• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

9. septembra 2017 
nemam rada celkovo hilmerovu...ako herecku je mi taka nesimpaticka :sweat_smile:

tinusi-skus,blond melir,co to spravi.......... :grinning:
6. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-kde si???oslavujes vyrocie :grinning: neschudla si???zdala si sa mi chudsia ako predtym.... :wink:
6. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pribrala kilo :grinning:
6. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ho uz videla - teda ten film... musim prinutit muza, aby si to kukol...mozno bude streda... :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni v 33tt som bola ja ako taka velryba... a ludia vedeli uz z kilometra, ze som tehotna...
Inak, blond melir som uz mala... bolo to fain... ale ja uz som mala na hlave vselico... :grinning:
6. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty aj katika-mate stredu........ :grinning: hm hm a ja tak sama n a gauci si pozeram nevernu....manzel pride az v ned.
6. nov 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez to spravilo stebou(farba)take "zazraky"ako somnou a s katikou :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati0dufam,ze si sa neurazila :wink:
Ohooo ja este nemam... a mozno ani nebudem mat... lebo muzik je zatial u susedy na cigarete... :rolling_eyes: :grinning: esteze suseda ma sto rokov .... ale zasa, nema zuby... to by mohla byt jej vyhoda ... :grinning: :grinning: :grinning:
tinusi- :grinning: no obcas zuby zavadzaju :grinning:
6. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam suseda,mladeho slobodneho.... :sweat_smile:
6. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noooo... blond urobil zazraky....vydala som sa... ale nie... :wink:
6. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmm, to znie lakavo... a pekneho? Lebo mna dnes dal pozdravovat mlady a slobodny sused u svokry, ale vyzera ako skaza titanicu... :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj ma nzel sa ozenil,ked si nasiel blondinu...tvrdi,ze som jehho prva blond baba v zivote....a stalo sa mu to osudnym :grinning:
6. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no-celkom fesny nie je na zahodenie :slight_smile:
6. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaa, chlapi su na blondinky... tvrdia, ze nie, ale predhod im blondinu v bielych gatach a uvidis to slintanie....
6. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinusi- :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ty sa teda mas... fesny sused... ja tu mam len samych divnych... alebo starych... alebo malych...
6. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a roland ho"nema rad",ziarli,lebo zevraj ma bali ...podla neho uz len slobodny bezdetny fesak bude xciet mamicku s dvomi detmi na krku
6. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ma pekny zadok :zipper_mouth: ,sused
6. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni neurazila ti šibe.. si to napravila tým, že som chudšia :grinning: ale nie neschudla :pensive:
mna najviac pobavila renika ked si myslela, že som origoš blondína :grinning:
aj ja chcem fešného suseda :dizzy_face:
no ale inak mali sme tu dalšieho fešiho okrem krbara... chlapík čo nám montoval alarm :dizzy_face: no riadny feši :dizzy_face:
a ked prišiel nepočula som ho a on že halóooo a ja riškovi, že ahah tatinko prišiel :grinning: :grinning: :grinning: chlapík vystrašene kukal :grinning:
a film neverná mama velmi rada, len ten koniec :pensive:
6. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na koniec sa uz nepametam...,videla som ho davno....
6. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem vyskušať dažd dnes nam ho namontovali :sunglasses:
6. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ale vyzeras chudsia.......... :wink:
kati-ze tatinko prisiel...,chlap vam pride alarm montovat a ty mu hnd xces decko zavesit na krk :grinning:
6. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vratis sa este??? :slight_smile:
6. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...
moni, viem ktore myslis asi, to su 2 ciapky spolu,ze? ale tie nie su zimne, to nevadi? to su take prechodne al.jarne
6. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati... chcem sa spytat, ci sa nam neviem niekto prist pozriet na dvere balkonove, neda sa mi zatvorit klucka poriadne, to som ti uz tusim aj spominala. vies sa prosim ta spytat risa?dik
6. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva....ak nezabudnes doneses nam please take vetsie na roliho ...ked na jar mozu byt aj na 4-5 rocneho....on ma taku vetsiu hlavicku :pensive: po tatovy :sweat_smile:
6. nov 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne donesiem, hned si to pisem, lebo mam toho viacej co mam doniest.... uvidim podla velkosti :wink:
6. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz bol na nakupoch? ja sa tak neviem dockat na tie shopy... len letiet sa mi nechce, to cakanie, 2,5hod.sediet, no neznasam to
6. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok