• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
moni ozaj už 5 :grinning: aj v augustovkách máme tehulku som dnes zistila.. to je milé :dizzy_face:
na neho sa lepí všetko teraz :confounded: ale už len december v jasličkách a celý januar bude so mnou a vo fenruari sa pokúsim nájsť niekoho kto s ním bude...
inak ak náhodou poznáte mamičku na materskej, alebo nejakú pani, alebo niekoho, kto by chcel opatrovať dieťatko dajte vedieť :sunglasses:
12. nov 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-ja opatrim aj tvoje dieta :grinning: budem ich mat od jan.malo :grinning:
12. nov 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katy super hotel, krasna je aj izba... uzite si vikend :wink: kde su presne tale??
moni ja netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: on má ešte teraz aj narodeniny a ani na to neviem :rolling_eyes:
kati-to tie bacile pochytA od deticiek...,mas pravdu ...raz jeden potom druhy sople,nadcha...a raz dva je chorucky :frowning2:
12. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ten gucci je dobry ja mam ruzovy damsky... ani ja neviem co. asi si on vyberia a ja kupim... a mozno obrucky kupime :sweat_smile: :confused: :wink:

kati moja byv.spoluziacka opatrovala v blave, ale byva v nz, mozem sa jej spytat ak chces
cat dík :slight_smile: neviem kde sú :grinning:
moni dobre :grinning: založ si jasle!
kati-ozaj uz tvoja kamoska ma baby????ta co bola na oslave???
12. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni este som ti chcela povedat ze nekupuj ortopedicke ani rukavicky , ja mam nove nepouzite ... minule si pisala ze este potrebujes kupit
12. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-mna nexces :angry: ja mam odporucanie az zo skotska a z london :grinning:
12. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak mozes aj brianka zobrat
12. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok....diky ja ich kupim od teba :slight_smile: pripomeniem ked pridem ciapky pozriet :wink:
no jasne ale zo 100%prirazkou :slight_smile:
cat-ok...,a bude aj hod.ang.2x do tyz. :grinning:
12. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moze byt... mam aj angl. pesnicky ale spievat musis ty, lebo iba hudba ide :grinning:
12. nov 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekt.pesnicky som este nezabudla :grinning:
12. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brian dostal od denisa auticko na dialkove take zlate, ta rozpravka barney, neviem ci to je aj tu. tak krasne to spieva... brian beha po auticko a maminka sa hra s ovladanim :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis... a poviem denovi nech este nejake donesie ale uz aj so spevom :grinning:
12. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj roland vzdy vravi,ze si hracky kupujem ja sama pre sebaa :grinning:
poznam barney-ho...to je ta fialova postavicka :sweat_smile: -ze????ak sa nemylim,tu som, to este nevydela
12. nov 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ti dinosauri ci co su to... take to je zlate ked to spieva :slight_smile:
12. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati ako sa dohodneme tak?? kedy ides do nz zajtra k monike? alebo az na ten piatok?a mozme dojst s moni my. aj zajtra by sme mohli doobeda
12. nov 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobede potom ideme na tu oslavu
12. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, teraz ma napadlo ze parfem ti mozem dat priniest z pesti ak chces
12. nov 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-zajtra doobeda ideme sifon kupovat(vymienat) k umyvadlu,este stale je nefunkcny...bola som tam dnes a predali velky...potom nam volali,ze nasli mensi tak zajtra tam mame ist.......trubky kupujeme od nich umyvadlo sifon daju velky,ked to idem reklamovat tak mi povedia,ze mensie nemaju a po hod.mi volaju,ze sa ma vratit :angry: tak zajtra tam ideme....a este dakde mame ist////musim pozriet do mojso "debilniceka"pisem si na papieriky co kde ,kedy kam lebo zabudam.... :sweat_smile:
sorry cat...zajtra doobeda nemozme :frowning2: .ale na bud.tyz.urcite prideme :slight_smile:

kati-by mali prist poobede :slight_smile:

a v pia.poobede mame nas pravidelny "vylet"do tesca :sweat_smile:
12. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,ale musim sa najprv dozvediet presny nazov....asi to ze je to hneda kocka nestaci :sweat_smile:
a u nas su take drahe tie parfemy a za sviem,ze to davno xce....v pesti vyjdu lacnejsie :confused:
12. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj zrkadlo musim ist pozriet.....zajtra mam svokra doma,nemusim peso :wink:
a este daco....
12. nov 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a roland to nechal na mna nech to vyberem ja a to nefunkcne umyvadlo mi uz leze na nervy....tak zajtra to uz musim vybavit,,,,,
12. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kecam si t uz len sama zo sebou...
dnes je streda...,moj chlap spi.... :angry: nevedel sa dockat kym sa odtrhnem od laptopu a vcera od ruzovej...,zevraj uz 2 dni caka :grinning: :grinning: :grinning: a zbytocne :sweat_smile:

a reni uz davvvvvvvnnnnnnnnooooooo zdrhla.a uz aj kati sa knej pridala..... :grinning:
12. nov 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este dobru noc.... :slight_smile:
12. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok