• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Tvoj manzel si s nou nevie pohovorit? Ci to ani nema zmysel?
31. okt 2008 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, nabuduce ho dones k nam
31. okt 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj catrin, nejdes nahodou teraz niekedy do Irska?
31. okt 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: reni čo je s tebou? kde si? :pensive:
1. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina-to nema zmysel ...............

kati-cau ako bolo na party???? :slight_smile:
1. nov 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mandrea, v piatok idem do nedele, preco?
1. nov 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni dobre.. ale hnevám sa na jaju :pensive:
ja som jej tu už prichystala spanie a ona ťapa si zohnala odvoz, tak išla o polnoci domov :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ale napiekla skvelýýý zákusok a pagače :dizzy_face:
odčinila to tým ale len na polovičku
ideme za chvilu na hroby.. vy nejdete?
1. nov 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-aj ja xcem zakusok a pagace domace pecene mnami :grinning:
boli sme aj my na hroboch....vsak sme sa aj stretli :grinning: z dialky som ta ani nespoznala....,jaka kocka si bola dnes,aj inokedy,ale dnes tak vynimocne,,,,, :grinning: az potom kocik a podla riska,jaky je krasny uz som ho davno nevidela :slight_smile:
my sme sli este do dvorov na rlandovho otca :frowning2: a dedka...
platili ste aj vy padika za parkovne :confused:
1. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Kati, málo som bola na koňovi, deti majú prázdniny, švagrové deti sú tu nonstop, tak nás je plný dom, stále niečo treba variť, piecť, upratovať...Ale aspoň s Maxom sa zahrajú takže to mám veľkú pomoc.
1. nov 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravíííííčko! :sunglasses:
katka, šak nabudúce u vás prespím...a možno zostanem dlhšie, než ti bude po vôli, ak sa mi tam moc zapáči :grinning:
Musím váš domček pochváliť, je naozaj krásny, útulný, vonia novotou, síce ešte by sa do neho zišlo jedno dieťatko, aby bol full využitý :grinning:
2. nov 2008 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja...a som rada, že koláčik a pagáče chutili. Tie pagáče bola moja prvotina...no matka vytiahla oškvarky z mrazáku aj dnes, takže sa budem ondieť s valčekom opäť zajtra, bueeee... či vlastne dnes :slight_smile:
2. nov 2008 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetci tu chrápu...no des!!! :grinning:
2. nov 2008 o 00:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte....
ja mam obed navareny a cakam na mojich dvoch chlapov...su na prechadzke....a som stihla uz aj upratat,a aj riady umyt .......sa tesim uz sa len naobedujeme....a aj sprchu som stihla :sunglasses: je dost pekne vonku na nov.tak asi poobede ked vstane maly-spolu somnou :grinning: stihneme este jednu prechadzku...... :slight_smile:

jaja-ano,suhlasim este jedno baby pre katiku :grinning: novy dom nove babo-tak to robi teraz kamoska....teraz sa pokusaju o druhe baby...sice jej maly ma uz 3 a chodi do skolky......a je samostatny uz....celkom,tak na 3 rocneho akurat,chodi,rozprava vie ist na wc,obliect sa,napapat sa sam...atd. :slight_smile:
2. nov 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.. reni som rada, že si sa ozvala, som sa bála :pensive:
moni dakujem.. a to ma pochváliš, ked mám mastné vlasy a na sebe sveter za 120sk :confused: :grinning: a ja som nervačila, že vyzerám ako grc nikam nejdem :grinning:
neplatili sme, lebo sme zastali pri benzínke :wink:
vám šibe.. tá jedna volná izba je pre známych aby mali kde spať.. nie pre dieťa :grinning:
a inak rišiak spí už 4tú noc hrozne.. takže dakujem druhé nem kel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale inak ho musím pochváliť- dnes od rána do 12tej sa hral sám, bol dobručký a ja som upratovala :dizzy_face:
akurát pokus s nočníkom- posadila som ho, išla som pre plienku a ked som prišla, malý čupí vedla nočníku a kaká a ciká na zem :rolling_eyes: a usmieva sa, že aké super spravil :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
a pagáče zožali úspech najma u Riška :astonished: fakt.. vkuse žobral :sweat_smile:
a ty jaja nečakaj, že tu budeme po polnoci :astonished: tebe decko doma nereve :angry:
inak už by sa ti patrilo, ti to furt vravím.. sa teším na malú Janku, alebo Janka :grinning:
2. nov 2008 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monica, šak ja viem, že katika je šikulka, ona by zvládla aj dve-tri naraz :grinning: no a čo že sa človek nevyspí??? A čo že sa nemá ísť kedy ani osprchovať??? A čo že musí žena držať v jednej ruke dieťa, v druhej varechu a nohou umýva podlahu??? Ja sa na to už nenormááálne teším!!! cheche.
Takže milá katika, nám nešibe :angry: my ti chceme len a len dobre :grinning: cmuky :dizzy_face:
2. nov 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaja-presne tak,kati je sikulka a hodili by ssa jej dve-tri deticky :grinning:
kati-nepodcenuj svoju prirodzenu krasu :wink:
2. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel formulu pozera,maly sa hra ,vyhadzuje sufliky kde ste kdo???

kati-potesi,na zemy sa mu to viacej pacilo :grinning: :grinning: :grinning: zlatusik maly :slight_smile:
2. nov 2008 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem dieta kupat,neskorsie sem este kuk :wink:

kati-pouvazuj o nasom navrhu :grinning:
2. nov 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, nevíte jestli je v NZ něco pro dvouletý děti? myslím třeba tancování, cvičení, výtvarka apod? Nutně potřebuju něco, kde tu malou vybouřím z energie a se při tom i zabaví. :grinning: Taneční škola viva bere až od čtyři let, není ve mestě ještě něco podobného??
2. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. jaja presne tak ako si to popísala to u nás občas vyzerá, takže práve preto ma to neláka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a netrepte kraviny :zipper_mouth: moni ty chceš aby si v tom nebola sama, čo? :grinning:
ale inak včera sa mi snívalo, že som čakala dievčatko :confused: a ked som to ráno povedala chlapovi, ten hned, že či si nejdeme spraviť :astonished: :zipper_mouth: no nie nejdeme :rolling_eyes:
ja som včera pozerala formulu a skoro som sa pototo od nervov :pensive: tak som držala palce Hamiltonovi.. a hovado 5 sekúnd pred koncom sa mu podarilo predbehnúť trtka Glocka, ktorý tam NEMAL ČO ROBIT!!!! Sme tu skákali od radosti :grinning:
charli to ti neporadím, o ničom takom neviem.. iba materské centrum :wink:
moni hej poteší.. ale keby si ho videla.. 10cm od nočníka sa vyloží :rolling_eyes:
3. nov 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

tinusi, ale plienky pouzivate na plavanie??? mne ostali po briankovi tie zelene babylove 4/9kg, tak ak by si chcela, tak vam ich rada dam, my ich uz nevyuzijeme :slight_smile:

akurat sa chystame do mesta, brian je uz obleceny a prave sa pokakal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: no super....

ahoj charli, ako sa mas?
3. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
kati pekný sen s tým dievčatkom, mne sa snívalo o pavúkoch. Strašné niečo, boli už všade, premnožené, obrovské a štípali ľudí...veľmi som sa tešila, keď som sa zobudila
formula ma veľmi bavila, keď som mala 16, vtedy som poznala všetky tímy, kto kde patrí, no všetko okolo toho a teraz nechápem ako som pri tom mohla vydržať sedieť dve hodiny :sweat_smile: Riki tiež včera pozeral a mne to išlo dobre na nervy tie zvyky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potom mi opisoval presne to čo ty tu, že ho predbehol tesne pred koncom a ja som ani nevedela o kom hovorí..Potom niečo čítal o formule na nete a tam nejaký dili v okuliaroch a ja, že aké pekné pery má a Riki, že to je majster sveta. Tak toľko viem, že má majster sveta má pekné pery :grinning:
3. nov 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni :grinning: mna to baví, ale nie tak, že to musím pozerať každú druhú nedelu. Ked mám čas kuknem. No ale ma to riadne uspáva :sweat_smile: Ano má pekné pery a je mulat, alebo černoch a chodí s Nicole Scherzinger- tá čo je speváčka v Pussy cat dolls :wink:
to si mala úchvatný sen :astonished:
baby kde sa dajú v nz opraviť topánky??? lebo tam pri bonoze majú vypísané, že nové neberú :rolling_eyes:
3. nov 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
kati-ano dievcatko,take pekne kucerave ..... :grinning:
kati-skusim ti opysat,ale neviem ci sa mi to podarik de je dalsia oprava...v meste kde zvykavas parkovat od toho parkoviska kusok s5 v takej ulicke.................nie smerom jak ides hore do mesta...... no to som napisala.... :sweat_smile: ,ale inac neviem vysvetlit.......
3. nov 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nie je aj kuchynské štúdio? hned vedla toho parkoviska, ale smerom od mesta?
3. nov 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat,neviem......ale ta kt.ja myslym je na 2 smer,dieta place....
3. nov 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skúsim..snas nemyslíš to vedla bonozy tiež.. čo neberú nové
3. nov 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....tam v takom dvore...aj bycykle tam tusim opravuju ...........oproti tej poistovne(cez cestu)allianz je tam,???......
3. nov 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katika Moni myslí pri židovskom kostole vo dvore :wink:
3. nov 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviete mi poradiť dokedy sa dá vrátiť tovar späť do obchodu bez udania dôvodu?
3. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok