• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
čo je to monkey beanies?
može mať Maxim rovnaký set ako Riško, Katika?
3. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-catrin ide tento vikend....a moj manzel v stredu rano ....do londyna za bratom....na navstevu a tiez nakupy..........
3. nov 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak keď catrin neprinesie, tak by priniesol tvoj manžel? Ide aj do Nextu?
3. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked neprinesie,poviem jemu....je to jeho oblubeny obchod :slight_smile: ,-next :wink:
3. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale catrin,donesie... :wink: aj nam minule doniesla,ked bola naposledy.......................nohavice......
vsak uvidime podla toho co napise.... :wink:
3. nov 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-dostanes hromadnu zlavu :grinning:
3. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešte čakám na súhlas od Katiky, či môže mať Maxim také isté rukavice, čiapku a šál ako Riško
3. nov 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok potom daj vediet kt.to je....ukazem to rolandovy.....,aby vedel,a dufam,ze si to aj zapameta :sweat_smile: .................a uvidime co catrin napise........
3. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa mi ckalo...a to vy ma spominate :slight_smile:

kati jasne donesiem, len mi presne hod link na to dinosaurove a monkey lebo neviem ktore myslis a este aj velkost

reni aj tebe donesiem, tiez mi hod presny link a velkost

kati, ved dojdeme niekedy kuk
3. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-prislo ti t ouz z quelle????????

ja ked som i mnapisala,ze ak nevedia kedy mi to poslu...a z bliziaocu sa zimou to budem potrebovat a ci ma decko zamrznut bla bla bla a za taku cnu aku to maly mohli ratat s velkym dopytom,mi napisali,ze moje navrhy odoslu kompetentnym ludom..........,ale aj tak mi neodpovedala na otazku,ze kedy to mienia poslat...vysvetlovala mi,ze sklady maju v nemecku....a ze eviduju moju(sestrinu)objednavku......ona to o bjednala,ja som sa namiesto nej "hadala"...
3. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes som roliho krmila v obyvacke....sedel prv na zemy potom sa postavil, stal sam bez opretia...a som sla troska dalej od neho a vystrcila lyzicku tak ,ze nedociahol a spravil 2 kroky a potom si hned sadol...,asi sa zlakol,lebo ja som zakricala na rolanda seniora...a nemala som....,ale sa tesim,dufam,ze coskoro sa rozbehne.....uz najblizsie budem ticho,,, :zipper_mouth:
3. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni pod sa kochat :grinning: do albumu
3. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, to je super, vsak uvidis ze ochvilu bude lietat po byte :wink:
3. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz viem ktore si myslela kati, tie monkey som aj ja vybrala, uvidim, ktore mi padne do oka :sweat_smile:
3. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin-ja uz som s apokochala,krasne fotky..........

roli bol zas hore....dala som mu nurofen no neviem....uvidime,ale nevyzera to na noc plny spanku...,v kuse je hore a nie ze place,ale zo sna "za reve"tak jak keby zakrical prv taky vykrik a potom strasny plac..... :pensive:

no dufam,uz sa na to strasne tesim ked bude chodit :grinning:
3. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto moje druhe baby mi lieta po bruchu,ze chvilkami si myslym,ze stadial vyskoci ...to roli bol taky lenivec....ledva ledva sa obcas tak trolilinka pohol...za to tento "riadi jak besny" :grinning:
3. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobru noc...idem si lahnut..... :slight_smile:
3. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj brian zvykol tak zo sna najprv zakricat a potom starsny rev. ale aj teraz niekedy zvykne... vcera mi prespal celu noc iba raz pil cajik.a vecer ani mlieko nevypil a ani rano nechcel. :sweat_smile:
a dnes tiez nechcel mlieko ani za svet, ale zato caj vypil celu flasku.... :grinning: :grinning:

no to druhe bude asi poriadne zive, ked sa narodi :grinning: aj brianko bol taky ked bol v brusku, stale sa hmyril :grinning:
uz ste vybrali meno? a vo stvrtok dones roliho ak ho nedas svokre, aby si sa s nim nemusela teperit.. len mi daj v stredu vediet a dohodneme sa ci dojdem prenho alebo co
dobru moni, idem aj ja
čaute.. catrin hodím večer linky :sunglasses: a velkosť neviem.. niečo vačšie ako briankovi :sweat_smile:
reni dám oficiálny súhlas, kedže mi tým potvrdzuješ moj dobrý vkus :grinning:
inak Riško bol v brušku taký akurát.. a podla mna aj teraz je
dnes som šla do školy 6.30 z domu a dieťa spalo do 8..3O :angry: :angry: :angry: nech sa tatinko vyspinká :angry: :angry: :angry:
4. nov 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem ktore si mislela...tak vsetky tri chces?
4. nov 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze, ze myslela s makkym i... :sweat_smile: to som ako mohla... :sweat_smile:
4. nov 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko
catrin, super fotky! Aj chcem, aby také Maxim mal! Ale kedy a ako to zorganizovať to neviem :unamused: Ako dlho mu trvalo urobiť nafotené fotky? robí z fotiek napr. puzzle alebo iné niečo?

kati, ani nehovor, my spíme s Maxom dennodenne do pol 10tej!!! Riki je už dááávno dááávno v práci, na raňajky zvykne prísť okolo pol deviatej a my sme ešte v posteli :sweat_smile:

catrin, ja chcem tento set vo veľkosti 1-2 roky
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=G44&p=450&s=3&n=Children&pid=414-870&exclude=00U00
tieto čiapky vo veľkosti 1-2
http://www.next.co.uk/shot.asp?b=X42&p=2656&s=8&n=Children&pid=409-703&exclude=00U00
díky :wink:
4. nov 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, vkus máš dobrý :sunglasses:
4. nov 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes mi prišla tá termobunda a nohavice, ktoré ste objednávali v quelle a Maxovi je to malé :frowning2: Bol v tom ako špekačka :unamused:

kati, moni, vy ste akú veľkosť objednávali?
4. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, ok dufam ze budu mat cislo. a skusim porovnat aku ma brian hlavu a tak, lebo jemu je tento styl maly vo velkosti 12-18mes. vzadu mu trci von pol hlavy....

musis sa ist objednat na fotenie, spravi ti cd {my mame okolo 250zaberov} a ty si doma vyberies ktore chces vyvolat... jedna foto je 50sk {10x15} a 100sk {13x18} :rolling_eyes: :wink: a hotove to bude do 2 tyzdnov, mozno aj skor
4. nov 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte.... :sunglasses:
reni-86/92.....ty???
4. nov 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav moni
4. nov 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trapim sa tu uz 2dni s fotkami do happyfota, neviem to preniest z asistenta, stale sa mi to vymaze... asi som krepa :grinning:
4. nov 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav catrin :slight_smile:

rolanda som uz zbalila zajtra odchadza rano... :slight_smile:
diky za ponuku,ze postrazis roliho,ale je to moc skoro,musim aj na krv......zoberem ho zo sebou on chudacik je rano hore len to bude taky sok pre neho,ze s ahned oblecieme a pojdeme prec,,,,bez toho aby sa zahral,bez ranajok...,ale vydrzi jeden den...nakrmim ho u dr..... :sweat_smile:

ale vyuzijem inokedy tvoju ponuku....majd ked pojdem do nemocky na ultraz.al.neskorsie k dr.al na vianocne nakupy :grinning:
4. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok