkom vikende a som taka umreta, ze konec...
27. okt 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pritom cez den pekne nabehne na novy cas, minuly tyzden som ho posuvala po troske, nech nie je vecer uz o siestej skapaty - ale rano sups, sest hodin, vstavame. :unamused:
27. okt 2008 o 09:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matko ma vsetko posunute, teraz napr. uz polhodku spinka... pred tym chodil spavat najskor tak o pol jedenastej...
27. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme sa vonku prejst a jej, stretli sme moju kamosku z Levic, nahodou si tak s manzelom zmysleli, ze idu nakupovat do NZ (ona je z NZ, ale vydala sa do Levic), lebo u nich su vraj hrozne detske obchody. Ta jej malinka je tak uzastne pokojne dieta, ked ju vidim, nechapem. Ma 5 a pol mesiaca a doteraz vzdy, ked som ju videla, si pokojne sedala bud na tatovi alebo vo vajicku, tichucko sa obzerala, vsetko sledovala, ale ani muk, nic. Taky maly kludas. :sweat_smile:
27. okt 2008 o 15:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My mame na plavani tiez jednu taku... prvy krat som ju pocula plakat asi na jedenastej hodine...
27. okt 2008 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona ma aj taky vyraz tvare - velke tmave oci a kuka a kuka. :sweat_smile: No zlata je. Minule tak kukala po Misulovi, ale on ju akosi ignoroval (jej hracky sa mu viac pacili) a ona sa taaak pozerala a ked sa obcas na nu pozrel, mala si vidiet ten usmev. :sweat_smile: Taka malinka je, aspon mne sa zda byt malinka, to bolo davno, co bol krpec taky krpaty.
27. okt 2008 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves :sunglasses:
jaja :grinning: krásnu máš dceru :grinning:
27. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
vcera som bola na nete a manzel sa ma po chvilke pytal, ze co som nasla noveho. Nedostala som vsak ziadny email ani tu nikoho nebolo, tak mu vravim, ze:"Aaaale, zdochol pes." A on na to ze:"Komu?" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som myslela, ze zdochnem ja... od smiechu... este dnes som sa na tom sušila... :grinning:
27. okt 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak, mame druhy zubok, uz ma tie dva dole.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka, že? :slight_smile: aj album som jej spravila...kukni :grinning:
27. okt 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už ste presťahovaní???
27. okt 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, pozdravuje ťa Erika a pýta sa, kedy bude kolaudácia... :wink:
27. okt 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo...je to tu kus prispaté, idem do sprchy. Gerapppaaaaaaaaaaaaaaaa
27. okt 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

jaja, tú škrabku si myslím majú v každých lepších domácich potrebách
tá 6ta a 7ma foto je tu u nás na hodoch? :astonished: :grinning: Prečo ste nepovedali, že ste tuuu?? :angry: Kamarátky :rolling_eyes:
katka je krásna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Katika sa ešte dobre že pochváli, ako je v novom :pensive:
27. okt 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi :grinning:
27. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Reni! Vdaka ti za tip, pôjdem tú škrabku zháňať...i ked ja ani dobré domáce potreby neviem kde sú, ja vačšinou Tesco, Hypernova, Kaufland, Jednota, Billa a taaaak :slight_smile:
Ktorá Katka teraz? :slight_smile:
Tie posledné foto sú zo štúrovského jarmoku, v Dulovciach som nebola...
27. okt 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked si to tak spatne premietnem...tak tento rok sme boli tuším na všetkých jarmokoch a hodoch v okolí :slight_smile: naposledy som zažívala adrenalín na šurianskom jarmoku tento víkend. Skoro som sa pocikala, tak išiel ten drak rýchlo...a malá tá žiarila od šťastia a opakovala stále dokola "podme ešte, jaja, prosíííííííím" :slight_smile:
27. okt 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu to proste žije :pensive: tuším idem radšej skriptá drviť...) dovi a peknú noc
27. okt 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
tak my sme boli na tom gastro... ani nechcite vediet, co tam brian postvaral. ani jedno dieta nerobilo to, co on. ani odvazit sa nenechal :grinning: brali mu krv na laktozu z prsta a potom este zo zily... chudatko tak nariekal... a nastastie ma vsetky vysledky vyborne, takze asi sa vyhadyal zo siat alebo potom neviem... :sweat_smile:

dnes my doniesli laptop, mala som ho uplne zavireny. preto som nevedela dat do albumu ani fotky.teraz to tu mam cele povymienane :rolling_eyes: uplne my museli vymenit windows....
a vy ste zatial toho tolko popisali, ze to nestiham ani precitat...

katika... idem okolo 6-7.11. do irl, tak ak chces, donesiem ti tu supravu (ciapka, sal , rukavice)... uz ste prestahovani?

moni... v stvrtok by sme dosli doobeda ak mozme. kedy vstava roli? a kedy chodi spat? prisli by sme tak okolo 10tej
28. okt 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute
catrin super :dizzy_face:
jaja jasné že myslela mna :grinning:
reni je nám tu super :grinning: neožem sa chvalokiť, budete závidieť :grinning:
28. okt 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja kde si??? potrebujem pomoc.. normo strana má kolko písmen v riadku a kolko riadkov???
28. okt 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Normostrana (skratka NS) je štandardizovaná strana s 1800 znakmi textu (vrátane medzier), čo pri písaní na stroji zodpovedá tridsiatim riadkom po šesťdesiat znakov.

už viem :sunglasses:
28. okt 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte potrebujem vedieť ako si to nastaviť v pc.. alebo to mám fakt počítať písmenká a riadky? :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
písmenká som nepočítala, ale riadkov mám 30 :grinning:
som si pokecala aj sama :grinning:
28. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika, fain monolog ... :grinning:
28. okt 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi :grinning: musím spraviť 9 prekladov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9? Co tak vela? Co prekladas?
28. okt 2008 o 22:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jedno len má ich byť 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akoby si prelozila slovo "okukany"? Akosi sa mi tam ziadne nehodi... Ked si uz vo svungu... :grinning:
28. okt 2008 o 22:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si mi dala :grinning: neviem, ja by som sa asi vynašla slovom boring :sweat_smile: prečo?
28. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok