Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
27. nov 2008

ahojte.. bola som vo fitku.. bolí ma celé telo 😀 teraz varím a učím sa 😝
tinusi, ty nemáš auto, alebo nevieš poprosiť manžela, že by ťa ku nám doviezol? 😵

deina
27. nov 2008

Je mozne, ze je moje dieta unavene z toho, ze mu idu zuby? Pocas dvoch dni mu vysli tri horne a pokracuje to dalej. 😕 Spal mi doobeda dve hodiny a teraz zase spi, take divne to je.

katika1
27. nov 2008

ahojte, dnes to tu žije 😀 deinuš možno mal teplotu zvýšenú a to ich velmi unavý 😉
dnes som videla žralokovho Olivera.. zlatunký je velmi
a jeho mamina je riadne zničená 😔 chúda.. 😔 taká ako po riadnej bitke.. ale je to riadny zásah do ženského organizmu taký porod 😔 a moj chlap tam v porodnici začal zabrdať, aby sme si aj my spravili druhé 🙄 no idealne miesto si zvolil.. ma to len odradilo pohlad na tie zničené a ubolené mamičky 😝

catrin23
27. nov 2008

ahojte...
kati tak zajtra by sme dosli poobede ked sa brian zobudi 😉 a doneseme aj moni, ak uz je roli zdravy...moni ak ides tak nech ti roland necha autosedacku doma 😉

catrin23
27. nov 2008

ale tinusi ma auto, nie vsak chodieva do patiniec plavat..ci vas manzel nosieva?? 😅

tinusi
27. nov 2008

Ahojte, auto mam aj nemam... 😖 ... manzel na nom chodi do prace, a ked ideme plavat, tak ide autobusom alebo ho zvezie kolega (ten ale chodi len brigadnicky, takze nie kazdy den)... ale napr. dnes som mala auto doma.
Takze ked budem mat auto k dispozicii mozem sa ti ozvat... ale ty chodis do skoly... kedy byvas doma? 😕

tinusi
27. nov 2008

Baby, mam taku otazku, kedy ste zacali detom solit?
Moj krpec totiz nechce ani za svet zeleninu a ked k tomu dam aj masko, tak pluje ako divy... no a nemoze zit len na ovoci a sladkych kasickach...
No a tak som urobila taky pokus.... osolila som mu to!!! A viete co? Zozral to ako vlk Karkulku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polievku a za tym rozmixovanu zeleninu... normalne som zirala... a na dalsi den zas a dnes zas....

deina
27. nov 2008

Neviem, nesolim, maly zje hocico, co mu dam a zatial mu ta sol nechyba. Ale napr hippky od deviateho mesiaca byvaju uz trosku solene.

Nezdalo sa mi, zeby mal teplotu. Sice som nemerala, len tak na dotyk - mal chladne licka, ked ma teplotu, mava ich teple a cervene. Ale asi naozaj zubky ho trapia, chuda moje. 😔

monica25
27. nov 2008

cavte...
cat-zajtra este ostaneme s rolim doma...,nexcem ho brat este medzi deti pre istotu,,,,,uz sa ma lepsie,ale nexcem riskovat ,radsej aby to nedostali risko al.brianko od neho......
prisli by sme na bud.tyz.vas pozriet....
dnes som bola v meste,roland strazil maleho...kupila som darcek uz aj pre mojich rodicov....,tak pomaly sa nam krati zoznam comu sa tesim..... 🙂

kati-a zuzka uz porodila....???vies kt.myslim ta kt.chlapcek chodi s risiakom do jasliciek....
uz mam 36 tyz.,s bliziacim sa terminom porodu ma vetsi a vetsi strach....
😔
minulu noc som skoro nespala,roli spinkal pekne,ale dieta v bruchu ma nenechalo...tlacilo ma a vzdy sa natlacilo na tu stranu na kt.som sa ja otocila...... 😔

monica25
27. nov 2008

deina-aj roli v poslednej dobe spinka dlho..sice spi 1x....,ale aj dnes zaspal okolo 1 a zobudil sa az pred 4....inokedy zvykaval max.2 hod.spinkat,ale berie aj lieky mozno aj pre to,ze bol,jechorucky dlchsie spinkava....

monica25
27. nov 2008

kati-a dovolim ti moje babo rozmaznavat.... 😀 kazdy mi hovori,ze to bude tazke,ze ako to xcem z 2 malymi detmi zvladnut a podobne.....to mi urcite tak doda poz.energiu 😠 a otazky typu planovali ste to??????? 😠
ale ty kati mi ju dodavas od zaciatku ma povzbudzujes,a za to ti vvvvvvveeeeeeeeeelmmmmmmmmmmmmiiiiiii daaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 🙂

catrin23
28. nov 2008

ahojte...

ok, moni tak vas cakame...

kati napisem ti kedy by sme prisli, podla toho kedy brian pojde spat 😉

moni uz sa ti to krati..ani sa nenazdas a budete mat malinkeho doma 😉 a tiez hocikedy pomozem. aj roliho zoberiem. 😉 🙂 😉

catrin23
28. nov 2008

a samozrejme aj malinkeho... tak sa tesim nanho. konecne zase babatko 🙂

catrin23
28. nov 2008

kupili ste kocik??? sestrina kamoska bude mat teraz babo tak sa zpytam ci nechcu ten vas,ale maju asi 5rocnu ceru tak este im asi po nej ostal ale spytam sa.. a sedacku teraz nechces predat,ze?

catrin23
28. nov 2008

to pisem jak tatar 😅 😀
spytam.... dceru.... oprava 😅

catrin23
28. nov 2008

no tento krpec este stale nespi, v postielke mi zavija a ked som ho vybrala, tak behal jek splaseny,z izby do izby, no aspon sa hadam unavi

monica25
28. nov 2008

caves....
cat-ok,mozes....kocik by som predala zo sedackou...a ja by som zobrala od mojej sestry vajicko....a dik zatial...aj ked za nejakych 2000al.zo sedackou za 3....len aby mi tu nestal zbytocne....sice je uz v garazi ale aj tak len zavadzia....
cat-a diky ,ja viem,ze si mi uz aj ty viackrat ponukla pomoc....,ale byvame daleko od seba...a nesoferujem to je moja nevyhoda....,ale urcite vyuzijem toju ponuku....

no roli ma horucku 38....kym mu ustupili sopliky a kasel dostal horucku....teraz tu sedi a pozera tv....ma take chorucke,smutne ocka,chudacik moj.... 😔 taky je "iny"kludnucky len tak sedi a pozera..... ☹

katika1
28. nov 2008

ahojte.. my sa nikdy nestretneme 🙄 moni, cat budúci týžden vás očakávam!!
tinusi som doma v pondelok a piatok
moni ano porodila to čo som písala toho Tea.. tiež 24.11 ako aj Viktorko 😵
chudák roli 😔
my sme dnes boli na očkovaní a žiadna reakcia zatial..
ale na obed sme spolu spali dve a pol hodiny 😀 ale mala som také sny 😝 že s mojim chlap nejaká iná čakala dieťa 😨 🤐 😔

katika1
28. nov 2008

moni už mi riadne ide na nervy tvoj profil, že meno nemáme vybraté 😠 vkuse šmírujem, či tam nejaké nepridáš 😀
inak aj tú zuzku som stretla 21ho a pýtala som sa na meno a že nevedia sa rozhodnúť vobec.. a 22 mala termín 😀

renika
28. nov 2008

čauteeeee
tak ja mám za sebou prvú skúšku v zimnom semestri a som veeľmi šťastná, blbý predmet, blbé poučky aj profka 🤐 ...

moni, ten sumamed mu nepomohol? Aj Max je chorý, teda všetci sme a ešte minule mi dr. napísala sumamed, že keby sa mu to zhoršilo, tak mu mám dať. Vtedy sa mu to nezhoršilo, ale teraz, keď je tu fakt každý chorý, tak Max to všetko schytáva. Tak rozmýšľam nad tými atb. Tiež máte len na tri dni, že?

kati, ty aké sny máš? 😲 To je asi preto, že ťa vždy prehovára na druhé a ty nič, tak že asi prehovoril inú 😀 🤐 🤐 🤐

catrin23
28. nov 2008

kati, no buduci tyz.urcite... dnes maly vobec nespal od rana a este stale je hore. tak som velmi nechcela ist, lebo by mi v aute zaspal kym by som k vam prisla, a to by som ho potom zas musela budit 😕

moni, volam akurat sestre, ale nezdviha, no sedacku chceli odomna pozicat ale ja ju este pouzivam, ked idem s mamou autom, ona je do 18mes.tak ju este vyuzivam, tak tu by hadam mohli kupit ak ju predas aj zvlast 😅
moni, skus kupit malemu take kvapky, biogaia sa to vola, su na zvysenie imunity a este neviem na co, stoji to okolo 300sk v lekarni,my sme to teraz kupili, dr.nam to odporucila 😉

renika, gratulujem ku skuske, z coho si mala? 😉

katika1
28. nov 2008

reni gratulujem 😵
ja sa na jednu teraz učím.. mám dve 10teho 🙄
biogaia je probiotikum, nie? na zlepšenie mikroflory v črevách 😕

catrin23
28. nov 2008

no to neviem kati, aby nebol chorlavy, ja sa v tych liekoch nevyznam, stale nam o nejakych rozprava,tak ja neviem

katika1
28. nov 2008

možno je to aj na to 😉 brianko je riadny chlap, ked vydržal celý den nespať..
tej kamoške čo sa narodil oliverko vraj bol včera večer dve a pol hod hore.. ten má ale silu.. viete kedy vydržal rišiak dve a pol hodiny hore? Ked mal 8 mesiacov 😅 😅 😅 do vtedy max hod a pol a po dvoch už aj na rukách odkvecol 😅

katika1
28. nov 2008

jáj a moni nemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaassssssssss zaaaaaaaaaaaa čoooooooooooooooo 😀 velmiiiiiiiiiiiiiiii raaaaaaaaaaadddddddddddaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

monica25
28. nov 2008

cavte 🙂
reni gratulujem.... 😀
ano mali sme to na 3 dni 5 ml sme mali brat kazdych 24 hod.
dnes som roliho brala o 5.30 spet k dr.nasa tam bola do 6 dnes....doteraz nemal horucku,kym soplikoval a kaslal a dnes doobeda mu stupla,dala som mu nurofen,,,,spal taku hod.a pol...bol v poho ale takky chorusik stale sa xcel cicuskovat....
svokra nam ho prisla postrazit a my sme sli do tesca na nakupy,kym sme sa vratili cely bol horuci....tak sme ho zobrali k dr,a predpisala mu este raz sumamed na 3 dni....dufam,ze mu to pomoze 😔 teraz sa hra v kupelni s tatom a ja som unavena 😔
a ak mu to nepomoze mame sa v ned.vratit ma pohotovost nasa dr.

kati-a ten isty den ako riso sa nar.zuzkine deti 😉 😉 ,ze???ak sa dobre pametam 😅
a mne sa minule snivalo,ze sme vystupili pred bytom z auta a roland si nevsimol roliho,a uplne sa mi to hrozne pise ho presiel 😢 fuj hrozny sen ☹

katika1
28. nov 2008

ano moni v ten istý den 🙂
nás dnes očkovali a teraz už má horúčku krpec 😔 chudáčik 😔

monica25
28. nov 2008

nechapem preco musia take mal,nevinne stvorenia tolko trpiet.....zuby....reakcia na ockovania.....vselijake detske choroby

katika1
28. nov 2008

veru 😝

renika
28. nov 2008

ďakujem baby, fakt dobrý pocit teraz mám
ale dlho mi nevydrží, keďže na Mikuláša máme ďalšiu skúšku, tak už dnes sa treba začať učiť, aj keď už dosť z toho viem
dnes sme mali z Organizačnej kultúry. Profka si vyžadovala od slova do slova definície 🙄
kati a moc moc držím palce 10teho! To je už hneď tu, tak sa len pekne uč..
ozaj, mám možnosť doniesť dosť lacné parfémy, keby ste niektorá chcela, kočka ide o týždeň pre tovar do Budapešti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre