Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
10. nov 2008

catrin, ďakujem, že si priniesla čiapky, škoda, že nemali tú súpravu ☹ Zajtra nebudem v NZ, ale v stredu pôjdem do Tesca, tak povedz, kde si môžem čiapky vyzdvihnúť, čo máš najbližšie alebo kde bývaš? Ako to tebe vyhovuje, ja sa prispôsobím aj kedy aj kde

deina, to je zlé, že Miško sa púšťa. Tie pády si ani nechcem predstaviť 😖 Maxim sa tiež na všetko liepal, postavil sa pri všetkom možnom aj nemožnom, ale nikdy sa nepustil, vždy zišiel na riťku pekne dole a sadol si. Až keď sám vedel stáť, až potom sa pustil.

monica25
10. nov 2008

cat-tak som dostala,parfem-calvin klein-euphoria,tricko pulover a teplakovu supravu a cokolady catburry mnam uz som ich vsetky skoro zjedla........
rni-aj roli tak pada na zadok al.na kolena 🙂
deina-sestra musi za svojim mensim synom stale stat aj on pada "hlava nehlava"vzdy sa obucha 😔

monica25
10. nov 2008

cat-a debenhause poznam 😀 tam maju krasne veci,ale drahe 😅 .....v podstate tiez roland kupil este nejake body pre roliho,ciapky,ponozky a pulover taky elegantnejsi...to co potreboval,len nezohnal nejake pekne svetriky asi sa mu uz nexcelo chodit,,,ani mikiny......nic ine som pre neho nexcela..........pulovriky ma a aj nohavicce........len tie mikiny, svetriky ma seru ze ich nezohnal
a aj pre baby..............to co som napisala.....a dovliekovl velkeho scooby doo plisaka 😀

tinusi
10. nov 2008

Baby, vy sa mate... tolko darcekov, co su uz vianoce??? 😉
My sme tiez nieco dostali... svokra bola v Polsku a doniesla malemu taku suprovu ciapku a salik... som sa potesila. A tiez bodynka a pancuchy.
Inak, v nedelu sme Matka dali prvy krat do choditka. Najskor sa mu tam vobec nepacilo, kukal odtial, ze kam ste ma to dali... ale potom som mu vyzula topanky a behal ako divoch. On je zvyknuty chodit za ruky a tak sa v choditku postavi, rukami sa zachyti na kraji a rozbehne sa ako opreteky... normalne sa bojim, ze sa niekde vysype... ale dlho tam nevydrzi, lebo mu zakazujem vsetko, co sa mu paci (zmolik listy na kvetoch, otvarach zasuvky, liezt pod stol, lebo sa akurat udiera hlavickou do neho...).
Kati, tolko deti,,,,, 😵 😵 😵 Moja sesternica ma tiez take rozdiely medzi detmi 4, 5 a 6. Ona mala po 15 mesiacoch druhe a potom po 15 mesiacoch dalsie. Ale po tretom porode uz bola taka vycerpana, ze sa jej prudko oslabila imunita, puchli jej ruky a tak...

deina
11. nov 2008

Zevraj deti, ktore sa posadili tak, ze z lahu, nepadaju, ale idu pekne na zadok a sadnu si (zo statia). Ale deti, ktore si sadaju z inej polohy ako z lahu (napr zo styroch), padaju takto ako Misko - neviem, mozno na tom nieco bude, ale snad sa nauci padat normalne. 😕 Idem mu dnes asi kupit topanky, aj ked som povodne este nechcela, lenze on je schopny cely den len stat a tak sa hrat (s hrackami na stole). Choditko mu kupovat nebudem, to nam neurologicka zakazala, takze za nim budem nadalej len stat a chytat ho. 😝 😅

renika
11. nov 2008

čauko
Deina, no nezostáva ti nič iné, len byť stále v strehu a dávať veľký pozor na neho. Ja som si myslela, že pády, čo pády, koľko ich ešte bude..ale odkedy som v ordinácii videla, že z pádu môže byť epilepsia 😲 😖 Neviem či je to pravda, ale dávam veľký veľký pozor!
Včera už prešiel sám pol izby a veľmi sa tešil, začal tlieskať počas chôdze a musel si sadnúť, inak by spadol. Aj dnes už išiel sám a víska píska pri tom tak sa teší, že ide 😀 Keď už cíti, že stráca rovnováhu, tak si sadne na zadok

monica25
11. nov 2008

cavte- 😎

reni-aj ja sa vytesujem...presne to j roli...,sic eje starsy,ale teraz zacina robit svoje prve kroky sam...aj mne prsiel polku izby vcera a dnes sa mu podarilo zo spalne do obyvacky a tiez ked strati rovnovahu padne,ale na kolena...
take to je zlate 😀 ,nie ten pad ta jeho chodza,este tak neisto....zlato male....
reni- aj maximko vam urcite co nevidiet bude behat sam 😀

renika
11. nov 2008

moni, hej chodia ako tučniaci, z jednej strany na druhú sa kymácajú 🙂
aha, toto sme boli včera vonku 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

monica25
11. nov 2008

reni-maximko je krraaaaaaaaassssssssssnyyyyyyyyyy, 😀

aj roli sa kimaca z jedenk strany na druhu 🙂

tinusi
11. nov 2008

Deina, to choditko nie je ziadna vyhra... ja musim aj za choditkom stat a davat pozor, lebo maly sa rozbehne ako divy a uz len cakam, ze sa prevrati... myslela som si, ze ako si oddychnem, ale figu borovu, lebo v choditku je strasne rychly, ani za nim nestiham chodit a vsetko po nom zbierat. Normalne je lepsie byt pri nom a hrat sa s nim... aj tak, ked je v choditku nic neurobim, lebo akonahle pozriem inam uz mam stresy, ci maly medzitym nespadne... 😒

tinusi
11. nov 2008

Reni ta fotka nema chybu, Max tam vyzera ako taky huncutik... 😵 😵 😵

deina
11. nov 2008

Maximko je uzasny, strasne zlaty. A fakt ako Riskov brat. 😕 🙂

No maly mi uz parkrat padol, nastastie aspon na koberec, ale dnes vobec, uz sa ucim reagovat rychlo. 😀 Aj topanky som mu kupila, cudoval sa, najprv mu neslo postavit sa s nimi, ale uz sa to naucil. Len nemali velkost 18 take, ake som chcela, musim este niekde pokukat... Myslela som si, ze sa nezacne skor stavat na nohy ako rocny a viac, kedze je predcasny, no ale nevadi, som rada, ze je sikovny.

Ale dnes som mu pustila dvd s babysigns (znakovanie, uz vie ukazat svetlo) a strasne sa tomu tesil, nahlas sa rehotal, kopal nozickami, no sranda, ta hudba sa mu velmi pacila.

jaja4
11. nov 2008

Ahojte!
Katka, neboooj, nie sú všetky manželstvá na pokraji krachu...moji rodičia túto nedeľu oslávili 40-te výročie svadby! 😀
Tak len smelo do toho...už by som šla na dáku dobrú svadbičku... 😎

catrin23
11. nov 2008

ahojte....

moni ani ja som nikde nevidela take svetriky.mali v primarku ale nelubili sa mi moc... a zateplenu mikinu, taku aku mal brian som kupila beinmu davidkovi na vianoce 😉

reni poslem ti do ip cislo, zajtra sa mi ozvi a dohodneme sa..kedy idete asi do tesca??

monica25
11. nov 2008

reni-kuk som ti do albumu,krasne pozvanky mate 😀
a maxim ma fakt take sibalske ocka, 😉

monica25
11. nov 2008

deina-ze surodenci 😀 kati,reni-kt.z vas chodila na zalety???????? 😀 😀 😀 😀

renika
11. nov 2008

moni, ďakujeme 🙂 Pozvánku som robila ja 😎
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

catrin, okolo 16stej budeme v NZ, zavolám ti, že kde si 😉

deina
12. nov 2008

Pekne, Reni. 😉

Nevideli ste niekde taketo klasicke topanky na snurovanie? --> http://www.rak-obuv.sk/ Pozerala som vcera v jednom obchode, ale mali len velke cisla (od 20, potrebujem 18-19 velkost)

renika
12. nov 2008

deina, ďakujem 🙂
tie topánočky neviem kde, my sme kúpili v KN
catrin, hoď mi číslo do IP, nech ti viem zavolať okolo 15stej asi
kati, je ti lepšie? A čo Riškovi?

monica25
12. nov 2008

cavte- 🙂

deina-skus v zdrav.potrebach...v nemocnici je a aj tu na autobuske.....

reni-hodim ti na nu tel.c.ja...dufam,ze neva cat.... 😉

renika
12. nov 2008

moni díky 🙂

renika
12. nov 2008

baby, neviete prečo sem už nechodí Janula? 😕

monica25
12. nov 2008

reni-nemas zac 🙂

vcera sme boli u katiky......krasne sa zabyvali,maju to tam nadherne 🙂
a risko je krasny,sikulko maly.... 🙂
idem prebalit syna,smrdi 😀

monica25
12. nov 2008

kati-nenechali sme u va snahodou roliho flasku???ak ano prinese mi ho zajtra pls....
tak zajtra,ak vam to vyjde s risiakom vas cakame po jaslickach 🙂
dufam,ze sa riso nenahneal,ze sme zdrhli akurat pred jeho prichodom domov...

cat-na bud.tyz.potom by sme prisli pozriet tie ciapky aj my niektory den...... 🙂

tinusi
12. nov 2008

Deina, tie modre s tym mackom mame doma - 17tky. 🙂 🙂 🙂 Su perfektne...
Kupila som ich na babybazar.sk - boli nove, nenosene, mamicka, co ich predavala ich kupila synovi cez net, ale boli mu male. Dala som za ne 150,- Skk.

Pozri na nete - ponukaju tam vela aj cisto novych topanociek za super ceny.

catrin23
12. nov 2008

moni, dik ze si dala cislo renike... ja som na to uplne vcera zabudla 😅 ale uz je to vybavene... v noci som sa na to zobudila ze musim poslat renike tc. 😀 😀 ale bol u mna maly davidko a s brianom tolko vyvadzali 😅 ze som sa sem nedostala... 🙂

ani janula ani lucik, nutka a koho som este zabudla? serafinka tiez len obcas... 😨
serafinka, predavas fusak?? videla som ti inz. preco ho predavas?? neni dobry? ja som malemu vybrala teraz jeden tak to uz bude mat k vianociam 😕

moni a cakame vas

catrin23
12. nov 2008

deina a u batu nemaju?? alebo v akvariu v reno obuvi

renika
12. nov 2008

tak ja som poskúšala čiapky, lebo v aute sa poriadne nedalo, však Catrin 😖 Maxim bol v Tescu super, úplne kľudne si sedel, ale po ceste bol už nervózny. Tie čiapky z Next sú ešte aj trochu veľké, tak aj na jar mu určite budú dobré a od Catrin tak tie sú akurát dobré 🙂

ani Katika sem už nechodí 😠

catrin23
12. nov 2008

reni kuk do albumu, v catrin23 je to modre tricko. a v brianko 2. je ta biela ciapka 😀 to mal len doma vonku tusim ani raz
a zajtra hodim to nove tricko, musim to pofotit 😉

renika
12. nov 2008

tam kde má bielu čiapku, tak čo má obuté tie nike topánočky, tak presne také má aj Maxim a kupovala som ich, keď som sa stretla v aquáriu s Katikou a ešte mi hovorila, že aj vy máte také. Ale to bolo dáááááávno 🙂
modré tričko je veľmi pekné! Brian je v ňom malý frajer 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre