Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
31. okt 2008

Tvoj manzel si s nou nevie pohovorit? Ci to ani nema zmysel?

catrin23
31. okt 2008

moni, nabuduce ho dones k nam

mandrea
31. okt 2008

ahoj catrin, nejdes nahodou teraz niekedy do Irska?

katika1
1. nov 2008

čaute 😎 reni čo je s tebou? kde si? 😔

monica25
1. nov 2008

deina-to nema zmysel ...............

kati-cau ako bolo na party???? 🙂

catrin23
1. nov 2008

ahoj mandrea, v piatok idem do nedele, preco?

katika1
1. nov 2008

moni dobre.. ale hnevám sa na jaju 😔
ja som jej tu už prichystala spanie a ona ťapa si zohnala odvoz, tak išla o polnoci domov 🙄 🙄 🙄
ale napiekla skvelýýý zákusok a pagače 😵
odčinila to tým ale len na polovičku
ideme za chvilu na hroby.. vy nejdete?

monica25
1. nov 2008

kati-aj ja xcem zakusok a pagace domace pecene mnami 😀
boli sme aj my na hroboch....vsak sme sa aj stretli 😀 z dialky som ta ani nespoznala....,jaka kocka si bola dnes,aj inokedy,ale dnes tak vynimocne,,,,, 😀 az potom kocik a podla riska,jaky je krasny uz som ho davno nevidela 🙂
my sme sli este do dvorov na rlandovho otca ☹ a dedka...
platili ste aj vy padika za parkovne 😕

renika
1. nov 2008

Ahojte 🙂

Kati, málo som bola na koňovi, deti majú prázdniny, švagrové deti sú tu nonstop, tak nás je plný dom, stále niečo treba variť, piecť, upratovať...Ale aspoň s Maxom sa zahrajú takže to mám veľkú pomoc.

jaja4
1. nov 2008

zdravíííííčko! 😎
katka, šak nabudúce u vás prespím...a možno zostanem dlhšie, než ti bude po vôli, ak sa mi tam moc zapáči 😀
Musím váš domček pochváliť, je naozaj krásny, útulný, vonia novotou, síce ešte by sa do neho zišlo jedno dieťatko, aby bol full využitý 😀

jaja4
1. nov 2008

ja...a som rada, že koláčik a pagáče chutili. Tie pagáče bola moja prvotina...no matka vytiahla oškvarky z mrazáku aj dnes, takže sa budem ondieť s valčekom opäť zajtra, bueeee... či vlastne dnes 🙂

jaja4
1. nov 2008

všetci tu chrápu...no des!!! 😀

monica25
2. nov 2008

cavte....
ja mam obed navareny a cakam na mojich dvoch chlapov...su na prechadzke....a som stihla uz aj upratat,a aj riady umyt .......sa tesim uz sa len naobedujeme....a aj sprchu som stihla 😎 je dost pekne vonku na nov.tak asi poobede ked vstane maly-spolu somnou 😀 stihneme este jednu prechadzku...... 🙂

jaja-ano,suhlasim este jedno baby pre katiku 😀 novy dom nove babo-tak to robi teraz kamoska....teraz sa pokusaju o druhe baby...sice jej maly ma uz 3 a chodi do skolky......a je samostatny uz....celkom,tak na 3 rocneho akurat,chodi,rozprava vie ist na wc,obliect sa,napapat sa sam...atd. 🙂

katika1
2. nov 2008

čaute.. reni som rada, že si sa ozvala, som sa bála 😔
moni dakujem.. a to ma pochváliš, ked mám mastné vlasy a na sebe sveter za 120sk 😕 😀 a ja som nervačila, že vyzerám ako grc nikam nejdem 😀
neplatili sme, lebo sme zastali pri benzínke 😉
vám šibe.. tá jedna volná izba je pre známych aby mali kde spať.. nie pre dieťa 😀
a inak rišiak spí už 4tú noc hrozne.. takže dakujem druhé nem kel 😝
ale inak ho musím pochváliť- dnes od rána do 12tej sa hral sám, bol dobručký a ja som upratovala 😵
akurát pokus s nočníkom- posadila som ho, išla som pre plienku a ked som prišla, malý čupí vedla nočníku a kaká a ciká na zem 🙄 a usmieva sa, že aké super spravil 🙄 🙄 🙄
a pagáče zožali úspech najma u Riška 😲 fakt.. vkuse žobral 😅
a ty jaja nečakaj, že tu budeme po polnoci 😲 tebe decko doma nereve 😠
inak už by sa ti patrilo, ti to furt vravím.. sa teším na malú Janku, alebo Janka 😀

jaja4
2. nov 2008

monica, šak ja viem, že katika je šikulka, ona by zvládla aj dve-tri naraz 😀 no a čo že sa človek nevyspí??? A čo že sa nemá ísť kedy ani osprchovať??? A čo že musí žena držať v jednej ruke dieťa, v druhej varechu a nohou umýva podlahu??? Ja sa na to už nenormááálne teším!!! cheche.
Takže milá katika, nám nešibe 😠 my ti chceme len a len dobre 😀 cmuky 😵

monica25
2. nov 2008

jaja-presne tak,kati je sikulka a hodili by ssa jej dve-tri deticky 😀
kati-nepodcenuj svoju prirodzenu krasu 😉

monica25
2. nov 2008

manzel formulu pozera,maly sa hra ,vyhadzuje sufliky kde ste kdo???

kati-potesi,na zemy sa mu to viacej pacilo 😀 😀 😀 zlatusik maly 🙂

monica25
2. nov 2008

no nic idem dieta kupat,neskorsie sem este kuk 😉

kati-pouvazuj o nasom navrhu 😀

charlinka
2. nov 2008

Ahoj, nevíte jestli je v NZ něco pro dvouletý děti? myslím třeba tancování, cvičení, výtvarka apod? Nutně potřebuju něco, kde tu malou vybouřím z energie a se při tom i zabaví. 😀 Taneční škola viva bere až od čtyři let, není ve mestě ještě něco podobného??

katika1
3. nov 2008

ahojte.. jaja presne tak ako si to popísala to u nás občas vyzerá, takže práve preto ma to neláka 😝
a netrepte kraviny 🤐 moni ty chceš aby si v tom nebola sama, čo? 😀
ale inak včera sa mi snívalo, že som čakala dievčatko 😕 a ked som to ráno povedala chlapovi, ten hned, že či si nejdeme spraviť 😲 🤐 no nie nejdeme 🙄
ja som včera pozerala formulu a skoro som sa pototo od nervov 😔 tak som držala palce Hamiltonovi.. a hovado 5 sekúnd pred koncom sa mu podarilo predbehnúť trtka Glocka, ktorý tam NEMAL ČO ROBIT!!!! Sme tu skákali od radosti 😀
charli to ti neporadím, o ničom takom neviem.. iba materské centrum 😉
moni hej poteší.. ale keby si ho videla.. 10cm od nočníka sa vyloží 🙄

catrin23
3. nov 2008

ahojte....

tinusi, ale plienky pouzivate na plavanie??? mne ostali po briankovi tie zelene babylove 4/9kg, tak ak by si chcela, tak vam ich rada dam, my ich uz nevyuzijeme 🙂

akurat sa chystame do mesta, brian je uz obleceny a prave sa pokakal 😝 🙄 no super....

ahoj charli, ako sa mas?

renika
3. nov 2008

Ahojte
kati pekný sen s tým dievčatkom, mne sa snívalo o pavúkoch. Strašné niečo, boli už všade, premnožené, obrovské a štípali ľudí...veľmi som sa tešila, keď som sa zobudila
formula ma veľmi bavila, keď som mala 16, vtedy som poznala všetky tímy, kto kde patrí, no všetko okolo toho a teraz nechápem ako som pri tom mohla vydržať sedieť dve hodiny 😅 Riki tiež včera pozeral a mne to išlo dobre na nervy tie zvyky 😝 Potom mi opisoval presne to čo ty tu, že ho predbehol tesne pred koncom a ja som ani nevedela o kom hovorí..Potom niečo čítal o formule na nete a tam nejaký dili v okuliaroch a ja, že aké pekné pery má a Riki, že to je majster sveta. Tak toľko viem, že má majster sveta má pekné pery 😀

katika1
3. nov 2008

reni 😀 mna to baví, ale nie tak, že to musím pozerať každú druhú nedelu. Ked mám čas kuknem. No ale ma to riadne uspáva 😅 Ano má pekné pery a je mulat, alebo černoch a chodí s Nicole Scherzinger- tá čo je speváčka v Pussy cat dolls 😉
to si mala úchvatný sen 😲
baby kde sa dajú v nz opraviť topánky??? lebo tam pri bonoze majú vypísané, že nové neberú 🙄

monica25
3. nov 2008

cavte 😎
kati-ano dievcatko,take pekne kucerave ..... 😀
kati-skusim ti opysat,ale neviem ci sa mi to podarik de je dalsia oprava...v meste kde zvykavas parkovat od toho parkoviska kusok s5 v takej ulicke.................nie smerom jak ides hore do mesta...... no to som napisala.... 😅 ,ale inac neviem vysvetlit.......

katika1
3. nov 2008

tam nie je aj kuchynské štúdio? hned vedla toho parkoviska, ale smerom od mesta?

monica25
3. nov 2008

hat,neviem......ale ta kt.ja myslym je na 2 smer,dieta place....

katika1
3. nov 2008

no skúsim..snas nemyslíš to vedla bonozy tiež.. čo neberú nové

monica25
3. nov 2008

....tam v takom dvore...aj bycykle tam tusim opravuju ...........oproti tej poistovne(cez cestu)allianz je tam,???......

serafinka1
3. nov 2008

Katika Moni myslí pri židovskom kostole vo dvore 😉

serafinka1
3. nov 2008

Baby neviete mi poradiť dokedy sa dá vrátiť tovar späť do obchodu bez udania dôvodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre