• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
a stretla som majstra,ze dnes ma toho vela takze zajtra............takze ani zajtra nic,lebo robi taxikara a zajtra bude mat este viacej roboty ako dnes ludia cestuju jak divy a budu behat po cintorinoch....do vianoc to hadam aj bude..... :angry:
31. okt 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je úúúúplne typické na majstrov :rolling_eyes:
31. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posli chlapa na pivo :grinning:
ma spravdu nemusi :grinning: ,je lenivy ako tato....lubi si rytku navlacovat,a mne uz je taky tazky ale co mam robit svokra ho len dadada xce ,al.je u kadernicky roland je v praci a ma len mna chudacik,ale obcas mu uz leziem na nervy............som si vsimla :grinning:
31. okt 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas uz vesiaky???????aj stolar bol zlaty.... :zipper_mouth:
31. okt 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati uz 32 tyz :dizzy_face: uz sa to krati,len si toto tehu nevychutnam ako to prve,nemam cas...............
31. okt 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elektrikar tiez uz od vcera chodi,len stale nedorazil.........
idem rolimu dat obed hned som s5 :slight_smile:
31. okt 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni už bol na pivo tento tážden, vyčerpal si limit :grinning:
mám vešiaky- na druhý den ich namontoval.. a poličky predvčerom..
ved kukám že už 32tt :dizzy_face: ja sa tak tešííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj vcera,,,,a na bud.tyz.odchadza na 5 dni takze on ma limit vycerpani do vianoc :grinning: -to si len ja myslym....
dobre sa vam tam byva co????mate to tam nadherne a prietsranne aj rolandovy sa strasne pacilo.... :slight_smile: ako to mate zariadene....no cele stavba velkost .................a ta vana ,velka hlavne o nej basnil :wink:
31. okt 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-ja zas mam strrach ako to zvladnem.......... :frowning2:
roland ma utesuje,ze som silna zvladneme to............
31. okt 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dakujem :dizzy_face: hej býva sa skvele.. sa teším, že sa vám páči :dizzy_face: už máme aj zaclonu a koberec v obyvke.. aj kino namontované.. už je to tu opať útulnejšie
rolandovi sa aj kuchyna páčila :slight_smile:
jasné, že to zvládneš!!!! a pamataj, že ti pomožem ako budem vedieť
kde ste dali hojdačku?
31. okt 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kuchyna hej............

zatial do spalne.....al.tak,ze uz do spalne,dieta spadlo idem pozriet place........
31. okt 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulozila som roliho ....dnes vstaval pred 7....hral sa v postielke a ja som si na pol oka este pospala skoro do 8.30...,zlate to moje dieta nechal ma troska si oddychnut.....idem ulozit aj samu seba ....

kati-tak pekny vecer,risko nech poslucha,spinka maminke :slight_smile:
skusim sem este kuk,ale neviemkedy okoo 4 sa ide do tesca...asi uz len vecer....pozd.jaju :grinning:
31. okt 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty budes v obyvke z vylozenimi nohami pozerat domace kino pri pohari vina :grinning: a ja sa budem trapit v porodnici :angry:
no caves a daj risiakovy-malemu :grinning: od nas velku pusu :grinning: mozes aj velkemu :grinning: srandujem :wink:
31. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola nakrmiť seba :slight_smile:
dakujem odovzdám :wink: dúfam, že dieťatko bude spať a nechá mamičku trochu si užiť
porodnica by ma netrápila, skor to potom :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty si šikovnica, ty to zvládneš
31. okt 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika-diky,ze mi tak fandis..........povzbudzuje ma to :grinning:
dieta malo spalo ak ho ulozim skorsie ako 1 hod.tak spi necelu hodku a pol..........ulozila som ho koli elektrikarovy skorsie,ze ked pride aby maly bol vyspinkani aby ho nebudil a on tu este nie je :angry:
31. okt 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie noci kt.uz vobec spat nebudem ............ :cry: tie budu najtazsie...........
31. okt 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svokra ma nasrala....,vzdy ked sme sli do tesca bola s malym...........a teraz ide aj ona s nami naco?????????aby snim nemusela byt :angry: :angry: :angry: nevydrzi raz z atyz.uz pomaly ani hodku snim :angry: s nou sa nakupovat neda je to nocna mora pri kazdej prkotine zastavi a obzera si to pol hod. ked berenme maleho tak rychlo nakupime a sup sup dom,lebo on nelubi byt dlho v obchode,chvilu vydrzi a ma dost......no zas to bude stresujuce poobedie....................
31. okt 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie tak maly ako svokra bude stresovat
31. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....stresovat kazdeho.........
31. okt 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tá tvoja svokra je kapitola sama o sebe.. ja na tvojom mieste, napíšem o nej knihu.. ešte aj ryžovať na nej možeš :grinning:
idem pre anjelika :dizzy_face: teším sa na neho :dizzy_face:
31. okt 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatu to svokru mas. :confounded:

Peeped? Tiez nad tym este rozmyslas? :grinning:
31. okt 2008 o 15:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati napisem..... :grinning:
31. okt 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina-pozicam :grinning: svokru :sweat_smile:
31. okt 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame tu elektrikara-tak bude uz aj svetlo v kupelke :grinning:
lucim sa ideme potom do tesca :wink:
31. okt 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina hej :grinning: peep at je okukať :grinning:
31. okt 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no pekne ste sa dnes rozpisali...

moni, mohli ste doniest roliho knam, aspon by sa zahrali s brianom, ...jeden na jednej strane izby a druhy na druhej strane :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zabudla som vcera povedat, ze vas pozdravuje denis, hlavne rolanda :grinning:
31. okt 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
tak bo lelektrikar a teraz nemame elektriku vobec v kupelke...podarilo sa mu dajaky kabel "odpalit"a tak tam mame tmu.......ale zevraj to pride opravit v pond.na vlastne naklady.....

catrin-diky aj my pozd. :wink:
31. okt 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, len si ju nechaj. Esteze ta moja je znesitelna...

Nevideli ste nahodou v nejakom hrackarstve takych kohutov - hojdacku, aku sme este my mavali? :grinning:
31. okt 2008 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerada ho nosim do tesca...on tam nejak ani nelubi chodit chvilku a potom uz vymisla....,bolo mi ho aj dnes luto,chudacik moj maly ...pri vsetkom sa pristavila svokra a nekupila dokopy nic...ja som uz mala davno nakupene na cely tyz.do chladnicky a ona sa len motala,,,,a roli bol zlostny,uplakany uz..... :pensive:
31. okt 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina-nie,nevidela.....................

no budem musiet....nikto by ju nexcel,ani sa necudujem
31. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok