• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
Monica, neviem, kde si ma videla? Kedy? Bola som v meste s kamoskou okolo tretej. :wink:
5. nov 2008 o 10:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-asi si ho fakt zoberiem zajtra,nemusis tak skoro vstat....majd niekedy inokedy :wink:
5. nov 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :sunglasses: boli sme u dr a ideme na alergologiu, lebo to vraj nie je normálne, že má tolko soplíkov aj po atb :rolling_eyes: infekčný nie je, takže može medyi deti, ale noci sú katastrofa.. dusí sa a túto noc plakal každých 5min!!! :rolling_eyes:
idem robiť cviká, nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ta asi tak pred stvrtou videla.....ja som sla smerom od slov.sporitelne dole a ty hore do mesta.....bledomodry kocik.................
5. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves kati-chudacik....dufam,ze nic vazneho nezistia a konecne mu pomozu..................drzim palce
ku kt.alergologicke???
5. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni rolimu neviem, ale riškovi bude tá velkosť dobrá
ak nám to teda nepríde v marci :rolling_eyes:
moni kedy príde v piatok mamina? nedojdete ku nám? :slight_smile:
5. nov 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moze byt, Monika, mame bledomodry kocik a bola som s kamoskou, ta ma tiez nejaky svetly bielo-modry peg perego. A ja som ta vobec nevidela. :frowning2:

Chuda Risko, zubky ho este tiez trapia?
5. nov 2008 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no risko,je atlet a roli je taka jaternicka mala :grinning:
mamina,az po robote,s vlakom.... navecer tak ratam okolo 6,ak neskonci skorsie....doobeda by som xcela ist nakupit do tesca...poprosim svokra nech nas zobere,dnes a zajtra robi,cez vikend ma volno....a mohli by sme prist dakedy medzi tym,ja to skusim dohodnut dnes al.zajtra s mamou kedy by asi prisla a potom dam vediet...... :slight_smile:aspon na chvilku by sme dobehli s busom :grinning: totizto,zas som nesla na vodicak a aj teraz nam tu auto stoji pred bytom :angry: sa uz hnevam za to sama na seba,z eto stale odkladam
5. nov 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina-a ze som taka vsimava kamoska ma taky sedy al.bezovy kocik neviem a ty si mala sedy kabat???? :grinning:
5. nov 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do sprchy :grinning:
5. nov 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Taky nejaky, bezovo-bledomodry? Je vzorovany, karovany a ano, mala som sedy kabat. :grinning:
5. nov 2008 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku kolejákovej, ale neviem sa jej už 2hodiny dovolať :rolling_eyes:
deini hej aj zúbky, lebo slintá a plače, ked do niečoho zahryzne
ale to je teraz najmenej oproti tomu duseniu.. a ma štve, že to vyzvracia, ked niečo spapa.. ale hlavne večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dala nám druhé lieky, takže by mali zabrať vraj rýchlo
5. nov 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kolejakova je vraj sympaticka, ale nie je uz na materskej?
5. nov 2008 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt? :confused:
5. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-aj my knej chodime...je zlata,ale neviem ti tiez povedat ci uz je s5....,my ked sme boli naposledy tak ju zastupovala ina dr.tiez mila v jej ordinacii..............a ideme najblizsie az v jan
5. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, ci Klaudi k nej nechodi alebo o nej nevie viac, skus sa jej opytat.
5. nov 2008 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-ale niekto ju bude zastupovat v jej ordinacii, skusim to zistit :wink:
ideme do obchodu tak zatial s amajte... :slight_smile:
5. nov 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na matersku slla este v jun.al.v jul.uz cez leto tam nebola....ked sme my boli...,ako som pisala...no idem dieta nedockave v kociku :grinning:
cavte :sunglasses:
5. nov 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute
Kati, tak dúfam, že Riškovi konečne pomôžu! To je hrozné, že sa také malé dieťa tak trápi :pensive: Ja na vás stále myslím, aj včera večer,keď som ťa tu nevidela, tak asi si bola pri Riškovi :pensive:
5. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simona, spýtam sa tej mamičky, ktorá varí odvar z vločiek, že ako na to a dám ti vedieť
čo sa týka toho kojenia, tak ja kojím z oboch, nemala som nikdy problém, že by malý nechce piť z druhého, ale môže to byť preto lebo je už veľmi plný a ide mu to potom ťažšie, tu o tom píšu mamičky
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=56011&vGroupOffset=80
http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=48397&vGroupOffset=1560
5. nov 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aj ja som z okresu KN :slight_smile:
aké staré máš dieťa?
5. nov 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafinka1 toi fakt :confused: a ako to ze ta nepoznam vsak ja poznam skoro celu dedinu ale ani ja nepochadzam odtialto.....asi ani ty co??????????inac aj klaudia sa sem pristahovala :slight_smile: zajtra dojdu aj s rodinkou uz konecne :sweat_smile: tak sa majte utekam lebo rebus sa mi budi papa
5. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby za rady, ten odvar vyskusam... a to pitie ma potesilo, lebo matko pit z flase nechce, proste sa s nou len hra, hryzie dudlik... a ak to nezaberie, tak vyskusame tie probiotika ako pise ericica... hadam sa to zlepsi.
Inak, Klaudi tu minule pisala, ze ma videla v DMke - ano boli sme tam vtedy... kupovala som matkovi kasicku - davam mu ju na noc, aby lepsie buval...
5. nov 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, lepiaca paska... to by som zinfarktovala, vsak to je brutus nebezpecne... este ze mu to buchnatovanie zabralo. Na taketo veci to ani nemusi... z toho mam najvacsi strach... :confused:
5. nov 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi mas rp...

moni, mama ide o pol 7 uz k dr. no skoda.. tak aspon nabuduce ho dones... alebo mozte prist aj doobeda ak chces... :slight_smile:
5. nov 2008 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:
cat-najblizsie vyuzijem tvoju ponuku...,neva aj tak to je priskoro... :wink:

kati-dovolala si sa....???ak nie ja ti mozem zajtra pozriet,co ma vylepene na dverach....idem rano k dr.a mam ju beztak po ceste ...ordinaciu ma hned tu pri semaforoch oproti zmrzke...vedla babyshopu,dole je lekaren a potom by som ti dala vediet
5. nov 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati nevies kde sa daju kupit take krabice ake si mala z ikee tu v zamkoch????potrebovala by som ich kupit par na pobalenie veci kt.nam zavadzaju v byte..........
5. nov 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkati-a volala som s mamou...zajtra jej idem vlak pozriet....tak zajtra ti dam vecer vediet kedy pride :wink:
5. nov 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,nechodíte náhodou niektorá na brušné tance?
5. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf, ja nie a ani som nevedela, že v NZ také niečo je :confused: Ale super nápad, by som hneď išla, keby to bolo tu u nás :slight_smile:
5. nov 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok