Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
31. okt 2008

a stretla som majstra,ze dnes ma toho vela takze zajtra............takze ani zajtra nic,lebo robi taxikara a zajtra bude mat este viacej roboty ako dnes ludia cestuju jak divy a budu behat po cintorinoch....do vianoc to hadam aj bude..... 😠

katika1
31. okt 2008

to je úúúúplne typické na majstrov 🙄

monica25
31. okt 2008

posli chlapa na pivo 😀
ma spravdu nemusi 😀 ,je lenivy ako tato....lubi si rytku navlacovat,a mne uz je taky tazky ale co mam robit svokra ho len dadada xce ,al.je u kadernicky roland je v praci a ma len mna chudacik,ale obcas mu uz leziem na nervy............som si vsimla 😀

monica25
31. okt 2008

mas uz vesiaky???????aj stolar bol zlaty.... 🤐

monica25
31. okt 2008

kati uz 32 tyz 😵 uz sa to krati,len si toto tehu nevychutnam ako to prve,nemam cas...............

monica25
31. okt 2008

elektrikar tiez uz od vcera chodi,len stale nedorazil.........
idem rolimu dat obed hned som s5 🙂

katika1
31. okt 2008

moni už bol na pivo tento tážden, vyčerpal si limit 😀
mám vešiaky- na druhý den ich namontoval.. a poličky predvčerom..
ved kukám že už 32tt 😵 ja sa tak tešííííííííííím 😵 😵 😵

monica25
31. okt 2008

aj moj vcera,,,,a na bud.tyz.odchadza na 5 dni takze on ma limit vycerpani do vianoc 😀 -to si len ja myslym....
dobre sa vam tam byva co????mate to tam nadherne a prietsranne aj rolandovy sa strasne pacilo.... 🙂 ako to mate zariadene....no cele stavba velkost .................a ta vana ,velka hlavne o nej basnil 😉

monica25
31. okt 2008

kati-ja zas mam strrach ako to zvladnem.......... ☹
roland ma utesuje,ze som silna zvladneme to............

katika1
31. okt 2008

moni dakujem 😵 hej býva sa skvele.. sa teším, že sa vám páči 😵 už máme aj zaclonu a koberec v obyvke.. aj kino namontované.. už je to tu opať útulnejšie
rolandovi sa aj kuchyna páčila 🙂
jasné, že to zvládneš!!!! a pamataj, že ti pomožem ako budem vedieť
kde ste dali hojdačku?

monica25
31. okt 2008

aj kuchyna hej............

zatial do spalne.....al.tak,ze uz do spalne,dieta spadlo idem pozriet place........

monica25
31. okt 2008

ulozila som roliho ....dnes vstaval pred 7....hral sa v postielke a ja som si na pol oka este pospala skoro do 8.30...,zlate to moje dieta nechal ma troska si oddychnut.....idem ulozit aj samu seba ....

kati-tak pekny vecer,risko nech poslucha,spinka maminke 🙂
skusim sem este kuk,ale neviemkedy okoo 4 sa ide do tesca...asi uz len vecer....pozd.jaju 😀

monica25
31. okt 2008

no ty budes v obyvke z vylozenimi nohami pozerat domace kino pri pohari vina 😀 a ja sa budem trapit v porodnici 😠
no caves a daj risiakovy-malemu 😀 od nas velku pusu 😀 mozes aj velkemu 😀 srandujem 😉

katika1
31. okt 2008

som bola nakrmiť seba 🙂
dakujem odovzdám 😉 dúfam, že dieťatko bude spať a nechá mamičku trochu si užiť
porodnica by ma netrápila, skor to potom 😝 ale ty si šikovnica, ty to zvládneš

monica25
31. okt 2008

katika-diky,ze mi tak fandis..........povzbudzuje ma to 😀
dieta malo spalo ak ho ulozim skorsie ako 1 hod.tak spi necelu hodku a pol..........ulozila som ho koli elektrikarovy skorsie,ze ked pride aby maly bol vyspinkani aby ho nebudil a on tu este nie je 😠

monica25
31. okt 2008

tie noci kt.uz vobec spat nebudem ............ 😢 tie budu najtazsie...........

monica25
31. okt 2008

svokra ma nasrala....,vzdy ked sme sli do tesca bola s malym...........a teraz ide aj ona s nami naco?????????aby snim nemusela byt 😠 😠 😠 nevydrzi raz z atyz.uz pomaly ani hodku snim 😠 s nou sa nakupovat neda je to nocna mora pri kazdej prkotine zastavi a obzera si to pol hod. ked berenme maleho tak rychlo nakupime a sup sup dom,lebo on nelubi byt dlho v obchode,chvilu vydrzi a ma dost......no zas to bude stresujuce poobedie....................

monica25
31. okt 2008

ani nie tak maly ako svokra bude stresovat

monica25
31. okt 2008

....stresovat kazdeho.........

katika1
31. okt 2008

moni tá tvoja svokra je kapitola sama o sebe.. ja na tvojom mieste, napíšem o nej knihu.. ešte aj ryžovať na nej možeš 😀
idem pre anjelika 😵 teším sa na neho 😵

deina
31. okt 2008

Zlatu to svokru mas. 😖

Peeped? Tiez nad tym este rozmyslas? 😀

monica25
31. okt 2008

kati napisem..... 😀

monica25
31. okt 2008

deina-pozicam 😀 svokru 😅

monica25
31. okt 2008

mame tu elektrikara-tak bude uz aj svetlo v kupelke 😀
lucim sa ideme potom do tesca 😉

katika1
31. okt 2008

deina hej 😀 peep at je okukať 😀

catrin23
31. okt 2008

ahojte...no pekne ste sa dnes rozpisali...

moni, mohli ste doniest roliho knam, aspon by sa zahrali s brianom, ...jeden na jednej strane izby a druhy na druhej strane 😀 😀 😀 😀 a zabudla som vcera povedat, ze vas pozdravuje denis, hlavne rolanda 😀

monica25
31. okt 2008

cavte 😎
tak bo lelektrikar a teraz nemame elektriku vobec v kupelke...podarilo sa mu dajaky kabel "odpalit"a tak tam mame tmu.......ale zevraj to pride opravit v pond.na vlastne naklady.....

catrin-diky aj my pozd. 😉

deina
31. okt 2008

Moni, len si ju nechaj. Esteze ta moja je znesitelna...

Nevideli ste nahodou v nejakom hrackarstve takych kohutov - hojdacku, aku sme este my mavali? 😀

monica25
31. okt 2008

nerada ho nosim do tesca...on tam nejak ani nelubi chodit chvilku a potom uz vymisla....,bolo mi ho aj dnes luto,chudacik moj maly ...pri vsetkom sa pristavila svokra a nekupila dokopy nic...ja som uz mala davno nakupene na cely tyz.do chladnicky a ona sa len motala,,,,a roli bol zlostny,uplakany uz..... 😔

monica25
31. okt 2008

deina-nie,nevidela.....................

no budem musiet....nikto by ju nexcel,ani sa necudujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre