Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
6. nov 2008

nemam rada celkovo hilmerovu...ako herecku je mi taka nesimpaticka 😅

tinusi-skus,blond melir,co to spravi.......... 😀

monica25
6. nov 2008

kati-kde si???oslavujes vyrocie 😀 neschudla si???zdala si sa mi chudsia ako predtym.... 😉

monica25
6. nov 2008

ja som pribrala kilo 😀

tinusi
6. nov 2008

Ja som ho uz videla - teda ten film... musim prinutit muza, aby si to kukol...mozno bude streda... 😀 😀 😀

tinusi
6. nov 2008

Moni v 33tt som bola ja ako taka velryba... a ludia vedeli uz z kilometra, ze som tehotna...
Inak, blond melir som uz mala... bolo to fain... ale ja uz som mala na hlave vselico... 😀

monica25
6. nov 2008

aj ty aj katika-mate stredu........ 😀 hm hm a ja tak sama n a gauci si pozeram nevernu....manzel pride az v ned.

monica25
6. nov 2008

a tiez to spravilo stebou(farba)take "zazraky"ako somnou a s katikou 😀 😀 😀

monica25
6. nov 2008

kati0dufam,ze si sa neurazila 😉

tinusi
6. nov 2008

Ohooo ja este nemam... a mozno ani nebudem mat... lebo muzik je zatial u susedy na cigarete... 🙄 😀 esteze suseda ma sto rokov .... ale zasa, nema zuby... to by mohla byt jej vyhoda ... 😀 😀 😀

monica25
6. nov 2008

tinusi- 😀 no obcas zuby zavadzaju 😀

monica25
6. nov 2008

ja mam suseda,mladeho slobodneho.... 😅

tinusi
6. nov 2008

Noooo... blond urobil zazraky....vydala som sa... ale nie... 😉

tinusi
6. nov 2008

Hmm, to znie lakavo... a pekneho? Lebo mna dnes dal pozdravovat mlady a slobodny sused u svokry, ale vyzera ako skaza titanicu... 😀 😀 😀

monica25
6. nov 2008

aj moj ma nzel sa ozenil,ked si nasiel blondinu...tvrdi,ze som jehho prva blond baba v zivote....a stalo sa mu to osudnym 😀

monica25
6. nov 2008

no-celkom fesny nie je na zahodenie 🙂

tinusi
6. nov 2008

Aaaa, chlapi su na blondinky... tvrdia, ze nie, ale predhod im blondinu v bielych gatach a uvidis to slintanie....

monica25
6. nov 2008

tinusi- 😀 😀 😀

tinusi
6. nov 2008

Tak ty sa teda mas... fesny sused... ja tu mam len samych divnych... alebo starych... alebo malych...

monica25
6. nov 2008

no a roland ho"nema rad",ziarli,lebo zevraj ma bali ...podla neho uz len slobodny bezdetny fesak bude xciet mamicku s dvomi detmi na krku

monica25
6. nov 2008

a ma pekny zadok 🤐 ,sused

katika1
6. nov 2008

moni neurazila ti šibe.. si to napravila tým, že som chudšia 😀 ale nie neschudla 😔
mna najviac pobavila renika ked si myslela, že som origoš blondína 😀
aj ja chcem fešného suseda 😵
no ale inak mali sme tu dalšieho fešiho okrem krbara... chlapík čo nám montoval alarm 😵 no riadny feši 😵
a ked prišiel nepočula som ho a on že halóooo a ja riškovi, že ahah tatinko prišiel 😀 😀 😀 chlapík vystrašene kukal 😀
a film neverná mama velmi rada, len ten koniec 😔

monica25
6. nov 2008

na koniec sa uz nepametam...,videla som ho davno....

katika1
6. nov 2008

idem vyskušať dažd dnes nam ho namontovali 😎

monica25
6. nov 2008

...ale vyzeras chudsia.......... 😉
kati-ze tatinko prisiel...,chlap vam pride alarm montovat a ty mu hnd xces decko zavesit na krk 😀

monica25
6. nov 2008

a vratis sa este??? 🙂

catrin23
6. nov 2008

caute...
moni, viem ktore myslis asi, to su 2 ciapky spolu,ze? ale tie nie su zimne, to nevadi? to su take prechodne al.jarne

catrin23
6. nov 2008

kati... chcem sa spytat, ci sa nam neviem niekto prist pozriet na dvere balkonove, neda sa mi zatvorit klucka poriadne, to som ti uz tusim aj spominala. vies sa prosim ta spytat risa?dik

monica25
6. nov 2008

neva....ak nezabudnes doneses nam please take vetsie na roliho ...ked na jar mozu byt aj na 4-5 rocneho....on ma taku vetsiu hlavicku 😔 po tatovy 😅

catrin23
6. nov 2008

no jasne donesiem, hned si to pisem, lebo mam toho viacej co mam doniest.... uvidim podla velkosti 😉

catrin23
6. nov 2008

a uz bol na nakupoch? ja sa tak neviem dockat na tie shopy... len letiet sa mi nechce, to cakanie, 2,5hod.sediet, no neznasam to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre