• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
a dnes po dlhom case v nasom panelaku nikto poobede nevrta,nabuchoce....tak hadam si oddychnem...
tak zatial a pekny den :slight_smile:
1. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riadne meno :grinning:
oddýchni si :wink:
1. dec 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
charli ja som prisla domov az po piatej, no bola sranda, na druhy den denis vsetko vedel co bolo, lebo tam mal kamarata :sweat_smile: :slight_smile: :grinning:

moni, tak to mozme dat aj na stvrtok. mozem ta hodit k dr. a malych zoberaem alebo ta pockame v aute a potom mozte ist k nam :slight_smile:)) co ty na to? len sedacku musis vybrat potom z auta vasho.

kati, aj brianko mal zachvat asi okolo 00.08 :slight_smile: ani za svet echcel zaspat. tak sme sa prechadzali po byte a potom zaspinkal. a tiez spava v poslednej dobe tak do 9 - 9.30 :wink:

idem kuknut tie deti, no ale dopredu sa bojim tej 200kilovej :astonished: a to 8rocne co ma 50kg, tolko nemam ani ja >))

aj my chceme na mikulasa :slight_smile:
1. dec 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som nasla na nete.... :slight_smile:
1. dec 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a cavte.... :sunglasses:
1. dec 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super moni, ty si sikula...
takze tam urcite pojdeme,,,, kedy je vlastne 6.teho? ani neviem
1. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sob.,, :wink:
1. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som kukla :slight_smile: takze v sobotu ideme... kto ide este?

dnes som stretla serafik=nku v dm/ke...ta mala darinka je taka krasna... prekrasne oci ma :wink:
1. dec 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. jen na té stránce je napsané 6.12.2007 :grinning:
že by jejich překlep??
My bychom taky šli na mikuláše, snad něco bude ve městě.
Cat měli bychom to brzo zopakovat. já ted jedu na tři dny do vídně ale o víkendu bych i šla. se mi zalíbilo se jít takhle pobavit.
1. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, my sme dnes boli plavat... a robili sme taku novu vec, ze maleho dnes instruktorka svacla do vody, skoro mi oci vypadli z jamok... no a ked som ho vylovila, tak maly v poho-poho... len kukal, ze jaka nuda... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Keby mna niekto tak treskne do vody, asi by som sa inak tvarila.... a to je moj Matko dost protestny typ!!!
Ked hovorite o tych velkych detoch, s nami chodi plavat jedna malinkaa... narodila sa vtedy ako matko, papa normalne, je kojena a dokrmovana, spapa plnu davku kase - to nasmu baculkovi robim len zo 100ml zatial. A este stale nosi velkost 56 a plienky len c. 2, lebo trojky su jej velke! Ale zlatunka je taka mini... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ides za katkou?? tak si to uzi
no mohli by sme aj nabuduce vyrazit.. potom bude denis doma, tak ak pojdem tak s nim ale pripojit sa mozes hocikedy :wink:

to som si nevsimla tan datum...ale spoluziaci maju ten bar v milleniu tak im zavolam zajtra a upresnim, ci to nie je preklep
1. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no určitě dělat křena :grinning:
Jedu za Katkou a za Beyzou, se těším. Pujdu na shopping, dokoupím vánoční dárky, které jsem ještě nestihla. A těším se i na vánoční víden, musí to tam být krásné v týhle době.
1. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-al.skus tam zavolat...min.rok ak sa dobre pametam 6.12 bolo v pia.al.vo stv.asi to bude len preklep....
1. dec 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ale den tam nie je napisany

charli co je to krena ?? :grinning:
1. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Křen :grinning: :grinning: 1. to je to co se jí k pečenému prasátku a pálí to (chren)
2. v češtině dělat někomu křena znamená že jsi třetí (páte) kolo u vozu :grinning: Jako že tam budeš překážet :slight_smile:
1. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslela som na chren :grinning: u nas sa hovori ze budes drzat sviecku :grinning: ale my urcite nepojdeme len dvaja. on tam urcite bude mat kamosov a ja zas sama pri nich jak kontrolor :grinning: :sweat_smile: :confused:
1. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha...tak to som si nevsimla...medzytim som si pozerala nasu pozvanku na nete kt.mi roland z prace preposlal na toho mikulasa...... a sa mi tie 2 poplietli.....ale ze by tam dali,nechali staru z min roka???...moze byt....prepacte datum som si nevsimla :sweat_smile: ....skuste tam zavolat....
1. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to zistim zajtra

moni ved vam supnem aj brianka k rolandovi do roboty :slight_smile: aspon sa zabavite :slight_smile:
1. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja som za :grinning: ak sa bude dat...bude to dakde na nam.(nebude to vonku,ale v nejakej hale)tam kde je panorama........."kovak"ci co tu brble roland....tam to ma byt...
1. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-dom kultury na hlavnom namesti :grinning: predchvilou som to napisala ako tatar :sweat_smile:
1. dec 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano kovak, viem

a co ten stvrtok?kedy ides kdr?
1. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat-to ti dam vediet...roli tiez v poslednej dobe spi do 9.......,ale mozno pojdem sama bez roliho.....,lebo nieco trepala sestricka ze budem musie hnd aj do nemocky na ultraz.,a kym sa vychistame k dr.kym tam koncim....to pomaly roli pojde zas spat...este stale chodi medzi 1-1.30,aj ked vstane o 9....

asi najlepsie by bolo sa tak dohodnut,ze ked koncim a bude rozumni cas tak by sme prisli....,ze by som ti zavolala az ked skoncime u dr.
1. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves :sunglasses: som v škole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moni si to riadne poplietla :grinning: ale aj v augustovkách hádzali linky na mikuláša 2007 :grinning:
monaaaaaaaaaaaaaa.. zmen si ten profil, lebo má vááážne vytáčaš :angry:
tinusi aj riško mal rád ked ho praskli do vody :grinning: v januari s ním pojdem párkrát plávať aj ja :dizzy_face:
2. dec 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav kati :slight_smile:
ok,len koli tebe :grinning: ...zmenim ho :wink:
2. dec 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha haaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
2. dec 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati-uz to tam je :grinning: .ale to je podla maminky...tato s tym nejak nesuhlasi :angry: ...cat mu nasadila chrobaka do hlavy...Marco.....
2. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marko je pekné ale s K, nie c.. nemám rada tieto poameričtené mená..
Richie :grinning:
2. dec 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zas vcera,ze Dylan :angry:
Richie Rich :grinning:
2. dec 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak dáš dylan, nepoznáme sa :grinning:
2. dec 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok