Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
5. nov 2008

pozerate modre z neba???

monica25
5. nov 2008

predchvilou som nevedela pridta prispevok na kona....ale uz to ide.... 😎
reni ty si odkila objednala tu termobundu z nohavicami ze ti to prislo tak skoro???

renika
5. nov 2008

moni z mmb, prišlo to 5 dní na to ako som to objednala 🙂

monica25
5. nov 2008

ja ,ze s quelle ...my to budeme mat koncom zimy asi.... 😠 a beztak to asi bude malinke...a kym sa to zas vymeni.... ☹

dnes roli spadol...si pokusal peru...tiekla mu krv strasne plakal...rucicku mal v pusinke a prisla som k nemu mi ju ukazoval...,ked spadol akurat som bola v kupelke a on na chvilu sam v obyvacke....

a uz obcas spravi 1-max.2 kroky sam....tak robime pokroki sa tesim 🙂

deina
5. nov 2008

Toto je haluz: http://www.acapela-group.com/Greetings/Fish-1-5... 🙂

Jej, parada, zachvilku sa rozbehne aj sam. 😅 On je uz asi opatrnejsi, rozumnejsi, vie, ze sa moze udriet, tak si rozmysli, ci sa pusti a spadne alebo to bude skusat aj nadalej.

monica25
5. nov 2008

deina-tak to bola haluz,super 😀 😀 😀
no opatrnejsi,ale aj tak sa obcas pobucha...zo zaciatk upadal udieral sa a potom sa nejak naucil padnut na zadok....a nebuchnut si hlavicku....aj teraz ke dpada dozadu vetsinou skoro vzdy si hlavicku uz nakloni dopredu....ja by som sa taaaaaaaaaaakkkkkkkkkkk teeeeeeessssssiiiiiiiiiiilllllllllaaaaaaaaaaaaaa kebyze zacne chodit,al euz robi pokroky a to ma tiez tesi a vellllllllmiiiiiiiii 😀

monica25
5. nov 2008

idem baby spat rano vstavame...okolo 7.30 najneskor musim vyrazit do poradne aj s malym...idem aj na krv...svokra je doma a sa ma spytala:beries aj maleho zo sebou????ja ze asi hej...vsak ta aspon skorsie zoberie,bola odpoved a nie,ze vsak ho nechaj dom,ja ho postrazim...a to byva cez cestu a ma volno do prace zajtra nejde...,ale uz skoda reci o nej.........

dobrunoc a posluchajte vase deticky 🙂

troska sa bojim sme sami doma.... ☹ vsetko vypnem a to tu v panelaku sa vsetko ozyva 😔

deina
5. nov 2008

Ved to je super, parada, a aj to, ze vie padat, nas nevie. Furt pada dozadu, pusti sa a bum, nastastie vacsinou skonci na koberci, ale uz dopadol aj na roh komody... 😖 Ja neviem, co sa stale hore liepa, ked ma take este labilne nozky.

deina
5. nov 2008

Dobru noc, Moni. 🙂

Este toto: http://www.acapela-group.com/Greetings/Fish-1-4... 😉 😅

monica25
6. nov 2008

cavte 🙂

tak uz sme doma od dr.zvladli sme to v poho....bbay je v poriadku aj ja...takze super 🙂

deina-vystihla si to spravne 😉

renika
6. nov 2008

ahojte
moni, super, že je všetko v poriadku 🙂 Robil ti aj uzv, či nie?
aha, tu je tabuľka novembroviek, adrioska včera porodila.Tak gratulujeme k Matúškovi a nech ste zdraví 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

renika
6. nov 2008

kati, ako je Riškovi? Je to lepšie? Ani včera si tu nebola 😔

monica25
6. nov 2008

cavte...reni dnes nie...prd asi 2 -ma tyz.som bola na uzv.odbery mi robil...a roli tam trhal sestricke nohavice 😀

kati-ako sa mate???risiakovy je dufam uz lepsie,poobede ti pozrem dr.(alergoloicku)

no,ako vzdy roli spi a idem aj ja ...tak sa majte a pekny den..vonku je zas tak krasne 🙂

katika1
6. nov 2008

čaute 😎 moni teraz som sa dovolala, vybavila som prednostný termín na 14teho Nov 😎
sa teším že anjelik je ok 😵
Rišiakovi nie je lepšie, ale večer som mu dala pod matrac vankúš a tak mu tak nezatekalo do hrdielka 😉
včera som dostala darček.. oneill košelu.. je krásna, ale blbý strih, proste taká volná a ja také nenosím a ešte bola aj Lko
tak som šla dnes ju vymeniť za mko.. došla som domov a zistila som, že aj tá je volná a taká proste nesedí mi, čo ma mrzí, lebo je prekrásna
a teraz sa tam hanbím ísť ju znovu meniť, ale zas za tie nekrestanské peniaze, aby mi v skrini prachom zapadala.. 😔
volala som rišovi nech ide so mnou, lebo sa hanbím 😀

tinusi
6. nov 2008

Ahojky, moni pri tebe by si clovek normalne ani nevsimol, ze si tehotna... kebyze to neviem, tak dnes si bola uplne ze nenapadka...
Ozaj, nas krpec spava stale s tvarou zaborenou do vankusa alebo niecoho. Ja mu teda vankus nedavam, ale ked je v postielke, tak si tvar zabori do hniezda, a ked spi s nami, tak nad hlavami ma nasa postel taky vankus a on sa tam vkuse pritlaci, spi na boku a ksicht v tom vankusi... ja o neho aj bojim, ci dycha... ale normalne si to vyzaduje! 😠 - to mi napadlo, ked som citala, ze Katika dala Riskovi vankus pod matrac...

renika
6. nov 2008

Kati a darček akože k čomu?? Ozaj, sušičku si už vyskúšala? Som rozmýšľala, že napíšem Ježiškovi 🙂
že prednostný termín na 14teho 😲 A dovtedy čo? Mali vás zobrať hneď zajtra! Ale to asi nejde, čo 😒

deina, tá ryba je super, už som ju poznala, raz mi prišla taká pohľadnica. Je to milé 🙂

monica25
6. nov 2008

cavte 😎

tinusi diky 😎 moc sa to neda vydiet..aj roli lubi tak spinkat,,,,celu tvar si zabory do vankusa.....raz som ho dokonca nasla pod mojim vankusom si tam strcil hlavicku,riadny strach som mala ci dycha.......ale podla mna oni musia vediet dychat,aj ked si neviem predstavit ako,ke dmaju celu hlavu ztvarou dole vo vankusy 😅

kati-ides na mojej sestry narodky k dr. 😉 risiak je krasny 😀 ,uz som ho davno nevidela...dnes pootm jak sme odisli z mesta,sme sli za svokrom do prace...,zajtra nas zobere na nakupy do tesca,nic nemame v chladnicke....vecer mi pride mama,ale vlak som nezistila informacie zatvaraju o 5....tak zajtra tam skocime....roli spapal cely parok ,kusok chleba a trojuholnik syra k tomu.... 😲
a taky je dobrunky 😀 klop klop si zaklopem ,,,tu sa hra pri mne....za chvilku ho okupem a sup sup do postele 🙂
no idem vecer sem este kuk 😉

monica25
6. nov 2008

cat-aj ja by som xcela jeden set ciapok.... 🤐 roland je v london,ale on na to zabudol kt.xceme..........uz kupil ale ine v h&m,ale mne sa lubili tie 2 z next....
ak ti to vyjde a nezabudnes tak tie"obycajne"pasikave....modra a bezova je v jednom sete...za 4 libre al.za 6...som si neni ista...pozrem sa...ak by sme ta mohli poprosit........... 🙂

katika1
6. nov 2008

čaves.. reni k výročiu 😀 tak mám nové botasky 😀 vymenila som tú košelu za ne 😅
tinus aj riško spáva s tvrou zaborenou vo vankúši a nohy má pod sebou a ritku vypučenú, takže spí ako islamský modliaci 😅
reni vyskúšala a skoro každý den skúšam.. a dakujem bohu že také niečo vymyslel 😀 NIČ nemusím žehliť 😵 😵 😵
aj roli je podarený a stále mudrejší.. posobí tak inak už, tak vyspelejšie 😀

a moj malý anjelik maximuško bude mať narodky 😵 čo by potreboval??? 😎

tinusi
6. nov 2008

Moni, ved si pozri vlaky na nete... alebo chces ine info??? 😕
Katus, to s tym islamskym modliacim sa je dobre... musi byt podareny... 😀 😀
Inak Matko dnes testoval Briankovu autosedacku - sedel tam ako pat penazi... 😅

monica25
6. nov 2008

tinusi-diky to ma ani nenapadlo,ja blondina 😅

katika1
6. nov 2008

monica ja som ešte vačšia blondína..napadlo ma, že ti poviem, že kukni na nete, ale potom som si povedala, že možno nemáš net 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak kukni www.cp.sk 😉

monica25
6. nov 2008

katika- 😀 😀 😀

monica25
6. nov 2008

18.12-jej to ide 😉 dik,19.20 je tu...osobak........

tinusi
6. nov 2008

Baby, vy ste dobre... 😀 😀 😀 😀

tinusi
6. nov 2008

Inak, uvazovala som nad blond melirom, ale teraz neviem, neviem... 😀 😀 😀 😀 😀

monica25
6. nov 2008

michal sa neozenil 😀

tinusi
6. nov 2008

To je super, dufam, ze sa vrati k Lucii...

monica25
6. nov 2008

vdeli ste uz film neverna???co pojde teraz???je to celkom dobre 🙂

monica25
6. nov 2008

tinusi-aj ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre