• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. októbra 2017 
Ja som Šurančanka a tak tie špekulácie okola Havlasa mi vyhovujú, Hlavatý ma nezobral a tak toto bude možnosť ako sa dostať k dobrému lekárovi a nemusieť dochádzať.
9. jún 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nie. ono sa to tak roztopi alebo co. zvlastny to vynalez :grinning: lebo teraz ke d to chytis do ruky je to taky hrubsi papier. a to by si asi nechcela jest :sweat_smile: uplne to zmeni konzistenciu
9. jún 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dalsia surancanka :sweat_smile: havlas je fakt dobry jednak clovek a aj odbornik. som s nim spokojna
9. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je nás tu veľa?
9. jún 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jarka hoď fotku do pasu, možno sa poznáme, ja som tiež zo Šurian

jani a ako to teda mám urobiť? Veď v tom príbalnom letáčiku je napísané na rovný povrch a väčšina tôrt končí plnkou, nie? :confused:
9. jún 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no určite nás neni toľko ako v júnovkách. Tam som sa raz prihlásila a behom týždňa som to vzdala, lebo tam za deň napíšu aj 15 strán!!!! a závisláčiek tam majú požehnane. Takže som nestíhala sledovať vôbec nič.
9. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
das plnku a na to to len polozis a zlahka vyrovnas nozikom z opacnej strany. ja som robila taku pudingovu plnku s ovocim a to ovocie tam prerazilo. vobec ma to nenapadlo. ale ja som aninevedela, ze sa to takto zmeni. a najlepsie je dat to na tortu nie den predtym ako som ja dala ale v ten den, co sa bude jest
9. jún 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
OK, ešteže ste oslavovali pred nami :grinning: :grinning: :grinning: aspoň som sa poučila
9. jún 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono len na vyzor nebolo take pekne ale chutila dobre. a nebola ani taka hrozna na vyzor ta torta. tiez som nevedela ako to funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: este mam vlacik tomas, tak to uz bude ukazkova torta :sweat_smile:
9. jún 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to s tou fotkou aj skúšala, ale som nemehlo. Na 100% sa však nepoznáme.
9. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fotka sa robí nasledovne. CHoď do nastavení a tam je kolónka ohľadom fotky. Iba ju skopíruješ, dáš uložiť zmeny a je to. Koľko máš rokov? a v ktorej časti Šurian bývaš?
9. jún 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, čo nové s drahým???
9. jún 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta oslava dopadla na figu...ani jedno dieta sa nechcelo fotit, taky cirkus robili ze az. vobec nemam normalne fotky :frowning2:

my sme sa boli bicyklovat s detmi. bolo super teraz podvecer. v tom teple sa mi nechce nic robit ani nikam chodit len na kupko ale to zas s dvoma deckami ...tiez sa mi nechce0 :sweat_smile: co ste dnes robili vy?
9. jún 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To musí spraviť manžel ja som v tomto nemožná. Mám 32, ale roky som bývala v BA a tak v Šuranoch veľa ľudí nepoznám i keď som rodáčka.
9. jún 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drahy je v rakusku. pride o tyzden v stredu. uz sa neviem dockat :grinning: teraz ma toho vela lebo ma skuskove obdobie a este ho cakaju tri skusky ked pride. potom to uz bude lepsie, mozeme si aj niekam vyrazit s detmi a tak. vsetko je super, tak ako ma byt :pensive:
9. jún 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez rodacka zo surian. aj sme tam byvali a rodicia tam teraz kupili dom, tak sa tam prestahuju, ked ho spravia. ja pravdepodobne zostanem v nz ale budem tam casto chodit :slight_smile: jarka a kde to tam byvas?
9. jún 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes sme boli na záhradke pri Tone, u švagrinej, pozrieť vláčik na stanici, bicyklovali sme sa a vozili v kočíku...

Jarka ty si skoro rovesníčka. Si si istá, že sa nepoznáme. Hoď mi do IP priezvisko a hlavne kde konkrétne bývaš...
9. jún 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, budem rada, keď trafím na Ohaj a nie ešte blúdiť po Šuranoch. Buď pôjdem k tebe alebo k nutke, ale k obom v jeden deň, to by bolo veľa blúdenia naraz :confounded:

jarkap ahoj, veď ty už o chvíľu rodííííš :astonished: Pohodový pôrod prajem :slight_smile:

baby dajte link, odkiaľ ste kupovali tie obrázky na torty
9. jún 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. Veď sa už aj bojím či ma nenechajú zajtra v nemocnici, lebo mi je neako čudne.
9. jún 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
renika to nejako dohodneme. Môžte prísť kľudne k nám!

www.matetodoma.sk
9. jún 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula, môj muž ide zajtra do Talianska, tak budem aj ja bez neho pár dní :frowning2: A to mi povedal len dnes, tak ho balím :rolling_eyes:
9. jún 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Renika hneď by som išla s ním. Taliansko je moja srdcovka.

janula vo vzťahu držím palce!
9. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni pri tych skuskach a malom ti t o celkom rychlo ubehne :wink: ja som si uz asi zvykla ale prvy krat som mu stale vypisovala, comi tak moc chybal :pensive: teraz som uz v tom miernejsia a neotravujem ho kazdu chvilu :sweat_smile:
9. jún 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bývam v "Argetíne"
9. jún 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani a daj fotku torty do galérie zákazníkov, vždy tam je akcia a môžeš vyhrať nejaké tortové obrázky zadara. Ja som pôvodne chcela aj Matúškovu fotku, ale potom sa mi to zdalo morbídne, že ho rozkrájam... :wink:
9. jún 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik, aj ja by som išla s ním, ide tam len s bratom, tak by som sa zmestila do auta aj s Maxom, ale mám tie skúšky, tak nejdem. Oni by vybavovali a my s Maxom by sme sa čľapkali v mori :slight_smile:
9. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucik nie je pekna ta torta, hambila by som sa ju tam dat
9. jún 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jarka...aha, tak to sa asi fakt nepoznáme. Tam poznám akurát moju spolužiačku zo ZŠ Miru Bartalošovú teraz Kulháňovú a Skočku strechára :wink:
9. jún 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ako vyrastol maximko, velky okaty fesacik je z neho :slight_smile:

luci a matusko uz chodi? ako postupujete ? tusim sihovorila, ze mu zakazali doktori chodit do prveho roka ale neviem preco. uz je to lepsie?
9. jún 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tu poznám iba mojich susedov a to sú vysoké ročníky.
9. jún 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok