Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
23. nov 2008

a aké slová ho naučili tie deti 😲 normálne povedal, že Majika nono! akože Marika nono! Nanuška.. tak voláme najmenšiu neter..
moje!, babinka, pozri, papier.. a ešte dosť ale nespomínam si narýchlo.. no plodný víkend mal 😅

katika1
23. nov 2008

a vraj Istvan nemá talent 😲 však bol skvelý!!!! 😵 😵 😵 zas som mala chuť ho pomojkať 😀

monica25
23. nov 2008

cavte-aj ja to pozeram... 🙂
rolandovi sa tiez lubil 😀

katika1
23. nov 2008

😀 no vidíš.. od nás dostal 3 smsky 🙂

monica25
23. nov 2008

a risko je velllllllllllllllllmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiii sikovny 🙂 rychlo sa uci 🙂

katika1
23. nov 2008

moni dík 🙂 ale ja som len zýrala, čo všetko nakecal.. však on už aj spája slová.. ako napr bába búva, alebo marika nono, alebo nana tam, alebo búva ja.. akože on chce búvať 😕 takže normálne z neho nechápem 😕 😅 😵
nepovedala by som, že začne tak skoro, moj synovec tolko rozprával ako 2 a pol ročný 😕

renika
23. nov 2008

kati, odvolávam, István má talent 😀 Bože, a tá mimika 😀
ale toto kolo bolo také dosť suché, nie? Netuším, kto pôjde ďalej..
k Rišiačikovi nemám slov, je to macher!

katika1
23. nov 2008

a ešte haló mamina? 😀 😀 😀

katika1
24. nov 2008

reni 😀 😀 😀 tak vidíš.. kto išiel dalej? 😀 😀 😀 no najväčší talent 😀
ja tú jeho mimiku žeriem.. som tu večer recitovala mor ho s istvanovou mimikou, ale nie som taký macher ako on 😀

monica25
24. nov 2008

cavte 🙂

mala som taky zly sen....prisla kumne taka "spinava"teta a ma chytila za ruku...,pozrela sa na mna a sa ma opytala ci viem co budem mat????
ja-ze chlapceka
ona-ze nie
a ja na to tak co dievcatko????
a ona-,ze nic....
som jej na t povedala ze som vedela,ze toto tehu nedopadne dobre....
ona kyvla s hlavou a zmyzla.... ☹

istvan-ma talent aj roland tvrdi,krasne recituje 🙂 ,ze sa do toho tak vzije.....

katika1
24. nov 2008

moni ahoj 🙂
blbý sen 😝 nič si z toho nerob!!! budeš mať krásneho danielika 😵

monica25
24. nov 2008

ahoj 🙂
si v skole???
risko-uz je mu lepsie???
roli ma soplikyale inac chory neni...,"je taky zivy"a kasle este,ale dnes mame prev.vys.a uvidim co povie dr.,ale ideme az poobede nas roland zobere

tinusi
24. nov 2008

Moni, z toho sna si nic nerob, podla mna je to len vysledok toho, ze sa obavas... a to je normalne...
Vsetko dobre dopadne,,, uvidis....

katika1
24. nov 2008

nie som, doma som, učím sa
riškovi je lepšie, ale čakám, že sa prereže druhý očák
a roli, nech mu je lepšie zlatíčku
práve tlačím do hlavy úplne skvelú domácu škvarkovú pomazánku 😵 mnam 😵

monica25
24. nov 2008

diky za povzbudenie 😉 ,a je to pravda ja ma straaasnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyy stach...ci je zdrave....ci bude vsetko ok...od porodu.....

a roli uz chodi sam....ale som to tu uz pisala,ale sa z toho strasne tesim 😵
a som mu kupila cizmicky...su mu dobre vcera som mu ich obula,ale len v nutri sme ich skusali a ma tlste nozicky tak sa mu zips smyka dole 😅 musime ine vybrat a uz ho zobereme zo sebou...,kupovala som bez neho.....

monica25
24. nov 2008

upratujem.....u vas to je tiez tak ze kym doupratujete vase dieta pride a vsetok nabytok dochyta...... 😀

katika1
24. nov 2008

moni ano vždy.. konferenčný stolík utieram na dve veci 😝
roli je šikovník.. chvalabohu sa už pustil do chodenia 🙂

renika
24. nov 2008

ahojte 🙂
dieťa mi práve zaspalo a čo urobím prvé? Zapnem koňa 😎

kati, všetci maďari čo len sú na SR mu posielali sms určite a okrem Maďarov ešte ty 😀 Keď Kramár otvoril obálku a začali sa smiať aj Barbora aj on, tak som hneď povedala, že prvý je István! Verím, že má ocenenia za recitáciu, diplomy a pod. lebo keby som bola na nejakej súťaži v porote, tak po takom výkone by jedine on mohol vyhrať.

moni, tiež si myslím, že z tých obáv, ktoré máš vznikol aj ten sen. Pozri, všetko je ok na UZV, výsledky si mala všetky ok a druhý pôrod bude ľahší ako prvý, keď je po takom veľmi krátkom čase. Už sa neboj!!!

a ja sa až tak neteším, že Maxim chodí. Vôbec by som sa nehnevala, keby ešte preštvornožkoval dva mesiace, to by presne skončilo skúškové a mohol by začať chodiť. Oveľa väčší pozor musím teraz dávať, je všade 😝 Keď štvornožkoval, tak búchal ručičkami o podlahu a vedela som stále, že kam odišiel, kde asi je. Teraz? Len ho hľadám, v ktorej izbe asi môže byť.

ešte som chcela, že cez deň sa ja už vôbec neučím, to sa teraz nedá fakt. Dopíšem a idem postaviť na obed, trochu upratať. Keď bol Maxim malý, si pamätám minulé skúškové, spal 3 alebo 4x denne a normálne som sa cez kopec naučila. Teraz začínam o ôsmej večer, keď ide spinkať a ťahám do noci 😝

katika1
24. nov 2008

reni 😀
ja som ti hovorila, že sa až tak nebudeš tešiť, ked začne chodiť 😀 ale za pár týždnov už bude mať lepšiu rovnováhu a nebude padať 😉 a Riško je tiež všade, ale tam kde nechcem aby šiel, zavriem dvere..tak má prístupe len do jedalne, kuchyne, obyvky a detskej 🙂
a tento víkend vás možem očakávať?????

katika1
24. nov 2008

ja musím najsť niečo externé na budúci rok 😝 ale netuším čo 😔 chcem podať prihlášku vo februari, ale na čo? 😨 🙄

renika
24. nov 2008

tak v NZ sú dve školy, kde nie je matika, na jednu chodím ja, tá je bratislavská a druhá je trenčianska. Z našej budeš Mgr. a z tej druhej Ing. Tak si vyber 😀

tento víkend má prísť kamarátka s rodinou blahoželať malému k narodkám. Neviem ešte či prídu, ale niečo teraz riešime, nemám chuť na nikoho a na nič 😔

katika1
24. nov 2008

ani na mna? 😔 😅 😔
a ty si nemala vobec matiku???? a čo to presne študuješ?

catrin23
24. nov 2008

ahojte...

moni, nic si z toho nerob, vsetko bude ok uvidis. ja som sa dnes zobudila s tym, ve vas maly sa bude volat marko madar 😉 to je celkom dobre, nie? aj sa to hodi.

ja ked som bola tehu, tak ma v meste stopla taka cigana, a pytala sa ci som tehotne, lebo ze budem mat nestastie 😲 to som asi tyzden nespavala, tak ma vystrasila.potom som sla do nemocnice a ked som ju tam dole uvidela, skoro som odpadla. 😲 😲 ale nastastie je vsetko v poriadku, ved kukni na briana, a aj porod bol ok... tak hore hlavu a drz sa !!!! 😉 🙂 😉

baby ja vas obdivujem. ja by som tiez zacala nejaku skolu, ale ja na to nemam nervy sa ucit...mne stacilo 5r na strednej, a to som uz v piatom ani do skoly poriadne nechodila 😀 a na maturity som sa "ucila" posledny den asi 2 hod. s kamoskou, lebo cely den sme sa presmiali a preflakali 😀 😀 ale aspon ze som celkom dobre zmaturovala 🙂 zachranil ma akurat tak dobry prospech za 5 rokov a hlavne vela praxe 😀

catrin23
24. nov 2008

kati, my by sme sa stavili tento tyz. doobeda ak budete doms

deina
24. nov 2008

Hrozny sen, Monika, to si mala asi naozaj zo starosti.

Dokelu, aky debil nam tu teraz zvoni, ked maly spi??? 😠 😠 Nejaka rodina, lebo zvonia 2x, stavim sa, ze svokra.

deina
24. nov 2008

Svokor. 😠

monica25
25. nov 2008

ahojte...
tak od vcera berieme antibiotika....skaredo kasle.....zevral ma laningitidu.....
boli sme u nasej dr.vcera....maly sa tam hral otvoril taku skrinku pod prebalovacim pultom a buchol s tym,ale nie silno vysla sesstricka a ze co to bolo????hovorim maly zavrel tu skrinku....tak nech je potichsie,nech je v cakarni ticho............a dr.taka "chladna"vobec nema k detom vztach....zasla som k nej donutra.ona si listovala letaky a ja som dobrych 10 min.drzala maleho na ruke,tehotna aby jej nahodou s niecim tam nebuchol,al.niecoho sa nedotkol..........asi si najdem druhu...,ale sa bojim od nej maleho kartu vypitat,,,,nemam z nej dobry pocit ....
ked idem s malym na pohotovost tak sa ma vzdy opyta,ze naco????vsak to ma zo zubov,al.bla bla bla.....nemusite hned utekat....teraz ked sme neboli sa ma opyta,ze preco som nesla???
asi na s"nema rada"a maly je dost chorlavy takze sme tam boli ,sme casto.....a normalne zo stresmi tam idem,ze co zas povie.....najdeme si inu....,niekde blizsie..........

monica25
25. nov 2008

kati-vsetko naj na jna jk tvojim meninam 😀

monica25
25. nov 2008

cat-vsetko naj naj naj k tvojim meninam 😀

serafinka1
25. nov 2008

Ahojte všetkým Katkám všetko najlepšie k meninám.

Musíme sa pochváliť, aj my už chodíme. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre