• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
Darinka má stále 8 zúbkov, ale včera som zbadala, že sa jej tlačí očný zúbok a preto je taká umravčaná asi. Ano už čoskoro budeme mať aj my 1 rok, už sa teším. Už mi vie spraviť 2 kroky bez toho aby sa niečoho držala, tak si myslím, že do Vianoc aj budeme chodiť. :slight_smile:
17. nov 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este sa chcem opytat, ci neviete niektora kde je na autobuske volakte usne oddelenie. tam ma poslali s malickou z novorodeneckeho :fearful:
17. nov 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ušné zrejme v tom novom medicentre.
17. nov 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
serafi tam som bola kuk a nenasla som tam usne
17. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak netuším.
17. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rano dam doskolky lauru a s drobcami sa tam musim vybrat a pohladat to tam :unamused:
17. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, majte sa, mám prácu, dobrú noc.
17. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :slight_smile:
17. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seraf, bude chodiť určite skôr, keď už teraz urobí sama krôčiky :slight_smile: Šikulka je to!

janula, to máš také malé bábo doma z novorodeneckého? Koľko máš teraz detí? Ja ťa tak obdivujem, že to zvládaš...Kristiána už nemáš v pase? :confused:
17. nov 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ano mam doma ani nie 50cm babo :slight_smile: tri deti mam,kiko mi odisiel prec pred mesiacom :cry:
17. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach, tak to si už ani nepamätám, keď mal Maxim 50 cm...
ten Kiko ma veľmi prekvapil :pensive: Môžeš napísať čo sa stalo? To ma mrzí, veď už bol tvoj, aj tá oslava, torta, všetko... :pensive:
17. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, teraz o tom nechcem hovorit, je mi hrozne z toho :frowning2: stale to zostane moj chlapcek, nech je kdekolvek. chyba mi
17. nov 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chápem :pensive:
17. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spat lebo zachvilu ma malicka zobudi na papanie. dobru nocku
17. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula-je to dr.sumska????ak ano ona je priamo na autobuske....za autobusovymi zastavkami...tam kde su zdrav.potreb.,drogeria....neviem ti to inac vysvetlit.....
:sweat_smile:
17. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ano. vdaka. ja som ju hladala v tom novom na zaciatku autobusky :slight_smile:
17. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni-aj ja by som mohla spat a stale,len neni kedy...... :sweat_smile:
odkazem manzelovi :wink:
alan je vylucene u mna tak isto ako dylan....skusim este na daniela prehovorit...u mna to vyhrava....no uvidim...daniel rudolf madar :sweat_smile:
17. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ona to tam ma s velkym orl fonitaria...ci co modra tabula na tej budove...urcite si to vsimnes :wink: len ja neviem vysvetlovat....,nejde mi to :sweat_smile:
17. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi, ja som pochopila. viem kde to je, najdem to :slight_smile: dakujem. zajtra pojdem malu objednat lebo tam zrejme bude naroda a naroda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula-neni zac :wink:
17. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :sunglasses:

roli hnackuje :frowning2: dufam,ze to ma zo zubov a nic vazne....

kati-ako bolo na vylete???
co risiak????ste zdravy???a dr.???daj potom vediet :wink:
idem do sprchy a na postu...

cat.-som zabudla my mozme asi tak vo stv.dnes nam maju plyn odpisovat medzi 4-5....al.este zajtra,,,,ale najskor tak okolo 4,roli vstav amedzi 3-3.15...kedy by to vyhovovalo vam????
18. nov 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute.. no nestíham vás dozadu čítať, ale ak mal niekto otázky sem s nimi :grinning:
aaaa boli sme na Taloch, bolo skvele :dizzy_face: ale dieťa bolo tragické :zipper_mouth: len sa jedoval a zúril.. aaaale!!! máme konečne jednu svinu očák von :dizzy_face: včera vyšiel.. a zo soboty na nedelu mal strašný záchvat plaču a ráno som našla krv na vankúši a to ako sa mu predral zub :pensive: :pensive: :pensive:
ale z toho mal tie horúčky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte stále kašle.. v tatrách presta, asi zo vzduchu a doma zas začal :pensive:
a som unavená ako pes, lebo malý sa teraz vkuse v noci po mne lepí a šušká mi do uška, že jajajajajaj.. akože že ho to bolí a chce aby som mala rukju na jeho líčkach :sweat_smile: moj zlatý :slight_smile:
deina, že dakujem :wink: :wink: ale ani dnu nechcel ísť.. som ho volala :grinning:
18. nov 2008 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves kati :sunglasses:

chudacik risiak, :pensive: svine zuby ako ho trapia :angry:
to ti verim,ze ta to unavy to ked je dieta stale hore .........
stihli ste v pia.aj dr???
18. nov 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby! Chcela by som sa popýtať, že ktorá z Vás bola na 4D ultrazvuku u Dr. Halvasa, či ste boli spokojné a koľko taký 4D ultrazvuk stojí, a v ktorom týždny tt je na ten ultrazvuk dobré, resp. najlepšie ísť ? .... Díki moc za odpoveď :slight_smile:
18. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ano stihli, ale až zajtra ide riško na odber krvy
no ešteže pri tom nebudem.. plakala by som s ním :pensive:
idem na 7.30 do školy a končím 16.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj dnes som tak bola..

zuzipa, ja som bola a bola som spokojná.. naj je okolo 25tt a stojí okolo 1800sk :wink:
18. nov 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

kati, tak ste museli mat pestry vikend,ked risko nervacil :slight_smile: ale aspon ze ma vonku zubky... :wink: ako bolo?

moni, mne beata stale hovori, ze musime spravit brandona :grinning: ze budu brian a brandon... tak vy mozte mat dylana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj alex rudolf by sa hodilo, ved to nemusi byt sano :grinning: alex to bude len :wink:
dojdite kludne vo stvrtok poobede, predtym ale este napis..budeme vas cakat.moze aj roland dojst ked chce,len tam nebude mat denisa :sweat_smile: ja idem doobeda k babke a potom dam brianka spat,takze o 4 by uz mal byt hore :sweat_smile:

zuzipa... ja som bola okolo 23tt a tiez som bola spokojna, cena 1800sk, ale mozno to moze byt teraz aj viac, to netusim :sweat_smile: vela stastia... :slight_smile: :wink:

janula...ako sa mate? davno si tu nebola a ani v meste ta nevidno uz tak casto... jeeeej a mate babatko malinke :slight_smile: a s kristiankom mi je to moc luto..on bol taky krasnucky, zlatucky a hlavne kludny ked som ho vzdy videla :wink:
18. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat bolo super :slight_smile: a riadna zima :zipper_mouth:
dojdete v piatok??? vezmi aj monču :dizzy_face:
18. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj a viete s kým sa moj chlap zoznámil??? s tou starou klebetnou sestričkou z ordinácie v ružovej :grinning: :grinning: :grinning: a ešte sa jej aj opýtal, či tam nie je maštalír, lebo že jeho žena by ho rada videla :grinning: :grinning: :grinning: a že ked nie, aspon nech ho odo mna pozdraví :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dohodneme to vo stvrtok s monikou ked dojde... :wink:

no super, mohol jej povedat, ze by si si rada zahrala v ordinacii s mastalirom :grinning: to by si bola potom hviezda, vsetky zeny by ti zavideli :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2008 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
kati, vitaj doma! A veľká gratulácia k očáku!!! Že krv na vankúši :astonished: to je až také drsné? :pensive: Tak už len jeden očák a chvíľu nič, nie? Alebo ešte stoličky mu idú?
tebe je ten Maštalír súdený :angry: A skláňam sa pred tvojím chlapom, že ti s ním vybavuje rande :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:

zuzipa, ja som bola v 25tt a tiež som bola spokojná, je to také krásne tam vidieť bábätko, polovicu som preplakala od radosti :sweat_smile: Potom daj vedieť ako sa ti páčilo a či budete mať chlapčeka alebo dievčatko :slight_smile:
18. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok