Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
deina
1. dec 2008
Tibor? To snad nie. 😃 :-p

28kg, tak to je riadny macisko.

Neobjednavala si sa u neurologicky? Chodis asi k Szalaiovej, nie? Neviem o inej v NZ... ja sa radsej objednavam (nastastie tam nechodime casto), lebo aj v stredu tam byva velmi vela ludi a sice beru babetka dopredu, ale maly uz nie je take male babetko.
katika1
1. dec 2008
držím palce.. roland nechce daniela??? sprav to ako ja..začala som navrhovať všeliaké otrasné mená a sa zlakol a povedal, že dobre tak radšej Riško 😃
renika
1. dec 2008
kati, Rišo nechcel Riška? Veď to je krásne meno!
moni, dajte Richarda, to meno nemá chybu 🙂
renika
1. dec 2008
čím kŕmili to tučné dieťa? :-o Brrrrrr
monica25
1. dec 2008
sestra mi ukazala minule jednu malu kt.ma asi 50 a chodi do skolky vobec nevyzerala ako 4 rocna....,ale ako 15 ..bola aj vyssia,aj strasne silna....tak sa nehodila medzi tie deticky v skolke...to je ta o kt.som ti tusim kati rozpravala,ze ju ohradili v ohradke aby "nerobila bordel"a aby neplakala,bola ticho jej v kuse jedlo davali...

no ak nas v stredu nezobere,tak uz az na bud. rok.....skorsie sa tam uz nedotrepem a urcite nie z novorodeniatkom...,tam sa vzdy caka aj ked si zaplatis 2 kila....jedna tam bola s malym objednana na 10 ja som odchadzala o 11 este sedela v cakarni...a tiez si za to zaplati 2 kila....bola na cass objednana a predsa....
katika1
1. dec 2008
reni nechcel ani za nič ]-( tak som navrhla kadejakých Tadeášov a Zvonimírov a hned súhlasil 😃
aj podla mna je to meno nááádherné x-)
ale on to nechcel, lebo vraj či je on kral alebo čo, že po nom bude mať malý meno 8-( popritom aj keby on nebol richard, chcela by som riška 🙂
monica25
1. dec 2008
reni-cvicim...hej ale vtedy sa ani nepohne ]-(
vzdy ked sa ulozim spat tak vtedy vyvadza :-p
richard sa aj mne paci 🙂
tibor-to nie...ale ani roland nexcel rolanda dat malemu aj vtedy vymislal...nicholas...a uz ani neviem ake mena,ale nakoniec som vyhrala ja a maly je roland a mne sa to lubi 😃 aj alergologicka nam povedala,ze maly ma "vznesene"meno...roland rudolf madar 😃 😃 😃
deina-k szalaiovej-ano 😉
katika1
1. dec 2008
reni podla mna malo poruchu
a ešte tam bolo aj 8 ročné dievčatko a vážilo 200kg.. fúúúúúj.. a tá vraj bola prekrmená, lebo mama do nej furt pchala.. a aj na tom videu mala pred sebou obrovský tanier s hranolkami a tlačila to do seba :-p :-p :-p
chcete to vidieť? najdem to
monica25
1. dec 2008
a maly roli v poslednej dobe vstava o 9 😎
deina
1. dec 2008
200kg? Boooze, to sem radsej ani nedavaj. :-p

Musim sa pochvalit, ze malemu asi vysli uz vsetky zuby, ktore sli - styri za posledny tyzden, hore, ale uz su vonku, tak hadam uz bude dobre.
katika1
1. dec 2008
moni aj riško vstával asi dva týždne o 9tej, pol 10tej a už druhý den, čo sa reže ten očák tak o 7mej 8-(
katika1
1. dec 2008
ok nedám :-N
deina
1. dec 2008
A daj, som zvedava. 😃
katika1
1. dec 2008
😃 počkaj
deina
1. dec 2008
Chuda chlapcek, pisu tam, ze ma asi poruchu stitnej zlazy, tak mu hadam pomozu, no a to dievcatko, no des. 😕 Ale aj mama bola riadny kus zenskej. :-p
deina
1. dec 2008
Ake brusisko! 😃 Riadne sa tam to male hybe, uz si na ten pocit ani poriadne nepamatam.
katika1
1. dec 2008
http://www.mojevideo.sk/video/109b/maly_hlados....
pre reniku.. aby ste takto nedopadli 😃
monica25
1. dec 2008
chudak chlapcek...
a za obezitu malej moze jej mama....ak ju vzkrmovala....
katika1
1. dec 2008
ale toto je dokonalé... no náááááááááádhera x-) x-) x-) 😃 😃 😃
http://www.mojevideo.sk/video/312/vysmiate_stvo...
monica25
1. dec 2008
kati- 😃 😃 😃
monica25
1. dec 2008
tie deticky...rozkosne,nadherne x-) 😃 x-)
katika1
1. dec 2008
aj ty budeš mať také x-) síce len jedno ale postačí 😃
monica25
1. dec 2008
no dokopy 2 🙂 .....ale nexcela by som mat dvojicky 3icky....naraz tolko malych babetiek...aj ked je to krasne,ale staci aj jedno..... 😉
katika1
1. dec 2008
ale také malinké som myslela jedno.. a dúfam, že bude drobec, nie ako roli 😃 nech je čo najdlhšie drobátko x-)
monica25
1. dec 2008
to by som xcela aj ja 😃 ked uz tak nech je mini... 🙂
vcera mi kamoska pisala sa jej nar.dievcatko...4kg a 56 cm....spolu sme boli v skotsku....ona teraz zije v rusku...,vydala sa za rusa 🙂
katika1
1. dec 2008
aha o nej si mi hovorila.. no riadnu ženu porodila 😃 dlhá ako týžden prd výplatou :-o
inak aj malý oliver mal 3600g a 50cm.. čo je síce tak akurát, ale nie na také mini žiena, čo má syna s mini chlapom :-N som sa riadne čudovala :-N
monica25
1. dec 2008
no a vola sa Nelly Alexejevna Kapranova...sa mi strasne strasne paci jej meno x-)
no roli uz sspinka idem sa aj ja ulozit na moj poobednajsi spanok...
ideme aj svokrovi gratulovat mal meniny...sice min.tyz.ale bol cely vikend v praci....tak sme to nechali na dnes...

Začni písať odpoveď...

Odošli