Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
13. nov 2008

Deina, dost mozne, ze to nevedia ani lekari... ale mohli ta aspon korektne poinformovat... teda, ze predpokladaju, ze to bolo pre to a to, ale nie je to iste.

deina
14. nov 2008

Povedali mi asi vsetko, co vedeli - ze mu dali kyslik, ale nadychol sa sam, tak mu ho uz potom nedavali, len pre istotu bol v inkubatore na JISke, tam ho sledovali, ved co keby nieco, bol malinky. Hoci oproti ostatnym detom na JISke bol veliky. 😅 Akosi nikto nerobil vedu z toho, ze mal iba 5 apgar, vraj sa adaptoval primerane a potom to uz bolo 8, to je fajn. Mozno to bolo len kvoli tomu, ze prisiel takto predcasne.

Zas sa buchol a to som ho drzal - buchol si hlavu do stola, tesne nad okom, boze, kaskader, zanedlho bude sama modrina.

deina
14. nov 2008

Inak Stanko ma totalne vyviedol z miery, ked mi vcera povedal, ze z mojej karty vobec nie je jasne, preco som predcasne rodila. 😕 Normalne som z toho mimo, myslela som, ze pricinu pozname.

tinusi
14. nov 2008

Deina uz sa tym netrap, presne ako si napisala pred tym - hlavne ze Misko je zdravy a vsetko dobre dopadlo...
aj ked, pre teba ma tato informacia asi vyznam aj koli dalsiemu tehu...

serafinka1
14. nov 2008

Renika Maximkovi všetko najlepšie k 1.rôčku. Nech ste zdaví a nech rastie do krásy. 😉

renika
14. nov 2008

ahojte
kati, čo bolo u imunologičky?
aj my sme dnes boli u dr. našej Lorandovej 😒

deina
14. nov 2008

Preco ste boli u doktorky? Dufam, ze Maximko nie je chory.

Netrapila som sa tym, az teraz, ked mi povedal, ze pricina sa neda zistit, tak ma to tak akosi zaskocilo (lebo som bola presvedcena, ze pricinu pozname), teraz mi to bude par dni vrtat v hlave.

Ale ten Stanko vzdy tak ticho rozprava? 😀

klaudi68
14. nov 2008

Renika, ♥ Maximkovi ♥ všetko najlepšie k prvým narodeninám 😵

klaudi68
14. nov 2008

Deina, už si bola u Stanka? Hovorila som ti, že rozpráva velmi ticho, aj ja som mu vela krát vobec nerozumela, niekedy som sa musela aj 3x opýtať, aby som mu porozumela 😀 ale inak je fajn

jaja4
14. nov 2008

Reni, aj ja sa pripájam, Maximkovi prajem všetko len to najsamlepšie a posielam slintáka 😀

deina
15. nov 2008

Inak je fajn, to hej. On ale vazne chodi s Renckovou? 😕 Co na nom vidi, vsak je riadne stary...

Konecne dnes vyslo slnko, tak som manzela vyhnala von s malym, ja sa idem natiahnut a vylozit si nohy, spravila som zopar novych fotiek, budu na pohladnice pre starkych.

klaudi68
15. nov 2008

Deina, on chodí s Bezákovou, nie s Renčkovou 😉

monica25
15. nov 2008

cavte 😎

reni-ako dopadla maximkova oslava??? 🙂
aj my sme dnes boli na jednej rolandov byvaly kolega z london,anglican ma za manzelku jednu zansku s andoviec...a su teraz na navsteve doma a maju 3 rocnu dceru tak jej sme boli gratulovat...zlata,,,,rozprava po ang.a rozumie po mad.,ale rozpravat nexce.....tak sa "hrali"s rolim....ona sa snim bozkavat xcela...a roli jej zdrhal...baby mi nexce dat pusu mama.....-zlaty boli,skoda,ze som nezobrala fotak 😅

kati-co u dr.???aj som ti pisala sms ☹ ,ale asi si mal vela....dr.,cestovanie....daj ,ale potom vediet.... 😉

deina-aj ja som tak pocula ze z renckovou chodi...,inac ja som rodila u nej a som bola straaaaaaaaaasssssssssssssnnnnnnnneeeeee spokojna,je to mlada baba 82 rocnik ako ja....,kecala somnou pri siti som ani necitila,ze to boli .....dufam,ze aj teraz ,by som bola rada,ked by som ju mala pri porode......... 🙂

deina
16. nov 2008

S Bezakovou sa uz vraj rozisiel a teraz sa dal dokopy s Renckovou. Mne Renckova vyberala sitie alebo co to je po cisarskom, len sa jej to nejako roztrhlo, tak mi tam nieco zostalo. Srandovna bola, ako tam nado mnou stala a frflala, ze kazdy doktor inak sije. 😅

renika
16. nov 2008

ahojte, my sme už po oslave, bolo super
tu sú fotky https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

klaudi68
16. nov 2008

Deina, to fakt? 😕 Vlani keď som rodila ešte chodil s Bezákovou. No udialo sa toho veru dosť za ten jeden rok 😀 Tak to teda fakt neviem čo na ňom Renčková vidí, však by jej mohol byť otcom 😨

klaudi68
16. nov 2008

Renika, krásne fotky, Maximko je fešáčik 😵

deina
16. nov 2008

Reni, krasne fotky, najma ta posledna je velmi pekna. 😵

monica25
16. nov 2008

reni-krasne fotky,maximko je fesak a velky 😀
dnes sme boli u mamy mojej na cely den....som unavena... 😔 roli bol dnes taky dobrunky.... 😀

baby poradte mi dajake pekne meno...,nevieme sa na nicom dohodnut....ak vas daco napadne napiste budem rada.... 🙂 manzel velmi xce Norberta....,ale ja neviem......

deina
16. nov 2008

Mne sa paci Daniel, Martin, Matej a podobne mena. A samozrejme Michal.

Norbert je drak z Harryho Pottera. 😉

renika
16. nov 2008

ahojte
ďakujeme strašne moc všetkým za priania aj za pochvaly fotiek 🙂

moni, mne sa páči Maxim 😎 😀 Mali by ste Roland a Maxim 😀 Alebo sa mi veľmi páči Leonard, Maxim sa tak mal volať, dlho som chcela Leonarda. A aj Roland a Leonard sa hodia 🙂 Teda Roli a Leo 😵
Prebehni si tieto mená, možno sa ti niečo zapáči https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

monica25
17. nov 2008

ahojte 🙂

diky....reni-ja si to prezrem...,tie mena....
mne sa strasne paci Daniel,prv sme sa dohodli,ze ok teraz vymisla..... 😠 xce Norberta al.Tibor al.Alan....-ani jedno z nich a si nemyslim,ze ma prehovori na Alana...to sa spikli zo svokrou proti mne...vcera vecer bola u nas ked sme prisli od mamy a sa ma pytala ci uz mam meno vybrate...a ja ze este nie..a ona na to mne sa tak lubi Alan 😠 vobec sa nedohodli....... 😅

no idem si
troska pospat...roli bol hore od 4.30 do 6.30...potom sme spali do 8...on uz spinka sa pridam k nemu....

a este podla mna v laske vekovy rozdiel nezohrava ziadnu ulohu ked si dvaja rozumeju 😉

catrin23
17. nov 2008

ahojte...
reni krasne fotky ma maximko 🙂

oni spolu uz chodia davno, ale tiez som to nechapala 😅

moni, ako sa mate? denis pride 13teho domov, uz sa neviem dockat, tak sa tesim. 🙂 vy kedy pridete? a kedy ides teraz k dr? norbert je pekne aj daniel ale iba ked sa to vyslovi tvrdo 🙂 a alan tiez nie je zle,mne sa paci 😉

catrin23
17. nov 2008

moni a co alex?

renika
17. nov 2008

catrin, ďakujeme 🙂
moni a čo Richard?

janula_nz
17. nov 2008

ahojte. kto mi poradi,kde mam dat laure urobit narodeninovu tortu? 🙂

sksko
17. nov 2008

janula. NIekde na Tatranskej- niekde pri krizovatke s Ceresnovou- je jedna baba kotra robi krasne torty.

Mozno niekto vie adresu presnejsie. Zistim a potom sem napisem...

monica25
17. nov 2008

cavte 🙂
catrin- povedala som rolandovy aj on sa tesi 😀 ,ze pride denis 🙂
alex-sa mne paci,ale roland nexce Sana....
Richard-sa mi tiez paci 😀
a Maxim zas rolandovy..,ale Maxim Rudolf Madar...,neviem ci by sa hodilo...aj roli je roland rudolf madar...to sa hodi...xceme aj druhemu dat stredne meno rudlf je to na pamiatku rolandovho otca...,zomrel ked mal roland 4 😔

a cez tyz.by sme dobehli......ale este neviem kt.den........niekt.den poobede,ked uz aj brianko bude hore....
inac sa mam dobre....,ale uz unavena....dost rychlo a stym,ze roli po nociach nespava...no je,bude to tazke.... 😔 ,ale zvladneme to,nic ineho nam neostava... 😅 a co vy ako sa mate ,brianko????roli uz zacina chodit...,cim dalej tym viacej uz doma beha,ale ked ho zoberem von sa ako keby bal......

serafinka1
17. nov 2008

Ahojte, ano Janula, volá sa Ági Domanižová, je to susedkina sestra. Robí kráasne a chutné torty, aj mne bude robiť na Darinkine narodeniny.

renika
17. nov 2008

moni, dobrý vkus, že sa mu páči Maxim 😎 😀
k tomu čo píšeš by sa mi hodil Richard 🙂 Viacej ako napr. Norbert alebo Alan 🤐
veď vy určite správne vyberiete 😉 A už 34tt, uf. Ti verím, že si unavená. Aj ja som bola a to som nemala doma malé dieťa ako ty a spala som koľko som chcela..

seraf, čo máte nové? Koľko má Darinka zúbkov? O chvíľu má aj ona rok, bože to letí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre